Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) hurenzon válasza Scoobyka (#2496) üzenetére


hurenzon
senior tag

(#2502) masterful87 válasza masterful87 (#2483) üzenetére


masterful87
senior tag

Figyeltem, hogy a telefonok hogy állnak a főoldalon, az utolsó sorból egy hiányzott, azóta kettővel több lett a telefon!

Persze az is lehet, hogy csak a teljes kínálatból kerülnek ki a főoldalra, de egyik fórumtárs írta, hogy reggel Nikon L29 volt akciósan, most meg már az L30 van!

Úgyhogy aki jót akar, az maradjon gépközelben és nézegessen serényen! :D

(itt meg árulkodó ez a rész: És nem állunk meg itt…, sztem ez tényleg azt jelenti, hogy lesz itt még tüzijáték! :C )

[ Szerkesztve ]

(#2503) Tin


Tin
veterán

románoknál mikor volt a délutáni újabb akció?

(#2504) fornettisuti


fornettisuti
veterán

6:30kor még nem volt nyitva az oldal, lefeküdtem aludni, 7:45kor már "elvitték" a jóárasitott almafont, ftw

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2505) Boond


Boond
addikt

Mi a helyzet vki összefoglalja? :D

"xy írta:
Barátomnak míg a kosárba tárolgatta a cuccot és keresgélt, szépen kiszedték a kosárból és eladták másnak!! Na szevasz E-MAG! *.*""

Mennyivel jobb az e-mag, de tényleg az extreme digitálnál. Mondjuk ez legalább bejön mint oldal...

zxy:
"Az is fura, hogy 6 órakor már elég sok termék el volt adva... és minimum ilyen 150k-s tételek..

Tipikus lehúzós szarkupac az egész cég. Feltolják az árat, kamukedvezmény, a sok birka meg veszi. Ezért nem lesz nálunk normális BF...teljesen más a cégek üzletpolitikája."

[ Szerkesztve ]

(#2507) koxx válasza Boond (#2505) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

El kéne olvasni a szabályzatot és akkor nem lenne sírás. Csak az számít megrendelésnek ha ténylegesen végigmész a folyamaton. Annyira szeretem az ilyen mindentudó kommentelőket facen.

r3dsnake: ennyi

[ Szerkesztve ]

(#2508) r3dsnake válasza Boond (#2505) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Azért gondold már végig logikusan, ha valaki bedobna 100 darabot a kosarába és nem rendelné meg estig, akkor addig foglalt lenne. Ez MINDEN webshopnál így működik, hogy nincs foglalás. :U

(#2509) rellif válasza Boond (#2505) üzenetére


rellif
senior tag

Mire kitöltöttem a szállítási címet addigra annyi lett a kosár tartalmának :W

(#2510) Okean válasza dragonfx (#2495) üzenetére


Okean
tag

Végül sikerült leadni a rendelést az S4-re, tehát még nem fogytak ki.

(#2511) koxx válasza rellif (#2509) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezért írták, hogy regelj előtte és maradj belépve.

(#2512) Hatvan9 válasza Boond (#2505) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Hát az Extrémnél legalább volt készlet...

(#2513) rellif válasza koxx (#2511) üzenetére


rellif
senior tag

Nem léptem ki egy pillanatra sem :(
A kosaramat akartam tele pakolni :D

[ Szerkesztve ]

(#2514) agabe válasza hurenzon (#2501) üzenetére


agabe
addikt

És mik azok az árak ? Tab-okra írtak a face-n, de telókról nem, kép meg túl kicsi :)

(#2512) Hatvan9 v:
mert nem, vagy nagyon nehezen lehetett megvenni az oldalon keresztül és nem fogyott :))

[ Szerkesztve ]

(#2516) fornettisuti válasza masterful87 (#2502) üzenetére


fornettisuti
veterán

elhoztam egy alcatel idol alphát (aranysárga), most meg palaszürkét látok az oldalon, bár az is elfogyott már..

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2517) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Lemaradtam mindenről. Olcsó mikrót még lehet kapni valahol?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2518) szakalistvan válasza Hatvan9 (#2512) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Kis olvasnivaló 35,000 eladott termék

(#2519) regener válasza hurenzon (#2501) üzenetére


regener
veterán

Megkérdeztem hogy komoly-e ez a képméret és minőség egy Samsung boltban - törölték a kommentet XD

(#2515) Kalandor
De állítólag elég buta az a navi sok hibával.
Az avataroddal mi lett? :D

[ Szerkesztve ]

(#2520) dragonfx válasza Okean (#2510) üzenetére


dragonfx
veterán

hiva történt szerver. nem jön be a lap.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2521) m3tr0 válasza Boond (#2505) üzenetére


m3tr0
senior tag

6-kor nem volt eladva semmi,mert 7:10-kor élesedett a rendszer. :DDD
Szóval kapufa.

Az megy,hogy az Iphone-oket elkapkodták pillanatok alatt nem csoda, mert az áruk(magukhoz képest) igen csak jók voltak.
Mellesleg a bolt sem hülye,hogy iPhone 5s-eket fognak akciózni egész nap ezer darabszámra. :U

mod: az edigitalos témát meg hagyjuk, ,mert nekem hiába mondja bárki fröcsögő nyállal,hogy volt készlet ha nem működött az oldal. Kb. olyan,hogy a bolt előtt állsz és ott az akciós termék a kirakatba de nem engednek be...és csak nézed. :N

[ Szerkesztve ]

(#2522) koxx


koxx
MODERÁTOR

illatfelho.hu-n 5% mindenből [link]

regener: Integra miatt

[ Szerkesztve ]

(#2523) Ryx válasza koxx (#2511) üzenetére


Ryx
csendes tag

Pontosan. Ha valaki megcsinálta azt amit írtak, akkor pár másodperc alatt le lehetett tudni egy rendelést. Ha jól számolom 3 kattintás. Az , hogy a kosárba rakta valaki nem jelent még semmit, attól még másvalaki megveheti.

[ Szerkesztve ]

(#2524) Hatvan9 válasza szakalistvan (#2518) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Erre alapozol bármit is? :D

(#2525) w333


w333
félisten

Telekomnál nehezen de ismét működik a rendelés, szóval hajrá ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2526) whatnot


whatnot
őstag

A hozzászólások alapján úgy tűnik, jól döntöttem, hogy fél 12ig aludtam és nem keltem fel a fekete pénteknek hazudott átlagos akciókért.

(#2527) sayCet


sayCet
aktív tag

Telekomnál végre sikerült az S4, most próbáljátok srácok, csak 3x omlott most össze.. :D

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#2528) B-L-A-C-K válasza whatnot (#2526) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én 2 kinézett terméket akartam megvenni, mind2 megtudtam ajándék áron, szóval én nem hiába keltem fel...Bár hülye vagyok, persze nem hiába hiszen dolgozok...:D

(#2529) Cece04 válasza regener (#2519) üzenetére


Cece04
tag

Samsung Experience Store - West End City Center
A Galaxy Tab 4 10.1" Wifi (T530) ara a mai napon 55.990 Ft.

Az elég jó, nem? :)
Kár,hogy gondolom ezért személyesen be kéne menni..mire odaérek tuti elfogyott már

[ Szerkesztve ]

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#2530) dragonfx


dragonfx
veterán

ennyit már az emag nem ér román cég gari s bonyolult, és a cuccok fele már nuku.... :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2531) B-L-A-C-K válasza dragonfx (#2530) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A gari tényleg bonyolult, ingyen érte jönnek, és vissza hozzák a kezedbe, tiszta gáz... :(

(#2532) tope válasza whatnot (#2526) üzenetére


tope
addikt

1-2 dolog volt jó áron, amire sokaknak fájna a foguk (TV, Netbook, XBOX, iPhone), de hip-hop elkapkodták őket.

(#2533) MADcat válasza koxx (#2522) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

na azért ez vicc... :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2534) m3tr0 válasza B-L-A-C-K (#2531) üzenetére


m3tr0
senior tag

Ugyanezt akartam írni. :D
Bezzeg amit itthon veszel...kb ugyanígy lehet a javítás,gariztatás 10-15 nap. :DDD

(#2535) SUPREME7 válasza dragonfx (#2530) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ilyenkor mindenki előhúzza a román cég kártyát ha nem jutott neki amit akart :) fb-n is trollkodik valaki, folyamatosan nyomja a román cég, román gari mantrát :)

(#2536) m3tr0 válasza SUPREME7 (#2535) üzenetére


m3tr0
senior tag

De a kínából vásárolt telefon gari nélkül(nincs Európában forgalmazója sem) az jó. ;]

(#2537) ugyeletes válasza sayCet (#2527) üzenetére


ugyeletes
tag

koszi ZS3NI es w333 a telekomos linket :)
eljen a roman emag, en is megvettem, amit szerettem volna!
es tok jo a weblapjuk, ed nagyon lama, emag nagyon szep gyors.

[ Szerkesztve ]

(#2538) regener válasza koxx (#2522) üzenetére


regener
veterán

Jaaa, értem már :/

(#2539) ZS3NI válasza SUPREME7 (#2535) üzenetére


ZS3NI
őstag

Lehet, hogy ugyanaz aki itt. :)

Én örülök az emag akciónak, megvettem amit szerettem volna. :C

(#2537) ugyeletes

[link]

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#2540) MADcat válasza SUPREME7 (#2535) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

:C Így van!
Ss nem olyan rosszak azok árak. Én is lekéstem a ED akciót mégsem mentem utcára. Ma sikerült és örülök... :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2541) w333 válasza ugyeletes (#2537) üzenetére


w333
félisten

Tessék ... Link :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2542) beholder00


beholder00
tag

Én eddig szimplán S4-et venném meg más semmi akciósat nem találtam ami érdekelne, de nagyon sok az a 2 év hűség. Így is szabadulnék már trémobiltól :(

(#2543) Tin válasza SUPREME7 (#2535) üzenetére


Tin
veterán

azért érthető, nem mindenki IT-s, egy átlagember épp csak realiztálta hogy működik az oldal, mire mi már leadtunk 2-3 rendelést. nekem is oda volt készítve notepadbe a termék neve, vágólapon az elsődleges, 5mp refresh, amint láttam, már írtam a keresőbe és oké oké oké. fél percen belül 2 megrendelt termék. az xboxot nem volt pofám harmadiknak berendelni mondván úgyse kell, és inkább vigye egy apuka akinek nagyobb a gyereke és ez lenne az ajándéka karácsonyra. én az edigitálból is elhoztam ami kellett, az xbox-al ugyanez volt. tenyérviszketés és "ááá nem leszek köcsög" nyugtázás.

(#2544) Boond válasza koxx (#2507) üzenetére


Boond
addikt

Miért Ed-n nem volt hasonlóért sírás? :P

(#2545) r6man123


r6man123
senior tag

Mindig mosolygok a magyar "dögöljön meg a szomszéd lova is" mentalitáson.. Hogy miéer nem lehet örülni az ilyen kezdeményezéseknek. Vettem egy laptopot... aztán a kedvezményből egy laptoptartót, perifériát, nyomtatót. ;)

Mondjuk egy PS4 "román" akciónak itt is örültem volna, de legalább lesz miből enni karácsonykor. :C

(#2546) fornettisuti


fornettisuti
veterán

hűtöket elvitték csak egy samu maradt (legdrágább)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2547) MADcat válasza fornettisuti (#2546) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

a futárok izzadnak majd miatta :D ;] ;]

i6 is elfogyott

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#2548) beholder00


beholder00
tag

(#2549) whatnot válasza tope (#2532) üzenetére


whatnot
őstag

Ezek pont nem érdekeltek sajnos.
Tévét 2 hete vettem, szintén akciósan, laptopot és ilyesmit nem használok, PC-n játszok, az apple termékeket pedig eleve túlárazottnak tartom.
Házimozi erősítő érdekelt volna igazából, abból most egyet látok, ami tényleg kicsit jobban le van értékelve, de nem a 90ezres kategóriára hajtok. Akciósan 40-50ért vettem volna, de azokat meg nem akciózták.

Ja igen, Samsung LED égőket vettem volna még talán, hajnalban még nem mertem megvenni, mostanra persze eltűnt. De emiatt nem vágok eret magamon, egyébként is bizonytalan voltam.

[ Szerkesztve ]

(#2550) xtevo válasza w333 (#2541) üzenetére


xtevo
őstag

Sikerült bogarat ültetni a fülembe, az 50k-ért csúcstelefon komenteddel... :DDD

Ez mennyire biztos, hogy az új i9506 modell? T oldalán a gyártói hivatkozás az i9505-re mutat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.