Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-27 22:26:28

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) JOEPAPA válasza Wheelbarrow (#911) üzenetére


JOEPAPA
tag

Szóval neked volt 069HD Overmax és Concorde HD30 is, na a véleményed érdekel, emrt a feltöltött, esetleg átkonvertált videok néha csalnak.

Szóval a HD30 nak mindeggyiknél sokkal jobb a direkt HD ben rögzített képe? Stabil biztos működés, esetleg Kingston kártyával is megy, csak mert 4db fölös Kingston om is van.

Most vették vissza a 3 ik 069HD-t, egy ugye nem kezelte a Kingstont, akkor még nem tudtam, azt hittük rossz, a második homályos volt pontosabban a szélvédő tű éles, azaz 5cm fókuszpontba volt lefixálva, de hát nem állítható, a harmadik be sem kapcsolt, illetve töltőröl bekapcsolt, de akkut sosem töltöte fel, lehet csak kukás az akkuja, de néha bekapcsolás után zöld zajos képpel lefagyott, szóval a M-Tech DVR069HD-t én kiejtettem.

GoPro-t nem akaródzok venni, mert tartóval teljes szettel 100e FT, és nem is ez a baj, hanem azt meg nem merem az autóban hagyni.

HD30 akkor a Magyarországi bestbuy? Azaz nem ebay, hanem hazai gari, forgalmazó, gyors futár?

Láttam Pécsen egy nagyobb overmax ot ami azthiszem camroad 03 duplakamerás, hasonlít valamelyik komolyra, az milyen lehet?

[ Szerkesztve ]

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#952) havri1 válasza JOEPAPA (#951) üzenetére


havri1
félisten

Ha a 100e nem gond, én nem ilyen kategóriában nézelődnék a helyedben..

havri

(#953) JOEPAPA válasza Wheelbarrow (#864) üzenetére


JOEPAPA
tag

2:10 körül a METRO előtt egyszercsak megjavul a kép, de elötte olyan, mint a DVR069HD nek volt kb, akkor nem HD ban ment, ott állítottad át, vagy mi a változás oka?

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#954) JOEPAPA válasza havri1 (#952) üzenetére


JOEPAPA
tag

Akkor mondj egy típust, amit benn mejek hagyni a vasban? A 100e azért érné meg a gopro ra, mert az másra is jó, de abból megint nem fix automata autós kamera lenne, ez a gond, hogy ezért keresek egy olcsót ami fixen bele van telepítve, így lenne értelme.
Ma vagy tegnap másodszor törték össze a hónapban az autóm, cserbenhagyással, most vagy ma Kaposváron, vagy Tegnap Pécsen Szigetváron, most a jobb elejét, a multkor a bal elejét húzták le.

Olyan kamera kellene aminek az akkuja kibir kikapcsolt kijelzővel pár órát, vagy standby ban tudna őrködni, mozgásra indulna, de sejtem lyen nincs, azaz fix tápra kötve kellene 32GB ra rögzíteni egész éjszakát, bár nem éjjel, hanem munkaidőben bevásárlóközpontokban pár óra alatt, max 4 órára otthagyott autót zúztak meg 2x ebben az elmúlt 30 napban, már bejött volna az ára bármelyiknek.

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#955) Wheelbarrow válasza JOEPAPA (#951) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Bizony a Concorde HD30 a hazai best buy ;)
Nekem az M-Tech 069HD is tökéletes. Egy baja van, hogy ha a hideg kocsiban hagyom órákra akkor nekem a kép bal oldala egy darabig kicsit homályos lesz de ha fölmelegszik elmúlik. 720P-ben tökéletes még éjszaka is. Kicsit szaggat a felvétel de az a 25fps és az MJPG kódolás miatt van. (a HD30 H264 és 30 fps)
A legtöbb kamera tudja, hogy készenlétben bekapcsolt mozgásérzékelővel fölvesz ha történik valami a kamera látómezőjében. A mozgásérzékelőt viszont menet közben tanácsos kikapcsolni mert csak gondot okozhat. Akkus felvételben az M-Tech verhetetlen, a hozzá mellékelt 600mA/h akkuval lazán fölvesz két órát. Mivel szabványos NOKIA telefon akku ezért vehetsz bele akár 1000mA/h akkut is ;)

Nálam a Kingston kártyák semmiben sem működnek rendesen, a Sandisc Ultra általában jó, de előfordulnak gondok. Samsung az igazi ami nekem bevált. Az Overmax 02 nem szerette. Működött vele, de néha lefagyott és nem tartotta a loop időt. Az OV02 egyébként botrányosan szar, főleg a rögzített hang botrányos. Akkuidőben viszont tényleg tud 100 percet.
Az Overmax Camroad01 azonban egy nagyon jó kis kamera. Magyar menü és 10 rugóért jó kép és hang. Az akkuja gyenge, max 20 perc és nem lehet írásvédetté tenni rajta a fájlokat. Átlag autósnak jó, de aki egész nap megy és menteni akarja az érdekes szitukat az tartson magánál tartalék kártyát vagy az érdekes fájt másolhatja tabletre vagy laptopra útközben. :D

Úgy szereld be ha a kocsiban hagyod, hogy kintről ne virítson, mi van benne ;)

[ Szerkesztve ]

(#956) hzcs válasza havri1 (#948) üzenetére


hzcs
senior tag

A memóriakártyára gondoltam, a transcend 32 gigásra. Végül a gs1000 mellett döntöttem, mert abban van gps, meg is rendeltem, abba kéne kártya. Csak azt nem tudom, hogy a transcenddel menne-e.

(#957) JOEPAPA válasza Wheelbarrow (#955) üzenetére


JOEPAPA
tag

Amit kérdeztem a METRO nál a HD30 tesztvideódon állítottál valamit, ott kitisztul a kép nálam brutális mértékben.

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#958) schumy1


schumy1
aktív tag

Ma a noname kártyát használtam, és semmi videó megállás, semmi restart nem volt.
Igaz class 2-es sajnos, de ahhoz képest egész folyamatos a felvétel, persze össze sem lehet hasonlítani, de addig jó lesz míg nem veszek, vagy cserélek egy másikra.

(#959) Wheelbarrow válasza JOEPAPA (#957) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Ott válthatott nálad a YouTube fullHD-ra ;)
Semmit nem állítottam, minden alapbeállításon volt. Tűéles a kép csak a YouTube a napos videókat erősen pixelezte, a valóságban nem olyan.
A lejátszás előtt tedd teljes képernyőre és kézzel állítsd FullHD-ra a lejátszó :DDD

Akarsz Te egyáltalán kamerát venni? El kéne már döntened, hogy akarsz vagy nem és mit :DDD

[ Szerkesztve ]

(#960) Wheelbarrow


Wheelbarrow
aktív tag

ui:
Nem megbántani akarlak, csak ennyire nem érdemes mások véleményére hallgatni. Ami nekünk jó az neked lehet, hogy nem. Ami nekünk tetszik az téged halálba idegesíthet. Szóval nem nekünk kell helyetted dönteni, a Te pénzed a Te döntésed. Megnézted a videókat, kérdeztél, válaszoltunk, dönts belátásod szerint. ;)

(#961) 590227


590227
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#962) bul07


bul07
nagyúr

Azért egyes pihent emberek mit ki nem találnak [link]
Nincs köze a kamerákhoz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#963) havri1 válasza hzcs (#956) üzenetére


havri1
félisten

Nálam a Transcend 32-es tökéletesen megy.
Végül kitől rendelted?

havri

(#964) hzcs válasza havri1 (#963) üzenetére


hzcs
senior tag

tőle. A memóriakártyát pedig attól, akit linkeltél.

(#965) havri1 válasza hzcs (#964) üzenetére


havri1
félisten

A kamerás eladót nem ismerem, de eredetinek tűnik a leírás alapján, 30fps FHD-ban.
A memkaris eladó nagyon pozitív :K

havri

(#966) hzcs válasza havri1 (#965) üzenetére


hzcs
senior tag

Remélem nem lesz vele gond, mert rendeltem ismerősnek még pár éve egy pendrive-ot, de mondanom se kell, hogy rossz volt. Itthon 8500-ban adták volna a legolcsóbb 32 gigás class 10et, és inkább megrizikóztam ezt az 5 ezer alattit, hátha beválik.
:R

(#967) Frankye6565 válasza Wheelbarrow (#936) üzenetére


Frankye6565
csendes tag

Ha már így látatlanban megszólítottál. Hd20-asom volt. Itt a fórumon még nem vett senki tudomásom szerint. 20+ éve vagyok szervizmérnök. komoly elektronika, mechanika, és szoftver van azokban a gépekben amiket javítok némelyik több mint 10 M forintot ér., Eltudom dönteni, hogy egy kamera felvesz vagy sem ahogy kellene neki.

(#968) Frankye6565 válasza Wheelbarrow (#936) üzenetére


Frankye6565
csendes tag

Ha már úgy odavagy a Concorde szervizért a hd20-as felbontása is egy nagy hazugság amit kitettek a Facebookra. Írtam a Facebookra nekik de beírásomat levették egy idő után. Tehát még itt is hazudnak. Magyarul nem tudja a "gyártó" hogy egy Sd kártyára mennyit lehet felvenni. Inkább törölték volna az egészet a táblázattal együtt mert hülyeség ami az fb oldalukon van.
Az "Arius Zet " dicsérő beírása maradt (akinek a Fb-s borítóképe húscafatok és belsőségek.) Hiába embert barátjáról madarat tolláról lehet megismerni.

(#969) 590227


590227
aktív tag

(#970) 590227


590227
aktív tag

(#971) bul07 válasza 590227 (#970) üzenetére


bul07
nagyúr

??
Ez most miért??

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#972) Wheelbarrow válasza Frankye6565 (#968) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Én ugyan nem szólítottalak meg de akkor még egyszer csak neked. Fölösleges átmenni sértődött személyeskedésbe, nem volna baj beszólás előtt olvasni és érteni. Egy fórumozó hozta föl nekem, hogy jaj mit vettem, nem olvastam amit írtál a Concorde-ról? De olvastam. És akkor mi van, ha valakinek negatív tapasztalata volt velük? Semmi, nekem nem mérvadó. Minden gyártónak vannak elégedetlen ügyfelei még a nagyoknak is. A Concorde-t lejárató vevőbefolyásoló kampányod a te dolgod, engem fölösleges belekeverni. ;)
Egyébként pont a műszaki pályán mozgó emberekre jellemző a túlzott körülményeskedés és okoskodás technikai ügyekben, ha már minősítgetjük egymást. Én meg emberekkel dolgozom egész nap és semmi perc alatt leveszem ki milyen lélek. :P
Befejeztem az ide irogatást mert nekem nem szórakoztató értetlen sértődős nehéz emberekkel vitázni. Arra ott a munkám. :D
További szép napot.

ui: Én meg vezettem már 270 000 Eurós buszt is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#973) 590227 válasza bul07 (#971) üzenetére


590227
aktív tag

A többit miért?Mozgásérzékelős a kamera,valakiket érdekelhet.Ahogy elnézem,50 000 ft körül vannak a jó kamerák.

(#974) TaaT válasza 590227 (#969) üzenetére


TaaT
veterán

Ezekkel a kamerákkal az a baj hogy olyan speciális tulajdonságaik is vannak amire egy autósnak sohase lesz szüksége. :)

Give them hell Ukraine!

(#975) 590227 válasza TaaT (#974) üzenetére


590227
aktív tag

Azt észrevettem,igazad van!Idáig egyetlen meggyöző képű kinai kamerát sem láttam,alapból nem szeretem a gagyit,márpedig mostanában minden annak tünik.2 év gari lejár,mehet a készülék a kukába.A drágább készülékek 2-5 olcsót is túlélnek,ezért hosszabb távon olcsóbbak.

(#976) Pityus


Pityus
csendes tag

Ma beüzemeltem a Condorde HD30-as kamerát. A menürendszere elég logikus, és magyar nelvü. Azt még előző este a lakásban, egy GPS töltő segítségével tanulmányoztam, és beállítottam. Természetesen full HD-ra, és mindent az elérhető legjobb minőségre állítottam. Fotókat is készítettem vele, amelyek meglepően jók lettek. Hátránya a kissé halszem optika. Mindenesetre ha fontos a kép, akkor azt a Fotoshoppal lehet korrigálni. Végül is a video rész a fontos, amire igazán kiváncsi voltam. A kamera rögzétése nagyon egyszerű, bármilyen irányba forgatható, és a megfelelő állásba egy mozdulattal rögzithető. Az egész készülék tappancsal együtt nagyon kicsi, szinte a visszapillantő tükör mögé befért. Borus, szemerkélő esőben nagyon jól teljesített. Otthon visszanézve a felvett filmrészeket (5 percek), örömmel láttam, hogy szép, tiszta, és éles filmeket vett fel. Azért a rendszámokat csak akkor lehetett látni, ha közelebb kerültem a másik járműhöz. Könnyü áttölteni a számítógépre. Egy 5 perces fájl 468MB terjedelmü.

(#977) Frankye6565 válasza Wheelbarrow (#972) üzenetére


Frankye6565
csendes tag

Akkor tőlem is egy utolsó bejegyzés neked. A Concorde cég hazug is (illetve átrázza a vásárlókat) mert a termékeivel foglalkozó Fb-oldalon valótlant állít. (lásd screen print)
Neked sem árt olvasni és érteni: a Hd 20-ast nem lehetett arra a célra használni amire akár egy legolcsóbb kamerát lehet. Ez nem körülményeskedés.

Én meg vezettem már 270 000 Eurós buszt is
Lehetek a barátod? :)

(#978) TaaT válasza 590227 (#975) üzenetére


TaaT
veterán

"Idáig egyetlen meggyöző képű kinai kamerát sem láttam"

Attól hogy mi itt a topikban többnyire 20.000ft alatti kínai kamerákról beszélgetünk (amiknek a hazai ára akár x2 is lehet) esetleg ezek közül vásárolunk, még nem jelenti azt hogy nincsenek jobbak. :) [link] [link] [link]

Give them hell Ukraine!

(#979) 590227 válasza TaaT (#978) üzenetére


590227
aktív tag

Köszönöm a linkeket!Már rengeteget megnéztem,egyedül a Sony kamerája nyerte meg a tetszésemet.Nézegettem az elmés kinálatot,végignézve a videókat,lementve őket.Várok még.

(#980) JOEPAPA válasza TaaT (#978) üzenetére


JOEPAPA
tag

Az első a G8 az nem Orosz?
A kinézete is olyan, de a képe ami a videón van az tuti, de sehol nem lehet kapni?

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#981) bul07


bul07
nagyúr

Sokat emlegetett G1W-ről egy teszt (szokásos tesztelőnk)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#982) TaaT válasza JOEPAPA (#980) üzenetére


TaaT
veterán

Igen orosz, és nem is árusították azon kívül sehol. :B

Give them hell Ukraine!

(#983) bul07 válasza bul07 (#981) üzenetére


bul07
nagyúr

Na ez azért nem gyenge 1426db adott már el ebből a G1W-ből

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#984) TaaT válasza bul07 (#983) üzenetére


TaaT
veterán

Köztük vagyok én is :C

Give them hell Ukraine!

(#985) havri1 válasza TaaT (#984) üzenetére


havri1
félisten

Én is tőle vettem ;-)

havri

(#986) bul07 válasza TaaT (#984) üzenetére


bul07
nagyúr

(#985) havri1
:DDD

Amióta megírtam az előző hozzászólásomat még 3db-ot eladott

Nem tudom ki szerkeszti a első hozzászólást de a fentebbi tesztet a G1W-hez be lehetne rakni
És ha jól nézem a GS1000 is tesztelte már (igaz fordítva írta 1000GS, már ha ugyanaz)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#987) Mawyx válasza bul07 (#986) üzenetére


Mawyx
senior tag

"Amióta megírtam az előző hozzászólásomat még 3db-ot eladott"
:DDD :DDD

Melyik best buy kamerának lehet kikapcsolni a kijelzöjét felvétel közben? Nem idegesitö, hogy világit egy-két monitor középen a kocsiban?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#988) TaaT válasza Mawyx (#987) üzenetére


TaaT
veterán

A legtöbb fix kijelzős kamerában időzíteni lehet a kijelző kikapcsolását, vagy hogy be se kapcsoljon. :)

bul07: Ez nem GS1000, hanem V1000GS :B

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#989) cocus007 válasza schumy1 (#942) üzenetére


cocus007
tag

De FullHD-be akkor csak 25 képkockás lesz az Ov04?
Én csak az USB kábellel próbáltam,akkor lehet azért nem mutatja a tv.

(#990) schumy1 válasza cocus007 (#989) üzenetére


schumy1
aktív tag

Igen FullHD-ban csak 25fps.
USB-n sosem lesz képed. Arra ott van az AV kimenet, vagy HDMI.
Én a HDMI-t javaslom, mert a másiknak borzalmas képe van.
Milyen kártyát használsz?

(#991) gabx76


gabx76
senior tag

(#992) hzsolee válasza bul07 (#983) üzenetére


hzsolee
őstag

Elég jó a képe, az ára sem vészes + azt is, hogy többen is használtok ilyet. Csábító.....csak azt nem tudom a fapados suzukink mennyire rázzzzzzná szét :D

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#993) havri1 válasza gabx76 (#991) üzenetére


havri1
félisten

Jó tudni, hogy még be is perelhetnek érte, ha feltöltöm vhova..
Köszi a cikket :R

havri

(#994) sto1911 válasza havri1 (#985) üzenetére


sto1911
veterán

Ez mi a lap alja fele?

It comes with One Led light;Not this IR light,please note!

Felul meg azt irja night vision... Nem ertem. Akkor ez az eredeti, nyugodtan lehet rendelni? Szerintem csak Kingston kartyam van otthon, ha nem muszaj nem vennek masikat, vajon fog vele menni? Hasonlo minosegben/arban van masik kamera?

koszi!

(#995) JOEPAPA válasza Frankye6565 (#968) üzenetére


JOEPAPA
tag

Boldogok a lelki szegenyek...
Ertsd te meg en szakmabelkek vagyunk, mi szenvedunk, akinek fogalma sincs az egeszrol, az megveszi hasznalja, nem erdemes ezen idegeskedni, veluk foglalkozni...

Viszont mivel te irod, hogy felrevezetos a Concordd toled kerdezem, a HD30 nak tenyleg uveg objektive van? Vagy az is kamu? Gondolom te erted miert kerdezem, egy human szakmas embernek pedig nem kell megsertodni azon, hogy mivel o nem ert hozza, nem tud valaszolni, ezert a tovabbiakban errol ne ot kerdezem. Majd ha embereket javitok talan ot kerdezem.

Bocs a droidon szenvedes az ekezet, es kozben megy a rework masik kezzel...

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#996) havri1 válasza sto1911 (#994) üzenetére


havri1
félisten

Egy sima led van benne, nem infra. Ezt vedd figyelembe :)
Kb szart sem ér, teljesen felesleges ezeket belerakni amúgy.

havri

(#997) bul07 válasza gabx76 (#991) üzenetére


bul07
nagyúr

A cikk írója jól kezdi az írását, majd egy boltostól kér véleményt a Kínai kameráktól, persze hogy azt mondja hogy nem érvényesíthető a garancia
Itt a fórumba megjelenő új emberek alapján szerintem egyre többen gondolkoznak rajta és vesznek is DVR-t

Amikkor megnyilt ez a fórum páran írogatunk ide mostanra visszont elég sokkan lettünk

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#998) Lauda


Lauda
félisten

Kis olvasnivalo a temaban: A kamera megvédi az autóst?

(#999) Winner_hun válasza Lauda (#998) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kis visszaolvasnivaló:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1000) gabx76 válasza bul07 (#997) üzenetére


gabx76
senior tag

Nem túl emeletes ötlet valóban, hogy a magyarországi forgalmazótól kér véleményt akinek nyilván maga felé hajlik majd a keze. Ugyanakkor azért van benne igazság, hogy a Kínából rendelt készülékeknél elég nagy lutri a garancia érvényesítése.
(Írom ezt úgy. hogy én is Ebay-ről rendeltem inkább)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.