Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) Aventador91 válasza prokxy (#24999) üzenetére


Aventador91
őstag

mit néztek?
en is leszek ha nem jön közbe ivászat xd

[ Szerkesztve ]

(#25002) prokxy válasza Aventador91 (#25001) üzenetére


prokxy
veterán

Karibot, sztem 9 felé már leszek! Majd iszol holnap! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25003) Aventador91 válasza prokxy (#25002) üzenetére


Aventador91
őstag

fél 4kor keltem ma. este mar nem biztos hogy lesz energia jatszani. inni meg mimdegy milyen allapotok vannak xd most nagy munkak vannak. este 8kor mar aludtam :D

(#25004) voodoo98 válasza FollowTheORI (#24994) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Akkor gyakorlatilag quad xp-d lesz a hétvégén! Illetve ha nyer a csapat, akkor 5, 6x xp-d is lehet. Igy már lehet haladni! :D

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#25005) prokxy válasza voodoo98 (#25004) üzenetére


prokxy
veterán

Nédda: 250
:P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25006) Aventador91 válasza prokxy (#25005) üzenetére


Aventador91
őstag

attack planezni mikor fogunk? :D megint valami ratyi medált akarsz csinalni.. :DDD

lehet rafekszek en is az xp gyujtesre. még csak 9o-es vagyok 2× annyi idovel mint neked :D

[ Szerkesztve ]

(#25007) prokxy válasza Aventador91 (#25006) üzenetére


prokxy
veterán

Voltam egy Amienst, volt a csapatban egy buzi csíter, medic-kel, nem is értem, 2-3x annyit ölt, mint bárki más, mindenki ki akarta már vágni...

Egyik este mehet.

Mikortól él a 2XP?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25008) whitezo88 válasza prokxy (#25007) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Redditen 10am amcsi idot irtak tehat 17-19...

(#25009) prokxy válasza whitezo88 (#25008) üzenetére


prokxy
veterán

Oks, akkor este már megy. :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25010) voodoo98 válasza prokxy (#25005) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Nekem is megadta egyszerre mind a 4-et! :D király! :D

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#25011) Aventador91


Aventador91
őstag

(számomra) új bugokat tapasztaltam tegnap. az első, hogy repülés közben egyszercsak megjelent a javítás hangja, és irányíthatatlan lett a gép, viszont billegtetni lehetett meg lőni is. persze a javítást nem nyomtam, még a jelző ikon sem jelenik meg, csak a hangja.

a második, a rendszeres bayonett effekt. megyek hellriegel-el, amin ugye nincs bayonett, mégis gyakran eltorzul a kép, még a használatát jelző ikon is megjelenik néha :DDD

video

(#25012) whitezo88 válasza Aventador91 (#25011) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a FOV növekedést én tankban is tapasztaltam a patch óta egyszer, ami a charge alatt jön... nálad "csak" chargeolni akart a hellriegellel :D

(#25013) anubis6 válasza voodoo98 (#24983) üzenetére


anubis6
aktív tag

Mondom én.. köszi az extra infót! Rakd oda magad hétvégén supportal és mediccel és meglesz:) (remélem jól számolja majd)

Bivalyolo #24970 Nem ártana csekkolnod a háttéralkalmazásokat erőforrás figyelővel, vagy process hackerrel.. valami lezabálja a cpu-t.. vagy túlmelegszik. Vírusirtó? Game mode? Más szoftver? Prioritás?

prokxy #24987 Mától él, úgyhogy csapassad Prokxy bácsi! :) Nem a WonderWoman-t nézted?

l.skywalker #25000 Az bakter, csapatni kéne.. hol vagyok én még a 110től... :DDD Te már taposod az 50-et mi?

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#25014) zzola


zzola
félisten

Él már azikszpé.... :))

(#25015) gytacs


gytacs
tag

Ennél okádékabb patch-et... Ezt hogy sikerült összehozni? Most már nálam is napi szintű a disconnect, eddig nem volt egy sem, és nem vagyok upc-s (digi), ez még nem is érdekelne annyira, de ilyen szar hitreget, full szerencsejáték lett az egész, egy helyben álló embereket nem lehet lelőni pár méterről. Vmikor nem tölt be csak fekete képet a menü... Mi a szart csinálnak ezek??? Sry, ki kellett adnom a dühömet. :S

(#25016) Źşë' válasza gytacs (#25015) üzenetére


Źşë'
addikt

csak a szokásos dice minőség :D és ez nem vicc!! ezek így dolgoznak... :U :(((

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25017) daveoff válasza gytacs (#25015) üzenetére


daveoff
veterán

hulladék retek egy játék ez, ne foglalkozz vele, nem éri meg, engedd el....

én letöröltem a gecibe, még a VGA-m is eladtam.... :DDD

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#25018) Aventador91 válasza daveoff (#25017) üzenetére


Aventador91
őstag

én a játékot is eladnám valahogy akkor már

(#25019) tom_tol válasza Aventador91 (#25018) üzenetére


tom_tol
addikt

Én szívesen eladom neked. Lesz kettő, repkedhetsz két géppel egyszerre :DDD

(#25020) daveoff válasza Aventador91 (#25018) üzenetére


daveoff
veterán

aztán hogy? :F van vagy 50 játék az acc-omon...

meg azt nem mondtam, hogy soha többet nem játszok. majd ősszel, ha lesz valami értelmes...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#25021) prokxy válasza daveoff (#25017) üzenetére


prokxy
veterán

Mi??? Nincs meg a 1080? Tuti mert megrendelted a 1080Ti-t! :DDD Kis ártatlan! :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25022) Aventador91 válasza tom_tol (#25019) üzenetére


Aventador91
őstag

cserében benne vagyok ;]

(#25023) daveoff válasza prokxy (#25021) üzenetére


daveoff
veterán

Nem rendeltem semmit, nincs kártyám, intel hd-val nyomom.:D Pihentetem egy darabig a játékot. Monitort is el kéne sütnöm, mert így semmi értelme. Vagy valami laptop lenne a leg kézenfekvőbb.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#25024) l.skywalker válasza anubis6 (#25013) üzenetére


l.skywalker
félisten

52, de qva lassan megy, mert mindig éjjel játszok, amikor a kiba@#$t elit alakulat gyakorlatozik. Nem baj, ma este FridayNightContest

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25025) prokxy válasza daveoff (#25023) üzenetére


prokxy
veterán

Miért nem 3 hónapja gondoltad meg magad, spóroltál volna nekem egy rakás lóvét! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25026) bivalyolo válasza anubis6 (#25013) üzenetére


bivalyolo
őstag

Egyik sem. Már kezdtem aggódni, hogy vmi hardver probléma lesz a vége, de nem. A kibekúrt windows 10 creators update éjszakai üzemmódja miatt csinálta. :W

Ma elkezdtem próbálgatni, adtam több feszt a procinak, ryzen balanced profilról átraktam high performance-ra, levettem a vga-ról az oc-t. Amiens 60-80 fps akciótól függően, majd mapváltás sinai desertre. Ott volt kb 90-100 fps-em, amíg nem lett 9 óra. Na akkor bekapcsolt ez a fos, és jött a diavetítés. Kikapcsoltam a night light-ot, újraindítottam a gépet, csatlakoztam újra egy aminesre, fps ugyanaz, ezután ismét sinai desert jött, és láss csodát simán végig tudtam játszani mindkettőt egy árva drop nélkül. :P

Szóval még egy csodás win feature, amit ajánlott kikapcsolni... :U

"Let's agree to disagree!"

(#25027) Aventador91 válasza prokxy (#25009) üzenetére


Aventador91
őstag

huu en ma nem leszek mar jolvagyok xd ejjel benezek tsre ha jatszotok. holnap leszek egesz nap. jo lenne röpködni nem csak a medalokat fegyvereket hajszolni :U :D

(#25028) prokxy válasza Aventador91 (#25027) üzenetére


prokxy
veterán

Ááá, sz@rtam a medálra, mentem CQ-ezni Orival meg Operation-özni, már ennyi holnap leszek, de csak este. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25029) zzola válasza daveoff (#25023) üzenetére


zzola
félisten

Hát ez LOL! :DDD

(#25030) daveoff válasza zzola (#25029) üzenetére


daveoff
veterán

Se időm, se kedvem nincs játszani.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#25031) zzola válasza daveoff (#25030) üzenetére


zzola
félisten

Elhiszem! Időm nekem is csak éjjel van...

(#25032) prokxy válasza daveoff (#25030) üzenetére


prokxy
veterán

Emlékszel, én is gondolkoztam rajta, h eladok mindent...
De pl tegnap tök jó körök voltak, élveztem a játékot nagyon, tény, előtte szétb@szott az ideg az operation-ön, mikor védeni kellett, szegény ORI hallgatta a sírásom TS-en. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25033) zzola válasza prokxy (#25032) üzenetére


zzola
félisten

Add el a PC-t és gyere konzolra! 4k-n qrva jó a látvány és sokkal több a játékos...
Vérpistikék itt is vannak, de elenyésző a pécéhez képest...
Gyere! :))

(#25034) prokxy válasza zzola (#25033) üzenetére


prokxy
veterán

FPS-ben nagyon béna vagyok konzolon, szarul jönne ki, nem ehhez vagyok én szokva, h mindenki le fog lőni, de megnézzük, h mit hoz ki a Microsoft, ha lesz is vmi belőle, akkor is év vége felé.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25035) anubis6 válasza bivalyolo (#25026) üzenetére


anubis6
aktív tag

Na látod ezekre gondoltam a #24971 végén amit venomnak írtam, nagyon sokakanak megkeseríti az életét ez a sok játékosokat "segítő" feature a win10ben:)
Mindenesetre örülök, hogy sikerült helyrehoznod!

l.skywalker #25024 :R Örülj neki, én még attól se vagyok seholse:) Különben is.. szokták mondani, hogy teher alatt nő a pálma, úgyhogy kellően megedződsz, és megbecsülsz minden szintet ha már ilyen prókat fogsz ki mindig:) Nálam az éjjeli időszak is asszonyé, úgyhogy csak hétvégéken nap közben (ha nincs kerti meló), meg talán kora esténként tudok játszani, de ez édeskevés a gyors fejlődéshez :o

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#25036) Zso Ro válasza bivalyolo (#25026) üzenetére


Zso Ro
senior tag

Mennyire van kihasználva a procid játék alatt?Régebben kérdeztem,de akkor még senki nem tolta Ryzennel,illetve nem válaszolt.

(#25037) zzola válasza prokxy (#25034) üzenetére


zzola
félisten

Ezt tudom, de mások is megtanultak, csak akarás kérdése...

(#25038) G33Z@ válasza gytacs (#25015) üzenetére


G33Z@
tag

Pontosan emiatt fogom hívni kedden a EA Magyarországot. Elképesztő, hogy beruházok harmincpárezret egy játékba, mert semmi mással nem is játszom és kidobott pénz már hetek, lassan hónapok óta.
Daveoff anno teleírta a topikot ugyanezzel a problémával és férfiasan bevallom én is azt gondoltam, hogy a nete szar. Akkor még nem is láttam Server DC-t. De NEM és NEM! A közelmúltban még tökéletesen futó játék mostanra egyre fosabb, használhatatlanabb, minden egyes frissítéssel, csak elb@xxák. És ahogy olvasok mindenfelé nem két ember kínlódik, hanem kurva sokan!

(#25039) bivalyolo válasza Zso Ro (#25036) üzenetére


bivalyolo
őstag

Nagyon szépen eloszlik a terhelés a magokon, egy-két szál volt eddig ami 90-100% között ment, a többi olyan 50-60% volt. Ultrán már erősen limitál a vga, gondolom ezért magasabbak a szálkihasználások. Max visszább veszem high-ra, de most kártyát nem cserélek még.

"Let's agree to disagree!"

(#25040) Aventador91


Aventador91
őstag

húú mit találtam. ilyen jól összerakott filmet még nem láttam játékból :Y nagyon ottvan :C :C [link] kedvencem 1:30tól :C

[ Szerkesztve ]

(#25041) STC Speed válasza Olympos (#24875) üzenetére


STC Speed
őstag

2 hónapja disconnectem van, 10 mp játék után, gondoltam kipróbálom a leírásod (amit hálásan köszönök),
Futtatom a shark programot, és nincs disconnect, hát mondom ilyen nincs, 2. szerver, ott sincs DC.
Ez milyen anomália???? :))
Egyelőre így nem tudtam IP-t kinyerni, este újrapróbálom :Y

[pont olyan mint amikor valaki elviszi az autóját szerelőhöz,hogy nehezen indul, és a szerelőnél meg pöcc röff]:D

[ Szerkesztve ]

(#25042) Źşë' válasza Aventador91 (#25040) üzenetére


Źşë'
addikt

egy pillanatra azt hittem h valaki prohardvere arc csinálta a videót :D a legvégén ott a logo, legalábbis nagyon hasonló

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25043) Aventador91 válasza Źşë' (#25042) üzenetére


Aventador91
őstag

tényleg lool :C koppintás szagot érzek :DDD

(#25044) prokxy válasza Aventador91 (#25043) üzenetére


prokxy
veterán

Meg is jött a kedvem hozzá! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25045) kriszpontaz válasza daveoff (#25030) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Mintha magamat hallanám...

(#25046) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Hell let loose!
Érdekes! 4km-es mapok. 15 perc alatt lehet átsétálni (átfutni). Meglátjuk.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#25047) @rglaaf válasza Aventador91 (#25040) üzenetére


@rglaaf
veterán

Through My Eyes videoja még mindig ver mindent :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#25048) Aventador91 válasza @rglaaf (#25047) üzenetére


Aventador91
őstag

van több is. de igen azok is nagyon állatok de csak bf4-es videók vannak. azokat már láttam.

(#25049) FollowTheORI válasza prokxy (#25044) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

De úgy láttam hamar el is ment... :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#25050) l.skywalker


l.skywalker
félisten

A héten először játszottam tegnap (v. tegnapelőtt?) a frissítés óta és azt vettem észre, hogy az eredetileg jól bevált sensitivity beállításaim totál másként mennek. 52%-on volt a Soldier Stick és 52%-on a Zoom sensitivity. Most úgy kapkodja magát a kamera, mint valami hiperaktív koffeinfüggő mókus... Levettem alap beállíásra (bleh) és még talán elfogadható. De lehet, hogy ezt is megbuzerálták? (jah és support távcsöveseinél rohadjanak meg, hogy szétszórták a golyókat. Célkeresztbe tolom és nem ugyanoda mennek, hanem szórásban. És a shotgun-t is gyengítették...) A végén még fel kell szívnom magam Hellrieger-ig.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.