Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cs.zs.


cs.zs.
addikt

Egy teljesen átlagos hétköznapi (Samsung) telefon 220.000 Ft.
Egy teljesen átlagos hétköznapi szabolcsi bolti eladói bér, (szakmunkás minimálbér, bruttó 326.000),
avagy 2 havi kisnyugdíj.

...

(#2) milkabrams válasza cs.zs. (#1) üzenetére


milkabrams
őstag

Nem fogja a Samsung ajándekb adni, csak mert egy kis balkáni puhadiktatúra lakossága megásta a saját sírját.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#3) cs.zs. válasza milkabrams (#2) üzenetére


cs.zs.
addikt

Így is nézhetjük, igen, ez is egy nézőpont.

...

(#4) doooo


doooo
veterán

Érdekes mobil... a 2 megapixeles makró nevetségesen felesleges, de minden másban érdekes.

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Jöhetne felénk is, az látszik, hogy a a Samsung nem támaszkodik csak az Exynosra...

Egy picivel erősebb Snapit is tehettek volna bele.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) thboxx válasza Graphics (#5) üzenetére


thboxx
aktív tag

De legalább valamibe már rakott 7-es szériás snapit... az utolsó az A73 volt, amibe ez a széria került de az hivatalosan ugye nálunk nem is került forgalomba... Pedig szerintem igény lenne a valamelyest olcsóbb (mint a 8-as széria), de mégis kellően erős snap 7xx procival szerelt készülékekre. Meg jöhetne a középkategória csúcsára már a QI-töltés is... Tudom... bili... kéz... :DDD

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#7) Potyka03


Potyka03
senior tag

Őszintén szólva,szerintem ennek kellett volna ide jönnie.
Már a snapi proci miatt,egyből cseréltem volna az A53-somat :D

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#8) csibe1


csibe1
addikt

"Az akkumulátor kapacitása 5000 mAh, és meglepően gyorsan, 45 W-tal tölthető, így 30 perc alatt elérhető a 70%-os akkuszint."

Idézet máshonnan, ha már innen lemaradt. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#9) Graphics válasza csibe1 (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Honnan lett idézve?

Ezek tényszerű számadatok. :DDD

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) csibe1 válasza Graphics (#9) üzenetére


csibe1
addikt

Egy másik oldalról (napidroid), mert itt valamiért nem találtam a szövegben.

Azt hittem legalább 6000 mAh lesz az akksi kapacitása.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#11) Graphics válasza csibe1 (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Úgy néz ki kérdésedre módosult is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) csibe1 válasza Graphics (#11) üzenetére


csibe1
addikt

Mi módosult?
Tettek bele 6000-es akksit? :D
Rendesek ezek a koreai csávók, na. :C

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#13) PZoli76


PZoli76
csendes tag

Tényleg itt tart a Samsung,hogy 220-ért Snapdragon 7 ??? Hagyjuk már... :DD :DD :DD

(#14) milkabrams válasza PZoli76 (#13) üzenetére


milkabrams
őstag

Meg 600-ért 8 bites szemcsés kijelző. Megteszik mert megtehetik.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#15) csibe1 válasza milkabrams (#14) üzenetére


csibe1
addikt

Ez az új divat: több pénzért régebbi hardver, kisebb akksi, rosszabb kijelző. Rulez vagy mégsem, vagy mifene. :DDD

Mindig akad vevő, épp ezért gyártják az egyre nagyobb szutykot egyre drágábban. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#16) milkabrams válasza csibe1 (#15) üzenetére


milkabrams
őstag

Majd egyszer csak elkezdik belassítani a készüléket. Pont mint a tab s7-et a 13-as droiddal. Azelőtt pont olyan fluid volt mint a mostani telefonom az s24 ultra vagy az előző az oneplus 7t, soha semmi megtorpanás, újabban meg 3 fps-ből oldja meg néha az animációt.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#17) PZoli76 válasza milkabrams (#14) üzenetére


PZoli76
csendes tag

Na, ezért engedtem el a samsungot,a név a telefon hátulján nekem nem ér ennyit....

(#18) milkabrams válasza PZoli76 (#17) üzenetére


milkabrams
őstag

Sajnos a Samsung szögletes vonalaid jönnek be inkább, de a grainy kijelző után gondoltam oneplus 11 cserére. Na de majd a Sony. Végre dobják a 21:9 képarányt és ha a kamera automata módban is éretékelhető képeket lő, akkor megvan az új telóm.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#19) PZoli76 válasza milkabrams (#18) üzenetére


PZoli76
csendes tag

Nekem A70 volt az utolsó Samsungom,de lehozott az életről,úgyhogy kb fél évesen eladtam,vettem egy Redmi Note 9 Pro-t,az van kb 3-4 éve,gond,hiba nélkül kiszolgál.Ebben az M55-ben reménykedtem,hogy normális lesz, normális áron,de így maradok a Redmi Note Pro vonalon, főleg ,hogy az utolsó vonzerő a Samsung iránt is elmúlt,,ami számomra az Oled kijelző volt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.