Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10401) 2ozzmexy válasza rbalint88 (#10397) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Jah, az első néhány évben, aztán amikor elkezdenek ott aludni a fiúk akkor hozzájuk szorul.
Bocs, egy kutya nálam parkapcsolatilag már Red flag, többet nem. Az egyetlen szőrös állat a lakásban én vagyok. :DDD kutya, macska, hörcsög, tengerimalac, görény egyebek kint lakik :R egy papagájt, aranyhalat, esetleg teknőst megtűrök bent is, ezeken kívül kint a helyük

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#10402) 2ozzmexy válasza rbalint88 (#10393) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Az biznisz úgy, tudnád mennyi kutyaszart takarítottam ki a padloszonyegbol...
4 évesen még bosszúból bepisilt, amikor a fiam ágyát pisilte össze mert nem vittük magunkkal vendegsegbe, akkor mondtam hogy itt a vége és költözik a kutya. Anno megmentettem az életét és így halalja meg? (mentett kutya, illegális szaporitas embertelen körülmények között, a pacakot allatkinzasert vitték el bilincsben a rendőrök amikor odaertunk a kutyakert, vagy mi visszük el őket vagy a gyepmester gondoskodik a sorsukrol...ugyhogy haromnak talaltunk gazdit az az egy meg nalam maradt)

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#10403) 2ozzmexy válasza Qru (#10398) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Biztonsági övet? ;]
A Vitara október óta bikini stílusban tisztul, mossa eső és szárítja a szél... :W A belsejét rendbe tettem 2 hete, azóta a gyerekek ettek-ittak benne, mintha semmit se csináltam volna. :DDD
A bimmer most tiszta kívül, belül, kint ragadtam Lengyelországban egy hétvégére, ráértem. :D

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#10404) Qru válasza 2ozzmexy (#10403) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jo az az ov meg. Majd egyszer ha nagyon raerek megcsinalom. :))

De lehet elobb lesz uj autom.... :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#10405) Qru válasza Tsebacsi (#10399) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nalunk hajnalban trappol be hogy engedjuk ki. Azt annyira nem szeretem...

#nincsbennetarcsi

(#10406) Tsebacsi válasza Qru (#10405) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az éjjel 4 nekem is hajnal, vagy éjjel, de szintén nem őszinte a mosolyom olyankor. Persze cuki és dorombol meg hízeleg, de míg a kicsi megvolt addig képesek voltak 6-ig aludni. :(((

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#10407) radi8tor válasza Tsebacsi (#10406) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha nincs macska akkor a fenti szomszéd dübögése fog kelteni.
Amúgy a korai keltést mi automata etetővel oldottuk meg. Pár nap alatt hozzászokott, hogy megadott időpontban jön a táp zuhatag. Csak azt hallottuk, hogy galoppozik át a lakáson. :D
Előtte minket is a bajszával ébresztett (bajsza bele az orrunkba).

Azért hiányzik. :B

⭐ Stella

(#10408) Tsebacsi válasza radi8tor (#10407) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az a baj, pöppencs ki akar menni inkább, az evés az néha másodlagos, szerintem kialussza magát és unatkozik :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#10409) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Szeretem az állatokat, volt kutyám kettő is (skót juhász és jugoszláv farkasölő) tengeri malacom is volt kettő, de kutyát nem engednék be a házba (macskát sem), persze nem is olyat vennék ami nem szeret kint lenni, meg nem bírja kint. Most is szeretnék kutyát, a gyerek miatt is (6 éves) csak a körülmények nem adottak hozzá, ezért nincsen.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10410) 6030D válasza kisza25 (#10409) üzenetére


6030D
Ármester

Nekem a 3 éves lányom most kezdte el, hogy a házikóban majd milyen állatunk lesz. Mit szeretnél? Cicát. Cica nem lesz, apa nem szereti a cicákat. Nyuszi nem jó? De, jó. (Voltak csincsillák, nem bundának, szeretetből, nekik megvan a nagy ketrecük, azt át lehet alakítani nyulaknak.)
Másnap már azt mesélte, hogy neki lesz cicája, meg nyula is. Boci nem lesz? De, boci is lesz. :DDD Malacok? Az is!
Azóta mindenkinek azzal kezdi, hogy malacaink lesznek. :DD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#10411) radi8tor válasza Tsebacsi (#10408) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja kijárós cica. Az problémás.
Nekünk brit rövidszőrű volt. Még akkor se akart kimenni, ha kinyitottuk előtte az ajtót. Ez mondjuk nagy előny volt, nem kellett attól tartani, hogy kiszalad.

⭐ Stella

(#10412) kisza25 válasza 6030D (#10410) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

:DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10413) Tsebacsi válasza radi8tor (#10411) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A legtöbb benti cica, aki sose vlt kint, és nem érintkezett kinti macskával nem is akar kimenni, be vannak szarva. Mi meg azért vagyunk beszarva, nehogy valami fasz Pöpit is elbassza egyszer, mert akkor mindketten börtönbe megyünk Asszonnyal, mert megkeressük és rituálisan feláldozzuk a gcit valamelyik sátánistenségnek az fix... :(((

#104106030D: APA lehet állatkertem? Persze kincsem. De igazibó!!! Ööö... ;]

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#10414) Qru válasza Tsebacsi (#10406) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kialussza magat mert neha neki all bujocskazni... Nalunk is inkabb kimegy a reggelit azt kesobb keri.

#nincsbennetarcsi

(#10415) Reggie0 válasza Tsebacsi (#10413) üzenetére


Reggie0
félisten

"Mi meg azért vagyunk beszarva, nehogy valami fasz Pöpit is elbassza egyszer, mert akkor mindketten börtönbe megyünk Asszonnyal, mert megkeressük és rituálisan feláldozzuk a gcit valamelyik sátánistenségnek az fix... :((("

Hat, talan neked nem szabadna az utra kiengedned. Meg a KRESZ-ben is benne van.

(#10416) Tsebacsi válasza Reggie0 (#10415) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Köszönöm Emese! Ne reagálj mert olyat mondok, megbánom, de Te is! :(((

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#10417) kelly416


kelly416
veterán

Amikor kertesbe költöztünk az exemmel, kutyát akart. Kapott. Aztán amikor ment, a roti az enyém maradt. A jelenlegi asszony 2 gyerekkel meg egy goldennel érkezett. A roti lány, a golden fiú. Amikor végre egybe keltek, az első alom megfagyott mert az anyjuk nem gondozta őket, nem indultak be az ösztönök. A második alom szerencsés volt, kollégáknak reklámoztam, hogy a kölkök jók lesznek, ha le is tépi a lábad, tuti vissza is hozza. De sajna egy sem maradt meg elajándékozásra. Az anyjuk eltaposta őket a nagy házőrzési ugatási mániában, de erre csak akkor jöttünk rá amikor már csak kettő volt. Az a kettő ami ezt túlélte, bezabált szivacsból amit ki tudja, honnan kerítettek elő. Sajnos.
Ezek után jó 3 évvel a lakatlan szomszéd telekről össze szedtem egy éhes árva kismacskát, már másfél éve velünk él. Eleinte nem fogadták el a kutyák, de mára a macska az első a kapunál, szemtelenkedik kutyaetetéskor a kutyatálak körül, galambot fog, stb. Egyik sem jöhet be a házba, mind jól érzik magukat a helyükön.

Házba, főleg lakásba én sem tartanék túl sok állatot, max hörcsög, hal, teknős, ilyenek. Macskának sem jó az, kutyának pláne.

(#10418) radi8tor válasza kelly416 (#10417) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jujj, ez azért eléggé horror sztori.
Sajnálom!

⭐ Stella

(#10419) kelly416 válasza radi8tor (#10418) üzenetére


kelly416
veterán

Egy része, de a többi tök happy.

(#10420) tboldi


tboldi
nagyúr

Cirka másfél hónap várakozás után megjött a kulcstartóm a MiTóhoz. Ugye nem egy mém született már arról, hogy emberek rendeltek valamit, és kisebb lett, mint amit vártak - hát nálam ez fordítva sült el. :D



A Hondáénál ~2 centivel hosszabb. :D

[ Szerkesztve ]

(#10421) Tsebacsi válasza tboldi (#10420) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Atomjól néz ki. :C
Néha engem is elkapna a hév, hogy valami faja tokot nézzek a bömbi kulcsára, de így natúrban pont befér a farmer órazsebbe, így nem lesz.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#10422) Qru válasza tboldi (#10420) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem nincs is kulcstartom. Honnen rendelted?

#nincsbennetarcsi

(#10423) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

EZ jó :D

⭐ Stella

(#10424) tboldi válasza Tsebacsi (#10421) üzenetére


tboldi
nagyúr

Közben kerítettem kisebb karikát (alliteráció :D) , egy fokkal jobb. :D

Qru: AliExpress. A Hondához meg a pozsonyi autószalonon vettem 4-5 éve.

[ Szerkesztve ]

(#10425) Qru válasza tboldi (#10424) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kezenfekvo. Majd szulinapra lehet meglepem magam.

#nincsbennetarcsi

(#10426) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

De ez a Cayman se rossz. :D

Instagram

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#10427) Qru válasza radi8tor (#10426) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az igen...

#nincsbennetarcsi

(#10428) cappa72 válasza tboldi (#10420) üzenetére


cappa72
nagyúr

Én is rendeltem ilyet hasonlót egy hónapja, de még nem érkezett meg. Türelem, kínai csoda terem (hacsak nem kezdenek el háborúzni...)
szerk.: a honda kulcsa előrébb lóg (MiTo-é csukott állapotában, szóval egyformák a kép szerint, nem? ;)

@#10424 tboldi
egy fokkal jobb
fél fokkal faszább (ha már alliteráció ;] )

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#10429) tboldi válasza cappa72 (#10428) üzenetére


tboldi
nagyúr

A karikák tetejét próbáltam egy vonalba állítani, hiszen a gyújtáskapcsolóban is attól kezdve lóg. :)

[ Szerkesztve ]

(#10430) szabonagyur válasza tboldi (#10420) üzenetére


szabonagyur
félisten

Engem mondjuk zavar az összes ilyen kulcstartó, most is ami van egy eléggé szolíd, de ami fontos könnyű db van rajta.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#10431) kisza25 válasza radi8tor (#10426) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az jutott eszembe, hogy ma az oviba az egyik csaj, egy porsche cayenne gts coupeval jött a gyerekért és minden szívfájdalom nélkül beállt a 20+ os autók közé, hát én ezt az i30- al nem játszom meg :D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10432) cappa72 válasza tboldi (#10429) üzenetére


cappa72
nagyúr

Jahogyúgy!
Éééérem már.
Na kiváncsi vagyok, anyóka mit szól majd a Giulietta kulcstartóhoz. Egyébként meg szeretne kulcstartót venni, de meglepi'nek szánom...

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#10433) radi8tor válasza kisza25 (#10431) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tudod, akinek nem kell a fizunapot várnia az nem aggódik ilyeneken.
Feleségem látott a minap egy 500000 Fontos nyakláncot. Kérdezte ki vesz egy 225 milliós ékszert magának?
Hát igen, vannak akik nem szarral gurigáznak. :D

⭐ Stella

(#10434) tboldi válasza szabonagyur (#10430) üzenetére


tboldi
nagyúr

Engem csak a csilingelés zavar, a lakáskulcsom ezért is van egy Orbitkey rendezőben. Az autókulcs meg javarészt műanyag, tolerálható a hangja. :D

(#10435) tboldi válasza cappa72 (#10432) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ezt is eredetileg anyum nézte ki, mikor még úgy volt, hogy megbarátkozik az autóval, de végül én rendeltem meg magamnak. :))

szerk.: Egyébként pont ma tegnap vallotta be, hogy nem bánja, hogy cseréltünk, ő is úgy érzi magán, hogy sokkal könnyebben elboldogul a Jazz-zel, nem csak én látom így kívülről.

[ Szerkesztve ]

(#10436) molnarpeter válasza szabonagyur (#10430) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Gyújtáskapcsoló kopás miatt én is a 0-hoz közelítek fityegőkkel, amennyire lehet. Végülis a nyakbaakasztó pántok váltak be, könnyű megkülönböztetni szín alapján, melyik kulcs mihez tartozik. Illetve annak a "nyak" oldalára teszem a kocsiét, a karabinerre pedig a többit - így elér a pohártartóig (váltókar elé), szóval egyben is tudom kezelni, de nem is terheli a gyújtáskapcsolót :D (feleslegesen túlgondolt megoldások vol 234132)

(#10437) molnarpeter válasza Qru (#10398) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Felni: acél
Mosás: nem
Eb: láncon
Hotel: trivago

(#10438) tboldi válasza molnarpeter (#10436) üzenetére


tboldi
nagyúr

Megmértem, az új fityegőm 19 g karikával együtt. :D

Amúgy korábban én ilyennel kötöttem össze a kulcsaimat, de mivel vezetek 2 másik autót is rendszeresen, leszoktam róla, inkább elkülönítve hordom, kevesebb macera.

(#10439) Reggie0 válasza Tsebacsi (#10416) üzenetére


Reggie0
félisten

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10440) Reggie0 válasza tboldi (#10438) üzenetére


Reggie0
félisten

Amiota kulon erintokulcsosok az riasztokkal en atszoktam arra, hogy a kocsikulcs mindig kulon van a lakas es tobbi egyeb kulcstol, amik igy a zsebemben maradhatnak. Ha pl. jaro motor mellett valamiert kiszallok az autobol akkor az riaszto kulcsa is jon velem, nem tudjak elvinni a kocsit a benne maradt egyszem kulccsal, csak parszaz metert maximum.

(#10441) 2ozzmexy válasza Tsebacsi (#10413) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Nem csak macskát, semmilyen állatot nem ütünk el ha megoldható... egyrészt az állatok hamarabb itt voltak mint az emberek, másrészt oktalanok hogy felfogjak az egy út és veszélyes nekik. A vadakkal ugyanez van, nekik az több száz éve a csapasuk, csak jött valami szőrtelen majom és utat aszfaltozott rá keresztben.

Ugyanez a bajom amikor látok szülőket gyerekkel tilosban átkelni, vagy ha látom hogy a kis Alehandro kezét fogni a zebranal nem olyan fontos mint a neten mindenhez is hozzá ugatni... (nekik nem szóltak a szüleik hogy nem telefon, nem kell mindenbe beleugatni amihez nem értesz)

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#10442) 2ozzmexy válasza tboldi (#10438) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Börtönőr vagy mellékállásban? Én a kulcscsomok méretét igyekszem minimalizálni már, plusz a kártyák, na hát az végképp kiborit. Az egyik hotelbe ilyen, a másikba olyan, van a céges parkoló, de az nem jó fent az irodában, a levelek titkositasahoz megint egy... mint valami póker függő beteg, van nálam 3-4 egyforma fehér plasztik kártya, ahelyett hogy rátennénk a telefon nfc-re... :W

Annak idején amikor még gyerek voltam a 90-es évek elején azt hittem hogy ez a sok számítógép majd később könnyíteni fogja az életet, nem bonyolítani, ehhez képest a 125 különböző protokoll világában nem tudnak egy ilyen rém egyszerű feladatot megugrani a gyártók, hogy legalább egy kártya elég legyen.
Régen nekem is mindenhez 5 kulcsom volt, de meguntam hogy a lakaskulcs is önvédelmi fegyverre lépett elő mert volt vagy 2kg. :DDD a figyegok pláne kész...

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#10443) kisza25 válasza radi8tor (#10433) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nekem nincsen fizunap 2014 óta mégis aggódok, hogy össze b@sszák a kocsimat :D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10444) kisza25 válasza tboldi (#10434) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nekem ilyen van, a kisfiamtól kaptam, egy legóhoz kapta és nekem adta :B két kedvenc egyben :D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10445) Tsebacsi válasza Reggie0 (#10439) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az indulatkezelést kezd ott hogy nem ugatsz bele mindenbe mert a végén úgyis be fogják verni a kis "okos" fejed. :U Rád is férne...

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#10446) szabonagyur válasza kisza25 (#10444) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nekem nem tul meglepen egy 2 by 4 brick van :D De volt ilyenem is.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#10447) Qru válasza szabonagyur (#10430) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A nehez kulcsoktol meg a kulcstartotol en is hulyet kapok.

#nincsbennetarcsi

(#10448) Qru válasza molnarpeter (#10437) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ennyi. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#10449) Qru válasza kisza25 (#10444) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem pendrive-bol van ilyen. :C

#nincsbennetarcsi

(#10450) Reggie0 válasza Tsebacsi (#10445) üzenetére


Reggie0
félisten

Akkor azt is olvasd el, hogy mire valo egy publikus forum :) Ha nem akarod, hogy hozzaszoljanak, akkor ne ird ide, hanem kuldjed privat uzenetben, csak kuld annak akire tartozik. Kulonben fennall a veszelye, hogy hozzaszolnak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.