Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-27 22:26:28

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) rihi1 válasza koala69 (#691) üzenetére


rihi1
tag

keress rá GS1000 vagy G1W!
mindkető ajánlott kategória

(#702) havri1 válasza Wheelbarrow (#700) üzenetére


havri1
félisten

Igen, nálam mindig be van kapcsolva.
(Amúgy nem vettem észre különbséget, elején kapcsolgattam ki-be)

havri

(#703) Wheelbarrow válasza havri1 (#702) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Én kikapcsoltam mert sötétben pixeles lesz tőle a kép, a fekete meg kék. Állítólag a WDR arra való, hogy a fényviszonyokból eredő kontrasztot kiegyenlítse, de nálam sokat ront a minőségen főleg éjszaka.
Elkészültek a videók. [link]

Az átfedés is tökéletes, nincs időveszteség, sőt egy másodperc plusz van.
[link]
Egy 32 gigás C10-es, 32 gigás C6-os Samsung és egy C10-es 16 gigás Sandisc Ultra kártyákkal próbáltam és tökéletesen működik, tarja a loop időt. Gyárilag elég neki a C4-es kártya a leírás szerint.
A hang is rendben van.
Napos videót majd akkor ha kisüt a nap :D

[ Szerkesztve ]

(#704) havri1 válasza Wheelbarrow (#703) üzenetére


havri1
félisten

No, akkor éjszakaiban majd kipróbálom én is még egyszer, hátha szebb lesz :)
Nagyon jó képe van ennek is!

[ Szerkesztve ]

havri

(#705) koala69


koala69
tag

Sziasztok, errol van valakinek tapasztalata:
[BlackView GS2000]

nem igazan tudom eldonteni, hogy ez is gps-t tartalmazo kamera vagy sem, mivel a reszletes leirasanal nem emlitik....

koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#706) havri1 válasza koala69 (#705) üzenetére


havri1
félisten

Deal for BLACKVIEW GS2000 1.5 inch LCD Screen 120 Degree Angle Lens 5 Mega Pixels Full HD 1080P Car DVR Camera with GPS /G-Sensor /AV Output - Black

Built-in GPS module, record traffic speed, driving track

Van benne :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#707) Wheelbarrow


Wheelbarrow
aktív tag

Kisütött nap, itt a videó :) [link]

Az eredetin is bekockásodik a kép, de azon csak sas szemmel lehet észrevenni. Az alacsonyan járó őszi nap nagy kihívás elé állítja a kamerát. A YouTube-n viszont nagyon látszik! Nem tudom, hogy ki kap ott igazi FullHD felbontást. Aki fizet?

A kamerában állítólag 1000mAh akku van. Bekapcsolt kijelzővel 22perc, 3 perc után kikapcsoló (ez a minimum érték) kijelzővel 28 percet rögzített ami elég sovány a 600mAh OV-CAM02 100 percéhez képest. Az M-Tech 069HD kikapcsolt kijelzővel meg lazán fölvesz 2 órát a 600mAh akkujával.

Azért nem rossz ez a kamera, meg vagyok vele elégedve. Főleg ha többihez viszonyítom.

(#708) pusi1981


pusi1981
aktív tag

[Baleset Miskolcon]

Ma lőttem,alighogy bekapcsoltam már történt is...

Nem tudtam normálisan konvertálni bocsi a minőségért.
A lényeg látszik.

(#709) bul07 válasza pusi1981 (#708) üzenetére


bul07
nagyúr

Szép ;]

A címébe írd bele hogy Car crash, accident, így nagyobb lesz a nézettsége
Egy vízjel se ártott volna

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#710) pusi1981 válasza pusi1981 (#708) üzenetére


pusi1981
aktív tag

720p- be nézzétek úgy egész elfogadható.
:)

(#711) havri1 válasza Wheelbarrow (#680) üzenetére


havri1
félisten

Bakker, benne volt a videód az RTL híradóban :DDDDDD

[ Szerkesztve ]

havri

(#712) bul07


bul07
nagyúr

Á kicsit lemaradtam
RTL kulbon most voltak az itt linkelt/készített videkból részletek

( #711 ) havri1
Lehet ő nyilatkozott mint buszsofőr :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#713) havri1 válasza bul07 (#712) üzenetére


havri1
félisten

Még szerencse, hogy enyém nem publikus, csak a link birtokosa nézheti meg.
Nem biztos, hogy nálunk a cég ezt díjazná.

havri

(#714) bul07 válasza havri1 (#713) üzenetére


bul07
nagyúr

És szerinted mennyi ideig tart leszedni a videódat a YouTube-ról, innen meg tudták a linkjét

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#715) havri1 válasza bul07 (#714) üzenetére


havri1
félisten

Ez igaz, de annak sokkal kisebb az esélye (szerintem), mint hogy keresgél csak yt-on.

havri

(#716) bul07 válasza havri1 (#715) üzenetére


bul07
nagyúr

Simán lehet hogy egy hírszerkesztő rátalált erre a fórumra , google a barátja

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#717) havri1 válasza bul07 (#716) üzenetére


havri1
félisten

Akkor lehet lenne több videó is. Le is kapom őket gyorsan :D

havri

(#718) Wheelbarrow válasza havri1 (#713) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

A cégvezetés tudja, hogy egyre többen használunk kamerát. Szerencsére nálunk a cégvezetés elég toleráns és ha a cég érdekeinek védelméről van szó (meg a miénkről) akkor nem akadályozza az ilyen kezdeményezéseket. Sok lett mostanában a kártérítési ügy az ilyen elém vágott fékeztem elesett az utas ügyekből.
A Szakszervezeti elnök nyilatkozott az RTL-nek. ;)
A cég fontolóra vette, hogy nem csak az utasteret de a forgalmat is rögzítené a most beszerelésre kerülő új rendszer.
A riportban nyilatkozott egy ügyvéd és elmondta, hogy a rendőrség elfogadja bizonyítéknak az ilyen felvételeket.

(#719) havri1 válasza Wheelbarrow (#718) üzenetére


havri1
félisten

Királyság.
Ti kezdeményeztétek a cikket, vagy ők kerestek meg?
A Te videód hogy került ki?
Nálunk nem nagyon használ ilyet, csak én..egyelőre, bár sok az érdeklődő.
Utastér videózására már volt pár kísérlet régebben, de megdőlt, a személyiségi jogok miatt...Azóta lehet változott a törvény.

(#720) Wheelbarrow: Simán kideríti, ha akarja. Ott az időpont, meg a buszban a GPS.

[ Szerkesztve ]

havri

(#720) Wheelbarrow válasza havri1 (#717) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

És azt honnan tudná meg, hogy kit takar a feltöltő neve?
Ír a Google inc, Mountain View, California, USA-be? :DDD
Állíts privátra a videót.

(#721) Wheelbarrow válasza havri1 (#719) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Egy helyi hírportál kapta fől.

(#722) Wheelbarrow válasza havri1 (#719) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Egy utasnál láttál valami kamerának látszó tárgyat de nem ismerted föl pontosan, hogy az volt e :D

(#723) havri1 válasza Wheelbarrow (#722) üzenetére


havri1
félisten

Látom nálad sem gond, ha valamit meg kell magyarázni a szőnyeg szélén :D

havri

(#724) Wheelbarrow válasza havri1 (#723) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

:DDD :DDD :DDD

Itt a riport. [link]

(#725) Wheelbarrow válasza Wheelbarrow (#724) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Itt az igazi riport [link]

(#726) TaaT válasza Wheelbarrow (#725) üzenetére


TaaT
veterán

zsír :)

Give them hell Ukraine!

(#727) alphamoon válasza Jolly Roger (#640) üzenetére


alphamoon
csendes tag

Szia! Én pont tőle vásároltam a GS 1000-et, néhány napja. A GPS nagyon gyorsan feléled, pontos. A kapott program win7 alatt halott, helyette a Datakam Player-t használom. Amire számítottam azt kaptam. Egy kicsit gyenge a tömörítése a képnek, ezért nem tűnik olyan élesnek, de megéri az árát.

(#728) alphamoon válasza koala69 (#705) üzenetére


alphamoon
csendes tag

Szia! Ilyen kamerám volt, de frimware frissítés után halott lett. Valószínű, hogy én hibáztam.
A képminősége teljesen jó volt, talán élesebb volt mint a GS1000-nek. A sajátomba ambrella proci volt, mert megnéztem. A GPS-es videókat nem tudtam semmilyen programmal összehozni, de a videón látható volt a sebesség. A feléledési ideje elég hosszú volt, néhány km-t megtettem mire jelezte, hogy GPS jel.
Röviden ennyi.

(#729) Pityus


Pityus
csendes tag

Sziasztok! Megbízható helyről vennék Koolertron GS1000 kamerát.
Tudtok címet, vagy elérhetőséget adni ezzel kapcsolatban. Gyorstalpalóan végig néztem a fórumot, és a netet, de nem találtam itthoni üzletet ahol forgalmaznák. Köszi előre is!

(#730) H1N1 válasza Pityus (#729) üzenetére


H1N1
aktív tag

Nálunk még GS ezret sem forgalmaznak, nemhogy Kool izét. Azt csak kintről.

[ Szerkesztve ]

(#731) TaaT válasza Pityus (#729) üzenetére


TaaT
veterán

Idehaza ezt nem forgalmazzák, legalábbis gugli azt mondja :)
Lehet jobban jársz ha Kínából rendelsz OEM GS1000-et.

Give them hell Ukraine!

(#732) Pityus


Pityus
csendes tag

Köszi! A neten keresgélve találtam ezt:
http://www.mikazarak.hu/termek-10778-koolertron_gs1000_hd
Valamint a cég honlapját:
http://www.koolertron.com/product.html?zenid=r73sttagk1t02g7b907b6pgjc2

(#733) Pityus


Pityus
csendes tag

Itt meg találtam egy oldalt, ahol a GS 1000-es hamisítványokkal foglalkoznak:
http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=en&u=http://dashcamtalk.com/gs1000/&prev=/search%3Fq%3Dgs1000%2Boem%2Bcamera%26biw%3D1680%26bih%3D848

(#734) Jolly Roger


Jolly Roger
csendes tag

Hali megjött a drágaság :) szép is jó is tesztvideók pár napon belül felkerülnek. Egy apró érdekesség rákerestem a készülék firmware verziójára (v2.0.8 g5kb a) a gugli meg gs5000-es készülékeket dobott ki mint találat vajon miért?

Road to hell this is my life.

(#735) Jolly Roger válasza alphamoon (#727) üzenetére


Jolly Roger
csendes tag

Köszi a program tényleg király a próba utakat nagyon pontosan nyomon lehet követni ezt mindenkinek ajánlom.

Road to hell this is my life.

(#736) TaaT válasza Jolly Roger (#734) üzenetére


TaaT
veterán

Sztem csak a burkolatban különbözik a kettő, a felvétel teljesen megegyezik a GS1000-ével. [link]

Give them hell Ukraine!

(#737) Frankye6565


Frankye6565
csendes tag

Üdv Mindenkinek,

Jó egy hónapja vettem egy Concorde Hd20-ast. Az a gond, hogy néha nem lehet lejátszani a fájlokat amit az sd kártyára ment. Mivel 2 kamerás ilyenkor sem az első sem a hátsó képet nem lehet lejátszani, azonosak a fájl mentésének az időpontjai . A készülék sem tudja ilyenkor lejátszani őket.
Két hete beadtam szervizbe és kicserélik a készüléket. Mondtam cseréljék ki a kártyát is mert szerintem az is lehet a hiba oka. Azt mondták az jó.8 Gb-os a mostani és 32-ig kezel.
A kérdésem: visszaolvastam 2 hónapot a fórumban és elég sok gondot tud okozni a kártya. Szerintetek ez lehet kártyahiba ill. ragaszkodjak a kártyacseréhez is?

Éjszakai videó különböző fényviszonyok mellett.: http://www.youtube.com/watch?v=PkkfuDa2GTw

Sajnos a Youtube nagyon-nagyon lerontja a minőséget.

(#738) havri1 válasza Frankye6565 (#737) üzenetére


havri1
félisten

Helló!

Így elsőre kartyahiba.
Főleg, ha cserélték a készüléket, és még mindig ugyanaz!
Nálam (igaz más készülékkel), de 3 kártya 3 féle hibát produkál. Elsőt fel sem ismeri, masodikkal 22 mp szünetet hagy, harmadik meg lassan ír.
Nem tudod kipróbálni másikkal?
Mindegy mekkora..

havri

(#739) Frankye6565 válasza havri1 (#738) üzenetére


Frankye6565
csendes tag

Még nem cserélték, holnap cserélik. Class 10-es van benne. Úgy vettem észre akkor csinálja főleg amikor részletes a képtartalom azaz jók a fényviszonyok.

(#740) Frankye6565 válasza havri1 (#738) üzenetére


Frankye6565
csendes tag

Megnéztem a "kihagyásokat" az egymás után következő fájloknál. 1-2 másodperces átfedések vannak.("dupláz" egy pár másodpercet ami jó inkább 2x legyen meg mint egyszer sem, már ha le tudja menteni. ) Nyilván a szoftver és nem a kártya miatt csinálja.

(#741) havri1 válasza Frankye6565 (#740) üzenetére


havri1
félisten

Az a jó!
Nekem a samsung kártyával 22 mp rést csinált. Tehát válogatott a készülék a kártyák között.
Ebből gondolom, hogy nálad is simán lehet kártya gond!
Jó lenne kipróbálnod egy másikkal.

havri

(#742) Frankye6565 válasza havri1 (#741) üzenetére


Frankye6565
csendes tag

OK.
Holnap kipróbálom a kamerát és ha nem jó akkor veszek egy másik típusú SD kártyát. Gondolom minél gyorsabb annál jobb.

Üdv.

(#743) Jolly Roger


Jolly Roger
csendes tag

Sziasztok.
Van egy kis gondom a GS1000-el fura egy gond. Ma volt az első nap mikor teszteltem és az a furcsaság történt hogy néhány tíz másodperc után abba hagyta a felvételt és manuálisan kellet elindítanom újra és ugyan úgy néhány mp múlva leállt a felvétel. Természetesen gondoltam valami beállítási baj lehet de nem. Mivel az éjszakai sötét utakat csont nélkül felvette megállás nélkül. Ötletek esetleg?

Road to hell this is my life.

(#745) Jolly Roger válasza Enszuke (#744) üzenetére


Jolly Roger
csendes tag

Azt mondod kártya hiba? Tök új samsung kártya 16gb clas6-os. Nem örülnék neki mert nincs fölös pnzem másik kártyára sajnos.

Road to hell this is my life.

(#746) bul07 válasza Jolly Roger (#745) üzenetére


bul07
nagyúr

class6 igen határeset, class10 érdemes venni(hátha érdekkel, class6-nál a garantált írási sebesség 6MB/s, class10-nél 10MB/s, fényképező gépekhez is ajánlott a 10-es sorozatfelvételhez szükséges)

ebay-ről 2500Ft körül meguszhatsz egy class10-es példányt
A jelenlegit meg paszold ell akár kicsit áron alúl is így csökentheted a veszteséget

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#748) Jolly Roger


Jolly Roger
csendes tag

Szomorú :(

Road to hell this is my life.

(#749) Jolly Roger


Jolly Roger
csendes tag

Esetleg más ötlet ha a kártyás téma nem jön be?

Road to hell this is my life.

(#750) schumy1


schumy1
aktív tag

Sziasztok!

Ma kapcsolódtam a fórumba, mert lassan szeretnék venni egy kamerát. Sajnos a baj bekövetkezett, és bizonyíték híján megfogadtam hogy veszek egy kamerát.
Olvasgattam pár oldalt itt, böngésztem a vaterát, ahol találtam jó áron jót. (szerintem)
Vélemény?
[link]

Az elvárásom HD-Full HD, hdmi kimenet, jó kép nappal és elfogadható éjjel.
Árfekvés: 5-15e, a felső határ 20e.
A felrögzitést nem tudom még hogy hogyan hova, ezekben a tapadókorongokban nem nagyon hiszek megmodom őszintén.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.