Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9851) ollie válasza ITjunior (#9850) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Laser Squad? Később volt Space Crusade.

De még a Laser Squad előtt is kéteztek stratégiák.

***

(#9852) bendi806 válasza Brian_GT (#9846) üzenetére


bendi806
aktív tag

Ezaz, hogy auto módba rakja így be :S manuálisan meg nemtudom állítani, hogy annyit, hogy patch van alatta, 1.8as, lehet ez a baj :S de nekem így kell használni :D
Annyi, hogy az NVIDIA tulajoknak van megoldás, ATI-ra még nemtaláltam...de nemadom fel :D azért köszi :)

(#9853) ITjunior válasza ollie (#9851) üzenetére


ITjunior
tag

hehe, ennyire nem régi. 3D-s játék volt és rendesen körökre oszott. Asszem még mutatta is a kockák kijelölésével, hogy hány lépést tehetsz mennyit lőhetsz. KB olyan volt mint az xcom enemy csak 20 évvel ezelőtt :D

XBOX ONE 1TB ELADÓ ÚJSZERŰ ÁLLAPOTBAN

(#9854) ollie válasza ITjunior (#9853) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

3D-s nemigen volt 20 évvel ezelőtt.

***

(#9855) ITjunior válasza ollie (#9854) üzenetére


ITjunior
tag

Akkor 15? nem tudom pontosan a dátumot, se a játék nevét, nagyon sokat kerestem már, de sehol nem találtam, írkáltam be minden félét a google-be, meg youtube összefogalók régi játékokról, de sehol nem akadtam nyomára...

XBOX ONE 1TB ELADÓ ÚJSZERŰ ÁLLAPOTBAN

(#9856) genndy válasza ITjunior (#9850) üzenetére


genndy
addikt

Talán a régi Space Hulk.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9857) ITjunior válasza genndy (#9856) üzenetére


ITjunior
tag

MEGTALÁLTAM! :D

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_programs_broadcast_by_TBS

Elkezdtem végig nézni elejéről és megvan!

INCUBATION

Köszi mindenkinek! Nélkületek nem jött volna az ihlet!!!

u.i: hogy tudnék ezzel játszani? :D

[ Szerkesztve ]

XBOX ONE 1TB ELADÓ ÚJSZERŰ ÁLLAPOTBAN

(#9858) intensa_man válasza ollie (#9854) üzenetére


intensa_man
tag

Tulajdonképpen az Elite is 3D volt a maga módján, és az szerintem '80-as évek vége... :)

Az enyémre valaki?

[ Szerkesztve ]

(#9859) cellpeti


cellpeti
veterán

megvettem a Medal Of Honor 2010et, de mikor multiba akarom tolni kéri a másik kulcsot. :F

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9860) br.rak válasza ITjunior (#9857) üzenetére


br.rak
őstag

Ez eléggé régi(97-98 körüli lehet), de talán fent van GOG-on a modern OS-ekkel kompatibilis verzió

(#9861) genndy válasza br.rak (#9860) üzenetére


genndy
addikt

Nincs, néztem.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9862) ádikácska


ádikácska
aktív tag

Sziasztok!
FIFA 15-ről van szó. e0001-es hibával kidobott a játék. Ezt kis utánjárással sikerült orvosolnom, most addig jut, hogy kiválasztom a nyelvet, utána kéri hogy nyomjam meg a spacet vagy a start gombot, és amint ez megtörténik, bejön a töltőképernyő és csak loading-ol... Mi lehet a baj? Köszönöm előre is. :R

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#9863) fauv


fauv
őstag

Srácok, tudtok olyan játékot, ami hasonló, mint a Skyrim, Arcane Gothic 4, Witcher 3 Two worlds 2 stb.

Ami a lényeg, hogy szintenkénti fejlődős játék legyen. Persze pc-re.

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#9864) #81999360 válasza fauv (#9863) üzenetére


#81999360
törölt tag

Elder Scrolls Oblivion, Witcher, Witcher 2, Fallout 3, Fallout New Vegas, Dishonored, Borderlands összes rész...

Ezek vannak most a Steam fiókomban, hirtelen nem is jut eszembe más. :)

(#9865) #65675776 válasza fauv (#9863) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az összes normális ARPG és RPG ilyen.

(#9866) #81999360 válasza #65675776 (#9865) üzenetére


#81999360
törölt tag

De nem mindegyik jó. :)

(#9867) fauv válasza #65675776 (#9865) üzenetére


fauv
őstag

Erre az " összes normális játékra " lennék kíváncsi, de név szerint. Névről csak a fentebb leírtakat ismerem, ezért kérdeztem, hátha van hasonló még amit nem ismerek.

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#9868) fauv válasza #81999360 (#9864) üzenetére


fauv
őstag

Köszi , megnézem őket, ha esetleg eszedbe jut még valami, előre is köszi.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#9869) bendi806


bendi806
aktív tag

Sziasztok! :)

Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy a Baldur's Gate 2-nek ugye kijött a magyarítása, ez szuper is, de én a Baldur's Gate 2 Enhanced Edition szeretnék játszani, méghozzá magyarul! :) Adott a kérdés, hogy érdemes e beszereznem, és felrakhatom hozzá a magyarítást, vagy inkább hadjam a fenébe és játszak simán a 2ővel??

köszönöm a tippeket :) :)

További szép napot :):)

(#9870) ollie válasza bendi806 (#9869) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na ez jó kérdés, mondjuk számomra nem a magyar szöveg szempontjából, hanem a játék interfésze miatt. Én nagy rajongója vagyok az Infinity Engine-es szerepjátékoknak (BG, IWD sorozatok, és PST), olyannyira, hogy megvettem mindegyikből a GOG féle DRM mentes, és a felújított Enhanced változatokat is (utóbbiakat GOG-on, Steamen, és Androidon is). Ha a BG1-ről lenne szó, nem lenne kérdés, hogy az Enhanced változattal lenne érdemes játszani, mert olyan óriási a változás az engine-ben. De a BG2 engine-je már eléggé fejlett, így talán nincs szükség az Enhancedre, hacsak nem valami extrém nagy felbontáson akarsz játszani. Nekem 1680x1050-es a monitorom, azon teljesen jó az eredeti BG engine is, de nagyobb felbontáson már lehet, hogy szükség lenne az Enhancedre. Szerintem próbáld ki az eredeti 2. részt, ha úgyis megvan, és ha nem jó élmény vele játszani a monitorodon, akkor még mindig megveheted az Enhanced verziót.

***

(#9871) bendi806 válasza ollie (#9870) üzenetére


bendi806
aktív tag

Sajnos én az angoltudásom hiányos :) így jó lenne a magyar nyelv :D de a felbontást, mennyi a maximum, amire be lehet állítani?? Illetve, milyen javításokat lenne érdemes leszedni hozzá? Grafikai patch vagy bármi más??? Minden érdekel :D

köszi

(#9872) genndy válasza bendi806 (#9869) üzenetére


genndy
addikt

Biztos hogy az eredeti magyarítások nem jók az EE-khez. Más a motor.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9873) fauv


fauv
őstag

Srácok, ha gog.com-on megveszem a Two-worlds II játékot, akkor utána én azt letudom majd magyarosítani?

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#9874) genndy válasza fauv (#9873) üzenetére


genndy
addikt

Ha létezik ahhoz a verzióhoz tartozó magyarítás akkor igen, hogy van-e annak neked kell utánajárnod. Technikai akadálya nincs, letiltani nem fognak vagy ilyesmi.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9875) fauv válasza genndy (#9874) üzenetére


fauv
őstag

Értem, köszi :R

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#9876) bendi806 válasza genndy (#9872) üzenetére


bendi806
aktív tag

Köszi :)

(#9877) Bob18


Bob18
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni egy játék nevében? :)

Sima 2D-s volt, fekete hátérrel, amire különböző dolgokat lehetett építeni/csinálni mindenféle természeti és mesterséges anyagból, vagyis csináltál egy 2D-s autó motort belülről és ha ''befecskendeztél'' neki megfelelő anyagot akkor reakcióba lépett mintha működne a motor. De lehetett olyat is, hogy csináltál egy generátort és villanyoszlopokon keresztül elvitted a házig ahol felgyúlt a lámpa, és még olyat hogy egy víztárolót csináltál ami egy tóból szívta fel a vizet, a tartályból pedig tovább mehetett a víz. Ezek csak példák mert mindenféle dolgot lehetett csinálni ami eszedbe jutott. (rakétát,tűzijátékot,pisztolyt stb.). Valamint mások által készített dolgokat betudtál tölteni és mondjuk átalakítani vagy tovább csinálni.

Most körülbelül ennyi jutott eszembe róla, mert már pár éve, hogy játszottam vele. Remélem valakinek beugrik a neve. Köszönöm! :D

[ Szerkesztve ]

Iphone 5S

(#9878) Kaneven


Kaneven
tag

Sziasztok!

Egy régi oldal nézetes játékot keresek. Nem sokra emlékszem, azt tudom, hogy valamilyen (skandináv?) mitológia volt az alapja, jöttek a creepek és azokat kellett leszedni. Különböző képességei volt a hősünknek (szakállas volt és alacsony, páncélban, akár egy viking) , villámlás, tűzfal stb RPGre hasonlított.
Remélem valaki tud segíteni megtalálni :)

(#9879) Heavyrain válasza Kaneven (#9878) üzenetére


Heavyrain
őstag

Bob18: The Sandbox?
Kaneven: Golden Axe?

[ Szerkesztve ]

(#9880) Bob18 válasza Heavyrain (#9879) üzenetére


Bob18
csendes tag

Igen hasonló volt, viszont az nem netes volt, vagyis úgy kellett letölteni és telepíteni. :)

Iphone 5S

(#9881) melega


melega
őstag

Feltennék a kérdést, mi a 3 kedvenc játékom kapásból azt mondanám: Batman Arkham Knight, Assassin's CReed Syndicate, Witcher 3.

Nektek mi?

(#9882) CJ4567 válasza melega (#9881) üzenetére


CJ4567
veterán

Stalker Shadow of the Chernobyl, Star Wars Knights of The Old Republic II: The Sith Lords, GTA San Andreas.

No Sana No Life

(#9883) Bob18 válasza melega (#9881) üzenetére


Bob18
csendes tag

GTA V - Fifa15 - Call of Duty 4 :D

Iphone 5S

(#9884) jonnyjoker01 válasza melega (#9881) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

GTA V - Metro Last Light - Call of Duty 2

Üdv. Johnny

(#9885) Heavyrain válasza melega (#9881) üzenetére


Heavyrain
őstag

Divinity: Original Sin - Bioshock - Mark of the Ninja

(#9886) szami777 válasza CJ4567 (#9882) üzenetére


szami777
addikt

Heroes 3, Battle for middle earth, bármelyik Fifa

(top 5 lenne a könnyebb, jönne még a cod4, meg a Gta VC)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#9887) melega


melega
őstag

Ebbe a félévbe feltuningolom a gépem:

Az 500 Wos táp, a ház, és a DVD író maradna.

Asrcok N68-GS4/USB 3 FX alaplap

AMD FX 6350 AM3+ 4200 Mhzes processzor

4 gb ddr3 memória 2 db 2*1333 MHz

320 Gbos Winchester

Gigabyte R7 320 2 gb ddr 5-ös kártya:

AMD, PCIE, GPU:1050/1200 Mhz, 6500 Mhz Ram 2 gb ddr5 memória
128 bit aktív hűtés 2 dvi, 1 HDMI csatlakozó.

Elég lesz a következő játékokhoz, amelyeknek gépigény:

Batman Arkham Knight, AC Unity, Witcher 3 Wild hunt, Star Wars Battlefront, Mad Max:

- Windows Vista, 7 vagy 8 (64-bit)
- Intel Core i5-650, 3.2 Ghz vagy AMD Phenom II X4 965, 3.4 Ghz
- 6 GB RAM
- Nvidia GeForce GTX 660ti vagy 680 (2 GB memória vagy több) vagy AMD Radeon HD 7870 (2 GB memória vagy több)
- DirectX 11
- 32-55 GB szabad hely a merevlemezen

Annyi, hogy a videókártya 192 bites az Nvidia GeForce GTX 660-as, de 4500 Mhzes, és 1085 Mhzes a grafikus processzora, még van Nvidia GeForce GTX 750 2 Gb ddr5-ös 42 600Ftért.

Amúgy mindig az ilyen nyíltvilágú akció játékokat szerettem

(#9888) CJ4567 válasza melega (#9887) üzenetére


CJ4567
veterán

Az R7 320-at ne vedd meg. Gyenge ezekhez.

No Sana No Life

(#9889) intensa_man válasza melega (#9881) üzenetére


intensa_man
tag

Stalker összes+modok, Fallout 3, Gas Guzzlers Extreme, Wolfenstein összes.

(#9890) Brian_GT válasza melega (#9887) üzenetére


Brian_GT
őstag

R7320 olyan szinten van, hogy gyakorlatilag az új intel gpu is legyilkolja!!! Nézz utána jobban vagy kérj segítséget ismerőstől, aki vágja a témát. Nem támadólag írtam, tanács és segítség. Ez a kártya olyan messze van attól amikkel játszani szeretnél!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#9891) ollie válasza melega (#9887) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

GTX 750Ti 2GB-t vegyél.

***

(#9892) melega válasza Brian_GT (#9890) üzenetére


melega
őstag

Úgy döntöttem inkább PS 4 konzolt veszek Batman Arkham Knighttal mivel azon a Witcher 3 Wild Hunt, AC Syndicate, Star Wars Battlefront, MAd MAx, Mafia 3 tuti futnak. Mindig az ilyen nyíltvilágú akciójátékokat szerettem.

[ Szerkesztve ]

(#9893) Brian_GT válasza melega (#9892) üzenetére


Brian_GT
őstag

Hát ha a külső nézetes tps, autós, mászkálós stb játékok érdekelnek...és nem vagy nagy fps-es illetve a totál fullos grafika megszállotja...és nem sértésből...nekem se csúcszuper gépem van, eddig sem voltál eleresztve a max grafikákkal...akkor erősen tudom támogatni az ötletedet. Amit összeakartál rakni gépet, annál merőben jobb élményre számíthatsz konzolon. Merem ajánlani beszerzése a volt év játékát...The Last of Us...azt kipróbálod, megváltozik a véleményed a játékokról!!! + ha Batman szerető vagy nagyon, akkor extra+ jó döntés, mert hát pc-n mint úgy nem létezik Batman Arkham Kmight :D

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.