Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10351) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Napi verdaként is kapott egy kis törődést.

Na hogy jó kedvre derítsek mindenkit, leírom hogyan nem volt jet washom 2 hétig.

Saját Karcher K7 premium, 3x volt garban, fehér zsírt nyom ki az alján, most 2 hete mikor mosni akartam elköszönt a motor teljesen. 5 év garanciás (most már csak 3-at adnak rá ami bizalomgerjesztő...) Na mondom pont lejárt mert emlékeztem hogy márciusban vettem és NEM. Volt még rá másfél nap garom vissza az 5-évből. :DDD Így negyedszerre is elvitték. Poén hogy majdhogynem harmad áron vettem mert elírták pár órára nekem meg pont figyelőben volt.

Saját Comet K250 11/160, imádom, csendes, beszélgetni lehet mellette vagy zenélni, mégis nagyon erős, hosszú tömlő, álom gép. Lenne ha nem darabokra törve érkezett volna meg, hektikus a működése, vagy igen vagy nem, akkor játszol vele, cseréltem benne én kondenzátort meg egy nyomás érzékelőt javítottam, de most bevittem egy rendes komoly szervizbe olajcserére és teljes átnézésre. Ott derült ki hogy a nyomás szenzor amit javítottam teljesen meghalt, és a kondenzátor ami meghalt majd garba küldtek újat gyárilag ALUL MÉRETEZETT, így megint meghalt, tesznek bele normálisat most.

Szóval 2 hete kocsimosás elején lehalt a Karcher, mentem egyik szomszédhoz, kéne jetwash, volt egy Nilfisk, törött mind a két lándzsája, és lelövi magáról néha. Na mondom ezzel pont nem akarok kocsit mosni, illetve nyomást se nagyon csinált.

Másik jetwash ami volt neki egy ilyen kis kompresszornak kinéző régi valami, az be se kapcsolt.

Nézzük a másik szomszédot: Karcher K5, tönkrement tavaly, azóta az ismerősnél hátha megcsinálja valahogy.

Ismerős aki jött kocsit mosni, van neki egy K3 és K4, röhög rajtam, majd ő elhozza és lemosunk mindent, ez volt tegnap.

K4, folyik belőle a víz amit rámegy a csapnyomás kb mindenhonnét, burkolat alól, felül, közepén, mint egy szökőkút.

K3, először nem kapcsol be, majd mikor igen akkor nem a pisztolyon tolja a magasnyomást, ha nem a burkolat résein ki .

Na mondom most hol a nagy röhögés? ;]

Ekkor tartottam 7 rossz jetwashnál mikor felhívtam egy másik ismerőst hogy ha van neki akkor hozza már el mert pont jött volna erre. Volt neki egy közepes Kranzle (Ezt akarom én is venni a Comet mellé a Karcher helyett)

Úgy kezdte hogy a nyomás érzékelő nem működik, a nyomás állító nem működik, soha nem volt szervizelve de nyomást még csinál :DDD

Na ezzel sikerült, így a 8. darabbal le tudtam mosni a kocsikat és kocsi beállót.

Jövő héten vissza kapom a kikerázott Cometet, meg valószínűleg a hét 2. felében jön vissza a K7, amit remélem cserélnek mivel ugye a Karcher motorja javíthatatlan / szerelhetetlen. Csak a csere játszik ami annyi mint az új gép ára, ezért garon kívül esélytelen. Dobd el vegyél újat. Szóval ha a K7 vissza jön megy eladásra, remélem újként. Én is Kranzle-t néztem ki másodlagos kisebb gépnek a Comet mellé. Utóirat: szopjon le a karcher.

[ Szerkesztve ]

(#10352) Qru válasza kisza25 (#10350) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kombi praktikusabb, sztem is azt tartsd meg inkabb.

#nincsbennetarcsi

(#10353) Tsebacsi válasza FeRRaR1 (#10351) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Azé hogy seninek nincs egy normális eszköze :D Szép kis történet!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#10354) molnarpeter válasza FeRRaR1 (#10351) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Létezik normális = javítható és alapvetően tartós mosó? :D Réges-régi pöttöm Kärcher van itthon, de valami gyíkja lett annak is, nem nagyon foglalkoztunk vele… Parkside vonzó, de csak mert általában olcsón elfogadható (eldobható kategóriában). Valójában amennyit mosunk (semennyi +- kerekítési hiba pár évente), nem nagyon indokolt venni.

[ Szerkesztve ]

(#10355) kisza25 válasza Qru (#10352) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Minden a kombi mellett szól, de majdnem 1M Ft van a 3 ajtós 1,4 és a kombi 1,6 között, nem ad annyival többet. 90% egyedül használom, 8% ketten, és a maradékban 3-an

Egy i40-en/optimán gondolkozom, előbbi 2.0 gdi, utóbbi 2.0 cvvt. Egy optimának jobban örülnék, de abból meg alig van.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10356) Reggie0 válasza FeRRaR1 (#10351) üzenetére


Reggie0
félisten

Ezek szerint lenne piaci igeny valami normalis eszkozre :D

(#10357) 2ozzmexy válasza Reggie0 (#10356) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Igény éppen lenne, csak nem találkozik fizetőképességgel....
A kranzle újnak jó, de a 150k alatti eldobhato kategória, sajnos az átlag magyar használat mellett jobban megéri 3 évente venni egy k2 vagy k3 gépet (még ha fos is), 30-50k körüli áron amikor akciós a hiperben, mint megvenni a méregdrága normálisat hogy utána évi 360 napot kerülgesd a garázsban.

Ha még ebből élsz akkor olyanok az áraid hogy helyből kettőt veszel amíg az egyik felett fejet vakarnak a "mágusok", addig se halj éhen, aztán ha letelt a gari küldöd a fb marketplace-re. :R
Valószínűleg neki is ezért van kettő otthon, az olasz gépek jók, de 3 évnél sokkal többet azok sem bírnak, h ennél többre vágysz akkor 300k feletti árcimkét nézegess...

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#10358) FeRRaR1 válasza 2ozzmexy (#10357) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Konkrétan a Kranzle 1152 TST-t néztem most a K7 helyett. Akciósan kb abban az árban van mint a K7 Premium.

Havonta 1-2 kocsimosásra a Parkside is bőven elég.

Comet K250 11/160 az eddigi legjobbam ami valaha volt (amikor működik). Illetve van robbantott ábrám, az utolsó csavar, tömítés, dugattyú minden rendelhető hozzá. Olaja cserélhető, halk és nagyon erős gép, cserébe több mint 40 kiló.

Kranzle 1152 TST ugyan úgy réz motoros, kerámia dugattyús szerelhető, viszont valamennyivel könnyebb és veszek hozzá hosszabb tömlőt így 35 méteres lesz. Gépet egyszer leteszed és a legtöbb munkát megcsinálod vele. Úgy vagyok vele ha kevesebb mint 2 óra a meló akkor eddig K7 volt, ha hosszabb akkor Comet K250. Viszont nem ezzel foglalkozunk így ez csak mellékes ha kérik, havi 1-2 alkalom.

Jövő héten megyek egy nagyker / szervizbe és kipróbálok több Kranzle gépet a Cometem mellett és majd akkor döntök hogy jó lesz e a 1152 TST.

Illetve a kocsimosás se annyira sima nálam mert ha mosunk akkor 3-4-5 járművet álltalában, habfürdő, kerék ívek meg a szokásos, legalább 3x mész at egy kocsin ha nincs semmi extra mint rozsda vagy kátrány leszedés. 5 kocsinál az már van 3-4 óra menet a mosónak is. Azt már nem hiszem hogy díjaznák a Karcherek K5 alatt. Illetve a nyomásukkal álltalában nincs baj, de folyton besz@rnak és hangosak.

(#10359) molnarpeter válasza FeRRaR1 (#10358) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Az már nagy szó, ha van alkatrész, hát még ha reális áron is adják :)
Érdekes műfaj, nekünk olyan 3-20 bar körül vannak a permetezők, ott a dugattyús szivattyú kb tiltólistás, mindegyik membrános, fagyás és gumi/műanyag alkatrész elöregedésen kívül rettenet stabil szerkezetek, persze ugye nyomás kisebb kategória, a kemikáliák mondjuk agresszívek. Ami hasonló nagyságrendet állít elő, az meg fogaskerekes, de hidraulikaolajjal könnyű az élete ezeknek…

[ Szerkesztve ]

(#10360) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Hollókői rendőrök vizet mérnek :D

⭐ Stella

(#10361) FeRRaR1 válasza radi8tor (#10360) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Rendőri brutalitás! ;]

(#10362) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

2 lépcsővel utána (a 3 lépcsős polír legfinomabbja még vissza van de már kb tükör)



(#10363) F_Zolee válasza FeRRaR1 (#10362) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ezt látnák a szalonban, hogy a kedves ügyfél által lesz csak 100%os a gép. :D

(#10364) FeRRaR1 válasza F_Zolee (#10363) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Nincs 100%-os fényezés, sőt a Porsche az egyik legjobb. Szinte tökéletesre fújták ami már önmagába ritka. Majd szállítás, rakodás, tankolás, védő műanyag leszedés közben össze karcolták. Nagyrésze még napon se látszott csak detailer lámpa alatt.

Egy Rolls Royce is tele van karcokkal ha bevílágítod. Egy McLaren vagy Ferrari is sokszor kriminális fényezési hibákkal jön le a sorról. Az olcsóbb márkákról nem is beszélve...

Ezek nagyrésze nem látszik ha nem keresed. 1-2 éves kocsit bevilágítanék neked, el sem hinnéd amit látsz. De több szalonban is voltam már detailer lámpával...

Fevetésre válaszolva látni fogják, mivel a kapcsolat tartóm kérte hogy dokumentáljam a folyamatot.

Autó vásárlók 99%-a nem érdekelt ebben, nem ért hozzá, nem tudja mit hogyan, vagy hogy léteznek egyátalán ilyenek egy új autón. Így nem éri meg ebbe nagy energiát tenni a gyártóknak. Sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#10365) F_Zolee válasza FeRRaR1 (#10364) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jó hát nekik nem is érdekük, hogy a gyártó sorról legurult autóra még "költsenek". Nekem elég lenne ha a sajátomat világítanád. Bár az se kell, mert néhol fakul is így értelmetlen. :D

(#10366) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

:))

(#10367) sutszi válasza FeRRaR1 (#10366) üzenetére


sutszi
veterán

Ezt most hozzák vagy viszik? ;]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#10368) FeRRaR1 válasza sutszi (#10367) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Viszik / vitték.

Még nincs kész, fényesebb lesz ;]

[ Szerkesztve ]

(#10369) radi8tor válasza FeRRaR1 (#10368) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Neked a fényesség a minden :D

⭐ Stella

(#10370) FeRRaR1 válasza radi8tor (#10369) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Ez az élet filozófiám. Mindig megyek a fény felé :DDD
(és reménykedek hogy nem a metró jön szemben)

(#10371) Qru válasza FeRRaR1 (#10366) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Király, kontrasztként beteszek mindjárt egy képet a vasfelnimről. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#10372) radi8tor válasza Qru (#10371) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ne fáradj itt az enyém :D

⭐ Stella

(#10373) Qru válasza radi8tor (#10372) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Thx. Pedig már majdnem kerestem egyet róla valóban. :D

#nincsbennetarcsi

(#10374) 6030D válasza FeRRaR1 (#10370) üzenetére


6030D
Ármester

1 hónapja megvan az autó (amire 1 évet vártál), de még nem mentél vele, mert kozmetikázzátok? Jól értem? :D

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#10375) 2ozzmexy válasza radi8tor (#10372) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Ez még istenes (na nem a Bencére értem), csináljak körképet a panelparkolo kozmetikai bukfenceirol? :DDD

Ezen még nincs is 10 évnyi belesult fékpor és sós sarkeverek. Amiket hozzám hordanak azok a felnitisztitóról azt hiszik nemibetegség... Tudod mi szokott az első kérdés lenni a telefonban? Mi kerül ezen ennyibe? Amikor elmondom hogy csak a külső mosás lesz 2-3 óra munka, akkor vagy rám teszik vagy kinyilik a kérdés láda. A legutóbbi csaj úgy vitt el egy cliot hogy előre bejelentkezett 6hettel későbbre, mert idézem "amikor vettem is mocskosabb volt" ;)

Tuszentsd meg egy réteggel aztán ez még újszerű.

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

(#10376) radi8tor válasza 2ozzmexy (#10375) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Eladás miatt fotóztam be de egyelőre senkit nem érdekel. Lehet le kellett volna portalanítani előtte :D
Amúgy ez már nem a gyári fény rajta, le lett homokfújva és szinterezve.

⭐ Stella

(#10377) szabonagyur válasza radi8tor (#10376) üzenetére


szabonagyur
félisten

Mondjuk ha nem ilyen 10e maxért adod akkor ne várj vevőt :D

Lemezfelni piaci értéke szinte 0.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#10378) radi8tor válasza szabonagyur (#10377) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Thx, akkor levittem 10-re

⭐ Stella

(#10379) Qru válasza radi8tor (#10378) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Meg obblitsd le, szepen csillogjon arra buknak a vevok.

#nincsbennetarcsi

(#10380) radi8tor válasza Qru (#10379) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze azzal bukok még többet rajta :D
Raktárnál elég macerás az öblögetés, te lehet beviszem a konyhába és áttörlöm valami nedves papírral.

⭐ Stella

(#10381) Reggie0 válasza FeRRaR1 (#10366) üzenetére


Reggie0
félisten

Nekem meg egy ilyen autoszallito utanfuto kene garazsbovitesi celbolt :D

[ Szerkesztve ]

(#10382) kisza25 válasza szabonagyur (#10377) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nekem héten belül elvitték az i30 lemezfelnit ősszel 35eFt a 4db-ot :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10383) radi8tor válasza kisza25 (#10382) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lehet az a baj, hogy a Focusok 20 éves korukra már elérték a bontókat és sok felni került a piacra. Mondjuk azok valszeg sokkal rosszabbul néznek ki :)

⭐ Stella

(#10384) Qru válasza Qru (#10379) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nedves torlokendo vagy egy vodor viz es rongy.

#nincsbennetarcsi

(#10385) tboldi válasza kisza25 (#10382) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én egy 20-asért és tizenpár órán belül adtam el a WagonR régi felnijeit, igaz, ez még 2018-ban volt. :D
Sajnos azokról már nincs képem, de szinte ugyanilyen állapotban voltak.

szerk.: Manapság már ~30500 Ft lenne. :D

[ Szerkesztve ]

(#10386) kisza25 válasza radi8tor (#10383) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Mondjuk én újra fényeztem :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10387) tboldi


tboldi
nagyúr

Le kéne öblögetni egy kicsit az Alfát, mert pénteken viszem fóliázni, de holnap-holnaputánra is 90-100% esőt írnak. 🤷‍♂️

(#10388) Qru


Qru
MODERÁTOR

Pentektol 3 Ft-al dragul a 95-os. A GO ara nem valtozik.

#nincsbennetarcsi

(#10389) Qru válasza tboldi (#10387) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Belulre megy a folia, kivul maradhat retkes nyugi. :D

#nincsbennetarcsi

(#10390) tboldi válasza Qru (#10389) üzenetére


tboldi
nagyúr

Persze, de nekem nincs pofám így odaállítani vele. :D

(#10391) FeRRaR1 válasza 6030D (#10374) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Mentem vele. 2x :DDD

Jól érted, addig nem lesz napi használatba amég nincs rajta PPF.
Addig "csak a V8-al" járunk minden hova úgy hogy annyira azért nem rossz...

Egyébként meg volt nálam 2 Macan is rövidebb időre meg elég sok kocsi ment át a kezem alatt idén szóval volt miből válogatnom...

Másrészt meg 6 napoztam az elmúlt másfél hónapban úgy hogy nem is tudtam volna menni vele. Most hogy lecsengett a melók nagy része, vége az alkalmazott és manageri szabadságoknak lesz több időm, és lesz is használva, legalább egy nagy Skócia North Coast 500 és Nürburgring idén, de lehet hogy egy Riviéra is ezeken felül.

Illetve a PPF-re is ennyit kellett várni úgy hogy vagy sz@rabb helyre viszem vagy várok.

De tudod vannak akik letöltik a mozi kamerás felvételt csak hogy mielőbb lássák a filmet, valaki megvárja a 4K BluRay-t.

Reggie0

Ja, komoly volt. De aki vezette is érdekes. Magyar Vizsla tenyésztő és úgy hívják a szukáját mint a páromat :D
Lehet lesz egy Vizslánk de még nem kiabálom el. Nagyon normális és pozitív volt az ember, ha nem lennének időpontja estig beszéltünk volna. Sportkocsik és kutyák, csak ezek érdeklik :)

tboldi

Nekem is dobnak rá egy enyhe sötétítést körbe.

[ Szerkesztve ]

(#10392) Qru válasza tboldi (#10390) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor vard meg az esot aztan ha bealltal a mesterhez csak szarazolnod kell es kesz. ;]

#nincsbennetarcsi

(#10393) rbalint88 válasza FeRRaR1 (#10391) üzenetére


rbalint88
addikt

Nem tudom, hogy lelkileg fel vagy-e keszulve egy kolyokkutyara :DDD kb annyira forgatja fel az ember eletet, mint egy gyerek. Mi kutyaval “kezdtunk” es utana jott a gyerek, segitett megszokni a kotottseget, felelosseget. Mondjuk mi egy kb “kesz” kutyat kaptunk, 8 honaposan mar szobatiszta volt es tul volt a fogvaltason is, de feleves koraig gyilok, minden ismeros azt mondta aki kolyokkel vegignyomta. Plusz a vizsla az mindig elegge zsakbamacska, van full chill kutya es olyan is ami 24-bol 25 orat meg a plafonon is fut :DDD nekunk whippet/magyar agar mix van (valoszinuleg, menhelyi), na az olyan mint a macska, 20 orat alszik, nem tesz tonkre semmit. De whippetbol is vannak ordogfiokak, akik szetbasszak a hazat tiz perc alatt, szoval inkabb erre keszuljetek es max pozitivan csalodtok :)

(#10394) FeRRaR1 válasza rbalint88 (#10393) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Kutya pártiak vagyunk de most egy macskánk van. Már mint úgy hogy jól elvolt a gyerekekkel, szomszéd istállóban lakott, idén 18! éves, süket, de annyira barátságos és egyszer csak itt maradt. Mármint a mosó konyhába mert beljebb nem jöhet, de kapja a féregtelenítést, cseppeket meg amit kell. Van ágya, alom, rendszeres kaja de ha fog egeret addig nem eszi meg amég nem mutathatja meg büszkén. Ha kell vár 2-3 órát a küszöbön mire haza érünk. Már nagyon lassú szegény szerintem az utolsó nyara lesz ez.

Addig nem szeretnénk semmiképp illetve a határokat is meg akarom húzni hova jöhet be hova nem, mennyire kinti / benti. A saját kanalamról etetem, ágyamban alszik és az udvaron van láncra kötve között valahol fél úton meg akarnám találni az egészséges módját... Mindegy egyenlőre a macskáé a mosó konyha addig úgy is tárgytalan de szeretnék a csajok, biztos nagyon élvezénk hogy együtt nőnek egy kutyával, és jóval több lenne nekünk mint kutya.

Ha egy akkor 16 éves macskát meg tudtunk tanítani hova jöhet be és hova nem, akkor egy kutyát gyerekjáték lesz :DDD (ha az nem is de talán könnyebb)

(#10395) Reggie0 válasza FeRRaR1 (#10394) üzenetére


Reggie0
félisten

En allergias vagyok mindenfele allatszorre, de mi papagajosak lettunk. Na ahhoz kepest a kutya csak akkor tetel, ha a ketrecbe zart papagajhoz hasonlitjuk :)

(#10396) tboldi válasza Qru (#10392) üzenetére


tboldi
nagyúr

Áh, lecsapattam most gyorsan, holnapra meg visszakunyerálom a Hondát. Anyum reggel ér haza az éjszakás műszakból, egész nap aludni fog, nem fog hiányozni neki az autó. :D

(#10397) rbalint88 válasza FeRRaR1 (#10394) üzenetére


rbalint88
addikt

Nyilvan nalunk lakasban nem kerdes, hogy kvazi szabadon mozog, egyedul a konyhaba nem mehet be, tartja is. (A furdobe meg nem akar bemenni :DDD ) De pl az agyunkba felmaszik ejszaka, igenyli hogy hozzank bujjon, meg ha le is rugjuk almunkban 5x.
Szvsz a csajok be fogjak szoktatni, mert igenyelni fogjak a kutya jelenletet. Nezd a jo oldalat, nem a ti agyatokban fog aludni, hanem a lanyokeban :))

(#10398) Qru válasza tboldi (#10396) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

En nem mostam es nem is fogok. :K

#nincsbennetarcsi

(#10399) Tsebacsi válasza rbalint88 (#10397) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Pöpi cica éjjelente feljön az ágyba, mikor ébreszt minket! Holnap estefelé megyek az IKEA-ba venni még ilyen "mágikushengert", mert ennyi szőrt a jóisten se látott :DDD
Nappal nem is engedem be a hálóba, mert vagy 4 tekercset ellőnék, mire minden szálat összeszednék :D
Szóval szvsz a macska atomcukker, de a szőrmennyiség, amit képes elullajtani, az ihaj. Oké most dobja le a téli bundát, de na.
Viszont intelligensebb, mint az ex szomszéd borderje volt ;]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#10400) 2ozzmexy válasza radi8tor (#10376) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Érdemes portalanitani, de ha annyira el szeretnéd adni és nem tudod a mosást megoldani, akkor a legolcsobb nedvestorlo amit találsz ( 72db 6-800 forint) meg egy száraz rongy, kicsit babra meló, de megéri.
Utána nem fog csillogni de kivanatosabb lesz, téged már nem érint hogy karcos lesz. Amúgy a felniknek keményebb a lakkja, kevésbé karcolodik (tapasztalat).
Hozzam olyan retkesen hordják ezeket így tavasszal hogy a harmadik atfujasra is fekete le jön le róla...
Utoljára egy A6 járt nálam, a conti teligumi oldalát hatodik atkefezesre sikerült feketévé varázsolni, addig csak a barna hab jött róla. Elvitte a mókus, azt mondta hogy az őszi csere árából mennek Ciprusra egyet, mert eddig cserélni akarta, de így lekerazva meg gumiapolozva meggondolta magát, kibír ez még egy szezont... :W

Szóval érdemes tökölni egy kicsit vele, újabban úgyis ez a divat, kifelé élnek az emberek, a valóságról meg nem beszélünk ugye... ;) ha újszerű állapotban van kapkodni fognak érte.

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.