Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Roxbury


Roxbury
őstag

Várós. :D

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#2) Loik válasza Roxbury (#1) üzenetére


Loik
kezdő

Nem kicsit...

(#3) Predatorr


Predatorr
őstag

Aztán hová lett a jack csatlakozó? A52S-be még belefért. Vajon jönnek az Android 14-es bugok (bt,lag) ezen is?

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Ilyen speccel kéne hozniuk egy 5.8-6.3"-os kijelzős A-szériás mobilt.

(#5) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Ahogy Bog mondaná "csoffadt" exynos :C

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) Predatorr válasza kbyte1024 (#5) üzenetére


Predatorr
őstag

Az S8-ammal sem az exynos volt a baj, hanem az avultatás bő 2 év után. Most ugyanez bejött az A52S-sel is, laggolni kezdett droid 14-gyel, éa bt hibák sorát dobálja.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#7) ddaydome válasza Predatorr (#6) üzenetére


ddaydome
senior tag

Ezért jobb olykor a vegytiszta droid, bár kevés helYen fellelhető. Anno én is gondolkodtam ebben a telefonban vagy az a53-ban. A feleségemnek a53 van és érezhetően lassabb a felülete, mint az x30as nokiámnak.
Szerintem a Samsung felülete túl nagy lett a középkategóriás telefonoknak.

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#8) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Na most mi lesz? A cserélhető akkukra való áttérés időpontját kitolják a gyártók a kötelező minimum 2027-éig?
Ne reménykedjek, hogy kicsit megerőltetik magukat és hamarabb lépnek egyre többen? Mert eddig csak 1 Nokiáról hallottam, amit a MA tesztelt, de az nem egy jó ajánlat.

Jevons paradox

(#9) PirosHello


PirosHello
senior tag

Jövőre az A55 és a Iphone SE (4th gen) közül választhatok céges mobilt. Tesztekre majd kíváncsi leszek aztán döntök, de várom mindkettőt. :B

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#10) ddaydome válasza PirosHello (#9) üzenetére


ddaydome
senior tag

Hello!

Szerintem itt inkább a garanciás jogi és gazdasági szempont miatt rakják így egybe a telefonokat. Ha megbontja valaki, aki tényleg nem ért hozzá és valami garis gonddal oda viszik az nem előnyös a gyártónak.
Biztos, hogy van egy kimutatható szám, ami miatt ez így van. A környezetvédelmi szempont itt nem tud labdába rúgni.

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#11) Loik válasza Predatorr (#6) üzenetére


Loik
kezdő

Vajon jönnek az Android 14-es bugok (bt,lag) ezen is?

...az avultatás bő 2 év után. Most ugyanez bejött az A52S-sel is, laggolni kezdett droid 14-gyel

Vagyis nem lesznek BT bugok és laggok az A55-nél Android 14 alatt, mert messze van még a bő 2 év avultatás (az 1 éve piacon lévő A54 sem laggol).

[ Szerkesztve ]

(#12) Lami66 válasza Loik (#11) üzenetére


Lami66
őstag

Van más példa is: az S21FE üzemidejének negyedét elvitte a 13-as droid. És kár volt reménykedni a 14-ben, mert nem hozta vissza az eltüntetett több mint 1 óra SOT-ot. Most jön a 20 forintos kérdés: a 15-ös droid megint elvesz az üzemidőből? Ja, ez nem 20 forintos kérdés hanem 200 ezres....

(#13) Loik válasza Lami66 (#12) üzenetére


Loik
kezdő

Én alapvetően hiszek is az elavultatásban, meg nem is. Fél, maximum 1 évente lecserélem a telefonjaimat, tehát a saját bőrömön ezt a jelenséget még sohasem tapasztaltam meg. De nyilván hiszek nektek, akik 2 éves modellek ilyen-olyan hibáival szembesültök 1-1 új Android főverzió frissítése után.

Predatorr viszont azt firtatta, hogy a hamarosan piacra kerülő A55 is olyan anomáliákat fog-e produkálni, mint a 2,5 éves A52s. Én erre reflektáltam egy határozott nemmel.

(#14) Luck Dragon

Már nagyon várom :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) Graphics válasza Aprósólyom (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem felejtős, max adják mellé szerviz szolgáltatásnak free-be.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) DrDobos


DrDobos
őstag

Remelem jon lassan a magyarorszagi bejelentes is aztan tobebt megtudunk pl. az árról is :R :R

Samsung Galaxy A55 5G

(#17) Luck Dragon válasza DrDobos (#16) üzenetére

Jóslatom következő ;
235E 128/8GB
265E 256/12GB

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) judas13


judas13
addikt

Három A52s teszi a dolgát nálunk, (jack csatival :K ). Maradnak tovább , így skippeljük ezt a történetet - is. :)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#19) DrDobos válasza Luck Dragon (#17) üzenetére


DrDobos
őstag

Szerintem az erős lenne, ne legyen igazad :P

Samsung Galaxy A55 5G

(#20) Luck Dragon válasza DrDobos (#19) üzenetére

Mivel az A54 esetében sem voltak szégyenlőssek a nyitó aratással , így érthető , hogy negatív a szemléletem ez ügyben .

A54 nyitó árak
Ár (8/128 GB, HUF) 209 990
Ár (8/256 GB, HUF) 229 990

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) GoodSpeed válasza Luck Dragon (#17) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

De legalább már a 256-os 12 GB RAM-már szerelt.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#22) DrDobos válasza GoodSpeed (#21) üzenetére


DrDobos
őstag

Szerintem ezt meg fenntartasokkal kell kezelni?! :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#23) Luck Dragon válasza DrDobos (#22) üzenetére

Egyértelműen , ahogyan írtam is , részemről ez spekuláció :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24) mtm800 válasza Luck Dragon (#23) üzenetére


mtm800
senior tag

Yettel már beárazta.

(#25) Loik válasza mtm800 (#24) üzenetére


Loik
kezdő

Én nem látom a kínálatban.

(#26) GoodSpeed válasza mtm800 (#24) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Hol? Mennyiért?

#22DrDobos: Arra írtam ,hogy a cikkben két dolog áll. Az egyik tény az, hogy Belgiumban az egyik szolgáltató közzétette a specifikációkat. A másik, hogy ebben az állt, hogy lehet 12 GB RAM-mal is rendelni. Na most ugye nem tudni, hogy milyen tárhelyvariációk jönnek szóba. Az én tippem ez:
128/8 GB
256/8/12 GB
256/8GB
512/12 GB
A harmadikat nagyon valószínűnek, a negyediket kevésbé és az első is valószínűnek tartom.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#27) mtm800 válasza GoodSpeed (#26) üzenetére


mtm800
senior tag

[link]
Dolgozóiban még kedvezőbb

[ Szerkesztve ]

(#28) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Yetteles listaár akkor így alakul.

8/128 : 195990 Ft
8/256: 214990 Ft

A35 165 ezer kicsit markáns.

Ez nem rossz azért az A55-re, ambar azért 200-ig elég sok jó készülék kapható.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) GoodSpeed válasza mtm800 (#27) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Köszi, ez alapján: 215K a 8/256GB-os, és 196K a 8/128GB-os, és nincs 12GB RAM-os verzió :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#30) Luck Dragon válasza mtm800 (#27) üzenetére

A kis szemfüles :C :R

Akkor jó magasra lőtte be az árazást , legalább kellemesen csalódok . :DDD

Ui; Ezek szerint nálunk regionális alapok alapján nem lesz 12 GB-os verzió .

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) Loik válasza mtm800 (#27) üzenetére


Loik
kezdő

Köszi az infót a többiek nevében is. Egy 8/256 GB-os modell lesz úgy néz ki az A54-em utódja év vége körül.

(#32) Chiller válasza judas13 (#18) üzenetére


Chiller
őstag

A52 van itt. Teljesen elégedett vagyok vele, csak már kezd elöregedni (párszor le is esett, és az aksi is már nem mai csirke). 1TB microsd-vel nekem mindenre is elég.

Borzasztó amúgy ez a visszafejlődés/minimális upgrade és eközben 2x drágább lesz! :W

Akik meg tapsolnak hozzá, azt meg végképp nem értem. :Y

[ Szerkesztve ]

(#33) Predatorr válasza Loik (#13) üzenetére


Predatorr
őstag

Az nem határozott nem, hogy most nem, majd csak 2-3 év múlva derül ki, ahogy azt megfogalmaztam. 4 dimenzióban gondolkodom, ahogy Brown doki javasolta.

Daydome: 6,67”-re már ráférne? :F :D

Egyelőre még játszik a X 13T Pro is, attól függően, ez mennyiért jön. Ha már nincs jack...

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#34) GoodSpeed válasza Chiller (#32) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Hol voltál az elmúlt 3 évben? :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#35) Loik válasza Predatorr (#33) üzenetére


Loik
kezdő

Én értettem félre, megzavart, hogy az A55 esetleges hibáit az Android 14-gyel hoztad kapcsolatba. Nyilván nem kizárt, hogy az Android 16-tal romlani fog a felhasználói élmény.

(#36) Sgr_A válasza Predatorr (#6) üzenetére


Sgr_A
addikt

Jó neked
nekem azzal volt a legnagyobb bajom
melegedett meg merült mint a titanic és a térerő is botrányos volt

(#37) tonyo0526


tonyo0526
csendes tag

Szerintetek érdemes lenne várni erre a telóra? Készülékbeszámítással az A54-et el tudnám hozni egy százasért a SE Store-ból. Olvastam a megjelenésekor, hogy voltak gondok akadozott egy picit, vagy ez nem ennyire markáns? Köszi előre is! :R

(#38) Nekton válasza tonyo0526 (#37) üzenetére


Nekton
aktív tag

Szia!
Én nem tudom, mi az a mikrolag, vagy hogy azt miben mérik. Mikroszekundum? :F
Valaki öngyi akar lenni tőle.
Én nem érzékelek semmi akadozást, illetve az a normális működés, adatfeldolgozás része.
Haverom A53/6Gb-ja lassabb, mint az én A54/8Gb-om, de csak egymás mellé téve. Amúgy az asszony A40-e is teljesen vállalható.

(#39) Vtwo


Vtwo
senior tag

"Az Otto német kiskereskedelmi lánc közzétette a Samsung Galaxy A35 és a Samsung Galaxy A55 terméklistáját. Az A35 ára 379 euró a 6 GB/128 GB-os alapmodellért. A 8 GB/256 GB-os változatért 449 eurót kell fizetni.

A Galaxy A55 viszont 479 eurótól kezdődik a 8 GB/128 GB-os változatért. Több tárhelyre van szüksége? A 8 GB/256 GB-os modellért 529 eurót kell fizetni."

(#40) DrDobos válasza Graphics (#28) üzenetére


DrDobos
őstag

De akkormár nem a listaárat érdemes nézni, hanem érdemes feltöltőkártyával vásárolni (az ár így alacsonyabb) a kártyát meg simán nem használja az ember... nem? :F

Samsung Galaxy A55 5G

(#41) Graphics válasza DrDobos (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, az még jóval alacsonyabb ( persze ha független a készülék.)

Jogos felvetés.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) dave987


dave987
aktív tag

Azért a fém keret nem elhanyagolható újdonság. Ha ezek a képek igaziak akkor lesz. Látszanak a műanyak betétek az oldalán.

(#43) Predatorr válasza Loik (#35) üzenetére


Predatorr
őstag

Sajnos.

Sgr_A: Azok feature-ök. :)

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#44) DrDobos


DrDobos
őstag

Hivatalos magyar megjelenésre még nincs időpontunk, igaz?

Samsung Galaxy A55 5G

(#45) Graphics válasza DrDobos (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem egyszerre indul majd. Jó eséllyel holnap.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) Namelesske válasza PirosHello (#9) üzenetére


Namelesske
addikt

Ehhez nem kell látnom a teszteket, hogy tudjam iPhone lesz a befutó.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#47) Mik^


Mik^
tag

Dimensions 161.1 x 77.4 x 8.2 mm (6.34 x 3.05 x 0.32 in)
Weight 213 g (7.51 oz)

Kár érte, jó ügynök lehetett volna...

(#48) Loik válasza Mik^ (#47) üzenetére


Loik
kezdő

Magasság + 3 mm, szélesség + kevesebb, mint 1 mm, vastagság nem változik, 11 grammal lesz nehezebb. Teljesen optimális paraméterek (nekem legalábbis).

(#49) Sgr_A válasza Loik (#48) üzenetére


Sgr_A
addikt

Kinek mi
nekem most ez van
146.7 x 71.5 x 7.80 mm 172 g
és lehetne egy kicsit keskenyebb olyan 69mm

(#50) Loik válasza Sgr_A (#49) üzenetére


Loik
kezdő

Ezek alapján arra tippelek, hogy egy 6.1"-os iPhone-od van. Az A55 viszont 6.6"-os lesz, nagyobb (nehezebb) akkuval.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.