Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS RT-N16 (300 Mbps vezeték nélküli útválasztó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30) Laca 012 válasza Cyrin (#29) üzenetére


Laca 012
őstag

Ebből is????? :F Ezt nem osztom...
A WL-500-ban pont a régebbi V1-es a tuti.. :K
pl. a V2-esben már csak 16bites a RAM ( ebben a fosban is), míg a V1-esben 32bites (a 4718-as chiphez DDR2-es 32bites RAM jár, míg a 4716-hoz csak 16bites DDR1!!!!
És ezzel a processzorsebességgel ugyan olyan alkalmatlan (még alkalmatlanabb) a DIGI 80/25-ös nethez mint a WL500gP. Szóval jelenleg még a saját pótrouterem (amiben csak a RAM lett kicserélve) is sokkal gyorsabban kezeli a netet(alap 264MHz-en), mint ez... Akkor a 300MHz-en üzemben levőről ne is beszéljünk.
Ezekszerint a nagy újítás a LAN-ok közötti gigabitben jobb mint pl a WL500W. csak az nem mindenkinek ér ennyivel többet. Pláne ugye a WAN portja nem is gigabites!!!

Szerintem ezek a mocskok okulva a WL500gP V1-V2 váltásból, most alapból nem akarták kiszolgálni a moddingos usereket, bár nem igazán értem miért. Ezért csúszott az itthoni premierje több hónapot a többi új szériás tesóhoz képest. (RT-N15, RT-N13...stb)
Ezen agyaltak egész idáig...
A V2 butaságát egyesek azzal magyarázták, hogy a V1 kibővítve vetélytársa lett a WL700-nak, és azokat így nem tudták eladni...De egyenlőre ez a csúcs tudtommal a friss kínálatból, tehát nem igazán értem ezt a húzást..
Processzort meg nem fogunk forrasztgatni gondolom, főleg ezzel a tokozással..
Meg ennyi pénzért pláne nem.. :W :W :W
Fel tudnék robbanni...

(aláírásod bejött: Olcsó, jó minőségű és gyors. Ebből egyszerre csak kettő lehet igaz.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.