Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) kisza25 válasza @rglaaf (#1499) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez csak pre alpha, véglegesben lesz lövedék is:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1502) SkyS1gn válasza @rglaaf (#1499) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jobb mintha pudingon mennél, járműfizika nem a legjobb volt eddig se, egy vakontúráson megpördült a tank folyton.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1503) Rony949


Rony949
őstag

Hangolódjatok a BF1-re! :D

Anthem of Austria-Hungary

Nagyon remélem hogy egy Austria-Hungary győzelemnél ezt a muzsikát nyomják be. :)

[ Szerkesztve ]

(#1504) gyiku válasza dokee78 (#1482) üzenetére


gyiku
nagyúr

ez mi :F

hüllő

(#1505) SkyS1gn válasza gyiku (#1504) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Egy hatékonyabb AMTRAK :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1506) Enton válasza gyiku (#1504) üzenetére


Enton
addikt


Nem tetszik?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1507) Imilenni válasza Enton (#1506) üzenetére


Imilenni
addikt

Mit is jelentene? :D
Estevanmár :(

Press "F" to pay respects.

(#1508) prokxy válasza @rglaaf (#1485) üzenetére


prokxy
veterán

Húh, kipróbáltam, az 5 perc sok volt nekem is, ez a "gyorsaság" elég durva, meg hogy pont telibe kell verni az enemyt vele csak akkor hal és nem tudok rásegíteni, mert nincs gépágyú, ajaj. A kis light tank sokkal jobb ennél, na az tiszta btr. :D

szerk:
1494) Godlike79: Azt hogy értitek, h kiszállok a tankból és gyengébb fegyvereim lesznek? :U Ezt nem vágom....

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1509) eugabesz válasza prokxy (#1508) üzenetére


eugabesz
őstag

Teccett volna játszani a Project Reality-vel és akkor teccene érteni...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#1510) kriszpontaz válasza prokxy (#1508) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha sofőrként spawnolsz egy járműbe (vagy repülőbe), és kilövik alólad, de kiszállsz, gondolom csak kis pisztolyod lesz, nem fullos felszerelésed, valószínű mindaddig, míg nem találsz egy hullát és fel nem veszed a gúnyáját. :D

(#1511) gyiku válasza kriszpontaz (#1510) üzenetére


gyiku
nagyúr

Es tankerkent nem tudsz javitani :D GG

hüllő

(#1512) kisza25 válasza prokxy (#1508) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a járműveket nem lehet használni minden kaszttal, csak assaultal (azt hiszem) viszont neki egyszerűbb felszerelése lesz, mint a gyalogoknak
előny=>csipa nem viszi el a tankod
viszont nem is kell kiszállni a javításhoz sem, tényleg ki kell bontani a konzervből:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1513) prokxy válasza kriszpontaz (#1510) üzenetére


prokxy
veterán

Mekkora egy baromság ez...mert a tankban ám nem fér el egy fegyver, bakker...
szerk: na jó, a gengébb felszerelés mértéke azért változhat, csak nem egy kis pisztollyal kell már szaladgálni, mert ahogy néztem a tank itt sem egy OP cucc lesz, amikor egy gránát lesebez belőle 28-at...meg olyan lassú, h kb csak a hülye nem tudja felTNT-zni vagy mi volt akkor... :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1514) eugabesz válasza prokxy (#1513) üzenetére


eugabesz
őstag

Az,hogy lassú volt,még nem feltétlen jelenti,hogy csak úgy felpakolgattak rá bármit is,ugyan is a gyalogos támadás támogatására használták akkoriban,meg az ellenséges hátvéd szétzúzására.De azt ne feledjük,hogy pár száz ember követte,tehát olyan egyszerűen azért nem lehetett felrobbantani.Eleinte még a lövegekkel sem tudták kilőni,mert szinte csak repeszgránát volt a lövegekben,később fejlesztettek ki olyat,ami már a tankoknak is ártott...feltéve,ha eltalálták.Persze ez a játékban másképpen fog realizálódni.De ott nem volt anno respawn... :)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#1515) kisza25 válasza prokxy (#1513) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a VH-ban fegyver és lőszer hiány volt, a tankos személyzetnek csak pisztoly jutott, mert ott volt nekik a tank ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1516) prokxy válasza kisza25 (#1515) üzenetére


prokxy
veterán

Látszik, h nem vagyok a szakértője annak a világnak! :D

eugabesz! kösz a választ! A respawn rész tetszett! :DDD
Viszont borzalom ez a tank gameplay, mikor ott ment a két ház között és lőtte a gyalogot, de csak megsebezte, az meg elszaladt, kb kiszálltam volna és tettem volna a hátába egy szuronyt. :D Kell abba a személyzet, TS-sel hogy az ilyen helyzeteket kezeljék és akkor használható lesz.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1517) kriszpontaz válasza gyiku (#1511) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nekem a videóból úgy tűnt, tudsz csak az X-et kell nyomni amikor gáz van, viszont addig mozogni nem tudsz a tankkal.

(#1518) gyiku válasza kriszpontaz (#1517) üzenetére


gyiku
nagyúr

ha gaz van, akkor alt-f4 :K

hüllő

(#1519) SkyS1gn válasza prokxy (#1513) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Miért lenne baromság gondolj kicsit túl rajta, remélhetőleg ezáltal kevesebben használják a repülőket és tankokat taxinak, mivel sniperként nemtud kiugrani a toronyba a repülőből mert csak egy kis meggymagozója lesz.

Másik, tankot repülőt stb csak aki belespawnol tudja javítani vagy ha megtalálsz driverként egy sérült tankot ami elég valőszínűtlen és igen csak belülről lehet javítani.

Harmadik dolog hogy ha ellopja enemy a tankodat nemfog rampage-elni vele sokáig mivel se ő se senki nemtudja javítani a csapatban csak a driver, ezáltal sokáig nem húzza és nemlesz tank túlerő...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1520) gyiku válasza SkyS1gn (#1519) üzenetére


gyiku
nagyúr

Ezzel a tuzerovel semmilyen tulero nem lesz. Ezeket a tankokat Günter a vasvillajaval disabledre vágja kb 1 hittel.

hüllő

(#1521) prokxy válasza gyiku (#1520) üzenetére


prokxy
veterán

Karddal kiszúrja a kerekeit, mi? :D

Cris!
Oké, értem. :)
Ezt viszont nem tudtam, h csak a driver tudja és az is csak belülről javítani; hogy lesznek így tank fight-ok, mindig oda lyukadok ki, h a BF4 az milyen jó game! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1522) SkyS1gn válasza prokxy (#1521) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nemtudom hogy lesz ezt igy videóból nem tudtam leszűrni, majd a béta.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1523) @rglaaf válasza gyiku (#1520) üzenetére


@rglaaf
veterán

sírok:D nekem az jött le hogy konzolon baromi jó lesz ez a sebesség meg a nerfelt játékmenet pc-re ez kevés lesz

PSN:BiZzare_0 ️

(#1524) Gigi01


Gigi01
őstag

A BF-ek jól muzsikálnak AMD kártyákkal?Persze menne más is,de multit inkább csak ezekkel tervezek.Gtx970 volt tervben,de lebeszéltek róla.Lehet egy RX480-ba belekóstolnék. :U

(#1525) kriszpontaz válasza Gigi01 (#1524) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nekem semmi bajom nincs a HD7950-el sem DX-ben, sem Mantle alatt.
Az RX480 meg sejthetően ~2X gyorsabb lesz a mostani kártyámnál, tehát gond nem lesz.
(#1521) prokxy : annak örülhetnél hogy 5 löveg lesz a tankon, így mindenkinek jut, nem csak aki vezet.

[ Szerkesztve ]

(#1526) gyiku válasza Gigi01 (#1524) üzenetére


gyiku
nagyúr

amd-vel minden jol megy.

hüllő

(#1527) Gigi01


Gigi01
őstag

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#1528) prokxy válasza Gigi01 (#1524) üzenetére


prokxy
veterán

A 970-esem előtt AMD fun voltam, azóta kb soha többet! :D
Nemtom, h az árán kívül mi volt a 970 ellenérv, de ez nem is ez a topic. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1529) pohár válasza prokxy (#1528) üzenetére


pohár
félisten

fan

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1530) gyiku válasza pohár (#1529) üzenetére


gyiku
nagyúr

ventilátor? :F

hüllő

(#1531) oriic válasza gyiku (#1530) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

fun - vicces
fan - rajongó

Live-Die-Respawn

(#1532) Gigi01 válasza prokxy (#1528) üzenetére


Gigi01
őstag

Erre számítottam! :DDD
970 ellen,hogy már inkább megvárni az újakat,és abból válogatni.

(#1533) gyiku válasza oriic (#1531) üzenetére


gyiku
nagyúr

akkor a szamitogep hazakba is rajongokat ultetnek be? [link]
Fans Included Front: (x1) 120mm
Rear: (x1) 120mm

hüllő

(#1534) oriic válasza gyiku (#1533) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igazából kerestem a vicces smile-t a hsz-edben, de nem találtam szóval inkább belinkelem ezt.

[link]

Angolban egy szónak rengeteg más jelentése is lehet.

Live-Die-Respawn

(#1535) pohár válasza oriic (#1534) üzenetére


pohár
félisten

tudja, csak trollkodik (mint a 1080-as topikban tette azt)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1536) lofagi


lofagi
addikt

Őszintén még nem tudom eldönteni,hogy ez a bentről való javítás jó-e vagy sem. Hatalmas feeling volt valakitől ellopni a tankot aki éppen szerelte bőszen. Vagy épp ellopni a tankot mert valaki menteni akarta az életét, most ez azért meg fog változni rendesen. Nagyon várom már, hogy tudjak vele játszani, remélem mihamarabb itt lesz a Beta! :]

(#1537) Godlike79: Persze értem én a jó oldalát, de a fun oldala elvész szvsz. Illetve így azért annyival kevesebb az esély rá, hogy kiszedjék a tankot. Sőt, ha van egy jó tankos, akkor ott komoly gondok lehetnek a likvidálás tekintetében. Persze ez majd mind kiderül amikor már játszunk vele.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1537) kriszpontaz válasza lofagi (#1536) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én pont örülök neki, mert inkább halok meg bent, mint amikor gunnerkedtem, állandóan úgy haltam meg hogy javítás közben én kaptam az RPG-t nem a tank, vagy a heli sorozott le (a tank meg megmaradt) ugye Prokxy?

(#1538) aAron_ válasza Rony949 (#1448) üzenetére


aAron_
őstag

Szerintem is. Mid-range-re igazából csak bolt action rilfe kéne, hogy igazán hatásos legyen. Kezdő fegyverek között alapnak kéne lennie.

(#1455) kisza25: Ha tényleg így lesz, az 100%-ban a fejlesztők hibája lesz. Különböző távolságokra teljesen különböző fegyvereknek kéne optimálisnak lenniük.

What is your ikigai?

(#1539) Balika23hun válasza lofagi (#1536) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

"Hatalmas feeling volt valakitől ellopni a tankot aki éppen szerelte bőszen." remélem ezt az ellenségre értetted és nem saját csapattárs tankjának az ellopására

Részemről nagyon örülök a járművek használatának megváltoztatásához.
Így legalább a sok gyökér nem viszi el az ember elöl a tankot azért hogy eljusson A-ból B-ben vagy amikor medic-ként meg csipaként viszi el, 5 perc múlva meg már lángol mert nem tudja magát javítani.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#1540) Xaels


Xaels
félisten

Azért azt se felejtsétek el, hogy most a gyalogság kezében sem lesz annyi féle fegyver a tank ellen.

Nekem a feeling az volt amikor a hegesztővel szedtem szét a tankot és a madár csak ült bent azt sem tudva mi van :D

(#1538) aAron_ a gameplayt nézve a dara fegyverek úgy szórnak, hogy nem lehet velük messzire sokat kezdeni. A shoti sem adta mindig elsőre telibe. Ahhoz képest a Scout puskája távolra simán rásebez 70 felett testre.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1541) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Sziasztok!

Tervezek skylake-re váltani, elsősorban jó alaplapot akarok (asrock z170 extreme4) későbbi jobb procinak. 6100 lenne az elsődleges terv, csak a BF-ek jobban komálják, ha jól tudom a 4 magos procikat. Észre lehet majd venni szerintetek, hogy csak 6100 van alatta? Gyűjtsek inkább 6600K-ra? VGA mennyire lesz bottleneck? (7870)

(#1542) kisza25 válasza pohár (#1535) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

azóta is mindenki az 1080 vaporX-et keresi:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1543) Gyula84 válasza oriic (#1534) üzenetére


Gyula84
veterán

elég jól tud angolul az a helyzet szívat itt na :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1544) prokxy válasza kriszpontaz (#1537) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, párszor előfordult! :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1545) lofagi válasza Balika23hun (#1539) üzenetére


lofagi
addikt

Persze, hogy az ellenségesre értettem. S annak én is örülök,hogy most már "dirvernek" kell lenned, hogy érdemlegesen használd a tankot. De hidd el, nyilván lesznek olyanok is akik továbbra is el fogják vinni a tankokat szállítás céljából. Lehet kevesebben, de tuti lesznek. :(

Azért kíváncsi vagyok,hogy fog működni ez a spawnolási rendszer. Tegyük fel az ellen otthagyott egy flaget és tankkal, te meg mész és becserkészed. Nyilván nagyobb esélyed lesz áthúzni a pontot egy tankban. Viszont itt ha jól értelmeztem, akkor beninjázod magad a pontra és ott lehet akár egy tank is. Szóval azért ha valaki szemfüles és épp látja,hogy húzzák a pontot, lespawnol egy tankkal, már rögtön meg is tudja védeni. Ebben nem vagyok azért annyira biztos,hogy ez jó. Van egy elég erős ellenfél és már csak 1 pontunk van, de valaki elmenekül és behúzna egy pontot a hátul hagyott járművel. Erre viszont nem lesz lehetőség.

(#1541) G.I.JOE Szerintem ezt a megfelelő topicban jobban ki tudják neked fejteni. Egyelőre még nem tudjuk a gépigényt, szóval várj még a dolgokkal legalább addig, amíg kiderül mi is kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1546) SkyS1gn válasza G.I.JOE (#1541) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hát a vga-d elöbb lesz limit mint bármely skylake i5-i7 proc.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1547) fuvi válasza G.I.JOE (#1541) üzenetére


fuvi
senior tag

szerintem hagyd ki az i3-ast, inkább kezdj egy "gyengébb" i5-tel (6500), vagy gyüjts 6600K-ra
(sztem a 6500 is sokáig elég lesz)

[ Szerkesztve ]

(#1548) Chrys_ válasza SkyS1gn (#1519) üzenetére


Chrys_
addikt

A tankokkal kapcsolatban egyetértek, de a repülőkkel már nem. Akkor is elviszi a sniper, csak letesz egy radio beacon-t, és majd raspawnol a rendes fegyverrel egy redeploy után. Ha lesz egyáltalán valami ilyesmi megoldás a WW1-ben, szerintem megoldják :)

(#1549) Xaels válasza Chrys_ (#1548) üzenetére


Xaels
félisten

Nem hinném, hogy lesz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1550) @rglaaf válasza Chrys_ (#1548) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha csak driver kaszt-al lehet beülni járművekbe hogy vinne magával beacon-t?? :F

PSN:BiZzare_0 ️

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.