Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Blade & Soul

Hozzászólások

(#501) Create. válasza #52815360 (#500) üzenetére


Create.
addikt

hat igen az euban szeretik szétbarmolni a dolgokat :D ezeket a bossokat se értem minek ütnek ekkorát, inkább ütne többször kisebbet, de ha skilles az ember akkor simán meg tudja csinálni, Vermillionnál is van amikor cd nélkül nyomja a 30-40k hp-t leszedő skilleket, annak se értem mi értelme van.

(#502) #52815360 válasza Create. (#501) üzenetére


#52815360
törölt tag

Annyi az értelme, hogy ezek nem a mi szintünkhöz voltak kitalálva, hanem a full legend szettes emberkéknek. Ők pár másodperc alatt soloban leütik. Mi meg amig nem növünk fel a mobokhoz, marad ez a helyzet.

(#503) Create. válasza #52815360 (#502) üzenetére


Create.
addikt

akkor meg nagy szívás lesz, már most is van, hogy nem tudok annyi dps-t belevinni a bossba, hogy kapjak ládát(mondjuk ilyenkor már sok Player van). Akkor a moonstone-t se fogom tudni sokáig farmolni.

(#504) #52815360 válasza Create. (#503) üzenetére


#52815360
törölt tag

Valahogy igy fog működni a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#505) kristof123


kristof123
őstag

Tudja valaki, hogy a legendary fegyvereknek a skinjei elérhetőek lesznek-e? Nem abba az irányba fogok fejleszteni, amelyik skin tetszik (mert nem éri meg imo) és az lenne az első értelmes skin, ami szerintem normálisan néz ki.

Más:
Ki, hogy halad mostanság? Van már valakinek leg fegyvere?:D
Insták, hogy mennek?

Üdv,
K.

[ Szerkesztve ]

(#506) #52815360 válasza kristof123 (#505) üzenetére


#52815360
törölt tag

Egyik live stream alkalmával, még valamikor áprilisban, azt mondták, hogy maguk a skinek léteznek, de hogy mikor teszik be, ha egyeltalán berakják, arról szokás szerint nem tudtak mondani semmit.

Hogy haladok? Sehogy, bedobtam a törölközőt. Majd még a történetet fogom befejezni a jövő héten és ennyi.

(#507) kristof123 válasza #52815360 (#506) üzenetére


kristof123
őstag

"Hogy haladok? Sehogy, bedobtam a törölközőt. Majd még a történetet fogom befejezni a jövő héten és ennyi."
Most Én is fogok tartani egy kis szünetet, mert beleuntam kicsit. Te végleg itt hagyod a játékot? Miért?

Üdv,
K.

(#508) ProfBako válasza kristof123 (#505) üzenetére


ProfBako
tag

Én true Breeze-nél tartok, a következő a skorpiós lenne, de az kb1300gold ha mindent veszel, szóval most kicsit gyűjtögetni kell pár hétig. :D
Engem ami legjobban zavar az az hogy a párhéttel ezelőtti patch óta borzasztóan laggol, de úgy hogy néha megakad másodpercekre. Valaki nem tud erre megoldást. :(((

(#509) #52815360 válasza kristof123 (#507) üzenetére


#52815360
törölt tag

Fúúú, ez egy hosszú lista lesz.

1. Unalmas. Lassan fél éve ugyan azt farmoljuk nap mint nap. Arról nem is beszélve, hogy egyre több kell mindenből. Moonstone egy külön vicc. Egész nap állj ott SSP -n, várd a bossokat, hátha dobnak legalább 1 kulcsot. Óránként kb 5 perc játék... tényleg jópofa.

2. Irreális fejlesztési költségek. Aki rászánta a 5000+ eurót, az megvette a legendary -t, a többiek meg grindelhetik egész nap. De a többség inkább otthagyja az egészet. A maradék meg vagy hackel, vagy csal. Most is elkaptak 2 GM -et, akik becsiteltek maguknak olyan geart, ami nem is elérhető. Erre is csak azért jöttek rá, mert lehetetlen volt beszerezni, a többit meg szerintem meg sem fogták.

3. Aréna imbalance. FM -ként eleve nehéz, de pl sin -t ki sem tudom szedni stealthból, mert minden skillem evadeli. 3v3 -ról nem is beszélve, mikor berak melléd 2 afk -t.

4. Community... toxic lvl over 9000.

5. EU szerverek... kb mint egy krumpli

6. NCwest. Teljes mértékben hihetetlen, hogy hónapok óta semmi mással nem birnak foglalkozni, csak a profilképekkel. Már vagy 100x le volt irva nekik, hogy SSP -n a meteoritos és sérült harcos questet tegyék be PP -ért questnek, mint a virággyűjtést, hogy ne farmolják egész nap a botok, de erre nulla reakció.

7. Gazdaság. Teljes mértékben a cheaterek és a gazdagok irányitják. A nagyobb szervereken futószallagon ölik a 60+ millió HP -s bossokat, a kisebb szervereken meg hozzájuk sem tud szagolni senki.

Végleg nem hagyom ott, de server transfer / merge előtt semmiképpen sem fogok vele foglalkozni.

(#510) Create.


Create.
addikt

Én most ugrok a true scorpióra, nem akartam kiszedni, de esett egy nebula stone ládából, így azt számoltam, hogy napi 15stinger és meg is lesz, a többi mati meg nagyjából már meg is van. Szerintem annyira nem gáz a mati része, más játékban hónapokig farmolsz 1 szaros fegyót vagy ruhát, mert egyszerűen nem esik, ha meg végre kiesik nagyobbat rollol az olyan, aki nem is tudja használni (lsd. Aion). Itt meg tuti összejön, még viszonylag kevés játékkal is, hétköznap csak a napi 4et, a frakciót meg a gombás eventet csinálom meg. A legendary-t meg egyszer talán az ékszerek után, ha még játszok vele.

A botok nem zavarnak, instában nincsenek, 4fős necroban meg a gold jól jön.😃

A lag része engem is kiidegel, eddig a router újraindítás megoldotta a problémát.

Kb. 2-3hónapja játszok és már így is több ezer goldom lenne, ha matikat eladtam volna és annyira nem viszem túlzásba a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#511) kristof123 válasza ProfBako (#508) üzenetére


kristof123
őstag

"Én true Breeze-nél tartok, a következő a skorpiós lenne, de az kb1300gold ha mindent veszel, szóval most kicsit gyűjtögetni kell pár hétig."

Húzz bele, mert a mostani event-el olcsóbban tudsz fejleszteni és nagyon megéri kihasználni imo. Én True Scorpo-ig fejlesztettem (nem volt tervben), pedig az ékszereket szvsz jobban megéri húzni.

"Engem ami legjobban zavar az az hogy a párhéttel ezelőtti patch óta borzasztóan laggol, de úgy hogy néha megakad másodpercekre. Valaki nem tud erre megoldást."

Nekem is ugyan ez a helyzet wtfast-al is, sajnos megoldást nem tudok. Ami bejött (lehet csak placebo), hogy a routert kikötöttem és a netkábelt a gépbe dugtam (családon belül volt is belőle probléma xd).

(#509) xRagna:
1. +1 az unalmasra, viszont Én már nem is járok SSP-re, semmi kihívás, semmi OWPvP...
2. Ebben nem értek egyet,ha Én még ennél is többet állítanék be, mert elég könnyen és gyorsan farmolhatók a hozzávalók.
3. Ez szerintem nem igaz.
4. +1
5. +1, és egyre rosszabb... : D
6. Persze, ami fontos lenne és egy kicsit dolgozni kéne rajta, arról mélyen hallgatnak.
7. Sajnos ez is így van, de nem igazán tudunk mit tenni ellene.

"Végleg nem hagyom ott, de server transfer / merge előtt semmiképpen sem fogok vele foglalkozni."

Szvsz az lesz a vége, hogy minden eu player be fog zsúfolódni pár szerverre, amit lehet Én is meg fogok lépni. Jelenleg a saját class-omon belül a szerverünkön a ~top 5-ben vagyok (gear szerint), pedig nincs szénné gear-elve a karakterem.

(#510) Create.:

Teljes mértékben egyetértek!

"A botok nem zavarnak, instában nincsenek, 4fős necroban meg a gold jól jön.😃"

Arénában meg általában easy win szokott lenni, ha bot az enemy. : D

"A lag része engem is kiidegel, eddig a router újraindítás megoldotta a problémát."

Engem is, és legfőképp emiatt fogok egy kis szünetet tartani.

Üdv,
K.

[ Szerkesztve ]

(#512) #52815360 válasza kristof123 (#511) üzenetére


#52815360
törölt tag

Ezeket a fejlesztéseket ne olyan szemmel nézzétek, hogy mindenkinek van egy dedikált 4 fős csapata, aki naponta este 6 és 10 között kötelezően be van logolva instázni. F8 -al meg 6 fős asurát is nehéz találni.

PvP -ben meg melyik része nem igaz? Afk emberek vannak bőven, az meg hogy nincs balance, már a hétvégi koreai tornán is látszott, ahogy a bladedancerek szétszedtek mindenkit.

(#513) kristof123 válasza #52815360 (#512) üzenetére


kristof123
őstag

"Ezeket a fejlesztéseket ne olyan szemmel nézzétek, hogy mindenkinek van egy dedikált 4 fős csapata, aki naponta este 6 és 10 között kötelezően be van logolva instázni. F8 -al meg 6 fős asurát is nehéz találni."
Nekem Asura 4 is lemegy F8 randomokkal, de az igaz, hogy nem sétagalopp megtalálni azokat akikkel lemegy. : D

"PvP -ben meg melyik része nem igaz? Afk emberek vannak bőven, az meg hogy nincs balance, már a hétvégi koreai tornán is látszott, ahogy a bladedancerek szétszedtek mindenkit."
Nem szoktam az ilyeneket követni, lehet igazad van.
Amit írtam azzal arra gondoltam, hogy nem csak sin van diamondba (nálunk), szóval el lehet őket verni. : D

Üdv,
K.

[ Szerkesztve ]

(#514) #52815360 válasza kristof123 (#513) üzenetére


#52815360
törölt tag

Még ha meg is találod, aki képes kivinni, ne legyen közöttük egy idegbeteg, aki szétveri a csapatot, mert kezdheted előről.

Ez egy kiragadott példa volt, a lényeg arról szól, hogy itt eléggé kő-papir-olló a pvp. Balanceolt meg akkor lenne, ha minden classnak ugyan annyi esélye lenne a másik ellen. Koreában pl summonert nem is látsz pvp -ben, mert magas HM level és skillek mellett gyenge már, de warlock sincs sokkal több.

(#515) Create. válasza #52815360 (#514) üzenetére


Create.
addikt

Szerintem egy mmoban sose kell tökéletes balance, minden karakternek megvan, hogy mit tud megölni és el kell fogadni. Én azt nem szeretem, hogy össze vissza nerfelnek, aztán erősítenek egy-egy karit. Személy szerint az aréna is jobb lenne saját cuccal. Rewardot meg minden class 1. helye kapjon, hogy ami nem annyira pvp karakter azzal is el legessen érni vmit. BG-n meg lehetne capture the flag meg ilyesmi is, nem csak ez a gagyi foglalás.

(#516) #52815360 válasza Create. (#515) üzenetére


#52815360
törölt tag

Jó, de ezen a ponton akkor sok értelme nincs az 1v1 -nek. Ahogy annak sem lenne értelme, hogy valaki belép 1000ap -val és full elemental legendary accessoryval és 1 hitel.

(#517) Create. válasza #52815360 (#516) üzenetére


Create.
addikt

Igen a dameget egy 0-val csökkenteni kellene, mert vicc BG-n is, hogy destro 1-2 hitel ha critel rám, pedig 77k hp-m van summonerrel. Másik pl.: Haverom is summoner, jobban is pvp-zik, mint én, 81k hp-val 670ap-s destrot úgy kiidegelt BG-n 500ap-val, hogy folyamat pm-elt. Gondolom idegesítette, hogy beleölt egy csomó pénzt és nem tudjta megölni egyszer se😂.

Amúgy a saját statos azért jobb, mert akkor mindenki úgy épít, ahogy akar. Én pl nem dobnám el a 20k plusz hp-t 2-3℅ critrate miatt, kár hogy hp-ra nem lehet fusionálni.

Pl. L2ben se volt probléma olympián mindenki saját cuccal ment be, meglehetett ott ölni jobb geares karikat is.

[ Szerkesztve ]

(#518) Create.


Create.
addikt

Amúgy ilyen rossz pvp rendszerrel még nem találkoztam,😂 Aion, Lineage2, Cabal, Wow mindegyikben tök jól meg volt csinálva, és volt miért játszani, volt miértje a gear szerzésnek. Itt meg azért farmolok, hogy 1-2perccel hamarabb lemenjen, endgame nincs, csak farmolás. Én reménykedek benne, hogy a BG fejlődni fog vhova egyszer. Az új mmokban nem értem amúgy mi ez az aki hamarabb üt nyer.

(#519) #52815360 válasza Create. (#517) üzenetére


#52815360
törölt tag

HP -val nem lesz probléma, most majd még a petek is megnyomják.

Mondjuk még mindig lehet választani a defenzivebb soul shieldet és pakolni rá mondjuk evadet.

Manapság már olyan szintű a p2w, hogy esport nem lenne tisztességes hitelkártyával.

Endgame lesz, csak mire oda fogsz jutni, nem biztos, hogy marad játékos :DDD

[ Szerkesztve ]

(#520) Create. válasza Create. (#518) üzenetére


Create.
addikt

De már most van vele, mert ilyen dmg-hez kevés. Crit def-re érdemesebb pvp-ben pakolni sztem.

Amúgy 1mmoban se értem el a legjobb geart, meg ilyenek, de mégis nagyon jókat lehetett mass pvp-zni. Itt ilyen nem hiszem, hogy lesz.

Hao-n meg csak a pve megy frakció területen is. Amúgy alapból accountra kellett volna tenni a frakcióválasztást, mint aionban meg wowban, mert ez így el van kúrva megint😃

[ Szerkesztve ]

(#521) #52815360 válasza Create. (#520) üzenetére


#52815360
törölt tag

Kérdezd meg tőlük, miért vették ki a Hell szigetet (szettet) :DD

Hao -n biztos nem lesz, mert nincsennek crimsonosok. Majd ha a kedves ncwest hajlandó lesz összevonni haot egy crimsonos szerverrel...

[ Szerkesztve ]

(#522) Create. válasza #52815360 (#521) üzenetére


Create.
addikt

Mert azt későbbi updattel fog bejönni, még elvileg nem akarták, hogy bent legyen én úgy tudom(de nem tuti). Lassal lehetne, mert ez a 2. Legelnéptelenedett szerver. Mondjuk frakción is csak 2ch megy (este körül kapcsol be a 3.), De ilyen damagehoz ennyi ember is nagyon sok, sokszor ládát se kapok a bossokból. korlátozhatnák 24főre azt is. Talán lag se lenne ott annyira.

(#523) #52815360 válasza Create. (#522) üzenetére


#52815360
törölt tag

Ahhoz képest, hogy nem akarták... voltak akik kiszedték és nem vették el tűlük. Fair play rulz...

A Hao a 3. legnépesebb :)
Egyébként meg már régen nem a mininget kellene csinálni - a nagy szervereken sem ebből van a pénz - hanem a nagy bossokat ölni és farmolni sorban, csak hát ugye ezt sincs aki megszervezze.

(#524) Create. válasza #52815360 (#523) üzenetére


Create.
addikt

Én akárhol nézem, utolsók közt van mondjuk januári adat.

(#525) #52815360 válasza Create. (#524) üzenetére


#52815360
törölt tag

Azt ne nézd, az csak a béta/headstart alatt generált karakterek. Statisztikailag ez pontosabb adatot ad (több ember, tobb klán, több toborzó komment)

Igy láttatlanban, a faction balanc -el kapcsolatban, 1 szervernek összevonnán windrestet ebonnal, másik szervernek meg a többi 9et.

[ Szerkesztve ]

(#526) Create. válasza #52815360 (#525) üzenetére


Create.
addikt

Amúgy szerintem észrevehetően csökkent a létszám. Vasárnap délután mining 1ch-n ment a másikon csak suljunt ölték és mentek tovább. Konkrétan szerintem, ha 1-2 nagyobb klán átmenne crimsonba simán bedöntené a miningokat. Régebben azért volt 4ch is sűrűn, most 3 van ritkán.

[ Szerkesztve ]

(#527) #52815360 válasza Create. (#526) üzenetére


#52815360
törölt tag

A létszám csökkent persze, ez nem is képzi a vita tárgyát. Átmenni senki sem fog, a többi verzióban is úgy van megoldva, hogy 1 channel a pvp, a maradék meg szét van osztva a 2 fél között és nem pvpzik rajta senki. De várjuk ki, mikor jön majd az első 24 fős tartalom, a teknős. Külföldön is ott vonták össze a szervereket. A kis szerverekről már irták, hogy a mininget sem tudják csinálni, annyian sincsennek. Én amúgy nem jósolok a játéknak nagy jövőt, ha nem változtat az ncwest a "jó szokásain". Lesz pár szerver, amin lézengeni fognak és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#528) Create. válasza #52815360 (#527) üzenetére


Create.
addikt

Ja és az az érdekes ugye, hogy rengeteg idejig csinálták a játékot, mondván, hogy az EU emberek stílusára építsék ki. Szerintem meg ez a jelenlegi ahogy van senkinek se jó:D

(#529) #52815360 válasza Create. (#528) üzenetére


#52815360
törölt tag

Csinálták egy fenéket. Ki sem adták volna, ha a Wildstar nem bukik meg. Pár dolgot kicenzúráztak belőle és ennyi.

(#530) Create. válasza #52815360 (#529) üzenetére


Create.
addikt

ezeknek a microtranzakciós mmoknak az a baja, hogy ptw lesz elég hamar, így hamar abbahagyják akik nem tudnak fizetni, akik meg tudnak meg azért hagyják abba, mert kevesen lesznek, így nincs ki előtt powerkedni. A másik dolog, hogy a folyamatos updatekkel egyre jobban eltorzítják a játékot. Most amúgy már inkább fizetnék havi 3-4eft-t egy játékért, hogy legyen normális Support, ptw ugye a havidíj miatt nem is lenne, csak két probléma van, az első, hogy akikkel játszok nem tudnának fizetni érte, a másik, hogy nem is tudok olyan mmot amiért fizetnék.

Itt most vettem egy havi prémiumot, mert azt hittem fogok tudni mailezni, de nem :D ncoint kell hozzá venni, azért a prémiumba már azt beiktathatták volna igazán.

[ Szerkesztve ]

(#531) #52815360 válasza Create. (#530) üzenetére


#52815360
törölt tag

Nem is a p2w -el van baj. Akik nem akarnak farmolni, azoknak teljesen mindegy, hogy 1 évet kellene farmolniuk vagy 1 hónapot... első nap megveszik a felszerelést és kész. A gond azzal van, hogy mennyit farmoljanak a többiek. Itt ezt a mennyiséget láthatóan nem sikerült eltalálni.

(#532) Create. válasza #52815360 (#531) üzenetére


Create.
addikt

hát igen, de ha nem kellene ennyit farmolni akkor mi köti oda az embereket a géphez, mert mint mondtam ebbe endgame nincs. (nekem az endgame annyit tesz, hogy megvan a setem, amivel lehet pvp-zni, arénázni, de ugye itt Arena el van cseszve, ráadásul a skilleken kívűl amúgy se kell semmi hozzá).

A legendary fegyót elnézve hasraütöttek és írtak egy nagy számot a jó drága matikhoz:D

[ Szerkesztve ]

(#533) #52815360 válasza Create. (#532) üzenetére


#52815360
törölt tag

Nincs endgame, mert soha nem lesz meg a szetted. Csinálni lenne mit, mert ott lesz az infinite tower (1v1 pve aréna), hell island (gvg), black tower raid és még jó pár dolog. De mint mondtam, a közelébe nem fog az átlag kerülni, mert nem lesz gearje, évekig meg senki sem fogja a jetit meg asurát farmolni, főleg ha nem is lesz kivel... már most se nagyon van és még csak most jön a nyár.

(#534) Create. válasza #52815360 (#533) üzenetére


Create.
addikt

Én úgy gondolom, ho sokat nyafognak fórumon úgyis fentebb viszik a kieső mati db számot. Pl. : mati drop emelés és a nebula Stone-t is nem hiába rakták be.. A holnapi updateben is lesz vmi merchant, ami instában jelenhet meg (amúgy az ilyen random dolgoktól én hányni tudnék) azt nem tudom konkrétan miket árulhat, de elvileg olcsón lesznek nála jó itemek (ami megint gusztustalan, hogy csak 3hétig lesz).

[ Szerkesztve ]

(#535) #52815360 válasza Create. (#534) üzenetére


#52815360
törölt tag

A mati drop emelése egy RNG dolog volt. Nem 10ből 1x esik egy nagyobb pack, hanem 5ből 1x. A nebula stone meg igazából senkinek sem segit, sőt az jár a legjobban, aki nem használja fel, csak hát nem számolt utána senki :D
Az RNG eventeket meg én is utálom.

(#536) Create. válasza #52815360 (#535) üzenetére


Create.
addikt

Az miért járt jobban, aki nem használta fel?

(#537) #52815360 válasza Create. (#536) üzenetére


#52815360
törölt tag

Mert 10-40% -al csökkenti a fejlesztési költségedet. A nyersanyagok ára viszont 80-100% -al ment fel miatta, sőt lesz még több is a felhasználás utolsó napjaiban. Érdemesebb eladni a matikat, majd event után fél meg harmad áron visszavásárolni, mikor mindenki elszórta mindenét fejlesztésre és halmozódni fog megint a mati. Igy nem 10-40% között fogsz nyerni a fejlesztési költségen, hanem 100% -ot.

(#538) Create. válasza #52815360 (#537) üzenetére


Create.
addikt

Ebben lehet valami, csak akkor 1-2 hónapig meg vagy rekedve, az új dungeonokhoz meg már a true profane nem is biztos, hogy elegendő. Egyébként a market egy nagy lutri volt mindig is sok mindentől függ.

[ Szerkesztve ]

(#539) #52815360 válasza Create. (#538) üzenetére


#52815360
törölt tag

Itt azokról a fejlesztésekről van szó, amikhez stinger meg moonstone kell. Az meg köztudott volt, hogy az árak a kereslet miatt növekedni fognak. De ha tényleg segiteni akartak volna, a gombákért materialokat raknak be, nem pedig ilyen hülyeséget.

(#540) Create. válasza #52815360 (#539) üzenetére


Create.
addikt

Én nem bántam meg, hogy kiszedtem hamarabb, true profaneval frakció területen már sokszor nem kaptam ládát (természetesen én is csak csúcsidőben tudok játszani munka után), így igaz átszámítva sok goldot öltem bele, de ezzel többet is tudok kiszedni, mert nem mind1 az se, hogy 4fővel tudsz menni instát vagy 3-al, de lair of frozen 2-vel is, maga az idő se ami alatt kiviszitek(4 fővel egy fangon végigsétálsz pár perc alatt), szóval összességében nem jártam sokkal rosszabbul szerintem.

(#541) #52815360 válasza Create. (#540) üzenetére


#52815360
törölt tag

Én meg nem megyek 1 fővel sem, hagyom az egészet, mert még csak nem is szórakoztató :DDD

(#542) kristof123


kristof123
őstag

Játszik még valaki innen? : DD

(#543) ProfBako válasza kristof123 (#542) üzenetére


ProfBako
tag

Én igen. :D
De azt észrevettem hogy mostanában kevesebben vannak a játékosok.

(#544) kristof123 válasza ProfBako (#543) üzenetére


kristof123
őstag

Túljelentkezés van a topikban is. : D

Nézegettem a frissítéseket a bns főoldalon, de egyre inkább azt látom, hogy a pénzemet akarják, és ők "semmit nem adnak" cserébe. Így nem igazán van értelme játszani imo, mert Én pénzt nem fogok adni ezért a játékért. :S

(#545) ProfBako válasza kristof123 (#544) üzenetére


ProfBako
tag

Miért kellene rá költeni egy forintot is?
Én pénz nélkül játszom és nincs semmi gondom ilyen szempontból, fegyverben a következő lépés a legenderi, ékszereket tegnap fejlesztettem maxos szintre.

(#546) kicsako


kicsako
őstag

Sziasztok!
Mennyire aktiv meg a jatekosbazis? Gondolkozom hogy ujra elkezdjek jatszani de olvastam olyanokat hogy szerver osszevonasok tortentek, es kb. Sehol sem latok mar aktiv kozosseget a jatekhoz. Kihalt szervereken nem szivesen jatszanek.
Mennyire lett p2w megjelenes ota? Mar akkor is nagyon sok elonyt adott ha fizettel a jatekert.

(#547) ProfBako válasza kicsako (#546) üzenetére


ProfBako
tag

Az nem igazi szerverösszevonás volt hanem csak a pvp területeket kapcsolták össze hogy küldetéseket könnyebb legyen csinálni, mert azokat nem annyira szeretik a népek. Azt venni észre hogy azóta van olyan hogy tele van egy csatorna és nem enged be arra.
Szerintem nincsenek kevesen, én a Hao District vagyok. A normál területeken azért általában nincs tele az egyes csatorna.
Én nem vettem észre hátrányát annak hogy nem fizetek érte, igazából szerencsére nem a lehúzásra épül a játék. Persze a fejlődésedet gyorsíthatod ha használsz xp boostot meg ha havi előfizető vagy akkor kicsit olcsóbbak a fejlesztések, Meg lehet venni plusz táska helyet is, de azt megveheted aranyért is.

(#548) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok!
Mi lenne a teendőm ha a játék indításánál ezt dobja ki!

(#549) ProfBako válasza Dinasti (#548) üzenetére


ProfBako
tag

Ahogy rákerestem a neten erre a hibára azt találtam hogy az AVG vírus kereső tiltja le vagy kikapcsolod vagy hozzáadod hogy a BnS-t és a GameGuard-ot ne vizsgálja.
itt van részletes leírás: [link]

(#550) Szatekszon


Szatekszon
csendes tag

Sziasztok. Régebben kicsit játszottam a játékkal, és most megint játszanék vele. Olyan problémám lenne hogy be birok lépni az accountom-ba, de a játékon belül már nem birok tovább jutni mert ugye kéri a pint amit sajnos már nem tudok. Nézelődtem, de nem találtam olyat hogy elfelejtett pin-re mi a megoldás vagy csak én nem vettem észre. Ha esetleg valaki ebben tudna segíteni azt megköszönném.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Blade & Soul
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.