Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#871) f27 válasza KillHates (#862) üzenetére


f27
aktív tag

Nézük csak... 9800GX2 nél szinte kizárt a ramhiba,vagyis a közel 40 ből 1 ramhibás sem tlált? én nemtudom menyit javítottam nemfirtatnám,de kb mind ramos volt? :DDD
4k számlásan persze számla nincs,nav utánna néz mi kb ezeket a kártyákat 6ezerbe csináljuk számlásan,vagyis a nav ehez mérte már most csalt a gyerek 100k-t?

Pécsre rohatsokat javítok,említették a gyereket hogy milyen kontár,álítólag van egy levegős forrsztópákája.
SMD-ző gép....
Nos a név ismerős évekig dolgoztam rajta az ára a legkisebnek hozzávetőleg 20-25 millió ft használtan.
Vagyis ha hozzá veszem hogy ezt az egész reballozást én keztem el magyarba elsősorban,én fejlesztek a legjobban de a mai napig a béka segge alatt vagyok,akkor ha valaki tegnap kezte és most ismerkedik a ramhiba nemlétezik szóval SMD-ző gépet vesz..
De mondjuk megnyerte a lottót és vesz egy gépet mihez is kezd? elkéri a gyártotól a kordinátás vezérlőprogramot és ujra ülteti a nyákot?
Én aszem mi ezt egyszerübben megldjuk,egy SMD-ző weller levegős forrasztópákával vissza teszük :W :DDD

Hogy csak játszok e ill ráilyesztek az illetőkre a NAV-al?
Így van,nálam már 3x voltak kint ellenőrzésen úgy hogy ebből 2x rámkülték őket mivel van kapcsolatom arrafelé is így utolag ugyan de megtudtam hogy bejelentésre jöttek ki. :B Azóta töbször is bejelentettek engem,de már a címemhez oda van írva számlás hivatalos ügyfél.

:))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.