Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dbali


dbali
aktív tag

Hi!

Mindjárt itt a bajnokok ligája döntő..sajna a Real kiesett de még nagyon jó meccsek várnak ránk..

Monaco-Chelsea és Porto-Depor

Mit szóltok a kiesőkhöz? Real Madrid, AC Milan, Man.Utd., Bayern...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A topic a mindig aktuális bajnoki évet fogja címében hordozni.
Ha valaki elveszne a témában a 2007/2008-es bajnoki szezonnal kapcsolatban #1763-tól olvashattok.

Okos enged ha már szenved!

(#2) DaSilva


DaSilva
senior tag

Úgy kell nekik.

huss, fohászom száll feléd

(#3) kgabesz válasza dbali (#1) üzenetére


kgabesz
tag

szerintem tök jó, hogy a Milan és real kiestek
a Portónak és a Monaconak drukkolok
Morientes nagy király, megmutatta a hülye majom madridiaknak, hogy van élet Madridon kívül is...
Az Arsenalt sajnálom egyedül, az angol bajnokságban nagyon jól meneteltek, azt hittem idén bejön a BL gyózelem is...
pont rosszkor torpantak meg...

Megsúgom legtitkosabb vágyamat, hadd gyantázzam le a lábadat!

(#4) dbali válasza kgabesz (#3) üzenetére


dbali
aktív tag

Hát én inkább a chelsea-nek drukkoltam...végre egyszer legyőzték az ágyúsokat..

Okos enged ha már szenved!

(#5) kgabesz válasza dbali (#4) üzenetére


kgabesz
tag

pont rosszkor :((

Megsúgom legtitkosabb vágyamat, hadd gyantázzam le a lábadat!

(#6) Angie™


Angie™
addikt

Azért elég komolyat alkotott a DEPOR..nem??:DD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#7) kgabesz válasza Angie™ (#6) üzenetére


kgabesz
tag

hát igen, ezt senki nem tudná utánuk csinálni...

Megsúgom legtitkosabb vágyamat, hadd gyantázzam le a lábadat!

(#8) csudri


csudri
őstag

Megérdemli a Real is és a Milan is, hogy kiesett. Régen nagyon szerettem a Real játékát, de mióta megvették a fél világot nagyon nem szimpik! Úgy könnyű nyerni, hogy kizavarok a pályára 1milliárd €-t! A Milan pedig jól megszívta, minden perc öröm volt számomra, nagyon utálom őket. Hajrá Depor, jövőre is nyomjátok ki a Milan-t.

Dehogy a jövőről is beszéljek, nagyon szurkolok a Monaco-nak igazi csapatként küzdenek, olyanok mint a Valencia. Percek alatt képesek stílust váltani és totálisan összezavarni az ellenfelet.

+Chelsea! Nagyon gratulálok nekik, nem semmi legyőzni az Ágyúsokat. Nagyon jót tett nekik Abramovich bácsi zsetonja, ők is összeálltak már mint csapat. Ősszel még bénáztak, de most már érett gárdaként viselkednek, hajrá.

[Szerkesztve]

(#9) anulu


anulu
félisten

Nagyon sajnálom, hogy a Milan kiesett. Még a Van Basten-féle Milan óta szeretem őket. A Realnak nagyon örülök, nagyon antipatikus számomra, hogy összevásároltak egy világválogatottat, és azzal nyomulnak. Gratula a Monaco-nak! :) Nomeg a Chelsea-nek is!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) DaSilva válasza anulu (#9) üzenetére


DaSilva
senior tag

Ettől a világválogatott-összevásárlástól a Chelsea sem esik túl messze.

huss, fohászom száll feléd

(#11) Travelos válasza DaSilva (#10) üzenetére


Travelos
őstag

Azért attól még messze van!

Hajrá spanyolok!!!

[Szerkesztve]

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#12) anulu válasza DaSilva (#10) üzenetére


anulu
félisten

az OK, de a Madridiak 1 játékosuk árából 2 vagy akár 3 Chelsea játékost is vehetnének!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) kgabesz válasza anulu (#12) üzenetére


kgabesz
tag

szerintem a Chelsea is megindult a Real által kitaposott ösvényen, és ugyan most még jön a siker, de rá fognak jönni, hogy a pénz nem minden
nekem sokkal szimpibbek a kisebb, de lelkesebb csapatok, akik eddig ismeretlen nevű játékosokkal is csodát tudnak művelni, mint most a Monaco vagy a Depor
amúgy a Van Bastenes Milant még én is szerettem, de azok az idők elmúltak
Hajrá Porto, hajrá Monaco!!!

[Szerkesztve]

Megsúgom legtitkosabb vágyamat, hadd gyantázzam le a lábadat!

(#14) rvs


rvs
aktív tag

az arsenalért kicsit kár, Lehmann egy katasztrófa, és még a szája is nagy. :)
de a depor egész jól csinálta tegnap. (mondjuk a bizonyos 8:3 után biztos elmagyarázták, hogy merre, és miért. :D) valószínűleg egész jó meccsek lesznek ezután is, kiváncsi vagyok rájuk.

(#15) Travelos válasza kgabesz (#13) üzenetére


Travelos
őstag

Mert a régi Milan mit csinált?
Akkor még max. 3 idegenlégiós lehetett egy csapatban. A Milan megvásárolta az akkor világverő holland válogatott 3 kulcsemberét.
Egy ideig nekik is ment, de aztán.....

[Szerkesztve]

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#16) DaSilva válasza anulu (#12) üzenetére


DaSilva
senior tag

Tekintve, hogy Abramovics eddig 300 millió dolcsit költött csak játékosokra, ebben nem lennék olyan biztos.

huss, fohászom száll feléd

(#17) warmaster


warmaster
aktív tag

A Realt én is nagyon szeretem, csak sokat nem értek:
1. miért kellett elküldeni del Bosque edzőt, és a helyébe ültetni ezt a segédedzőt?
2. Ha már odaültették, miért kell az ő nyakába varni mindent.
3. Ha ilyen baromi sok gól kapnak, annak ellenére, hogy van egy baromi jó kapusuk, akkor miért akarnak még egy sztárcsatárt szerződtetni Raul és Ronaldo mellé, miért nem próbálnak esetleg egy működőképes védelmet összeszedni, pár jó védekező középpályást.

Azért mert a hátvédes real mezekből nem lehet eladni annyit, mint mondjuk a Beckhames és Henry (remélem így írják).

Azaz, már rég nem arról szól a Real Madrid, hogy nyerjenek, hanem hogy minnél több pénzt kaszáljanak, és ez nem jó.

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#18) kgabesz válasza Travelos (#15) üzenetére


kgabesz
tag

ez igaz, de én azt a három hollandot szerettem akkoriban, és ezért a Milant is :)
annak a triónak nincs párja azóta sem
sőt, annak a holland válogatottnak sem, gyermekkorom fociistenei voltak...

Megsúgom legtitkosabb vágyamat, hadd gyantázzam le a lábadat!

(#19) kgabesz válasza warmaster (#17) üzenetére


kgabesz
tag

teljesen igazad van
és sajnos a Chelsea-nél is ugyanez kezdődik!
most van egy jó csapat, csak kis idő kellene, és még ennél is ütőképesebbek lennének, de az Abramohovicska nem akar leállni, egyre környékezi az újabb embereket, pedig a további bevásárlás csak bomlasztóan hatna

Megsúgom legtitkosabb vágyamat, hadd gyantázzam le a lábadat!

(#20) Travelos válasza kgabesz (#18) üzenetére


Travelos
őstag

Igazad van neked is, nagyon érezte egymást az a három holland gyerek.

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#21) Travelos


Travelos
őstag

Ki lesz a győztes idén?

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#22) anulu válasza kgabesz (#18) üzenetére


anulu
félisten

csatlakozom :) azóta szeretem a holland válogatottat is :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23) kgabesz válasza Travelos (#21) üzenetére


kgabesz
tag

remélem a Porto vagy a Monaco

Megsúgom legtitkosabb vágyamat, hadd gyantázzam le a lábadat!

(#24) Loretto


Loretto
veterán

komolyan hihetetlen eredmények lettek.érdekes lenne ezek után 1 depor cselzi döntő

Soirée...

(#25) Wolverine válasza Loretto (#24) üzenetére


Wolverine
félisten

Jahh, volt szerencsém megnézni a Viasaton a Monaco és a Lyon meccset, meg a Deport a 66. perctől... Esküszöm, amikor tegnap mentem haza, azon folóztam, mekkora poén lenne, ha a Real után a Milan is kiesne (nem tudtam az eredményt) - tv bekapcs, 3-0 :C
Én nem tudom, ki lesz döntős. Mind a négy csapat egyforma erősnek tűnik...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) Szólista


Szólista
senior tag

Hali!

OFF
Régebben én is szerettem a hollandokat, a 74-s VB óta voltak a kedvenceim, pedig akkor még volt MAGYAR válogatott. De volt itt BL meccs, és ahogy itt viselkedtek az nagyon csunya dolog volt. :(( Amiért itt feljelentették a csapatot, azért MADRIDBAN 1 szót sem szóltak. Főként az edzöjük viselkedett bunkó módon, később ez az ember lett a BARCELONA edzője 2x. Mind a 2x erdménytelenség miatt rúgták ki!:D
ON

Bocsi a kitérőért. A ˝kiscsapatok˝ megérdemelten jutottak tovább! Hajrá Monaco, Deportivo!!!!!!!!!

Nem vagyok normális. Na és?!

(#27) DaSilva válasza Szólista (#26) üzenetére


DaSilva
senior tag

Csak nem a van Gaal.

huss, fohászom száll feléd

(#28) Szólista válasza DaSilva (#27) üzenetére


Szólista
senior tag

Hali!

Talált, süllyedt!!!:C

Mit szóltok, hogy jönnek a BRAZILOK! Remélem adja az M1, mert nem vagyok 1 meccsre járó.Roberto Carlos a kedvencem.:))
OFF
Tele lesz a Puskás-Stadion, 28.000 szurkoló esetleg ha megnyitják a felső karéjt, akkor 45.000.Röhej, hogy nincs 1 normális stadionunk.
ON

[Szerkesztve]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#29) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Én az Arsenalt nagyon sajnálom (mit is vár az ember, nagyon Arsenal hívő vagyok):O
Remélem, azért a bajnokságot elviszik idén, nagyon megérdemelnék... A Realt és a Milant nem sajnálom annyira, bár ha az Arsenal nyert volna, akkor szidtam volna rendesen a Monaco-t, mert nagyon régóta szeretnék már Arsenal-Real meccset nézni... Na mind1, majd jövőre! Holnap pedig lenyomjuk a Liverpoolt;]

hey-ho-let's-go

(#30) Szólista válasza -=V3rthil=- (#29) üzenetére


Szólista
senior tag

Hajrá Liverpool!;]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#31) kgabesz válasza Szólista (#28) üzenetére


kgabesz
tag

jellemző...

tuti tele lesz a stadion sárga mezes hülyegyerekekkel, ahelyett hogy a magyaroknak szurkolnának
mint annak idején a ZTE-Manchester meccsen
legszívesebben seggbe rúgtam volna az összes Backhem mezes majmot...

HAJRÁ MAGYAROK!!!

Megsúgom legtitkosabb vágyamat, hadd gyantázzam le a lábadat!

(#32) Loretto válasza -=V3rthil=- (#29) üzenetére


Loretto
veterán

egyébként nekem is meglepetés volt az arsenal.mert hiába van sok lé a cselzinél nem összeszokott brancs.ideges lettem mert akkor azon filóztam hogy ki fogja a reált +verni, már megoldódott a probléma.
amugy télleg nagy meccs lett volna a real -arsen.

Soirée...

(#33) dbali


dbali
aktív tag

Hi!

Szerintem az idei döntő Chelsea - Depor lesz és a Depor győzni fog 3-1-re!
Hajrá Depor ha már kiesett a Real....:(

Okos enged ha már szenved!

(#34) Szólista válasza kgabesz (#31) üzenetére


Szólista
senior tag

Hali!

Félre értettük egymást, 1 szóval sem mondtam,hogy a braziloknak szurkolok. Csak engem a magyar foci nem érdekel, de ebbe ne menjünk bele...
Remélem jó kis meccs lesz,igazi futballünnep, az eredmény nekem másodlagos.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#35) kgabesz válasza Szólista (#34) üzenetére


kgabesz
tag

én sem Téged akartalak bántani, csak ha rágondolok felhúzom az agyam
én túl optimista vagyok, és túlságosan magyarválogatottszurkoló!!!


szóba sem jöhet más csapat, Brazília, vagy Skandinávia :)

Megsúgom legtitkosabb vágyamat, hadd gyantázzam le a lábadat!

(#36) Latissimus Dorsi


Latissimus Dorsi
senior tag

Még szerencse, hogy a realnak szar a védelme, ha vennének 1 pár klasszis védőt, lőnének az európai klub focinak. Így is csak az arcolás miatt estek ki. Ha lenne 1 stabil védelmük gyk. verhetetlenek lennének.

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#37) Safranek válasza warmaster (#17) üzenetére


Safranek
aktív tag

Hát igen. Pénz,pénz,pénz. Ez mozgatja az egészet. A háttérben iszonyat nagy lóvék mennek, köszönhetően a nagy multicégeknek (Bekem: Voda- Siem.. Mbile)
akik a csapatok mögött állnak.
Mellesleg tényleg elég sz@r a real védelem. Hiába költenek milliókat támadó szellemű játékosokra , a védelmet is kellene erősíteni. Na mind1.
Kíváncsi leszek Mr. Bekem meddig marad madridban :F

Gratula a csapatoknak akik továbbléptek.

Hajrá Karancslapujtő! :D

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#38) dbali válasza Latissimus Dorsi (#36) üzenetére


dbali
aktív tag

Az tuti. Miért nem vesz a Real támadók helyett védőket? Például ott van Nistelroy akit meg akar venni a Real miért nem inkább Nestát??:F

Okos enged ha már szenved!

(#39) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

JÓL kiszopott a REAL egy viszonylag gyengébb képességünek tartott csapattól.
Mi is ennek a kis lúrkó csapatnak a neve? Valami Monaco? :P:U
Nagypofájú REAL!!!



A Milan tegnap szerintem PEDIG még-még jobban benyelte a Depor brokiját mint a REAl a Monacoét! De alaposan FINAL:Chelsea-Deportivo meccs lesz szerintem.

(#40) Sunyi Sanyi válasza dbali (#33) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

ÍGY VAN AHOGY MONDOD!!!!!

(#41) Notes


Notes
senior tag

Hát nem kis dolgok történtek itt.
Mondjuk a Realnak jobb is így, mert ha eljutottak volna a döntőbe ott kaptak volna egy hatost, de simán. Florentino Perez kijelentette: ' Védőt vásárolni a gyengeség jele ' , hát szerintem meg ilyet mondani a hülyeség jele... Ha vennének két jó középső védőt simán verhetnének mindenkit, de így... csak lejárartják magukat. Csak szegény Cassillast sajnálom. Szerintem Ő a világ legjobb kapusa, nélküle rég nem lenne sehol ez a csapat.

A Milan meg már fejben a következő meccsre koncentrált. Nem hitték el hogy kaphatnak 3 gólt. Csak azt felejtették el, hogy az előző meccsen is a Depor vezetett csak nekik volt egy szokásos olasz-mákos negyedórájuk amikor minden bejött.

Egyébként érdekes, hogy most is mindenki a papírforma Chelsea-Depor döntőt várja, pedig ha valamikor akkor most láttuk, hogy a papírforma...

Romanes eunt domus!

(#42) Atlantis


Atlantis
veterán

Én is Depor-nak szurkolok. Ha úgy tudnak játszani, mint tegnap, akkor bárkit legyőznek. Érdekes lenne, ha újra összefutnának a Monaco-val.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#43) Latissimus Dorsi válasza Notes (#41) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Ha a papirformát nézzük akkor simán döntős a Porto:D

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#44) dbali válasza Latissimus Dorsi (#43) üzenetére


dbali
aktív tag

Szerintem papír forma szerint egyáltalán nem döntős a Porto mert azon az ágon ott a Depor! A másikon meg a Chelsea!

Okos enged ha már szenved!

(#45) dbali válasza Notes (#41) üzenetére


dbali
aktív tag

Egyetértek veled....., és igen az idei BL mérkőzések meglepetések sorát hozta lehet hogy mégsem Chelsea-Depor hanem mondjuk mindenidők legnagyobb meglepetés döntője a Monaco-Porto??:))

Okos enged ha már szenved!

(#46) Latissimus Dorsi válasza dbali (#44) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

4 gól ide vagy oda a porto sokkal kiegyensújozottabb teljesítményt nyujtott egész évben. Míg a depor...
Mindegy szerintem poro szerinted depor a lényeg hogy jó mecs legyen.

off
ja és hogy ne rontsunk a statisztikánkon a brazilok ellen:)
Fehér Csaba elmegy a bal oldalon,...
...befűzi Roberto Carlost,...
...majd Cafut. OLÉÉÉ:D
on

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#47) dbali válasza Latissimus Dorsi (#46) üzenetére


dbali
aktív tag

:D jaja nehogy véletlenül meg OLÉÉÉ-z tassuk őket! Nem tudjátok kb mennyi lesz a jegy?

Okos enged ha már szenved!

(#48) Latissimus Dorsi válasza dbali (#47) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

2000-10000 HUF-ig

Ma döntenek arról, hogy megnyissák-e a felső lelátót is.

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#49) yerico válasza Latissimus Dorsi (#36) üzenetére


yerico
senior tag

Én a focit akkor szeretem nézni, ha szép megoldások vannak a pályán. Az angolok nekiállnak, és a földbe döngölik egymást, mert erőltetik a beadást oldalról. A Realban egy Figo, egy Raul, vagy egy Zidane olyan cseleket mutat be, amitől leesik az állam, egyszerűen felette állnak a futbalisták többségének. Igaz, el vannak szállva maguktól. Morientes a személyes kedvencem volt a Realban, nagyonsajnáltam, hogy elküldték, többre hivatott labdarúgónak tartom. Igaz, most érezhet némi kárörömöt, mert a Real kiverésében azért tevékenyen közreműködött.

Szóval én hiányolom a Realt, számomra ők jelentik a szép labdarúgást, nem a Juventus, Arsenal, Chelsea, stb. Esetleg még a Deportivo, de ők mást játszanak, hiányzik az a fajta könnyedség a játékukból.

(#50) yerico válasza yerico (#49) üzenetére


yerico
senior tag

Ja, és tippem szerint könnyedén fog nyerni a Chelsea. Akkora játékoskerettel esetleg a Porto lehetne komoly dió.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.