Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-27 22:26:28

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) bul07 válasza TaaT (#100) üzenetére


bul07
nagyúr

És a dátumot is az vágta le

havri1 tudnál felrakni egy natúr videót mindenféle Youtube rásegítés nélkül , plz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#102) TaaT válasza bul07 (#101) üzenetére


TaaT
veterán

Ott a dátum fent (néha) :))

Amúgy kár volt benyomni ezt a módosítást, először natúr volt a vid és teljesen jó volt :)

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#103) havri1


havri1
félisten

Mindjárt rakom fel a most készülteket :) Natúrban.

havri

(#104) bul07


bul07
nagyúr

Na én is belépek a klubba, ezt rendeltem meg , már csak meg kell érkeznie

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#105) havri1 válasza havri1 (#103) üzenetére


havri1
félisten

Szenvedek, mert a hangot le akarom csípni róla, család is az autóban volt, és hát megy a duma :D
Windows movie makerrel próbálkozom, egyenlőre a hangot sikerül leszednem, de belenyúl a videóba is. Vagy a mérete nem lesz HD amint feltöltöm youtubera, vagy akadozgat a kép, na meg 250mbos aviból csinál 1400 mbosat :Y

havri

(#107) havri1 válasza Enszuke (#106) üzenetére


havri1
félisten

A video megnyitásnál codec problémával elszállt. Emlékszem, volt egy másik fajta virtualdub is régebben, amiben sokkal több minden támogatás volt. Nem tudod véletlen mi volt annak a neve?

havri

(#109) havri1 válasza Enszuke (#108) üzenetére


havri1
félisten

Felraktam ezt is azt is, és ez az eredmény:

havri

(#111) havri1 válasza Enszuke (#110) üzenetére


havri1
félisten

Akkor van esetleg tipp, mivel tudom levágni a hangot?

havri

(#113) havri1 válasza Enszuke (#112) üzenetére


havri1
félisten

Tökéletes, köszi!

Felraktam 2 videót, egyik sem éjszakai, mert még világos volt hazafelé. De néha már be-bekapcsolt az IR led, lehet is látni.
A rendszámkiolvasással kicsit még gondom van, hisz a tesztvideókon mintha jobb minőséget produkált volna. A felbontás hiába 720p, olyan szemcsésnek tűnik.
Mondjuk ennyi pénzért teljesen jó :D
Amint kész van a youtube, linkelem!

[link] <-- hova tűnt a 720p ????

[ Szerkesztve ]

havri

(#114) havri1 válasza havri1 (#113) üzenetére


havri1
félisten

[link]

havri

(#115) TaaT válasza havri1 (#105) üzenetére


TaaT
veterán

Tuti hogy ki lehet kapcsolni a hangot a kamerán is. :)

Give them hell Ukraine!

(#116) havri1 válasza TaaT (#115) üzenetére


havri1
félisten

Ki igen, de úgy vagyok vele, hogy jó ha van. Mert így levehető egy klikkel, viszont ha barmiért kell, akkor van ;-)
Neked is ilyen minőségű a kepminoseg?

havri

(#117) TaaT válasza havri1 (#116) üzenetére


TaaT
veterán

igen, ilyen volt :K [link]

Give them hell Ukraine!

(#118) havri1 válasza TaaT (#117) üzenetére


havri1
félisten

Akkor nem ragodom rajta :-)
Meg nem mertem a buszban beuzemelni, igaz rá van írva h 12/2, de a busz toltese 28.4v.
Gagyi töltöm el is szállt...

havri

(#119) Asmodeus01


Asmodeus01
tag

Üdv Urak!
Én is tervezem egy ilyesmi kamera vásárlását.
Ezt nézegettem : Prestigio RoadRunner 310..
Van róla tapasztalat,,vélemény??
Vagy esetleg amit tudtok ajánlani hasonló árban/ mondjuk 15k ig/

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#120) TaaT válasza Asmodeus01 (#119) üzenetére


TaaT
veterán

Nincs rossz képe nappal, de a hang nem az igazi :) [link]

Give them hell Ukraine!

(#121) Asmodeus01 válasza TaaT (#120) üzenetére


Asmodeus01
tag

13.410.-ért, 2év garival szerintem nem rossz...a hang meg nem olyan lényeges
[link]

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#122) havri1


havri1
félisten

Kánikula, oszt' nagy a csend? ;-)
Csináltam csomó videót, de van még mit javítani buszban az elhelyezésen.
Visszaveri nagyon a fényt a szelvedo, amint bekapcsol az ir Led.

havri

(#123) bul07 válasza havri1 (#122) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát nektek van kamerátok az enyém még nem jött meg , pedig lenne mit filmre venni ha vezetek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#124) madmike


madmike
őstag

Overmax kamerákkal kapcsolatban van tapasztalatotok?
CAM-01
CAM-02
CAM-03
CAM-04

Szeretnék valami olcsó kamerát a kocsimba és első körben ezeket találtam.
A legolcsóbb CAM-01-hez vajon van autós tartó? Vagy csak a drágábbakhoz van?
Esetleg 10k-ig bezáróan milyen kamerát javasoltok?
Egy 16os kártyára általában mennyi felvétel rögzíthető?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#125) bul07 válasza madmike (#124) üzenetére


bul07
nagyúr

Az elsőhöz csak árban tudok nyilatkozni itt 3900Ft bár garancia kérdéses(mondjuk ha el is romlik és újat kell rendelni akkor is árában lesz az ember, ha nem nézzük az ipon-nál a szállítást mert ha nem személyesen veszed át akkor 3db is kijön belőle)

16GB menyi fér ez változó felbontástól , típustól , rögzített formátumtól függően

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#126) bul07 válasza madmike (#124) üzenetére


bul07
nagyúr

Lejárt a szerkesztési idő
Amúgy DVR 047 a Kínai kódneve YouTube találatok , nézd meg hogy neked elég e minősége

Hú ez egy jó videó
Ezek a típusok vannak tesztelve

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#127) TaaT válasza madmike (#124) üzenetére


TaaT
veterán

Az első kettő jófajta kamerák olcsósított változata, a dupla lencsés már elég drága, az ucsóról nincs infóm de nagyon hasonlít arra amit pár kommentel korábban linkeltek.

Az hogy mennyit foglal nehéz megmondani, valszeg mind Mjpeg tömörítést használ ami azt jelenti hogy sokat foglalnak a fájlok és gyengébb minőségűek a felvételek.

bul07: "Hú ez egy jó videó"

Már már túl jó :B Nem tudom mit csinált vágottszemű kollégánk hogy ilyen piszok jól néznek ki mert a valóságban ennyit nem tudnak ezek...

Give them hell Ukraine!

(#128) madmike válasza bul07 (#126) üzenetére


madmike
őstag

meggyőző ez a teszt. Ennyi pénzért elég jónak tűnik ez a dvr-027.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#129) bul07 válasza TaaT (#127) üzenetére


bul07
nagyúr

Jó hát persze de legalább egy helyen össze vannak szedve a tulajdonságaik
YouTube meg megmutatja a valóságot , hogy mégis milyen felvételeket készítenek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#130) madmike válasza bul07 (#125) üzenetére


madmike
őstag

Ez a 3900ft-os dvr-027 ugyanaz lehet mint a 13.000ft-os? Lejjebb olvastam, hogy valaki 13ért rendelt ebayről...

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#131) TaaT válasza madmike (#130) üzenetére


TaaT
veterán

A 3900ft-os DVR-047

A 13000ft-os DVR-027

bul07: igaz, a teszt jó, a youtube meg teli van valódi videókkal :K

Give them hell Ukraine!

(#132) Asmodeus01


Asmodeus01
tag

Én is tovább keresgéltem az Ebay-on..ezeket néztem ki,,már csak keresnem kell valakit aki megtudja rendelni valamelyiket,, :)
Szerintetek melyik legyen a befutó?
[2 kamerás1]
[2 kamerás 2]
[1 kamerás 1]
[1 kamerás 2]
:)

[ Szerkesztve ]

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#133) bul07 válasza Asmodeus01 (#132) üzenetére


bul07
nagyúr

Winner_hun-al ved fel a kapcsolatot ő segít ebay-as vásárlásban
Itt a hirdetése is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#134) Asmodeus01 válasza bul07 (#133) üzenetére


Asmodeus01
tag

Köszi...

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#135) madmike


madmike
őstag

Megnéztem egy csomo tesztvideot és arra jutottam, hogy valami 720p-s cuccot veszek.
Prestigio Roadrunner 300
Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Esetleg a HD1-el?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#136) TaaT válasza madmike (#135) üzenetére


TaaT
veterán

nincs rossz képe, a tartója mondjuk nem a legstabilabb ebből a videóból ítélve :) [link]

Give them hell Ukraine!

(#137) runner 125


runner 125
nagyúr

Rötölön híradóban most lesz egy belső kamerás felvétel. Valaki 1500-össel a körforgóban a másik irányba kezdett el hajtani a belsőben...

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#138) havri1 válasza runner 125 (#137) üzenetére


havri1
félisten

Pont elment az adás a vihar miatt! Waaaaaa

havri

(#139) madmike válasza runner 125 (#137) üzenetére


madmike
őstag

uhhh, ez csúnya volt.

(#136) TaaT : ami még ellene szól, az, hogy nem adnak mellé hosszú kábelt, amit körbe el lehetne vezetni.

Közben ez került még a képbe. Egész jó videót csinál. De elég nagy batárnak tűnik. Meg a neten irják, hogy ezek mind másolatok és van olyan amelyik korrekt és hulladékok is vannak.

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#140) TaaT válasza madmike (#139) üzenetére


TaaT
veterán

Természetesen kínából olcsóbb [link]

Az eredeti szebb képet csinál, de a tartó itt sincs a helyzet magaslatán [link]

runner 125: melyik híradóban volt?

Give them hell Ukraine!

(#141) madmike válasza TaaT (#140) üzenetére


madmike
őstag

Nem szívese rendelnék kínából. Szoktam mindenfélét, de ez már nekem túl drága cucc ahhoz, hogy ne legyen garanciám. Ezért szeretnék elsősorban itthon üzletből. De nem tudom, ha ebből a 10k körüli összegből sokkal jobbat kapnék mint mondjuk a Prestigio roadrunner 300, akkor lehet bevállalnám. Mit javasolnátok kínából?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#142) TaaT válasza madmike (#141) üzenetére


TaaT
veterán

Az apród.hu-ról mondjuk nem hiszem hogy több garanciát kapnál mint kínából :N

Talán a K2000 jó vétel lenne 720p 1080p 15fps

Esetleg K6000, ez olcsóbb mint 10.000ft [link]

Give them hell Ukraine!

(#143) bul07 válasza madmike (#141) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem olyan szabályom van hogy , fél áron megéri de már háromnegyed áron nem
Mert ha fél áron megveszed akkor ha fél egy év múlva el is romlana akkor is lehetne rendelni újat és még akkor járna az ember a magyar teljes árnál
Amúgy ebay-en műszaki cuccnál nem érdemes pozitívat adni csak a két hónap letelte előtt (eddig lehet értékelni), mert amíg nincs értékelve könnyebb tárgyalni , tehát hiába jön meg mondjuk 20napra nem érdemes pozitívval zárni csak majd a 59napon mert addig van egy adu ha valami gond merülne fel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#144) madmike válasza TaaT (#142) üzenetére


madmike
őstag

K6000-ből a Novatek chipes az jó?
pl ez

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#145) TaaT válasza madmike (#144) üzenetére


TaaT
veterán

Jó a novatek csipes mivel nincs belőle másik fajta :)

Give them hell Ukraine!

(#146) madmike válasza TaaT (#145) üzenetére


madmike
őstag

de van. SunPlus. olcsóbb mint a Novatek.
[link]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#147) TaaT válasza madmike (#146) üzenetére


TaaT
veterán

Haha nem gondoltam hogy a novatek-nél is van lejjebb, mindig tanul vmi újat az ember :C

Give them hell Ukraine!

(#148) Asmodeus01 válasza Asmodeus01 (#132) üzenetére


Asmodeus01
tag

Úgy gondolom ,hogy az elsőre belinkelt 2 kamerás lesz a befutó,,de csak augusztusban,mert júliusban sürgős dolgom lesz Egyiptomban,, :DD

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#149) TaaT válasza Asmodeus01 (#148) üzenetére


TaaT
veterán

Ha elégséges a 640x480-as felbontás akkor vállalható. Kell a hátra kivezethető kamera? mert nélküle ötvenpár dollár ugyanez.

De ha nem kell a GPS akkor ez olcsóbb [link]

Give them hell Ukraine!

(#150) Asmodeus01 válasza TaaT (#149) üzenetére


Asmodeus01
tag

Hol olvastad hogy 640x480-as??
Amúgy nem kell gps,,szerintem tök felesleges..
A 2.-dik kamera meg jól jöhet bármikor,,pl szűk helyre parkolásnál.Vagy egy barom beléd megy és kitalálja hogy rátolattál... :)

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.