Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 09:17:39

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28851) DeFranco válasza koxx (#28850) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mire gondolsz?

(én szándékosan nem hoztam fel, hogy piszkálva legyen, hogy ne legyen vele plusz munka, de kíváncsi vagyok)

az eredeti alap ez volt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#28852) Glenda válasza vond (#28847) üzenetére


Glenda
addikt

Dehogynem kell :)
Nekem már így is tetszik, nagyon szuper!

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#28853) koxx válasza DeFranco (#28851) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pl én nagyobbra venném, hogy kicsit jobban kivehetők legyenek a részletek. Elég sok arckégyárosunk van és nem is akkora meló újra megcsinálni.

(#28854) DeFranco válasza koxx (#28853) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha valaki felvállaja, én nagyon szívesen veszem, de tényleg nem akartam ezzel ennyit variálni. Azt nyilván nem tudom garantálni, hogy nem mondom, hogy inkább maradjon az eredeti, amit most linkeltem, ha amúgy megfelelő, de ha lehet szebb-jobb, az még jobb. :)

(#28855) Phvhun válasza Tamoo (#28846) üzenetére


Phvhun
őstag

Ááh, ez így nem olyan jó, akkor marad a bal oldali szőrtelen változat, köszi hogy megcsináltad.
Alszok egy két napot még erre a döntésre, bár azt hiszem ezt fogom kérni avatarnak.

(#28856) vond válasza DeFranco (#28854) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Megpróbáltam Kullancsot, ilyen lett: :B (beteszem az eddigit is)

»

A hátából, meg esetleg a nyakából még le lehet nyisszantani 1-2 pixelt, de újra nem kezdeném a nagyon, ha egy mód van rá (majdnem az egészet ebben a méretben rajzolgattam = pixelbuzerálás :D)...

(#28857) DeFranco: A foga direkt egyenes, sokkal szebb eredményt lehet így elérni... Az a szösz meg az állvágat, vagy minek hívják (az eredeti figurának is van egy kicsi)... :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#28857) DeFranco válasza vond (#28856) üzenetére


DeFranco
nagyúr

uazz... nice :D

a foga kicsit egyenes, nem olyan kusza, mint az eredeti meg talán van valami szösz jobbra alul, de azt majd otthon az S-PVA-n jobban látom

szerk: az előbb is ilyen színe volt? állítom hogy plasztikusabbnak meg sötétebbnek láttam :F nahát

szerkszerk: kívülről látok valamit, a kontúron kívül, de most TN előtt ezzel nem kötekednék... a foga viszont fáj egy kicsit... :B

[ Szerkesztve ]

(#28858) vond válasza DeFranco (#28857) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Bocs, már nem fért bele a szerkesztésbe... :B

Szóval... A színe is direkt lett ilyen kullancsosabb (kevésbé szaturált és inkább zöld felé, mint vörös/lila felé hajló kék)...

Szerk.: Most így hirtelen ennyit tudtam tenni, ma már nem valószínű, hogy lesz időm foglalkozni vele (lehet, hogy holnap sem)... De ha tetszik, akkor szerintem nem is nagyon kellene már birizgálni...

Esetleg várd meg a többieket, hátha csinálnak Ők is pár variációt... ;)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#28859) Ndruu válasza DZs (#28843) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ezen ne múljon:

- koxx

- crey

Egyéni arcképe beállításra került. - crey - 2013-09-06

[ Módosította: crey ]

Harrrr!!!!

(#28860) irgum válasza Wyll (#28824) üzenetére


irgum
addikt

Nekem az első, kicsit karcsúbb verzió tetszik.
További megerősítésre szorul még az arcképem, vagy idő kell még az aktiváláshoz? Nem vagyok türelmetlen, csak érdeklődöm. :B

(#28861) DeFranco válasza vond (#28856) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nos, megnéztem itthon, szösz nincs, az vaklárma, a szín is OK, egyedül a fogak "megszabályozása" az egyetlen, ami zavaró, azt szeretném az eredeti béna állásba ha lehet.

Csak annyit jelezz majd (valamikor), hogy ezt a kis módosítást megcsinálod-e még (valamikor) vagy a te verziód marad így?

(#28862) vond válasza DeFranco (#28861) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Megcsinálom, persze... Csak egy kicsit később... :)

(#28863) crey: Az egyik legelső gondolatom volt nekem is... Viszont a karakter robosztussága miatt nem sok esélyt látok rá, hogy normálisan meg lehessen csinálni... De azért megpróbálom... :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#28863) crey válasza vond (#28856) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nem lehetne ezt a váll levágást eltűntetni? :F

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#28864) DeFranco válasza crey (#28863) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Arra legutóbb is volt próba, de az a baj, hogy olyan bikanyak (ami a karakterhez hozzátartozik) hogy vagy az avatar fele váll, vagy lecsapod és lufifej lesz. Persze ti vagytok a nagy machinátorok, de nem hiszem, hogy értelmesen be lehetne trükközni.

(#28865) LSL1337


LSL1337
őstag

Hali, ha jól értelmezem, akkor megkaptam az engedélyt egyéni arcképre.

A kép hogy jön létre? Van valami szerkesztő amivel az esetlenek is el tudják készíteni, hogy beleilljen a PH! arculatába?
Vagy esetleg valami leírást?

F. Alonso-sat szeretnék, egy minimini android badge-el
két probléma is felmerül egyből.
Ugye versenyzői overálon előfordul néha (:D) 1-2 logo, meg nem tudom android badge annak számít-e.

jöszi a válaszokat előre is!

(#28866) koxx válasza LSL1337 (#28865) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Alonso foglalt.

(#28867) LSL1337 válasza koxx (#28866) üzenetére


LSL1337
őstag

csak 1 lehet belőle?:\ lehet szerintem eléggé eltérőt csinálni belőle

(#28868) Ndruu válasza LSL1337 (#28865) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Magad is megkeresheted hány Alonso van. Egy zöld robot is van már, úgyhogy valami mást kellene kitalálnod.

Harrrr!!!!

(#28869) LSL1337 válasza Ndruu (#28868) üzenetére


LSL1337
őstag

van 2 alonso, amiből az egyik felismerhető, de bőven van még lehetőség egy eléggé eltérőre szerintem
és kb egy fél cm-es android-ra gondoltam az alonso-s sarkában

[ Szerkesztve ]

(#28870) Ndruu válasza LSL1337 (#28869) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A mostani szabályok szerint nem lehet már másik Alonso, ahogy márkajelzés, logó és hasonló dolgok sem.
Fényképből sem készítünk arcképet. Minden aprólékosan le van írva itt és itt, kérlek olvasd el őket (ennél jobban nem tudjuk kiemelni).

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#28871) LSL1337 válasza Ndruu (#28870) üzenetére


LSL1337
őstag

autó lehet? bár szerintem erősen kilógna a PH! arculatból, talán senkinél nem láttam hasonlót

http://www.thesundaytimes.co.uk/sto/multimedia/archive/00005/megane-580_5688a.jpg

ez pl akkor márkajelzés nélkül?

amúgy ha egy valamiből csak 1 lehet, akkor hogy van 2 alonso? :)

(#28873) LSL1337 válasza Ndruu (#28870) üzenetére


LSL1337
őstag

Jelenleg is 2 Alonso van (hopp egyik szabály)
Nem arcképet akarok fényképből (hopp másik szabály)

Viszont ha tárgyról nem lehet avatar, megértem, felesleges a 'kép' amit betettél....

akkor gondolkodom tovább mi 'legyek'

foto alatt mit értetek?
nyílván 'PH! filter' után értelmezem. Elég sok avatar nem 0-ról lett kézzel rajzolva, ergo foto, vagy screenshot alapján készültek

a fenti képet nem 1:1 gondoltam nyílván, csak a filter előtti alapnak, de ha nincs tárgy megértem, de ezzel leírva (én, eddig) konkrétan eddig sehol sem találkoztam, de lehet azért mert túlságosan kézenfekvő

üdv

[ Szerkesztve ]

(#28874) koxx válasza LSL1337 (#28871) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szerintem elég egyértelműen le van írva minden a szabályzatban. Se fotó, sem pedig 2 azonos karakter, a szabályváltozás előtt volt rá példa, most nincs rá lehetőség.

szerk: komolyan mondom, olvasd el a szabályokat!! eddig több száz/ezer usernek sikerült..ne kelljen már leírni 100x ugyanazt, unalmas nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#28875) LSL1337 válasza koxx (#28874) üzenetére


LSL1337
őstag

http://prohardver.hu/dl/faces/own/xirtam.gif
szóval ez/ő 0-ról lett rajzolva?

akkor grat, mert nagyon durva lett!

[ Szerkesztve ]

(#28876) koxx válasza LSL1337 (#28875) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem, ez fotó alapján készült cca. 1,5 éve. Akkor még volt, hogy elvállalta 1-2 arcképgyáros ez alapján is. A jelenlegi szabályok szerint nem készül fénykép alapján avatar.
Eddig mindenkinek sikerült megoldani az egyéni avatar kérdését, nem hiszem, hogy pont te leszel a kivétel...

(#28878) vadászcsiga válasza koxx (#28876) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az enyemnél mire várunk?

Nem is csodálom, annyit variáltam. Ez lenne az

[ Szerkesztve ]

(#28879) Tamoo válasza vadászcsiga (#28878) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Rakd be újra melyiket akarod, mert én már elvesztettem kicsit a fonalat.

(#28880) vadászcsiga válasza Tamoo (#28879) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vagy ha így jobb

-->

Nekem egyébként nemigazán tetszik, de menjen ...
Ja egyébként még annyi probléma van vele, hogy kilóg a kiskép a méretkorlátból. 1px-elt lecsaltam belőle - Tamoo

Igen lecsaltál, majd beleszerkesztettél az engedélyembe :P :D - - crey

Egyéni arcképe lecserélve. 2013-09-04 - Tamoo

[ Módosította: Tamoo ]

(#28881) LSL1337 válasza koxx (#28876) üzenetére


LSL1337
őstag

http://www.cgarena.com/gallery/3d/description/fullimages/Benjamin-Linus2000.jpg

ilyesmivel lehet pályázni? (a megfelelő filterek után nyílván) vagy akkor 0-ról kell 2012 óta minden képet rajzolni?

kár, későn születtem:\...

[ Szerkesztve ]

(#28882) koxx válasza LSL1337 (#28881) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"akkor 0-ról kell 2012 óta minden képet rajzolni?" Nem, ha jó az alapanyag akkor nem kell újrarajzolni, csak minimálisan belenyúlni.

(#28883) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#28880) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tamoo
Maga a figura vagy a kidolgozás?

A kiskép mérete 26px széles volt. 25x25 a technikai korlát. - Tamoo

[ Módosította: Tamoo ]

(#28884) crey válasza LSL1337 (#28881) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nem,ez sem jó. 3D render, szinte fotó.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#28885) LSL1337 válasza crey (#28884) üzenetére


LSL1337
őstag

Eddig jutottam online szar tool-lal, nincs PS-om, se tudásom hozzá. a hátteret kézzel radíroztam ki, nem az a lényeg, ez csak teszt lenne.
így is túl sok a 'detail' rajta hogy beleilljen a 2013-as szabályzatba?

valami tipp esetleg amivel jobban bele tudnám illeszteni?

[ Szerkesztve ]

(#28886) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Egyébként a csigámmal mi lesz? Enyészeté lesz? Gyorsan lemenettem szegényt.

(#28888) koxx válasza vadászcsiga (#28886) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mentsd le magadnak. Anno én rajzoltam, de sajna a PSD filet nem találom :/

(#28889) vadászcsiga válasza koxx (#28888) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És ezt még fotóból csinaltad, igaz rendereltből de fotóból. Egyébként rákerestem a neten az eredetijére de már azt sem találom.

(#28890) crey válasza LSL1337 (#28885) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ha magadnak akarsz rajzolgatni, akkor fáradj át kérlek az unnoficial topikba, ott posztolgathatod a próbálkozásaid...

Bár egyszerűbb lenne végre valóban elolvasni a szabályokat, illetve az arcképgyárosok kérései szerint megfelelő forrást hozni.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#28891) Wyll válasza LSL1337 (#28885) üzenetére


Wyll
őstag

Nem az, hogy túl sok a részlet, hanem:
- igénytelen
- nem rajzfilmszerű
- nem a fórum fele néz
- minden oldalán le van vágva, pedig csak alul szabadna
- 3D-s a forráskép, olyanból mi nem készítünk már avatart

Tippet kértél, tessék:
- ha mindenképp magad akarod megcsinálni az avatarodat, akkor olvasd el ezeket, tölts le egy photoshop-ot, és jelents beteget a suliban, mert nagyon sok időre lesz szükséged
- az eredményekkel és az egész avatar készítéssel ide fáradj át, mert a jelen topikba csak Arcképgyárosok szerkeszthetnek

Ha itt maradsz (ahogy sejtem), akkor először is légyszi fogadj szót nekünk! Légyszíves ezt és ezt olvasd el, majd keress egy megfelelő forrásképet, és aztán azt linkeld majd ide be nekünk!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#28892) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#28168) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ndruu hosszú és fáradtságos (állandóan fárasztottam az újabb kérésimmel ;]) az alábbi remekművet eszközölte (forráskép):

Mit szóltok hozzá?

_________________

Felőlem bármelyik méret mehet. Ha választani kell, talán a középső. Kisképek közül a kisebb. - Tamoo

Középső - koxx

Egyéni arcképe lecserélve. 2013-09-04 - Tamoo
(kisképből végülis inkább a nagyobb lett)

[ Módosította: Tamoo ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#28893) cyberkind válasza LSL1337 (#28885) üzenetére


cyberkind
félisten

Keress itt !

Paranormal Cocktivity

(#28894) Wyll válasza fi:zi'k (#28892) üzenetére


Wyll
őstag

Először ez vagy valami ilyesmi jut eszembe arról a - közelebbről megnézve - váll-lapról.
A te neved fölött végül is meg tudnám szokni.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#28895) fi:zi'k válasza Wyll (#28894) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Érdekes dolgok jutnak az eszedbe. :D
Én is meg tudnám szokni, ezért kértem ilyet. ;]

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#28896) vond válasza vond (#28856) üzenetére


vond
MODERÁTOR

» » » | »

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#28898) DeFranco válasza vond (#28896) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A harmadik, ez nagyon jó, annyi van, hogy a fogak közötti vonalak mosottabbak. Külön nem látszik, csak egymás mellé téve. Ez szándékos, vagy bug?

Kb. láttam mit csináltál a fogakkal, hogy kicsit kuszábbak legyenek, nem lehetne még egy kicsit közelíteni ahhoz, mint az eredetin volt? Ott egy kicsit dőlnek is, illetve ezen a harmadikon a jobb oldala teljesen levágott egyenes, ott lehetne az alsó sort egy picit szélesebbre venni, hogy legyen egy törés. Tulajdonképpen lehet csak a két alsó-szélsőnek kell adni egy külső ívet, meg a felsőn a jobb szélsőt két pixellel bentebb dönteni, és akkor nem kell az egész sort átrajzolni.

(#28899) Tamoo válasza DeFranco (#28898) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Pont ezért csinálta vond egyenesre, hogy éles legyen. Ha "kusza", akkor homályosabb lesz ebben a méretben. Ezt le is írta, de ezek szerint nem jött át.

(#28900) DeFranco válasza Tamoo (#28899) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ööö... én annyit látok a 2. és 3. között, hogy a függőleges vonalak maradtak, és a vízszintesen van balról a 3. és 4. fognál törés, kicsit lentebb van az elválasztó. Ettől már homályosodnak a függőleges vonalak is? Nem tudom, kérdezem csak...

Meg most látom, hogy a jobb szélső fog alján van egy 1-2 picel szles bütyök. Na pont annyival kellene szélesebbre venni azt a fogat, hogy jó legyen.

Nem kell teljesen kusza legyen, nem dadaista performanszra gondolok, csak a két alsó-szélső legyen egy kicsit ferdébb, meg a jobb szélső azzal a rücsöknyivel szélesebb, és a lelki szemeim előtt úgy jónak is tűnik. De nektek ehhez jobb szemetek van amúgy.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.