Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29416) LyonnaisFan1 válasza Bozek (#29413) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az ES File Manager sdcardnak és ext_cardnak látja a két tárhelyet.

sdcard (belső tárhely)
ext_card (memóriakártya)

(Ez sztem a Sony egyedi sajátossága, hogy az a kettő név van :D :D )

Ugyanolyan névként látja a kettő "meghajtót" az ES File Manager, mint nálam a File Manager program.

Nem tudom mi kínja lehet a tűzrókának, hogy nem hajlandó letölteni a fájlt.
Mondjuk annál inkább jobb böngészőt kéne használni, bár még én sem találtam meg az opera mini helyettesét, mivel azzal csak kínlódok rendesen. :D :D (Sokat kipróbáltam már, de valahogy a flash lejátszás nem nagyon akar működni. Behozza a videót, és nem teszi ki teljes képernyőre akárhányszor rábökök arra a kis pontra, hogy tegye fullscreenre.)

-

Azt a livescore appot megnézem majd! Köszönöm.
A SofaScore jó meg minden. Szinte egyből jelzi ha eredményváltozás van. Jelez hanggal, rezgéssel, kimegy az értesítősávra is, de az a kicsi led villogás nem akar működni.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.