Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Blade & Soul

Hozzászólások

(#151) neato3loco válasza ProfBako (#150) üzenetére


neato3loco
senior tag

Fasza.. Akkor várok egy kicsit, hogy a sok nolife megunja. :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#152) Madwe válasza vaakuum (#149) üzenetére


Madwe
nagyúr

p2p letöltés kockázatos, saját szerver kell. azonban ez ugyanúgy igaz az mmo launchokra mint a 20. iphone launchra: a kezdeti dömpingre sosem éri meg felhúzni a "gyártósort" - jelen esetben a sávszélt s szerver kapacitást. az első 1-2 napban több10szerese a terhelés (vásárlás) az amógy jellemző terhelésnek, azonban egy szerver.sávszél (gyártósor) bővítés iszonyatos pénz, s ideiglenesen nem is lehet rendesen megoldani - annyira nem skálázhatóak - ezért ilyenkor az állandó - jópár éves - kihasználtság tekintetbe vételével kell arányosan nyújtani a szolgáltatást, a kezdeti problémák (lassú letöltés/sorbanállás a szerverre, eszközért) hamar lecsengenek.

Igazából kéne indítani egy olyan szolgáltatást, ami launchokkor az extra igényeket kielégíti, arányos áron :D

(#153) Yummy


Yummy
tag

Hello!

Hozzaertok velemenyere lennek kivancsi!
Szerintetek egy ilyen notin hogyan futna a jatek? Nagyon kompromisszumosan csak? Lowon is csak kinlodva eppenhogy fix fpsel?

ASUS K501LX - i5- 5200U, 8gb ram, gtx 950m

Elore is koszonom!

(#154) ProfBako válasza Yummy (#153) üzenetére


ProfBako
tag

Mivel 2012-es játék szerintem Normálisan futna.
Ajánlott gépigény:
CPU: Intel Quad core/AMD Phenom II X4 or better
RAM: 4GB or better
GPU: nVidia Geforce 8800GTX / AMD Radeon HD4850 or better

(#155) AS


AS
félisten

Érdekes game. Pusztítóval megyek minden második képessége stun :D De sebzése nem nagy.,

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#156) hemaka


hemaka
nagyúr

Tegnap este leszedtem, bár időm nem volt vele sokat játszani, éppen a tutorialt megcsináltam + 2-3 questet, majd ma este meló után neki ülök, meg holnap is bele tolok pár órát. Grafikailag korrekt, jól testre szabható, majd meglátjuk mennyire köt le. :)

Egyébként én a launchert eleve a jó öreg flashgettel szedtem le, utána 3-4-szer elszállt errorral, de viszonylag gyorsan lejött.

(#157) AS


AS
félisten

15 ös vagyok, de hogy lehet skileket tanulni ara nem jöttem rá. Meg ez fegyver fejlödés is elég fura. Anyira nem fogott meg a játék egyenlőre .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#158) #52815360 válasza AS (#157) üzenetére


#52815360
törölt tag

Skilleket auto megkapod, lvl 17-18 környékén majd lesz egy quest, ami után testre szabhatod a skilleket pontokkal.

(#159) vaakuum


vaakuum
addikt

Összefoglalóba nem lehetne írni valamit arról, hogy melyik szervereket lehet érdemes használni? Esetleg egy lista, hogy az itteniek hol szoktak előferdülni? Vagy csak úgy általánosan, hogy melyik szerveren mire lehet számítani? (összlétszám, játékdinamika, stb...) :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#160) kristof123 válasza vaakuum (#159) üzenetére


kristof123
őstag

Én úgy tudom, hogy a magyarok egy szerverre tömörültek.

Ezt tudnám javasolni, nekünk már 2 guild tele van magyarokkal a kék oldalon. Lesz bővítés, vagy ha nagyon sokan lesznek, akkor lesz 3. guild is imo.

(#161) xRagna:
Az új szerver része nekem újdonság. : D

Üdv,
K.

[ Szerkesztve ]

(#161) #52815360 válasza vaakuum (#159) üzenetére


#52815360
törölt tag

Sok magyar van a Hao Districten. Minden szerver full, új szervereket fognak beüzemelni.

(#162) #52815360 válasza kristof123 (#160) üzenetére


#52815360
törölt tag

(#163) kristof123 válasza #52815360 (#162) üzenetére


kristof123
őstag

Még keresnem sem kell. Köszi szépen! :R

(#164) vaakuum válasza kristof123 (#160) üzenetére


vaakuum
addikt

Mivel a karigenerálásnál elsőre nekem nem volt egyértelmű, hogy azok a szervernevek ott oldalt (azt hittem, karakternév javaslatok, vagy olyanok amik már foglaltak, hiszen pont akkor hozta fel, amikor a karakternek is nevet kellett adni), simán regisztráltam egyet valami (DE) kezdetű -feltételezem német- szerveren. Aztán a lányom is erősködött, hogy nézzünk már meg egy nyúlfülű jószágot, így a summonert már a hao-Districtre kreáltam, de akkor majd a forcemastert is átrakom oda.

Kb. ezzel el is ment az este, jó sokáig nézegettük a karaktergenerálót :K Viszont a 8 éves fiam is már odamondogatott, hogy szerinte mi a szép frizura, hajszín, szemforma, orrforma, csípőforma :DDD, fenékméret :Y egy lánynak, úgyhogy már ez is egy hatalmas élmény volt. Még az is lehet, pár napig csak a karaktergenerálóval játszunk, mert olyan dolgokat tudok meg a gyerkőcökről/től, ami egyébként más körülmények között nehezebben jönne elő ;] .

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#165) kristof123 válasza vaakuum (#164) üzenetére


kristof123
őstag

Nagy mosollyal az arcomon olvastam ezt a hozzászólást! :C
Csak további jó szórakozást tudok kívánni! : DD

Szerk.:
"regisztráltam egyet valami (DE) kezdetű -feltételezem német- szerveren"
Az ilyenek kifejezetten német nyelvű szerverek.

Üdv,
K.

[ Szerkesztve ]

(#166) Madwe válasza vaakuum (#164) üzenetére


Madwe
nagyúr

Javaslom a letölthető BDO karakter kreálóját is akkor ez esetben :D

[ Szerkesztve ]

(#167) Telda


Telda
addikt

Hali!

Lehet már kérdeztem, de itt van olyan class ami valamilyen távolsági fegyvert, puskát, íjjat, stb. használ?

(#168) kristof123 válasza Telda (#167) üzenetére


kristof123
őstag

Persze, hogy van! Csak itt Staff-nak és Bangle-nak hívják (és egy picit máshogy néznek ki)! : D

(#169) Stylerr


Stylerr
addikt

Sziasztok. Nekem digit code beírása után crashel a játék. Ez mitől lehet?

(#170) bozont


bozont
veterán

Most annyira leterheltek a szerverek hogy azonnal ledob amint belépek (miután beütöm a hatjegyű kódot)? Vagy nálam rossz valami? Még a menüig sem jutok el. :(

(#171) hemaka válasza bozont (#170) üzenetére


hemaka
nagyúr

~3.5 órás karbantartás van

[ Szerkesztve ]

(#172) Stylerr válasza bozont (#170) üzenetére


Stylerr
addikt

Ledob alatt mit értesz? Nekem a hatjegyű kód beírása után crashel a játék, és csak egy crash reportot tudok elküldeni.

(#173) bozont válasza hemaka (#171) üzenetére


bozont
veterán

Ezt mondjuk kiírhatnák a launcherben is, tegnap hajnalban is ugyan ez volt. Most meg lehúzta a patchet és először eljutottam a menüig, azután már addig sem. Azt hittem más baj van, vagy csak ennyire leterheltek a szerverek. Mikor kezdődött amúgy a karbantartás?

(#172) Stylerr

Én egy "Disconnected from server" üzenetet kapok, de nem crashel a játék, szépen kilép az asztalra és kész. De akkor megvan az oka.

[ Szerkesztve ]

(#174) Stylerr válasza bozont (#173) üzenetére


Stylerr
addikt

Akkor megpróbálom a file repairt, ha az sem segít akkor játék reinstall.

(#175) ProfBako válasza bozont (#173) üzenetére


ProfBako
tag

Én most léptem be, nincs nagy terhelés, nem kellet sorban állni sem.
A karbantartás kb 3óra múlva kezdődik.

(#176) hemaka válasza bozont (#173) üzenetére


hemaka
nagyúr

Amikor beírtam, akkor kezdődött a szerveremen. Nem tudom, hogy a többit is most csinálják-e

(#177) bozont válasza hemaka (#176) üzenetére


bozont
veterán

Közben sikerült megtalálni, PST szerint 4 órakor kezdődött, ami nálunk a 13 órát jelenti. Legalább is az EU szerverek esetében.

(#178) hemaka válasza bozont (#177) üzenetére


hemaka
nagyúr

Kibírhatták volna holnapig, ma vagyok végre szabadnapos. :DDD

(#179) #52815360


#52815360
törölt tag

Még behúztam a 41et :))

(#180) Stylerr


Stylerr
addikt


Ezzel az errorral dob ki miután beírom a 6jegyű digit codot. Valaki tud esetleg segíteni? Repair nem működött. Win8.1

(#181) #52815360 válasza Stylerr (#180) üzenetére


#52815360
törölt tag

Szerintem várd meg a karbantartás végét. Sok ember jelezte ezt, de mindenki a karbatartás megkezdése után.

(#182) vaakuum


vaakuum
addikt

Remélem azért 17 óra utánra rendbeszedik...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#183) Telda válasza kristof123 (#168) üzenetére


Telda
addikt

Magyarán puskát, íjjat, pisztolyt, számszeríjat használó class nincs :).
Hát nagy kár.

(#184) #52815360 válasza Telda (#183) üzenetére


#52815360
törölt tag

Pontosabban mindegyik fel tudja venni a földről és tud lőni vele ;]

(#185) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Hibaablak nincs ,viszont még mindig nem enged be. Azt írja bevagyok logolva :)

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#186) Stylerr válasza kristof123 (#103) üzenetére


Stylerr
addikt

Karakterkészítésnél hol lehet azt kiválasztani, hogy "kék" vagy "piros" legyek.

(#187) #52815360 válasza Stylerr (#186) üzenetére


#52815360
törölt tag

Azt játékban kell az első faluban, lvl4 környékén.

(#188) Stylerr válasza #52815360 (#187) üzenetére


Stylerr
addikt

Értem. És melyik a jobb, a Force Master, vagy Blade Master? Melyikkel élvezetesebb és könnyebb játszani, és melyik tol nagyobb damaget?

(#189) #52815360 válasza Stylerr (#188) üzenetére


#52815360
törölt tag

Az egyik közelharcos, a másik távolsági. Én próbáltam mindkettőt, nekem a force könnyebnek tűnik. Hogy melyik erősebb? Azt passzolom, max szinten kellene össze hasonlitani őket. De elvileg balancoltak a classok.

(#190) mntn


mntn
tag

Fájlellenőrzés másnál is rohadt lassú? (30 MB/s max) 15 perc mire végigmegy a 25 gigán. :W

(#191) Kasya válasza mntn (#190) üzenetére


Kasya
nagyúr

HDD-n van? Nekem SSD-n 450-el vegigment.

(#192) #52815360


#52815360
törölt tag

SSD -n nekem ilyen fél perc, de lehet annyi sem.

(#193) mntn válasza #52815360 (#192) üzenetére


mntn
tag

Tegnap nekem is gyorsan végigment. Most leszedett valami 100 megás frissítést, aztán most várok. :O

(#194) Methionyl


Methionyl
senior tag

Olyan idegesítő ha ilyen estefelé akar belépni az ember, legalább 15-30 perc Queue van 1000-2000 ember...bezzeg d.u. 4kor szinte rögtön.. :(((

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#195) mntn válasza Methionyl (#194) üzenetére


mntn
tag

Igen, én is most akartam kicsit játszani, de ennyit nem várok. Remélem hétvégén lesz hely :P

(#196) Stylerr


Stylerr
addikt

Karakter kinézetét, és pl azt, hogy Blade Master vagy Force Master legyek lehet változtatni? Ha igen hogyan, és mikor? Illetve barátokat hogyan tudok felvenni?

(#197) ProfBako válasza mntn (#190) üzenetére


ProfBako
tag

Ez azért van mert telepít, csak ellenőrzésnek írja.
Nálam is mikor patch után telepít akkor 20-30Mb/s, ha meg csak ellenőriz akkor 5-6Gb/s-el végigszalad.

(#198) #52815360 válasza Stylerr (#196) üzenetére


#52815360
törölt tag

Karakter kinézetét és azt, hogy mi legyen, karakter generáláskor állitod be. Később már csak ruhát és kiegészitőket tudsz rajta cserélni. Barátok : F4 gomb játékban.

(#199) kristof123 válasza Stylerr (#188) üzenetére


kristof123
őstag

Amelyikkel jobban tudsz majd játszani, az lesz az erősebb! Itt nincs "op class", mert mindegyik az, csak az a nem mindegy, hogy ki és melyiket használja.

Üdv,
K.

[ Szerkesztve ]

(#200) mntn válasza ProfBako (#197) üzenetére


mntn
tag

Köszi, így már érthető. :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Blade & Soul
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.