Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) Aventador91 válasza whitezo88 (#28000) üzenetére


Aventador91
őstag

és még a hangok is annyira rosszak bf1 után

(#28002) Snooker


Snooker
senior tag

Én néztem a legutóbbi videót róla és nagyon sok mindent csórtak a BF-ből. Ott van a repülő vezetés, bayonette charge....plusz azt meg nem tudom benyelni, hogy a németeknél lehetünk afroamerikai női katonával...bocs..de egyszerűen nem megy...nem értem miért jó ez...megérteném, ha pl azokban a CoD-okban lehetett volna, ami fikció, de egy második világháborút feldolgozó játékban...háát...

Szerintem a BF1-ben is kicsit túl vannak reprezentálva a fekete katonák. Amerikaiaknál, franciáknál, briteknél biztosan volt, németeknél nem tudom voltak-e gyarmati katonák..

[ Szerkesztve ]

(#28003) F e Z o válasza Snooker (#28002) üzenetére


F e Z o
veterán

Németeknél szerintem konyhán sem dolgoztak gyarmati katonák, max Afrikában.

H2O über alles!

(#28004) Snooker válasza F e Z o (#28003) üzenetére


Snooker
senior tag

Éppen ezért nem tudom megérteni miért kell a német sniper-nek feketének lennie...először komolyan azt hittem, hogy csak az álcája...én naív...:D

(#28005) voodoo98 válasza Snooker (#28004) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Nálunk is voltak, de kb 10000bol 1! Par honapja posztoltam egy szerecsen honvedot! Nyilvan nem reprezentativ!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#28006) feco70 válasza scabi78 (#27994) üzenetére


feco70
senior tag

Nem

(#28007) Prosector válasza Aventador91 (#27996) üzenetére


Prosector
addikt

".... nincs jármű.nagyon gagyi..."...ezt most ugy irod, mintha valaha is lett volna...

no offense, de a cod mindig is full inf volt, mint azt bizonyara te is jol tudod

(#28008) AAntii


AAntii
őstag

Akik szoktak együtt játszani conquestet hozzájuk lehet menni töltelék katonának? Most vagyok túl egy sikeres 450-1000-es körön, ahol gyakorlatilag a csapat nem csinált semmit, jó lenne az ilyen helyzetek számát minimalizálni, aztán a 32-es csapatba hátha beférek.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#28009) prokxy válasza AAntii (#28008) üzenetére


prokxy
veterán

Jöhetsz, vegyél fel, most is nyomjuk (na jó, én pont most YT-ozok, de 4-en tolják)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#28010) FollowTheORI válasza scabi78 (#27994) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak a single érdekel, azt meg majd ráérek megvenni később. :)

Az új BF-ig meg jó lesz ez... bár lehet, hogy elkezdem majd néha a BF3-at is tolni megint, amikor unom már az 1-es multit. Ott úgyis szarul áll még a katonám. :D

Mondjuk az IW-t pont a hétvégén toltam ki... a single nagyon jó... de multi ugra bugra... hát. LOL!
Semmit nem javult az utóbbi pár rész óta... és valahogy az egész amolyan gyerekes lövöldének hat, nem komoly játéknak.

Most nézem az Origin meg offline most reggel. :o

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#28011) bul07 válasza FollowTheORI (#28010) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen én is játszanék kicsit így lefekvés előtt de nem megy ez az @#@#&#&@☺

Megyek is zuhanyozni és aludni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28012) prokxy válasza FollowTheORI (#28010) üzenetére


prokxy
veterán

Én nem keverem a BF-eket, volt, hogy átmentem a 4-be és nagyon nem adta egyik fegyó sem, hiába van vele rengeteg killem, át kell szokni újra, majd aztán megint cumizok a BF1-ben, ha visszatérek. De Neked tökmind1, sehogy nem megy! :D :P

Este leszel? :B

(#28011) bul07: éjszakai műszak után játszani? Az kemény! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#28013) FollowTheORI válasza prokxy (#28012) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pontosan, Nekem szerencsére nincs ilyen gondom... egyformán noob vagyok mindenhol, így egyformán is játszok. :D
Múlthéten toltam is rush-t davamant peak-en, tök jó volt.

Ma mozi lesz... így nem tudom, talán későn este csak... addigra te már nyűgös leszel és pizsibe leszel. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#28014) prokxy válasza FollowTheORI (#28013) üzenetére


prokxy
veterán

Az a map nagy kedvenc volt, amikor meg az ugrás lefelé, ááá, imádtam, a nagy munkagépek, mekkorákat kisheliztünk meg tankoztunk ott, régi szép idők! :D

Sajna ez a korán kelés + sok utazás hátulütője, hogy késő estére elfáradok, nyűgös leszek! :P
Mit néztek? Mi is menni akartunk moziba, de semmi izgi nem volt terítéken...mármint ami mind2nket érdekelné! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#28015) FollowTheORI válasza prokxy (#28014) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

[link]

Jah most jópár hete uborka szezon van, ez is egy sz*r elvileg, csak ingyen premier előtti kimozdulás... :)
Majd aug. végén szeptemberben újra lesz talán egy-két jó/jobb film.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#28016) voodoo98 válasza prokxy (#28014) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Most néztük meg a Dunkirk-et. Nem volt olyan rossz. Nekem tetszettek a dogfight-ok, meg úgy az egész. De nem volt túl eseménydús! :)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#28017) F e Z o válasza voodoo98 (#28016) üzenetére


F e Z o
veterán

A Dunkirk-re én is kíváncsi vagyok, illetve szeptemberben a Renegátok-ra, de múlthéten nyaraltunk, most meg egy hét határ, így várat magára még a film. :D

Egyébként engem mindig leköt a BF1, bár lehet azért is, mert nem tudok mindennap játszani vele, s csak kb 330 órám van benne, s még csak 101-es szintű vagyok, így van kihívás.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#28018) Aventador91 válasza voodoo98 (#28016) üzenetére


Aventador91
őstag

milyen jo lenne egy 2. vh-s akcio, latvanyfilm. amiben van tankozas, repcsizés stb

(#28019) voodoo98 válasza Aventador91 (#28018) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Jah! Kicsit ilyen volt ez is! Jók voltak a repülős részek! :)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#28020) Aventador91 válasza voodoo98 (#28019) üzenetére


Aventador91
őstag

nézd meg a fury-t. 2. vh-s tankos film. par éve jött ki. brad pitt a foszereplo. jo film. a vege nagyon allat

[ Szerkesztve ]

(#28021) voodoo98 válasza Aventador91 (#28020) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Láttam! Jó volt.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#28022) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Üdv!

Valami tippeket tudtok adni teljesen kezdők számára?
Pár óra játék után úgy vettem észre, a játékból teljesen hiányzik a kezdők szintje, (vagy a matchmaking még az OW-nál is rosszabb)?
FPS játékokban nem vagyok új, OW, TF2 egész jól megy, de Titanfall, meg a különböző CoD (Mw/Bo/Bo2) is egész sokat játszottam - ha nem is voltam bennük jó, de az 1-es KD ratiot (jó az 0.6-nak is) nagyjából alulról tudtam súrolgatni jobb pillanataimban = élveztem a játékot - mindig mindben voltak hozzám hasonló kezdők.

Itt belépek, és az első matchtől kezdve (5-6 óra játékig) az a menetrend minden játékmódban, hogy spawn, két lépést nem teszek és sniper kiszedett, spawn, átment rajtam egy huszár, spawn, leszúrtak, spawn, két gránát és 3 repülő robbantott fel egyszerre, spawn, a változatosság kedvéért tank lapított ki, et cetera. Mondjuk az is jópofa, hogy magamhoz még csak hasonló szintű játékost sem láttam - reménykedtem pedig, hogy az origin accessbe való megjelenést követően legalább lesz egy nagyobb áradata az új játékosoknak.
A kampány pedig nagyon tetszik, szeretném szeretni a játékot, van az egésznek egy nagyon jó feelingje. :(

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#28023) zuzo28 válasza nonsen5e (#28022) üzenetére


zuzo28
tag

Szia!

Biztosan vannak akik nálam sokkal jobban el tudnak látni tanáccsal, de én is megpróbálom.

1. youtube: beginners guide TheBrokenMachine és a többiek, nézz meg egy pár videót és figyeld hogy játszanak, az kiindulási alapnak jó
2 fegyverválasztás: itt meg kell szokni, hogy minden fegyver "sz@r" a CODhoz képest és nincs olyan, hogy egy fegyver minden szitura jó
3 mozgás: ne sprintelj, keress fedezéket, figyeld a minimapot

+1 Ne Operationben gyakorolj, viszonylag sok a cheater, kevés a sikerélmény, prábálkozz dominationnal, szokd a közelharcot, majd conquest és utána a többi

nekem ez vált be, de nyilván egyénfüggő

Így ebédközben ennyi jutott eszembe.

(#28024) Aventador91 válasza nonsen5e (#28022) üzenetére


Aventador91
őstag

olyat nem lehet tanácsolni hogyan játssz. játsz sokat, egy idő után belejössz, amint kitapasztaltad a dolgokat

(#28025) zuzo28 válasza Aventador91 (#28024) üzenetére


zuzo28
tag

igen, ez itt nem olyan, hogy belépsz és a szokásos FPS stílusoddal széthentelsz mindenkit. Nagyobb a tér, hamarabb halsz, nem gyógyulsz olyan gyorsan, stb.

A lényeg, hogy tolni kell neki, amennyit tudod és napról napra jobban megy.

(#28026) nonsen5e válasza zuzo28 (#28023) üzenetére


nonsen5e
addikt

Köszönöm! :R

Aventador91: Valamennyit mindenhol lehet, mert ha példának okáért CTF-ben mindent csinálsz csak a zászlóért nem mész, akkor ha nem vagy 39x jobb lövöldözésben mint az ellenfél, akkor veszteni fogsz. Minden játéknak vannak alapvető sajátosságai, amik borzasztó fontosak, elsőre nem olyan egyértelműek, és abszolút nem árt ismerni őket.

---

Legutóbbi két matchet 2-23-ra és 0-19-re zártam. :D

Operations-nél hogyan működik az egész dolog?
Tegnap is feltartottuk az ellenséget, kifogytak a 200+ életből mialatt mi elvesztettünk 3 szektort, kiírta a játék, hogy "nyertünk", erre kaptak egy léghajót, visszatöltődött az életük maxra, megint feltartottuk őket, kaptak egy második léghajót is és végül ők nyertek. :F

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#28027) zuzo28 válasza nonsen5e (#28026) üzenetére


zuzo28
tag

Operations-nél a támadó félnek van 3 lehetősége, hogy elfoglalja az ellenfél szektorait.
Ezt a szektorokban található pontok elfoglalásával tudja megtenni, ha egy szektort elfoglalt, akkor azt már a védekező fél nem tudja visszafoglalni.
Ha az első lehetőségnél veszít a támadó,kap egy BEHEMOT-ot ami egy vonat, hajó vagy léghajó, és így van ez a harmadk lehetőségnél is.
Egy operation egy kivétellel mindig 2 különvöző mappon játsódik.
Kivétel az Oil of empire operation, ahol 3 mappon keresztül kell támadnod és ott Sueznél a védekező fél kap autómatikusan egy vonatot az első hullámban.

[ Szerkesztve ]

(#28028) Aventador91 válasza nonsen5e (#28026) üzenetére


Aventador91
őstag

max annyit tudok javasolni hogy menj a tömeggel. ne maszkálj egyedül az ellenség közelében. ha mindog leszednek spawn után, akkor spawnolj egy olyan pontra ahol valószínűleg nincs ellenség, és menetelj előre szép lassan bújkálva

(#28029) blue01song válasza nonsen5e (#28022) üzenetére


blue01song
aktív tag

Szia!

Hasonló cipőben vagyok, mint te! Titanfall-ba mondhatni pro vagyok, de itt az mit sem ér, teljesen más stílus. Én nézegettem tutorial videókat youtube-on, az némileg segített!

[link]

Bele kell jönni, sokat gyakorolni és ismerni a pályákat. Érdemes próbálgatni a fegyvereket is, hogy melyik jön be neked. Én pl tegnap váltottam és azzal sokkal jobban megy. Szerintem a többiek még ellátnak hasznos tanácsokkal, remélem segítettem.

(#28030) l.skywalker válasza blue01song (#28029) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én szinte TF1 multiból jöttem át áprilisban. Az első 1-2 hónapban nehéz. Azután egyre jobban megy. Első és legfontosabb: ki kell ismerni a pályákat, hogy tudd hol hédereznek a kempelők, hogy ne fuss bele abba, hogy rohanás közben valaki oldalról leszed. A másik pedig, hogy ha nem saját csapattal mész, sose bízz meg a csapattársaidban. Simán a szemük láttára is lelőnek, sose fedeznek. Azután kezdj el játszani a beállításokkal. Én Xboxon játszok és pl. majdnem egér közeli élmény volt, hogy feljebb vettem a control sensitivy-t, de a a többi megjelenítés is fontos pl. látómező szélessége, fekete színek stb.

Végül pedig nyomni kell és kiismerni melyik fegyver a legjobb neked ill. melyik pályán melyik a jó.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#28031) blue01song


blue01song
aktív tag

Itt mindenki 144hz-en tolja, vagy csak én vagyok konzervatív/csóró? :D

(#28032) zuzo28 válasza blue01song (#28031) üzenetére


zuzo28
tag

nem csak te :D

(#28033) abridabri válasza blue01song (#28031) üzenetére


abridabri
veterán

En 144hz en tolom, de elotte 70en jatszottam 1 evig . Hogy is fogalmazzak; jobb a 144 ,de annyira nem latvanyos a kulonbseg mint pl egy CSGO ban. Szoval nem vagy hatranyban BF1ben ,ha nincs 144 ed.

(#28034) blue01song válasza abridabri (#28033) üzenetére


blue01song
aktív tag

jó,hogy mondod, mert totál rákattantam a BF1-re és besóztam magam a 144hz-re :D de már lebeszéltem magam.

(#28035) l.skywalker válasza blue01song (#28031) üzenetére


l.skywalker
félisten

Xbox One-on nem lenne sok értelme :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#28036) Snooker válasza blue01song (#28031) üzenetére


Snooker
senior tag

Nekem olyan régi a monitorom, hogy még a FHD-t sem tudja...szerencsére a lapos fajta, nem az a nagy kocka :DD :DD A felbontásom 1360x768, ennél nem bír többet. A Hz-t nem tudom mennyi

[ Szerkesztve ]

(#28037) @rglaaf válasza nonsen5e (#28022) üzenetére


@rglaaf
veterán

csak szólok hogy aki bf3 bf4 be letolt több 1000 órát az is esett kelt az első hetekben sőt én a legutóbb bf4 hun cup miatt nem játszottam pár hetet és dimán vissza estem kellett pár nap mire felvettem a bf1 ritmust

PSN:BiZzare_0 ️

(#28038) prokxy válasza @rglaaf (#28037) üzenetére


prokxy
veterán

+1, nagyon más, emiatt is nem keverem őket. :)

Mondjuk a 0-23 és társai azért erős KD, ha kezdő, ha nem... :P

Egyébként 144Hz téma: attól senki nem lesz PRO, hogy jó cuccai vannak, viszont előnyt élveznek ezek a dolgok, én határozottabban állítom, hogy jobban játszom, élvezetesebb a játék 144Hz-es monitoron, de ez nagyban köszönhető, hogy az a 120 min. FPS meg is van hozzá állandóan, anélkül szart nem ér az egész.
Viszont kevésbé fontos, mint egy jól használható, pontos egér meg jó csapat. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#28039) voodoo98 válasza blue01song (#28034) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Pedig a 144 nagyon ajánlott. 1 gátja lehet: pénz.
Csak nem árt, ha 80-100 felett van az fps.

(#28038) prokxy
+1. jaja!

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#28040) A.C.E.


A.C.E.
aktív tag

Ma újfent érdekes csalóval találkoztam...Lelőttem a fazont meg is jelent a kill, erre felugrott a halott és persze egyetlen lövéssel leterített...... :C

F.P.S. FOREVER!

(#28041) l.skywalker válasza A.C.E. (#28040) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jézus.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#28042) ForRedGlory válasza l.skywalker (#28041) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezt most a szó szoros vagy átvitt értelmében érted? :D

(#28043) l.skywalker válasza ForRedGlory (#28042) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez párhuzamos értelemezésben is megállja a helyét :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#28044) ForRedGlory válasza l.skywalker (#28043) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ja értem. Mondjuk, aki Jézust lelövi, megérdemli a halált. :D

(#28045) FollowTheORI válasza A.C.E. (#28040) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem csak kapott egy revive-ot... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#28046) A.C.E. válasza FollowTheORI (#28045) üzenetére


A.C.E.
aktív tag

Az lehet... ámbár feltűnt volna mert 1 négyzetkilóméteren csak ketten voltunk a mezőn....

F.P.S. FOREVER!

(#28047) prokxy válasza A.C.E. (#28040) üzenetére


prokxy
veterán

Felugrott a halott...sírok bazzeg, ne tedd ezt velem! :D :DDD Metrón hülyének néznek :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#28048) Aventador91 válasza A.C.E. (#28046) üzenetére


Aventador91
őstag

én is láttam már ilyet. ez egy olyan bug, hogy pl. tank kilövi az embert. az elrepül 20métert, felélesztik, és ott jelenik meg az ember ahol a tank kilőtte. velem is elofordult, hogy olyan messzire repültem, nem is mutatta hogy van medik a közelben, mégis felélesztettek, és nem oda éledtem ahova elrepültem, hanem ahol meglőttek

(#28049) l.skywalker válasza Aventador91 (#28048) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jézus, élőholtak, teleportálás. Tuti egy játékot játszunk? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#28050) Aventador91 válasza l.skywalker (#28049) üzenetére


Aventador91
őstag

tiszta trónok harca ez a játék:D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.