Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26501) Újoncka válasza makro (#26499) üzenetére


Újoncka
tag

Igéret nincs rá! De elvileg az USB vezérlő független az IDE-vezérlőtől így működhet!
Garanciát viszont erre neked senki se tud adni így én se :) Bír amennyit bír!

(#26502) spyduck válasza gban (#26497) üzenetére


spyduck
nagyúr

exprotálni nem tudok, amit leírtál ott nincs olyan, h exprotálás!

(#26503) spyduck válasza gban (#26494) üzenetére


spyduck
nagyúr

Belemész a levelezésbe, jobb gomb a menteni kívánt mappán (inbox, olvasatlan, stb.), és exportálás

Ezt leírnád pontosabban csak mert a levelezés fülben semmi hasonló nincs.

(#26504) gban válasza spyduck (#26503) üzenetére


gban
Közösségépítő

Íme
A menü az inboxon (meg minden mappán) jobb gombbal jön elő.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#26505) molnarpeter válasza Anulu79 (#26498) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Procit, memót, s vinyót lehet tesztelni főleg szoftveresen, ezekkel: Prime95 (Small FFTs-proci, Blend-memó, chipset), HDSentinel-vinyó.

mp

(#26506) Synthwave válasza Újoncka (#26489) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tudtommal SATAII lefelé kompatíbilis. Nekem még nem volt vele gondom.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#26507) Újoncka válasza Synthwave (#26506) üzenetére


Újoncka
tag

Ő :) Ha te mondod! Tudtommal a SATAII csatlakozó mint olyan a lapon igen kompatibilis a sataII vinyó mint olyan nem feltétlen! Lásd Amit írtam SATAII Maxtor vinyó nem megy egy SATAI-es ASUS A7N8X-X Deluxe lapban! Viszont SATA II- Asrock lapban hibátlan

Olvastam már ezt is azt is ezért próbáltam ki ASUS lap fel se ismeri pörög de nem csinál semmit mint ha bent se lenne :R
(Ez persze nem azt jelenti hogy minden esetben igaz csak megvan az esélye hogy nem müxik)

[ Szerkesztve ]

(#26508) molnarpeter válasza Újoncka (#26507) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Jumperelni kell ;)

mp

(#26509) #65675776 válasza molnarpeter (#26505) üzenetére


#65675776
törölt tag

Memóriát védett módú OS alatt nem lehet rendesen tesztelni.

(#26510) spyduck válasza gban (#26504) üzenetére


spyduck
nagyúr

Köszönöm, így már megtaláltam. :R
Nem tudom miért nem vettem észre :DDD

(#26511) sCr89


sCr89
tag

Hali, hogy lehet beállítani hogy a processzor ventilátora automatikusan szabályozva legyen? Cool N Quiet enable, cpu fan disable, és a proci hűtő mindig max-o pörög.
Asrock 770 extreme3, X4 965, Nordwand RevB

(#26512) Újoncka válasza sCr89 (#26511) üzenetére


Újoncka
tag

CPU FAN Enabled? esetleg! Elvileg alapból nem kéne maxon mennie !

(#26513) sCr89 válasza Újoncka (#26512) üzenetére


sCr89
tag

azért kapcsoltam ki mivel ott meg kell adni azt hogy hány level1- level10 milyen legyen, ha én itt beállitom hogy level5 akkor olyan 8-900Rpm-en pörög de viszont amikor eléri az adott hőfokot 45, akkor nem látom hogy feljebb tekerné a ventilátort.

(#26514) Újoncka válasza sCr89 (#26513) üzenetére


Újoncka
tag

Áhááá :( Elvileg kéne automatikusan szabályoznia! De az is lehet nem nem ismerem a lapot sajnos !(lehet van valaki aki jobban ért hozzá mint én) nekem asztali gépben szabályzó van így ilyen gondom szerencsére nincsen!

(#26515) IntelCeleron


IntelCeleron
csendes tag

Szevasztok! Az lenne a kérdésem hogy hogy tudnám megnézni azt hogy mikor lett utoljára bekapcsolva vagy használva a gépem? Rendszer: Windows vista ultimate 32bit

(#26516) Újoncka válasza IntelCeleron (#26515) üzenetére


Újoncka
tag

Erre alkalmas lehet az Everest is ! Operációs Rendszer/Üzemidő és ott van az utolsó leállítás!

Ha az időpontokat feljegyzed azt is kitudod számolni hogy mennyit volt bekapcsolva :R

[ Szerkesztve ]

(#26517) feka007


feka007
nagyúr

Hi, Office 2003-hoz tudnátok mondani vmi jó oktatóoldalt? Májusban érettségizek infóból, és bele kéne húznom, mert még elég hiányos vagyok Frontpage, Access, Powerpoint ügyileg. Szóval lényeg, hogy középszintű érettségire lehessen az alapján készülni.

:R

(#26518) kkary


kkary
csendes tag

Az EASY BCD 2. 0.2-es verzió használatához kérnék segítséget.
A következő a szitu:
-1., Működő Win7 Ultimate illetve WinXPprof.
Betöltést a Win7 bootloadere kezeli, mivel ő volt szabályosan másodikként installálva.
-2., Win XPprof elhalálozik, ujra kellett rakni, de ez után már ugye nincs választó menü, mivel ez tartalmazta az MBR-t is, nem indítható a Win7 , csak az újonan feltelepített XP.
Addig eljutottam , hogy a címben szereplő progi az egyik lehetséges megoldás a problémámra. Fel is tettem, de nem értek hozzá, valamint nyelvi hiányosságaim sem segítik elő a megoldást, mivel only English a kicsike.
Hát aki ismeri a szóban forgó progit legyenszives nagy részletességgel ismertetni ez irányú működését.
Ja, még egy lehetséges ok amiért nem sikerülhet az indító menü beüzemelése.
Elindítom a progit, a következő hibaüzit kapom először:
ERROR OPENING BCD REGISTRY (The boot configurationdata store could not be opened. A rendszer nem találja a megadott fájlt. Would you like to manually load a BCD registry for EasyBCD to manage? ) Itt a következőt választottam ki neki, amivel elindul : C / Program files / NeoSmart Tech./ EasyBCD / Profiles /NeoSmart.bcd
Ezt a hibát minden program indításkor feldobja.
PLS priviben is írjatok, ha van elképzelés...
Előre is köszi!

(#26519) toza válasza gban (#26486) üzenetére


toza
senior tag

kossz a valaszt. de ez most mit jelent?!:D

hagyhatom 225 on pl 600 hercesse valo rammal async modban nagyabol stabilnak tunik.. marmint az is.. folotte fagyogat,ujra indul.. everst es cpuz is 6*225 nek latja.. de windoz 2250 nek.. erezhetoen jobban huz ..
ebben a lapban akkor ez a max akkor kb?!

szegyen a futas,de faraszto...

(#26520) gban válasza toza (#26519) üzenetére


gban
Közösségépítő

Hogy mi a max. azt nem tudom, én leginkább nem tuningolok.
Ami fontosabb a tuningnál, az alkatrészeid épsége.
Aszinkron módban a PCI-E szerencsére nincs húzva, vagyis a videokártyádat nem sütöd meg.
Kérdés viszont a PCI sebessége. Nem ártana megnézni Everestben, Alaplap - Lapkakészlet busz tulajdonságai alatt, itt 66 (67)-nek kellene lenni, különben húzod az alaplapod is, ami nem túl jó.
Itt érdeklődhetsz konkrétabban amúgy.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#26521) kmisi99


kmisi99
addikt

Van valami program egy audio fájl hangerejének növelésére különösebb minőség romlás nélkül? Telefonhoz kellene mert gyárilag rettentő halk.

(#26522) mexel


mexel
veterán

Tud valaki olyan konvertáló progit, ami egy lemezen mappákban lévő Wav fájlokat mp3-ra konvertálja jó minőségben úgy, hogy a mappaszerkezet is megmaradjon? (azaz automatikus legyen, úgy hogy kijelölöm az egyik mappát, és minden mappát alatta megcsinál)

(#26523) jozsi252


jozsi252
veterán

sziasztok

Lenne egy pdf amit kikellene töltetni pár emberrel, adatok meg stb stb és kis kockák vannak ahova bekellene írni az adatokat, namost ezt hogy tudom megoldani hogy belelehessen írni a számokat meg betűket? mert próbáltam 3 féle progival átkonvertálni doc-ba dehát nemjött össze mert olyan lett mintha képként illesztettem volna be, írni nemtudtam bele. Valaki tudna segíteni? köszönöm előre is.

iPhone 13 Pro Max

(#26524) Lenry válasza jozsi252 (#26523) üzenetére


Lenry
félisten

sehogy. kinyomtatod és tollal töltöd ki, ezért van pdf-ben.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26525) IntelCeleron válasza Újoncka (#26516) üzenetére


IntelCeleron
csendes tag

Köszönöm szépen :)

(#26526) jozsi252 válasza Lenry (#26524) üzenetére


jozsi252
veterán

Hát akkor marad az, köszi. :R

iPhone 13 Pro Max

(#26527) DJ WOKKY válasza kmisi99 (#26521) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

próbáld meg atomx mp3-al. Ez egy Dj program. Magyar nyelv is van hozzá.
Ott be tudod állítani az adott zene minőségét.
Illetve a Easy CD-DA Extractor is el tudod játszani ugyan ezt.

(#26528) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Ezt a kérdésemet hova tegyem fel:
Mi lehet a pontos címe ennek az Ennio Morricone zenének?
[link]
Milyen filmből van?
Köszönöm a válaszokat előre is!

(#26529) Lenry válasza Kezdő vagyok (#26528) üzenetére


Lenry
félisten

Nem tudom a dal / szám / zene címét / előadóját..., de mindjárt megkérdem öcsémet, ők játszották ezt a zenekarukkal.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26530) Kezdő vagyok válasza Lenry (#26529) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Köszönöm,most találtam rá,ez az:
[link]
Lenry:köszönöm a segítségedet! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#26531) Lenry válasza Kezdő vagyok (#26530) üzenetére


Lenry
félisten

addio a cheyenne
ez a részlet pontos címe

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26532) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok.
Egy egyszerű kérdésem lenne. A DVD vastagabb, vagy a CD?

(#26533) Anulu79 válasza molnarpeter (#26505) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi, kipróbálom őket! Esetleg a tápot nem tudom tesztelni valahogy?

(#26534) Lenry válasza dangerzone (#26532) üzenetére


Lenry
félisten

fizikailag pontosan ugyanakkorák

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26535) Motion_Blur válasza dangerzone (#26532) üzenetére


Motion_Blur
félisten

1.2mm vastag mind a kettő.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#26536) dangerzone


dangerzone
addikt

Köszönöm :R

(#26537) CSÜLKÖS válasza kmisi99 (#26521) üzenetére


CSÜLKÖS
tag

Szia!
A program neve: mp3 gain és ingyen letölthető.
Könnyű kezelni ,magyar nyelvű és egyszerű.
Beállítod a decibelt és ugyanott marad a fájl ahol volt.
Ja és nincs minőség romlás. Üdv. CSÜLKÖS.

Csumidázom a bundeldódat CSÜLKÖS.

(#26538) mexel válasza mexel (#26522) üzenetére


mexel
veterán

Megoldottam a TC audioconverter pluginjával, ha valaki keres ilyen programot. Csak hogy segítsek magamon.

(#26539) New Boy


New Boy
csendes tag

Sziasztok!
A BufferZone Pro [link] nevű progival gyűlt meg a bajom. Az Opera Mail-t használom a levelek kezeléséhez. Amióta a BufferZone Pro-t feltelepítettem, nem tudja fogadni a beérkező mail-eket a kliens. Mit kellene átállítani, hogy megszünjön a blokkolás?

[ Szerkesztve ]

(#26540) davidsone válasza New Boy (#26539) üzenetére


davidsone
addikt

uninstall-áld azt a sz*rt! :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#26541) sCr89


sCr89
tag

Hello
Van egy Asrock 770 Extreme3 lapom, és bekapcsoláskor mikor a Win7 tölt akkor van egy enyhe kis pukannó hang a hangszóróból, valamint amikor kikapcsolom szintén mikor kiírja hogy a Win leáll(próbáltam másik hangszóróval is ez a helyzet). Driver-ek fenn vannak, és néha kiirja a Win hogy egy Jack csatlakozot kihuztak/be dugtak de a hang az marad nem megy el. Mi lehet a gond?
köszi

(#26542) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Mi a kín az ECCAVÚ?

mp

(#26543) manoarc válasza molnarpeter (#26542) üzenetére


manoarc
senior tag

ezt találtam :D

[ Szerkesztve ]

{。^◕‿◕^。}

(#26544) molnarpeter válasza manoarc (#26543) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Eredete meg ilyenek? :DDD Ha jól tévedek akkor egyszarvú... Lol.

mp

(#26545) Anulu79


Anulu79
addikt

Szerintetek az mitől lehet, hogy a gép kikapcsol mielőtt a windows bejönne? Annyi hozzá tartozik a dologhoz, hogy előtte elfüstölt a táp. Vettem egy másikat bele és azóta nem tudom bekapcsolni a gépet. Az alaplapon nem láttam szemmel látható meghibásodást.

(#26546) Lenry válasza Anulu79 (#26545) üzenetére


Lenry
félisten

attól még meghibásodhatott, ahogyan bármi más is.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26547) Phvhun


Phvhun
őstag

Sziasztok,

hogy érdemes két ddr2 ramot feladni postán ?

(#26548) bedohazi


bedohazi
aktív tag

Sziasztok.
Mondanatok valami jo, megbizhato iro progit, amivel tudok cdre es dvdre irni filmet, zenet, kepeket es dokumentumokat, valami egyszerut es jot, nero azert nem kell mert csomo folosleges dolog van benne amit ugysem hasznalok.
Koszi

(#26549) Phvhun válasza bedohazi (#26548) üzenetére


Phvhun
őstag

CDBurnerXP

Kell hozzá minimum .NET Framework 2.0

Szerk: molnarpeter: http://www.youtube.com/watch?v=6-attj0yWX0

[ Szerkesztve ]

(#26550) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok

Az egyik gépnél történt egy monitorcsere ( kisebbre ideiglenesen ) és csak az Out of Range felirat jelenik meg a képernyőn, ami azt jelenti, hogy nem tud ekkora felbontást ... gondolom megmaradt az előző monitorénál, de tudtommal vissza szokott állni magától. Most akkor mi a fenét tudok ezzel csinálni. Csökkentettbe se jön be.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.