Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) zzola válasza pohár (#450) üzenetére


zzola
félisten

Feltétlen! :DDD

(#452) Prosector válasza techpor (#447) üzenetére


Prosector
addikt

Nem te vagy Puzser Robi? Annyira megmondod a frankot mindenkinek, mintha legalabbis o lennel...esetleg meg az atyauristen johet szoba... :U

Van mas hobbid azon kivul, hogy a halalba basztatsz mindenkit a kocsog stilusoddal? :U

Nagy makod van, hogy nem vagyok admin, kulonben mar reg nem lennel itt :U

Ilyen "emberekre" nincs itt szuksege senkinek, mint amilyen te vagy...csak fikazol mindenkit/mindent, meg az "eszt" osztod, jobb lenne nelkuled a topik, ha mar a "felsobbrendu-megmondoember-style"-on nem valtoztatsz, persze nem is akarsz :U

Sokan orulnenek, ha elmennel innet vegleg, en a legjobban :U

Remelem minel elobb kibasznak a picsaba, tekkpor (direkt irtam rosszul a nicked, hogy még az arnyekat is elkeruljem annak, hogy akár szemernyit is tisztellek) :U

(#453) Prosector válasza Prosector (#452) üzenetére


Prosector
addikt

2016.01.02.: ez volt az igazi Judgement Day :U

(#454) techpor válasza Prosector (#452) üzenetére


techpor
tag

OK. Mondjuk azt pont nem találtam a szabályzatban, hogy tilos a véleménynyilvánítás.

[ Szerkesztve ]

(#455) Prosector válasza techpor (#454) üzenetére


Prosector
addikt

Nem a velemenynyilvanitas tenyevel van a baj, hanem a modjaval...ja meg olyan nem nagyon letezik, hogy neked nincs igazad,de persze mit lehet tenni ha mindig igazad van ugye?

Jo lenne, ha nagyon visszavennel a stilusodbol, mert erre itt nem vevo senki, persze ha nem veszed eszre sajat magad, akkor visszavenni sincs mibol.

[ Szerkesztve ]

(#456) techpor válasza Prosector (#455) üzenetére


techpor
tag

+2

(#457) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Lehet már volt, de nem akartam végignyálazni a sok off vita között.

[Achievementek]

Közel se biztos, hogy vgleges, de például ha valódiak akkor kiderül az is hogy tnyleg hat részre lesz osztva a single része a játéknak, aztán hogy ez 6 küldetés, vagy 6 pálya csak, jó kérdés.

Meg valszeg lesz valami ügyességi rész is, legalábbis azok a Skill event achik iylesmik lehetnek.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#458) Xaels válasza techpor (#447) üzenetére


Xaels
félisten

1. Ott nem a BFről volt szó.

2. Csak BF2 volt az első...

3. Ja helivel vagy jettel de lent a földön nem. Pláne nem akkor ha valaki full kezdő...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#459) Mr.Csizmás válasza techpor (#447) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

g36, vagy f2000, nemtom hirtelen, de tipikus unskilled prolicucc, csak példa volt :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#460) eugabesz válasza Prosector (#455) üzenetére


eugabesz
őstag

Őt kaptuk Ati helyett büntiből..... ;]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#461) kriszpontaz válasza Mr.Csizmás (#459) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A G36C mitől prolicucc? Fejtsd már ki légyszi.

[ Szerkesztve ]

(#462) Gyula84 válasza kriszpontaz (#461) üzenetére


Gyula84
veterán

hát nem egy op cucc az is biztos :D

(#463) Mr.Csizmás
azok már nem rosszak :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#463) Mr.Csizmás válasza kriszpontaz (#461) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

visszakerestem a reportból, mert emlékezetből írtam, nem G36, hanem AEK971 és ACE52 :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#464) kisza25 válasza Mr.Csizmás (#463) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az ACE 52 is nerfelve lett rendesen, az aek is olyan, hogy mindenkinek az sem adja

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#465) Mr.Csizmás válasza kisza25 (#464) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem kiábrándító, hogy egy metro top10-ben 7-8 ember ezekkel nyomja állandóan :N szeretem kipróbálni az új dolgokat, meg kitapasztani pl. supressor, heavy barrel stb. hogy befolyásolja a dolgokat. (ha minden klappol, kb. 1.0 k/d-t hozok bármivel)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#466) CactuS válasza Prosector (#455) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Viszont a miért moderálunkban még nem jegyzik a nevét - pedig néha tényleg ráférne -. Ez is azt mutatja, hogy nő a Ph!n az ingerküszöb, vagyis inkább toleránsabbak az emberek. 5-10 évvel ezelőtt szerintem már a lelkes újonc kategóriát sem érte volna el egy hozzá hasonló mentalitással érkező fórumtag.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#467) AGE-T válasza techpor (#447) üzenetére


AGE-T
senior tag

Kellenek a megmondó emberek na, aranyos volt az írományod, kár, hogy semmi értelme. :P

[ Szerkesztve ]

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#468) Prosector válasza CactuS (#466) üzenetére


Prosector
addikt

En amugy nem szoktam igy beszelni senkivel, ha jol emlekszem a majd' 10 ev alatt ez a 3. ilyen, de azert ne turjunk mar el mindent.

Persze nem vagyok en itt senki (par ember szerencsejere), de sztem olyanoknak nem kene legyen helye itt, akik ALLANDOAN ilyen stilusban nyomjak...es nem erdekel, hogy milyen gyerekkori psziches serulest akarnak tudatalatt ezzel kompenzalni.

Az ingerkuszobnek pedig csokkeni kene, nem noni, tekintve, hogy egyre tobb retardalt barom szabadul be ide is.

Nem mondom, hogy a turelmemrol vagyok hires, de azert ne kepzeljuk mar azt, hogy mi vagyunk az istenf...sza, vagy mi fujjuk a passzatszelet.

(#469) gyiku válasza Prosector (#468) üzenetére


gyiku
nagyúr

nade doktor ur :)

hüllő

(#470) marilllyo válasza eugabesz (#460) üzenetére


marilllyo
veterán

Ha jól számolom ez már a második reinkarnációja. ;] bucketb0b is elesett.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#471) Prosector válasza gyiku (#469) üzenetére


Prosector
addikt

Tudom, h szeretsz gyikarc, de azert nem kell tulozni, nem vagyok doktor :D

(#472) techpor válasza Mr.Csizmás (#459) üzenetére


techpor
tag

Hát mondjuk az f2000 sem egy low fire rate az is tény :DDD
de azért a g36 meg az ace52nél vannak sokkal durvább fegyverek is..

(#473) Viper26 válasza Prosector (#468) üzenetére


Viper26
nagyúr

Eléggé kezd kommersz lenni a társaság pH-n az utóbbi években, lelkük rajta...hogy miért hagyják, az számomra rejtély.

iPhone 14 | FR955

(#474) mettek válasza laceszgamer (#457) üzenetére


mettek
addikt

Azt lehet tudni a single részről hogy több főszereplő bőrébe bújhatunk (ezek szint talán 6) az egyik az a beduin nő lesz aki a trailerben lovagol, egy másik talán ez a fekete hellfighteres katona, aztán ott van a léghajót néző katona...
Azt mondták hogy különleges, nem túl ismert aspektusait akarják bemutatni az 1. Vh-nak ezekkel a szereplőkkel. Szerintem végre jó lesz a kampány is.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#475) Prosector válasza Viper26 (#473) üzenetére


Prosector
addikt

En a mai napig az orszag legjobb szamtek oldalanak es forumanak tartom a ph-t, de nem biztos, hogy megmarad ez a velemenyem(persze nem erdekel ez senkit, csak leirtam).

(#476) csa33ee


csa33ee
aktív tag

Mi folyik itt a topikon?Pszichiátriai szakrendelés?Elég ritkán szoktam írogatni, de van mikor sokat vissza kell olvasnom nehogy éppen valaki lelki bajával találjam szembe magam. :D

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#477) Gyula84


Gyula84
veterán

ha ne tetszik valami akkor menni kell jelenteni és nem tovább offolni a topikot ugye? :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#478) fuvi válasza Prosector (#475) üzenetére


fuvi
senior tag

a prémium rendszer legjobb funkciója a "Rejt"
nagyon sok majmot nem látok már itt se szerencsére

(#479) kisza25 válasza Mr.Csizmás (#465) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

96 fegyverrel van meg a master dogtag (500 kill)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#480) Prosector válasza fuvi (#478) üzenetére


Prosector
addikt

Akkor, ezek szerint engem még latsz :DDD

(#481) Mr.Csizmás válasza kisza25 (#479) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondanám hogy meglepődtem, de nem :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#482) sheep


sheep
addikt

hehe

[link]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#483) Rony949 válasza sheep (#482) üzenetére


Rony949
őstag

Én ezen nem tudom túltenni magam. Fergeteges! :C

(#484) CactuS válasza sheep (#482) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát ez így elég jól néz ki, bár egy kicsit csalóka azért az összkép. 1 vh-s játékból nem sok van, így persze, hogy brutálisabb és ütősebb, mint a sokadik, közeli jövőben játszódó FPS. Tényleg kíváncsi leszek, hogy megjelenés után mondjuk egy hónappal mennyi marad meg a hype-ból.

Off: Prosector, így teljesüljön minden kívánságod. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#485) Viper26


Viper26
nagyúr

Csak nekem fura a modern "zene" egy első VH-s játék esetében? :F

iPhone 14 | FR955

(#486) marilllyo válasza CactuS (#484) üzenetére


marilllyo
veterán

2 hét és újra itt lesz egy új nick-kel. Ati ilyen. Nyomná read only módban vagy legalább bírná ki, hogy nem veszekszik. :N

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#487) gali777 válasza Prosector (#455) üzenetére


gali777
őstag

Kezd átmenni humába ez a tekkpro ;] :DDD

(#488) Prosector válasza CactuS (#484) üzenetére


Prosector
addikt

Kivalo! :C

Egyebkent arra szamitottam, hogy en is kapok egy tbant, de még nem tortent meg.

Gali: bar huma lenne, mert akkor ugyanaz a szemely a 2 es eggyel kevesebb

Marillyo: o sztem nem ati, o sem volt szent, de talan nem tolta ennyire durvan,meg o haverom is bl-on...egy rossz szot nem szolt még nekem.

[ Szerkesztve ]

(#489) CsonkaImo válasza Viper26 (#485) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Biztos lesz rendes Battlefield theme is.

(#490) TaaT válasza Viper26 (#485) üzenetére


TaaT
veterán

Better? :DDD [link]

Give them hell Ukraine!

(#491) csa33ee válasza TaaT (#490) üzenetére


csa33ee
aktív tag

elbaxtam

[ Szerkesztve ]

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#492) k-adi válasza csa33ee (#491) üzenetére


k-adi
nagyúr

de még mennyire :DDD

(#493) csa33ee válasza k-adi (#492) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Jól van, számlát kellett közbe írnom és kifutottam az időből.Mert kérem még tart a roda. :D

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#494) stoon válasza eugabesz (#460) üzenetére


stoon
őstag

Ati legalább ésszel büntetett! :DDD ;]

(#470) marilllyo: meg a lapsonly! :DDD

(#479) kisza25: 102 de befuton a slam és az m15 is! :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#495) Németh Péter válasza TaaT (#490) üzenetére

Haha, ez nagyon jó!! :C

Amúgy pár fegyót már ki lehet próbálni BF Hardline-ban is, pl. a Syndicate Gun az ont olyan, mint amivel a repülőn is lőnek, ott a második ülésben.

(#497) bul07


bul07
nagyúr

Hagyjuk már ezt a skill dolgot
Annyi segítség meg trükk van már hogy értelme sincs ilyenről beszélni, akik magasan jobban tolják mint a többiek már gyanús

Ott van mondjuk a egérnél macro használat ami eltünteti a fegyver szórását, és egyesek ezt is védik hogy hát az nem előny szerzés

A csalásokat is már úgy be lehet állítani hogy egy két HP-ig működjön ott kikapcsol, és hogy lámra kara lőjön, senki az életben nem szúrja ki

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#498) marilllyo válasza bul07 (#497) üzenetére


marilllyo
veterán

Mondjuk annak már aztán tényleg nincs értelme. Amennyi fáradtságot vesznek arra, hogy beállítsák a csítet, hogy ne legyen feltűnő...esetleg megtanulhatnának játszani is. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#499) Viper26 válasza bul07 (#497) üzenetére


Viper26
nagyúr

Makró...na igen...tudnék pár példát mondani magyar, magukat klánnak nevező tömörülést is, ahol erre esküsznek...és hogy ők mennyire jók...ne vicceljünk már. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#500) Rony949 válasza Dave567 (#496) üzenetére


Rony949
őstag

Akkor gyökér vagyok! :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.