Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) M@rdel válasza #02119936 (#10549) üzenetére


M@rdel
őstag

Ez a Hellfighter Pack, skin és fegyver.
Egyébként én is onnan vettem.

(#10552) guftabi96


guftabi96
addikt

Hogy tudok egy játszó baráthoz csatlakozni?
Oldalt a kinyíló listában csak invite van.

(#10511) batt
Nekem is ez a véleményem.
Remélem lesznek minél hamarabb custom szerverek sniperlimittel, szerintem sokat segítene a játékon.
Nagyon rossz, hogy mindenki csak campel. A nagy nyitott tereken meg esélyed nincs.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#10553) Franklin


Franklin
addikt

Érdemes nézni a srácot, elég jól tolja Brekk1e twitch

(#10554) boogie84


boogie84
veterán

Amikor medic-kel megyek ritkán kapok lőszert, ritkán élesztenek újra.
Amikor Support-tal megyek akkor ki kell várom míg az életerőm visszatöltődik, ritkán élesztenek újra.

Tökmindegy mivel megyek úgysem találok olyan embert akivel normálisan lehet játszani.
Micsoda naiv voltam mikor azt gondoltam, hogy a teljes játékkal majd olyanok játszanak akik nem élőhalottak. :DDD

Aki szeretne csapatemberrel játszani vegyen fel. :R
bugipetya

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#10555) #35434496 válasza Franklin (#10553) üzenetére


#35434496
törölt tag

Silent Aimot használ akár csak bf4-ben. :C

[ Szerkesztve ]

(#10556) M@rdel válasza Franklin (#10553) üzenetére


M@rdel
őstag

Ez melyik játék? :F
Ez simán szaladgál az utcán, nekem elég az orrom kidugni jön az 1 hit halál.

(#10555) players111 szerintem csak pro :U

[ Szerkesztve ]

(#10557) Balika23hun válasza guftabi96 (#10552) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Originen keresztül ha a játszó barátodra nyomsz egy jobb klikket ott lesz olyan hogy join game. Akkor is müködik ha ingame vagy csak akkor alt-tabolnod kell.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#10558) pruzsi


pruzsi
őstag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!

A játék produkál nálam olyat hogy, 3-5 másodpercre megakad!
Grafikai beállításoktól függetlenül tehát low és ultra beállításokkal is!
Win 7 minden driver vcredist directx strb legújabb. SSD-n van a game nem fut más alkalmazás 8gb ramból 7gb foglal a gammel együtt.

Más játék pl: Rise of tomb raider,Quantum Break,gta 5 ahol kikapcsoltam a gpu memória legszabályozást és a dupláján van,vagy a doom is ultra/high beállításokkal is tökéletesen fut úgy hogy a mozilla is fut 5-6 oldallal.
Vga-Cpu 40-50 fok körül mozog tehát túl sem hajtja.
Tipp esetleg?

(#10559) jozefgucci1 válasza #02119936 (#10549) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Közben írtam neki levelet és nagyon korrekt módon megküldték a kódot utólag.

Boogie84 : Felveszlek ha nem gond , úgy sem játszottam még BF-et soha senkivel :)

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10560) N@idia válasza boogie84 (#10554) üzenetére


N@idia
őstag

Szóval tegnap este veled játszottam :Y Ha gondolod mehetünk pár kört :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#10561) duronx válasza boogie84 (#10554) üzenetére


duronx
senior tag

Teljesen egyet értek veled. Este felveszlek a originben. :) ha nem gond.

[ Szerkesztve ]

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#10562) D4M13N válasza boogie84 (#10554) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Én pont fordítva tapasztaltam tegnap.Évek óta először volt olyan hogy random player visszafutott feléleszteni,vagy odarohant ammo-t adni a játékos.
Sőt,csak kíváncsiságból beleszóltam voipba és visszaköszöntek.Bár a Conquest az még rettenet,az totál más.De ez az új Risk szerű mód,ez eléggé összetartja a bandát.A leadert követik stb.újra BF érzésem volt :)

(#10563) Maxell014


Maxell014
senior tag

Üdv !

Valakihez vagy valakikhez társulhatnék játszani ?

(#10564) guftabi96 válasza Balika23hun (#10557) üzenetére


guftabi96
addikt

ja, hogy originbe..
Én a játékban kerestem.

#KeepFightingMichael

(#10565) zuzu000


zuzu000
őstag

Sziasztok!

Játszik valaki wifin? Panelban lakom, sajna a kábeles net nem megoldható (albérlet, nem kezdeném el fúrni a falat csak ezért), vettem egy asus usb-s adaptert, két antennás, a sebességet hozza, ping is jó (játékban 40-50ms), viszont a jobb oldali indikátorok szinte folyamatosan sárgák és sokszor pirosra is váltanak, meg persze érezhetően laggol (nem fps, hanem rubberbanding)

Bárki aki wifin játszik talált már erre megoldást? A router olyan 5-6 méterre van, bár egy ajtó elválasztja ami általában csukva van.

(#10566) Fitzgerald válasza boogie84 (#10554) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Új még a játék. Nem kötelező ismerősökkel játszani ahhoz, hogy jól együtt tudjon működni egy csapat. Ha mindenki tudja hogyan játssza ki a kasztját, sokkal dinamikusabb a játék még idegenekkel is.
Jelenleg én is ott tartok, hogy feles K/D ratio-m meg lol score-om van tök mindegy milyen kasztot játszok, pedig pl. BF4-ben a top 5-ben vagyok szinte mindig.
Ez azért van, mert a legtöbben még csak ismerkedünk a játékkal.
Majd 100-200-x játékóra után szépen látszani fog már, hogy a rang/teljesítmény mutatójuk alapján kik azok, akinek nem való ez a játék.

(#10567) boogie84 válasza D4M13N (#10562) üzenetére


boogie84
veterán

CQ-t játszom. Persze még csak 1 napja indult, idővel mindent ki kell próbálni. Egyébként egy káosz. :D

Vegyen fel nyugodtan aki inkább csapatjátékossal menne, nem pedig tdm híróval...

(#10560) N@idia: Utánad mentem fel a szerverre. :DDD

(#10566) cr33p: Több az agyhalott mint hinnéd. Ott állok a Support mellett böködöm a kis konyhakésemmel h adjon már ammot. :U

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#10568) deadwing válasza zuzu000 (#10565) üzenetére


deadwing
addikt

Én.
Igaz 300 méterről kapom és 5 GHz, tökéletesen megy.
Azt nézzed meg egy InSSIDer progival, mennyire telített a sávod, hátha túl sok eszköz van azon a sávon ahol vagy. Esetleg próbáld pingelni a gatewayt folyamatosan, és írd le, hogy ott milyen értékeket kapsz?

Egyébként ez a megfelelő topic a kérdésedre.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#10569) Mister_X


Mister_X
nagyúr

BF4-ben szerintem csak Conquestet nyomtam, az új játékmód az Operations? Ez nem egy Rush járművekkel és Behemoth-okkal?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10570) Fitzgerald válasza boogie84 (#10567) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Igazából látom én is.
Ha nem spotolnak, szar a csapat.
Ha reconként a védelmünkön átjutva a közelembe kerül és automata fegyverrel ledarál egy assault vagy support, szar a csapat.
Ha nem szedik ki az ellenséges snipereket és nem tudunk miattuk mozogni, szar a csapat. Ha lebombáznak a levegőből mert nincs rendes légi támogatásunk, szar a csapat. Ha tankkal lőnek ki gyalogosként mert nincs páncélos vagy más anti-tank támogatás, szar a csapat.
Ha a spawnolás pillanatában lőnek ki egy, a harcoktól mesze eső helyen, félkegyelmű a csapat.
Ha óbégatni kell a medicnek meg a supportnak hogy adjon gyógyszert/lőszert, szar a csapat.
Amit én mondok az az, hogy idővel az ilyenek úgyis kiszanálódnak a jobb szerverekről.
Én is sokat átkozódok, de egyenlőre ez van.

[ Szerkesztve ]

(#10571) Laraxior


Laraxior
titán

Jól látom, hogy a legdrágább Battlepackban XP boost is van? :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10572) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Kezdődik az easter egg hunt :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10573) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Befejeztem a Campaignt, az olasz nem tetszett (rovid es egyhangu) a tobbi jo volt csak rovidek. Amugy csak nekem boki a csorom hogy csak Antant oldali kuldik vannak? Itt nem volt olyan jo-rossz ellentet mint II. VHnal ahol meg ra lehet huzni ezt. Nagy kar...

(#10574) Beckett válasza pruzsi (#10558) üzenetére


Beckett
tag

Ugyanez van nekem is pruzsi, néha 3-5 mp akadás, graftól függetlenül. Pedig már gtx 1060 6gbvel tolom. Nem tudok rájönni mi lehet. Még w10re nem váltottam ill. Nekem is 8gb ramom van, de nehogy már ezek hiánya okozzon ilyet. Korábbi vkarim mellet is ez volt detto. Fpsem megvan ultran is, de ez a rohadt akadás néha nagyon rosszkor jön... :(((

[ Szerkesztve ]

(#10575) kutkut válasza daveoff (#10514) üzenetére


kutkut
addikt

Érdekes, amiket írsz... Ugyanis én pont nemrég váltottam BF3-ról BF4-re, és kb. ugyanezeket a változásokat tapasztalom, amit te is kifogásolsz a BF4 -> BF1 váltásnál... :Y:D:F
Én már ott is úgy érzem, hogy több a sniper, mint kellene, gyorsabb a játékmenet, a fegyverek szórása sem tetszik (bár nálam pont ellenkezőleg, a fegyverek nemszórása, pl. AEK), a "visszakéselés" meg egyenesen vicc kategória. Ugye ahhoz sem kell sok skill... Aztán ott van az active protection, szétszórt M2 SLAM-ek, a sok lock-on fegyver, mobile artillery...

BF1-ből eddig csak a bétával játszottam, és azt el kell ismernem, hogy ott tényleg még több (volt) a csipa. :DDD De itt legalább néha jött a homokvihar, ami kicsit megnehezítette a dolgukat. :D Na persze a BF1-et sem látom tökéletesnek... A bayonet charge szerintem még nagyobb vicc, mint a BF4-es "counter knife". Nem egyszer volt, hogy az ellen előbb észrevett, elkezdett lőni, én meg csak nekifutottam, és annyi volt neki. Komolyan az én pofám égett... :/ Szintén, amikor épp kezdett kialakulni egy "1v1-es infantry csata", egy kicsit mindketten fedezékbe húzódtunk (egy betonfal választott el minket), aztán az ellen figyelte az egyetlen rést, amin (normális esetben) átmehettem volna a fal túloldalára, én meg egy gombnyomással átugrottam a 2 méteres falat, és hátba lőttem. Persze egy fél méteres akadályt csak sokadszorra lehet leküzdeni...

Viszont a grafikában legalább tényleg történt érdemi változás, a nyitott üléses repülők nekem nagyon bejöttek, nem azt hallod folyamatosan, hogy bípbípbípbípbíp, és van ló is. :))
Szóval a lényeg, tulajdonképpen meg tudom érteni, hogy vannak kifogásaid a játékkal kapcsolatban, csak azt nem, hogy mindez pont a BF4 után. Legalábbis ilyen vagy ehhez hasonló problémák ott is megvannak. Szerintem. :R
OFF: Lehet, hogy ahogy a BF4-et, úgy majd a BF1-et is megszokod minden hibájával együtt, és még sok jót játszol vele. :R

Meizu MX3 32GB

(#10576) Csaber válasza SkyS1gn (#10572) üzenetére


Csaber
senior tag

Én az előbb visítottam a nevetéstől történt ugyanis hogy repcsiztem és az ellenség léghajója leszedett de, kiugrottam belőle és simán leszálltam a tetejére lehasaltam és sorba lelőttem aki a felső gépágyúra " született" embereket na mikor már eleget szórakoztam és megnyomtam az f10-et hogy, most felveszem az elmúlt 5 percet nem csonttá fagyott a gépem mondván elfogyott a memória :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#10577) Xaels válasza Olympos (#10462) üzenetére


Xaels
félisten

A guru3D-n van egy CPU bench is ahol AMD FX 8370-et Core i7 5960X-el vetnek össze. Egy 1070 és egy Fury X társaságában. Valamivel kevesebbett ér el az AMD, de nem annyival amennyivel olcsóbb és fHD-nál bőven 100fps körüli értékekről beszélünk. BF alatt mindig jól skálázódtak az FX-ek is, simán mennek azok is 90% vagy felette ha minden klappol. Olyat meg kijelenteni általánosságban, hogy nem hajt ki valamit valami nem lehet mivel erőteljesen függ a szoftvertől amit használunk/játszunk és sokszor az sem mindegy milyen OS van fent. Pl. W7-nél még nem volt az igazi a core management ami miatt nem mindig volt jó az FX-ek teljesítménye. Ez elvileg W10 alatt sokkal jobb. Na jó leszakadok a témáról...

Lejött nekem is a játék, majd nekiugrok amint tudok. Majd megnézem AIDA-val a kihasználtságot. Hogy látjátok melyik pálya/mód ami a legjobban terhel?

Eddig 1 valaki jelentkezett priviben, hogy szeretne felkerülni a játékoslistára. Nincs rá igény?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10578) Olympos válasza Xaels (#10577) üzenetére


Olympos
aktív tag

De, én szeretnèk felkerulni!

Es köszönöm a kommentet is :R

(#10579) daveoff válasza kutkut (#10575) üzenetére


daveoff
veterán

Asszem jól látod a dolgot, és lehet igazad lesz....:R

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#10580) #85552128


#85552128
törölt tag

Multiban DX12 rosszabb jelenleg, olyan stuttereket csinál vele a játék, hogy rendesen megakad egy másodpercre: [kép] [kép] dx11 alatt sem a legjobb egyelőre, de összességében simább: [kép] [kép] menüben ez is eléggé stutterel mint a Battlefront.

Na még van 4 órám a trialból eddig bejön, viszont vagy én szoktam el az FPS-ektől vagy ez a sok lens flare szerű nagyon világos fényeffekt az oka, de fél óra játék után rendesen "elfáradt" a szemem. :U

[ Szerkesztve ]

(#10581) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok !

Aki szeretne vegyen fel originen és játszunk csapatba mert eléggé sz*r egyedül a sok majommal. Origin: Fen3gyer3k

(#10582) SharpSA


SharpSA
veterán

Nekem a játék futásával minden rendben. Szép, minden oké. Viszont ez az első BF, amivel játszok. Néha azt sem tudom mi van. Ami nagyon zavar, az a fegyverek sebzése. Nem szeretem a tunkolós játékokat. Amivel eddig játszottam, abban mindig csak a hardcore vagy ehhez hasonlókkal. Na itt is kissé tunkolós érzésem van, amikor közelről fél tárat kell ráengedni az ellenfélre, hogy megpusztuljon, de sokszor az lő engem le egy-két lövéssel. Kiakasztó ez így. A játékmeneteket is nagyon szokni kell, de az más dolog. A képernyőn megjelenő dolgokat sem teljesen értem még talán mert magát a játékmenetet sem teljesen. Hogy hol látom melyik csapat hogy áll? A tab-ra az nem jelenik meg.
Alakul azért, de nagyon jó lenne például TS-en összejönni játék közben olyanokkal, akik elég jól tudják mikor mit és hol és jó tanácsokat tudnak adni.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#10583) Sanyaaa26 válasza SharpSA (#10582) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

sanyesz5 originen a nevem ha valaki akar nyomni.

(#10584) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ma reggel meglett 100%-ra a campány. Beletellt jópár órába videóval és leírással együtt mire az összes kódex meg field manual meglett. Elvileg megkéne kapnom a Black Bess camot a Landshipre (részben ezért csináltam) de seholsem találom. EA support aztmondta várjak 24óránként valamit resetelgetni szoktak.
A kellemetlenségért meg adott 450 scrapset :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10585) boogie84 válasza Fitzgerald (#10570) üzenetére


boogie84
veterán

Írom nekik , hogy spawn-oljanak rám, mert az ellenség mögé tudtam lovagolni. Szerinted oda élednek rám? :W :(

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#10586) norti


norti
addikt

Elég sok (ex)divisionös van már itt a topikban, de a többieknek új lehet:

Aki szeretne játékosokat találni magának vagy csak beszélgetne a BF1-ről (is) és mondjuk nem a TeamSpeaket használja (esetleg azok is :P), feljöhettek a gyarapodó magyar Discord szerverre.

Aki még nem ismerné, itt tájékozódhat a kliensről:

Discord

Prohardver topik

Ingyenes, tud mindent, amit kell és folyamatosan fejlesztik. Van webes felülete és a kliensek elérhetők szinte minden operációs rendszerre, még mobilokra is. A hangminőség kiváló.

Ha érdekel, fel tudtok jönni kipróbálni ezzel a meghívóval (a meghívó egyfajta link a szerverre) és ha már regisztráció után kliensből jelentkeztek be, írjatok egy adminnak és felvesz tagnak:

https://discordapp.com/invite/0pRiID5AvVyjr3fc

Várunk mindenkit szeretettel!

(#10587) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Piszokul várom, hogy legyen HC szeró. A BF4 ben is pont azért toltam azt, mert utáltam, hogy ólom mérgezésben is hamarabb halnak meg az emberek, mint a sebzéstől.
Kérdezném, hogy a BF1 ben nincs arra lehetőség, hogy fegyvert vegyen az ember? Úgy értem, nincs sok időm játszani, de néha jól esik felszaladni, lőni egy párat de így, nincs sok sikerélmény, mert ugye többet kellene játszani, hogy a fegyverek terén is legyen előre lépés?! :U

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#10588) Spirit válasza FollowTheORI (#10485) üzenetére


Spirit
őstag

8Gb-al is tökéletesen tud futni, ha 16gb körüli swap van beállítva hozzá. Nem röcög, nem töltöget. ;)

Amúgy próbából feltettem a Win10-et, a 2500k-val 4,5ghz-en a legapróbb röccenés, akadás, microlag nélküli 60-110ps-em van mostmár DX11 alatt. Win7 alatt 50-80fps-em volt, amikor gondolt egyet, akkor 40-el ment egy darabig. A microlag pedig folyamatos volt fps-től függetlenül. (példa: ha 0,8mp alatt kidob 60 frame-et, majd 0,2mp-ig le van halva, akkor az fps 60, de minden másodpercben 0,2mp-ig áll a játék, így szaggatásnak érzi az ember.)

Az más kérdés, hogy most járhat azon a fejem, hogy a win 10 miatti problémáimat hogy oldom meg. (nem akarok dual boot-ot!:D )

[ Szerkesztve ]

(#10589) Locutus


Locutus
veterán

Úgy látom van már valami zeppelin glitch, amit előszeretettel használnak ki... kezdődik a map, benne vagyok a zeppelinben, erre látom, hogy jön szemből egy bomber, majd hopp már borul is lángba a zeppelin és esik le. És ezt eljátszották minden kör elején...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#10590) SkyS1gn válasza Locutus (#10589) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Kör elején nincs is Zeppelin.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10591) N@idia


N@idia
őstag

Akiknek szarul futna a játék azoknak ez segítség lehet!
1 Run the Game in Borderless/Windowed Mode
2 In Advanced Setting - No Memory Limits for VRAM
3 Toggle DirectX12 - ON/OFF (Depending on your hardware)
4 Windows 10 users Turn OFF - Xbox GameDVR
5 Windows 7/10 users can install the ParkControl then Disable the parking to get Frequency Scaling.
6 Within your BIOS, Disable C1E and Enable EIST
7 Intel i7 users can Enable Hyperthreading
8 Avoid Multi-monitor which can drop your FPS up to 20
9 Disable GPU Memory Restriction(Video Settings > Advanced)
10 In Start Task Manager, find the Battlefield 1.exe in the 'Processes' Tab, here right-click the B1 process and Set Priority to High

Ezt at "Enable EIST" részt nem találtam meg a bios-ban szóval gőzöm sincs hol lehet. Nálam Stabil 60+ fps 8Gb ram mellett is :) :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#10592) daveoff válasza SkyS1gn (#10590) üzenetére


daveoff
veterán

de, operations-be

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#10593) SkyS1gn válasza daveoff (#10592) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ha egyszer vesztenek a támadók igen.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10594) Németh Péter

Na kiderült, a Koilbrihez sniper-el kell 10-es szintűnek lenni, utána lehet assault-al is használni, persze miután megvettük., A rank kijelzés meg csak szimplán rossz a főmenüben. Játékon belül sem kellene mondjuk ingázni 10 és 11 között, de ezek csak kozmetikai dolgok.

(#10595) lofagi válasza AMATŐR (#10587) üzenetére


lofagi
addikt

Fegyvereket a szintlépésből kapott pénzzért tudsz vásárolni. Minden kasztnak meg van a saját fegyvere, egyelőre keverni nem lehet őket. Bizonyos fegyverekhez az adott klasszon belül is kell fejlődni, azaz azzal kell játszani. Amint fejlődtél egy szintet az adott klasszal máris több fegyvert tudsz vásárolni, ha van rá pénzed persze. Ehhez pedig játszani kell, sajnos ezt nem lehet megkerülni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#10596) Jani18


Jani18
aktív tag

Jött egy új Nvidia driver. 375.63 WHQL

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#10597) zzola válasza Jani18 (#10596) üzenetére


zzola
félisten

De jó, hogy 2 naponta jön valami... :DDD

(#10598) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Az ingame fps számláló miért tűnik el 10-20 másodperc után?

Nem tudom ti hogy vagytok vele,de én órákig el tudok játszani az erdős pályán anélkül,hogy megunnám.Szerencsére itt nincs állóharc mint a locker/metro pályákon.Annak viszont nem örülök,hogy továbbra sem látszik a ticket a keresőben.Volt,hogy berakott mikor még 50 ticket volt hátra.

(#10599) Laraxior válasza AAtt1la (#10598) üzenetére


Laraxior
titán

Az hianyzik nekem is h egy map menjen csak a szerveren..
En Amienst szeretem, de neha sikerül csak ugy becsatlakozni hogy az elejétől.
Ez az egy map ahol nem szeretek tankozni :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10600) zzola válasza AAtt1la (#10598) üzenetére


zzola
félisten

Jó az erdős pálya, csak tele van kempingező bu*ival! A spot szarul vagy egyáltalán nem működik, frankón beleolvad az enemy a környezetbe. Elbújik a köcsög egy bokor/fa tövében, amikor meg arra szaladsz, egyszerűen lelő. Még rosszabb, min a locker....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.