Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7951) ronson


ronson
őstag

Ma is bebizonyosodott, hogy a foci csapatjáték. A jobbik csapat jutott tovább.

(#7952) MPowerPH válasza Boxer001 (#7949) üzenetére


MPowerPH
félisten

Muszáj kiélnem magam. :D Igazából a nyereményemnek örülök, valahogy éreztem, hogy itt a Real nem mehet ma tovább. Tegnap a Barca -nál sajna nem jött be a megérzés, de a mai kárpótolt mindenért. :))

Don't Tread On Me

(#7953) z00li


z00li
senior tag

Összejött az a döntő amit poénból mondtam havernak. :DDD És szerintem jobb lesz így mintha valamelyik(mindkettő) spanyol csapat játszaná. Annak meg külön örülök hogy Mourinhonak és a Reálnak nem jött össze. ;]

(#7954) ronson


ronson
őstag

Létrejött az álomdöntő. Bár a Barca-nak jobban örültem volna, mert könnyebb ellenfél lenne a Bayern-nek a Chelsea-nél.

(#7955) venember83


venember83
nagyúr

Bayern - Chelsea döntő. Nem lehetett rá magas az odds mondjuk ősszel. Szegény AVB-t sajnálom, szar helyzetben lehet. :D Abramovicnak meg lehet, hogy egy ideiglenesen kinevezett edző hozza meg a BL-győzelmet. Bár a pénzemet inkább a Bayernre tenném. Ha fogadnék.

Kiestek a primadonnák, maradtak az inkább erőfoci képviselői. Nem volt rossz ez a két elődöntő.

A fél facebook-közösség Bayern-drukker lett a meccs végére. :U

[ Szerkesztve ]

(#7956) Vandit. válasza bandus (#7950) üzenetére


Vandit.
addikt

Le volt ez már osztva, hogy a Bayern jut tovább. :))

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7957) sss válasza venember83 (#7955) üzenetére


sss
senior tag

Pár éve játszottak egy bl döntőt, akkor is évközben "lecserélt" edzővel. Meg ugye ha Terry nem csúszik el a döntő 11-esnél...

(#7958) sss


sss
senior tag

Kicsúsztam a szerkesztési időből.
"Azért Heynckes provokációja gusztustalan volt: nem vett föl szemüveget, csábítva ezzel a portugál kollégát egy szembenyúlásra..." :Y

(#7959) ronson


ronson
őstag

és CR akkor is kihagyta a büntetőt a végén, igaz ott voltak csapat társai, mert az az volt.

Itt meg hiába a kiváló játékosok, ha csürheként működnek.

[ Szerkesztve ]

(#7960) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Szívem szerint most nvidia hardveraprós kolléga szép hszt beszúrnám,de nem megyek annyira le.

Grat a németeknek drukkoltam is nekik :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#7961) N-vidi-A válasza IreN!CuS (#7960) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Tessék csak nyugodtan, hidd el, van aki normálisan, sőt akár picit vicces ércelődésnek is fel tudja fogni a dolgokat, nem azonnal düh és hisztirohammal kitörni, privátban fenyegetőzve, mint egyes korrekt emberek innen! :)

A németek jól játszottak, valahogy éreztem, hogy ez lesz, viszont számomra a legfontosabb tegnap előtt már megtörtént, így ez már csak hab lett volna a tortán, ráadásul mindkét csapatot szeretem, akik játszani fogják a döntőt, legalább nem kell fölöslegesen izgulnom, hogy ki nyeri a BL-t!

:C :R

[ Szerkesztve ]

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#7962) IreN!CuS válasza N-vidi-A (#7961) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Hát ha az vicces ércelődél volt....A privát sértegetés meg másik ablak tessék ott kopogni,mivel közöm nincs hozzá.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#7963) N-vidi-A válasza IreN!CuS (#7962) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Igen, úgy gondolom, nem írtam trágár szavakat, és nem írtam tele smiley-val, meg felkiáltójelekkel, stb...

"mint egyes korrekt emberek innen"

Nem rád értettem természetesen, tudja az, akinek ez szólt... :K ;)

No de ne offoljunk tovább, jó kis meccs lesz a döntő. :K

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#7964) Napfénysüti válasza MPowerPH (#7946) üzenetére

Te most halál komolyan 2 meccs alapján ítélsz meg egy bajnokságot? Persze most kiestek bár a Real éppen hogy 11-esekkel. Most már akkor ez a két vesztes csapat csak valami futottak még kategória? :U

Amúgy te kinek szurkolsz?

Més que un club!

(#7965) capulet75


capulet75
addikt

Alapvetően szeretem a Realt. De tegnep, amikor összesen kb százszor estek el, na az ki..szott szánalmas volt. Nem Oscar dijjat osztanak a BL-ben, nem is kéne pályázni rá. Megédemelték a fritzek hogy bejutottak a döntőbe. És harjá Bayern!

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#7966) venember83 válasza Napfénysüti (#7964) üzenetére


venember83
nagyúr

A csoportból kihulló BVB-nek. :DDD

(#7967) Napfénysüti válasza venember83 (#7966) üzenetére

Ejnye akkor a német bajnokságot hova sorolja? Tök alulra mert a bajnok csapatuk már ott kiesett? :DDD

Més que un club!

(#7968) venember83 válasza Napfénysüti (#7967) üzenetére


venember83
nagyúr

Segítek: [link], [link].

(#7969) 7600 GS válasza MPowerPH (#7948) üzenetére


7600 GS
addikt

Te elovastad hogy mekkora hülyeséget irtál? Szerinted miért van az, hogy a Bayern-en kivül nincs ott más csapat tartósan a BL-ben? A Bundesliga 2 mezőnyről meg annyit, hogy nézd meg, hogy a 4 csapatból az Európa-Ligában mennyi spanyol. Elárulom, hogy 3. :) Ja és azért az érdekes, hogy a másik 2 német csapat hogy szerepelt. BvB a csoportból sem ment tovább, a Leverkusen meg 2 meccsen kapott 10-et. Azért ez ciki. :U

Jövőre megint a régi nóta lesz, tehát a Real és a Barca lesz a toronymagas esélyes, no meg persze a Bayern. Más nagyon nem fog tudni beleszólni.

pohár: Di Maria-n meg Pepe-n kivül senki sem szinészkedett. Neked hogy jött össze a 100? Légyszi ird már le, akárhogy számolom nekem nem jön ki annyi. :F

[ Szerkesztve ]

(#7970) 7600 GS válasza 7600 GS (#7969) üzenetére


7600 GS
addikt

Bocsánat, nem pohárnak irtam, csak megzavart az ava.

(#7971) baluka26


baluka26
veterán

A nagy statisztikusoknak érdekesség:
Az antifutball Chelsea két meccsen kevesebbet szabálytalankodott, mint a Bayern egyen. Ki játszotta akkor az antifutballt? :U

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7972) MPowerPH válasza venember83 (#7966) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nevethetsz, de annak. Már 18 éve. :)
Most kihullott a csoportból, ellenben a Bayern -t idén oda-vissza verték, és fölényesen nyerték a bajnokságot. Jövőre majd a BL szereplés is máshogy fog kinézni. Mindenki elfelejti, hogy a BVB keretének értéke a negyede sincs annak, amennyit a Barca vagy Real kerete ér. És a Bayern -éhez képest is fele annyi ez a mutató. Így az elvárások ehhez viszonyulnak. ;)
Soha nem felejted el odaszúrni, hogy mekkora sz@r a BVB... Ugye nem minden csapat mögött áll olyan befektető, aki megengedheti a sztárfocistákat. BVB -nek a nélkül is megy. Nézd már meg a csapat átlagéletkorát Weidenfeller és Kehl nélkül. Tapasztalatlan fiatal banda. Most nem sikerült, majd jövőre jobb lesz.

Napfénysüti: Szerintem tök durva, hogy a német 2. kiverte a Real -t, de még durvább az, amit a Chelsea csinált....

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#7973) 7600 GS válasza baluka26 (#7971) üzenetére


7600 GS
addikt

Ez miért meglepő? A Chelsea leparkolta a buszt a kapuja elé, mig a Bayern sokkal többet játszott úgymond "mezőnyben", igy jóval több szabálytalanságot is követtek el, megpróbálva megakasztani a madridi támadásokat.

BMW: Nem fog ez a BvB sok sót megenni jövőre sem hacsak nem erősitenek be a nyáron. Kevesek arra, hogy kettő sorozatban egyszerre szerepeljenek. Egyébként szvsz nem ment volna tovább sem a Chelsea, sem a Bayern ha a hétvégén nincsen a Klasszikus. Nagyon sokat kivett belőlük, ez volt a 2 csapat szerencséje. Na mindegy, talán jövőre nem ilyen hülyén szervezik meg a spanyolok.

[ Szerkesztve ]

(#7974) Integra válasza capulet75 (#7965) üzenetére


Integra
titán

pepe rögtönzött kar megtaposásán/halálán túl, annyira nem volt a reál színész szerintem, alapvetően egy pörgős és nagyon kemény hajtós meccs volt. kassai pedig jól tette, hogy nem fújta szét az egészet, mert volt, hogy mindenki esett, kelt..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7975) capulet75 válasza 7600 GS (#7969) üzenetére


capulet75
addikt

Pohár: Nagyon nem érdekel a szurkolói önérzet. Percenként eleső madridiakat lehetett látni, volt amikor egyszerre hármat. Nevetséges volt és szánalmas.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#7976) baluka26 válasza 7600 GS (#7973) üzenetére


baluka26
veterán

Csupán azért, hogy eddig az antifutballt az ellenfél játékát széttördelő, szabálytalankodó csapatra értették, úgy általában. Most már hirtelen sok mindenki nem arra érti, hogy megint rá lehessen sütni ezt a Chelsea-re.

Ezt érdemes elolvasni.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7977) MPowerPH válasza 7600 GS (#7973) üzenetére


MPowerPH
félisten

Erősítésre nincs nagyon pénz... Reus -ért is valszeg csak azért adták ki azt a pénzt, mert Kagawa valszeg távozik.(azért jó lenne, ha nem így lenne) Idén még prioritást élvezett a bajnokság, jövőre biztosan nőnek az igények is.
Sajna ez van, nem minden csapatnak adatik meg, hogy 100 milliókat költsenek játékosokra, de nem is baj. Németországban ezt csak a Bayern teheti meg. Ezért külön öröm, hogy már a második éve maradnak le a salátástálról.

mod: Azt én sem értettem, hogy a classico -t miért mostanra időzítették. Elég átgondolatlan szervezés.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#7978) venember83 válasza MPowerPH (#7972) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem szar a BVB. Csak európai szinten nem rúgnak labdába. A német bajnokságot uralják, és valószínűleg jogosan is.

(#7979) MPowerPH válasza venember83 (#7978) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez majd a következő BL idényben kiderül. Idén leszerepeltek, ettől függetlenül mint a Bundesliga győztese, mindig esélyesként indul.
Ha az idei BL meccseiket megnézem, az jön le, hogy egy csomó olyan találkozón veszítettek, ahol a játék képe alapján nyerhettek volna. Két oka volt az egésznek, a helyzetkihasználás, és a tapasztalatlanság. Kicsit úgy éreztem, tartottak az ellenfelektől. Sajnos a helyzetkihasználás otthon sem erősség, mert a sok gól, a sok kialakított ziccer oka. Ezen kell javítani. :)

Don't Tread On Me

(#7980) baluka26 válasza MPowerPH (#7979) üzenetére


baluka26
veterán

Főleg, hogy pár perccel a csoportmeccsek vége előtt továbbjutásra álltak, vagy rosszul emlékszem?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7981) MPowerPH válasza baluka26 (#7980) üzenetére


MPowerPH
félisten

Sajnos nem. :( Az utolsó meccsen az Europa Liga helyről csúsztak le.

Az első meccsen az Arsenal ellen bénák voltak, tartottak az ágyúsoktól, mázlival döntetlen. A visszavágón pedig két kulcsember is kiesett, és pechesek voltak, így kikaptak.
Ellenben az amit a Marseille és Olympiakos ellen műveltek otthon és idegenben, az vérlázító volt. Mintha egy másik csapat lépett volna akkor pályára. Helyzetek megvoltak, de olyan gólokat kaptak, amik akkor abban a pillanatban érthetetlenek voltak, és nem voltak benne a játékban. De ez van, másokkal is előfordul.(lásd MU és MCity)
Másoknak meg bejön, lásd APOEL és Chelsea.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#7982) baluka26 válasza MPowerPH (#7981) üzenetére


baluka26
veterán

Európában baromi fontos a tapasztalat (és hiánya), még a játéktudásnál is fontosabb talán.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7983) 7600 GS válasza baluka26 (#7982) üzenetére


7600 GS
addikt

Tényleg fontos, de a ziccer az mindenhol ziccer marad, ugyanúgy be kell verni.

(#7984) MPowerPH válasza 7600 GS (#7983) üzenetére


MPowerPH
félisten

Így van. Tapasztalat már van, jól összeszoktak 2 év alatt. Csak a fránya helyzeteket kellene végre kihasználni. Úgy mint mondjuk a Chelsea tette azt. Példaértékű teljesítmény.

Don't Tread On Me

(#7985) baluka26 válasza MPowerPH (#7984) üzenetére


baluka26
veterán

Huszonéves srácok, és ez hátrány BL-ben, szerintem :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7986) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Még hogy nem jó barátok...

;]

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#7987) MPowerPH válasza baluka26 (#7985) üzenetére


MPowerPH
félisten

:K

Don't Tread On Me

(#7988) baluka26 válasza MPowerPH (#7987) üzenetére


baluka26
veterán

Ugye érzed, hogy ezt nem bántásból, hanem tiszteletből mondom?
Másik topiban leírtam párszor, hogy szívesen látnék egy pár BVB focistát a Chelsea-ben.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7989) MPowerPH válasza baluka26 (#7988) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem érzek én semmit, hanem simán leírtad az igazságot. :) Ez így van, ahogy mondod. Van előnye, és hátránya is.
Szerencsére most még egyben marad a csapat, Kagawa az egyedüli kérdés. Götze aztán következő évben lehet megy a Barca-hoz. Szerintem másokat esélyes, hogy megtartanak. Egyébként érdekes, de Götze nélkül idén jobban ment a csapatnak.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#7990) fasyrt


fasyrt
őstag

Nem tud valaki estére kivetítős kiülős helyet?

(#7991) venember83


venember83
nagyúr

Szánalmas mindkét csapat. A Bayern nem képes belőni számtalan helyzetéből kettőt, a Chelsea meg csak akkor képes gólt lőni, ha hátrányba kerül...

(#7992) venember83


venember83
nagyúr

Simán továbbmehetett volna Ribéry, de muszáj volt elesnie. Cech megfogta. Ilyet...

(#7993) bandus válasza venember83 (#7992) üzenetére


bandus
veterán

annyira nem mehetett volna simán tovább, ha le kellett cserélni,,

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7994) venember83 válasza bandus (#7993) üzenetére


venember83
nagyúr

Mivel a hátsó felén vette már a levegőt, nem lennék benne biztos, hogy valóban sérülésről van szó. :) Amúgy annyira nem jó ez a meccs, igaz? Kivéve a két gólt eredményező pár percet. Vagy csak a két csapat iránti érzéseim beszélnek belőlem?

(#7995) bandus válasza venember83 (#7994) üzenetére


bandus
veterán

nekem is semleges, de a gól után, illetve a hosszabbítás tetszett, a hatalmas bayern fölény ellenére is. vicces, hogy itt már nem engedték robbent 11-est rúgni :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7996) venember83 válasza bandus (#7995) üzenetére


venember83
nagyúr

Azon kaptam magam, hogy örülök a Chelsea tizenegyes gólnak, ezek szerint kevésbé nem szeretem az angolokat, mint a bajorokat. Tanulságos este volt. :)

(#7997) venember83


venember83
nagyúr

Basel - CFR meccs, akár jó is lehet. :)

(#7998) venember83


venember83
nagyúr

A tavalyi negyeddöntős be se jut a csoportkörbe? Szép kis svájci baleset lenne. :)

(#7999) venember83


venember83
nagyúr

Udinese - Braga. Ez az Udinese az Arsenalra hajaz, folyamatosan adja el a legjobb játékosait, mégis folyamatosan viszonylag a tabella elején tartja magát.

(#8000) baluka26 válasza venember83 (#7999) üzenetére


baluka26
veterán

Nem olyan rossz az :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8001) 7600 GS válasza venember83 (#7999) üzenetére


7600 GS
addikt

Szépen kijátszották azt a gólt.

Én meg a Malaga meg Anderlecht meccs között ingázom.

(#8002) Ps Vita válasza venember83 (#7998) üzenetére


Ps Vita
őstag

Azt nagyrészben Shaqiri-nek köszönhették,ő meg már bajor földön varázsol :R

(#8003) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Milyet földbe rúgott a srác? :C

(#8004) 7600 GS


7600 GS
addikt

Frei ezt a tizit nagyon csúnyán fölérúgta, ekkora rutinnal nem ezt várná el az ember. :U

(#8005) venember83 válasza 7600 GS (#8004) üzenetére


venember83
nagyúr

Biztos a kapu mögötti kolozsvári csajokat nézte. :D Csak vicc, tudom, hogy az első félidőben ott volt a hazaiak kapuja, ami mögött nincs nézőtér.

(#8006) 7600 GS válasza venember83 (#8005) üzenetére


7600 GS
addikt

Hát valamit nagyon elnézett az öreg. Bár már a "nekifutásból" látszott, hogy ez nem lesz okés...

(#8007) Szólista


Szólista
senior tag

Az M1-en nem lesz BL meccs?Ki fogja közvetiteni a BL-t,csak a Sport1?Én idáig úgy tudtam,hogy kedden az M1,szerdán a Sport1 adja a meccseket. :F
Most néztem a Sport1 müsorát,ma lesz a RM-MC,holnap meg semmi.

7600GS nem arról volt szó,hogy a TV2 helyett lesz a M1?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#8008) 7600 GS válasza Szólista (#8007) üzenetére


7600 GS
addikt

M1-en biztosan nem lesz meccs, a közvetitési jogokat Magyarországon a Sport 1 és a DIGISport birtokolja.

(#8009) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Remélem a Dortmund és az Arsenal is nyer ma,a Real-City meccsnek abszolút pártatlanul állok hozzá,csak legyen jó a meccs,Apacs szerintem be fog találni

(#8010) Kicker válasza Ps Vita (#8009) üzenetére


Kicker
senior tag

Raktam egy kóbor tippmixet, de a Borussiat és az Arzit kihagytam, egyikre kicsi a szorzó a Wengergárda meg olyan mint a időjárás...

Real City meccs lesz kemény, arra meg nem mertem rakni

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#8011) Kicker


Kicker
senior tag

Úgy látom nincs a Címvédőről semmi kép, semmi info, hát akkor egy kis emlékeztető


ROAD TO MUNICH

FINAL

Idén is hasonló örömöket kívánok Mindenkinek. :R

Köszönöm Chelsea!

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#8012) 7600 GS válasza Kicker (#8011) üzenetére


7600 GS
addikt

Azért szerintem legyen jobb, mint a tavalyi. Idén még kiélezettebb küzdelmet várok.

(#8013) Ps Vita válasza 7600 GS (#8012) üzenetére


Ps Vita
őstag

Idén remélem ismét találkozunk a BL-ben

[ Szerkesztve ]

(#8014) 7600 GS válasza Ps Vita (#8013) üzenetére


7600 GS
addikt

Time for revenge. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.