Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29401) batai15 válasza oriic (#29400) üzenetére


batai15
félisten

App reinstall volt?
Mondom ha mx playerbe nem, de dice playerbe tuti hogy lehet feliratot csúsztatni. próbáld meg.

(#29402) oriic válasza batai15 (#29401) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Reinstall volt. Erdekes. Mindegy beprobalom a dice playert. Koszi.

Live-Die-Respawn

(#29403) #59070464


#59070464
törölt tag

Olyan appot keresek, ami ki tudja mutatni (loggol), hogy mi okoz fagyast vagy random ujraindulast. Letezik ilyen?

(#29404) Deck


Deck
titán

Vennék a telefonomhoz egy mini bluetooth billentyűzetet. De egyiken sincsen magyar ékezetes betűk. Lehetséges, hogy valahogy megoldjam? Valami programmal? Vagy valahogyan?

PS5

(#29405) spiritex válasza oriic (#29400) üzenetére


spiritex
veterán

Ez sajnos úgy látszik wayteq sajátosság. Mert nekem is ugyanezt csinálta az xtab-70w-m. Azóta már a mostani a 2. tabom és egyik sem csinálja ezt..

Szerk:
Az MX-el lehet csúsztatni feliratot, azért azt használtam. Most is azt használom, de már nem amiatt, hanem egyszerűen azért, mert szerintem a legjobb! :)

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#29406) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Akik használják a SofaScore nevezetű alkalmazást, és van a telefonon notifikációs LED azon villog a led ha történik valami esemény, amire jelez az alkalmazás? (Vége van a meccsnek, gólt rúgott XY, stb. stb.)

Nálam be van pipálva, és mégsem villog a led. :(

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#29407) big239


big239
csendes tag

Sziasztok!

Valaki rendelt már itt: tablet10hungary oldalról

vélemények?

Válaszokat előre is köszönöm!

(#29408) havri1


havri1
félisten

Helló!

Ismét itt..
Újra kellett telepíteni a tabot, mert megérkezett rá a 4.3.
Minden szép és jó, csak most a nejem szólt, hogy az rtlmost appban hiába fordítja oldalra a tabot, a kép elfordul, de ugyanolyan pici marad a videó.
Eddig teljes képernyőn ment.
Mi lehet az oka? Android 4.3? Vagy valamit fel kellene még rakni?
Mxplayer fent van, de úgy néztem, hogy a beépített lejátszót használja... Még fagyasztani se tudom, tb nem látja.. Vagy csak én nem találom.

havri

(#29409) Fandango válasza big239 (#29407) üzenetére


Fandango
veterán

Sikerult rossz topicban feltenni a kerdest, esetleg az androidos tabletek topicban kerdezz ra.

(#29410) Tyer


Tyer
őstag

Sziasztok!
Tudja valaki, hgoy lehet-e a MyDays X-ben SD-re menteni? Mert nekem ugy tűnik, hogy csak wifi-n keresztül lehet gépre...
Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#29411) Jacak válasza xenom0rph (#29374) üzenetére


Jacak
senior tag

Esetleg ezzel: [link]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#29412) big239 válasza Fandango (#29409) üzenetére


big239
csendes tag

Köszi!

bocsi

(#29413) Bozek válasza LyonnaisFan1 (#29399) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nézd meg fájlkezelőbe, hogy nem sdcard0 lett-e a neve. Mert a belső tárhelyes telefonnál így szokták feltüntetni, ahogy azt már írtam.

Belső tárhely: sdcard0
Külső SD: sdcard1

(#29406) LyonnaisFan1: Inkább használd ezt: SportMate

[ Szerkesztve ]

(#29414) Atesz918


Atesz918
csendes tag

Sziasztok!

Remélem tudtok segíteni. Olyan programot keresek, amivel a telefon érintése nélkül tudok hívást fogadni (és automatikusan kihangosítani, ha nincs csatlakoztatva headset) és elutasítani. Hasonlót, mint az Air Call Accept (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.necta.aircall_accept.free), de azzal az a baj, hogy nemtudom elutasítani a hívást.

(#29415) Tyer válasza Atesz918 (#29414) üzenetére


Tyer
őstag

Hovering Controls, nem próbáltam, nézd meg, hátha jó lesz

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#29416) LyonnaisFan1 válasza Bozek (#29413) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az ES File Manager sdcardnak és ext_cardnak látja a két tárhelyet.

sdcard (belső tárhely)
ext_card (memóriakártya)

(Ez sztem a Sony egyedi sajátossága, hogy az a kettő név van :D :D )

Ugyanolyan névként látja a kettő "meghajtót" az ES File Manager, mint nálam a File Manager program.

Nem tudom mi kínja lehet a tűzrókának, hogy nem hajlandó letölteni a fájlt.
Mondjuk annál inkább jobb böngészőt kéne használni, bár még én sem találtam meg az opera mini helyettesét, mivel azzal csak kínlódok rendesen. :D :D (Sokat kipróbáltam már, de valahogy a flash lejátszás nem nagyon akar működni. Behozza a videót, és nem teszi ki teljes képernyőre akárhányszor rábökök arra a kis pontra, hogy tegye fullscreenre.)

-

Azt a livescore appot megnézem majd! Köszönöm.
A SofaScore jó meg minden. Szinte egyből jelzi ha eredményváltozás van. Jelez hanggal, rezgéssel, kimegy az értesítősávra is, de az a kicsi led villogás nem akar működni.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#29417) Bozek válasza LyonnaisFan1 (#29416) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szép és jó a SofaScore, csak amit én írtam, az jobb. Lehet kiválasztani kedvenc csapatot és akkor arról kapod a cseréket és a lapokat is. Persze ez inkább csak külföldi csapatoknál működik, a magyarok esetében itt is csak gólok vannak.

A Tipo is Sony, szóval az, hogy annak a sajátossága, már itt megbukott. Amúgy más értesítés (SMS, e-mail, hívás) villog? Mert a 4.0.4-nél voltak ilyen problémák, hogy csak akkor működött, ha nem volt lezárva a képernyő.
Azt nem tudom megmondani, hogy ez később javítva lett-e, mert LightFlow-t használok az értesítési LED színének megváltoztatására. Azzal meg működött mindig.

(#29418) LyonnaisFan1 válasza Bozek (#29417) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

"Szép és jó a SofaScore, csak amit én írtam, az jobb. Lehet kiválasztani kedvenc csapatot és akkor arról kapod a cseréket és a lapokat is. Persze ez inkább csak külföldi csapatoknál működik, a magyarok esetében itt is csak gólok vannak."

:D :D
Az nem baj. A mennyei bajnokságra (MB1, by TrollFoci) ritkábban szoktam fogadni, így nagyon figyelni sem szoktam livescore-on az eredmenyek alakulását.

-

Maga a LED működik. Le is futattam gyorsba egy tesztet a szervíz menüvel, és szépen villog az RGB LED, és mind a három színt adja. (Piros, Zöld és Kék)

Sok dolgot szokott és tud jelezni az a kis ledecske: Nem fogadott hívások/SMS/Gmail üzenet és F***book esemény (mind kék), töltés USB-n vagy konnektoron keresztül (Az akkumulátor töltőttségétől függő. Először piros, aztán ha majdnem kész a töltés akkor zöld), Yahoo! Mail (Itt egy eltérő szín villog, ami inkább a rózsaszínhez áll közelebb.)

Ezeket mind szokta, ha kell. :D

A LightFlow programot ki is próbáltam már (mondjuk csak az ingyenest)
Mondjuk le is töröltem, mivel kicsit sok memóriát zabált fel. (Bár nem tudom ez mennyire lehet normális a programnál.)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#29419) Bozek válasza LyonnaisFan1 (#29418) üzenetére


Bozek
nagyúr

Engem érdekel az MB1 is, bár inkább az MB2, lévén a ZTE a kedvenc csapatom. :)
De mostanában inkább felmegyek az onlajnok.com-ra és olvasom a tudósításokat. Vagy épp én csinálom. :D

A LightFlow 20 MB-ot eszik nálam a memóriából, ami szerintem nem sok. A Facebook 50 MB-os fogyasztásához képest ez elhanyagolható.

(#29420) bupemko válasza petipetya (#29370) üzenetére


bupemko
senior tag

?Mit linkelni, küldeni? Én is ilyet keresek...

(#29421) darvinya válasza Deck (#29404) üzenetére


darvinya
titán

Igen.
Én AnySoftKeyboard-ot használom és ott a magyar nyelvű billentyűzeten lévő ékezeteket nem kezeli, de a rövid ékezetesen több gyors leütésre beüti az ékezetest.
pl:
1x o
2x ó
3x ö
4x ő

Vagy lehet így is
1x o
shift +1x ó
ctrl +1x ö
shift +ctrl+1x ő

Vagy ilyesmi.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#29422) pepe091 válasza bupemko (#29420) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Több 100 soros, bonyolult excel táblát kért, hogy kipróbálhassa, hogy az általa használt programok valamelyike rendesen kezeli-e.

(#29423) xenom0rph


xenom0rph
őstag

a Vibert törölték a playből ? :Y Mert én most nem találom ... :F :F

Lemegyek hídba url not found...

[ Szerkesztve ]

halahala

(#29424) air válasza darvinya (#29421) üzenetére


air
nagyúr

"shift +1x ó"

Ha Shift + 1x o ad ó-t, akkor hogyan írsz O-t? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#29425) freemanone válasza xenom0rph (#29423) üzenetére


freemanone
őstag

úgy néz ki igen, cache-ben még megvan, de amúgy nem jön be: cache normál

(#29426) xenom0rph válasza freemanone (#29425) üzenetére


xenom0rph
őstag

:O

Egy APK-t tudna valaki adni? Fontos lenne... :R

halahala

(#29427) darvinya válasza air (#29424) üzenetére


darvinya
titán

Jogos.

Most nem használom, de mindjárt kipróbálom hogyan képzi le.

(#29423) xenom0rph

Pedig ott van.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#29428) petipetya válasza pepe091 (#29422) üzenetére


petipetya
nagyúr

Úgy van.

"nincs rá lezsóidő"

(#29429) LyonnaisFan1 válasza Bozek (#29419) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:DD :DD

"A LightFlow 20 MB-ot eszik nálam a memóriából, ami szerintem nem sok. A Facebook 50 MB-os fogyasztásához képest ez elhanyagolható."

A F***book! Azt sztem a mai napig nem bírták úgy megcsinálni, hogy minden egyes telefonon használható legyen.
Azt egyszer nagyon elcseszték, és a Playen is ment rendesen az anyázás és a savazás, hogy az nem jó, meg az nem jó.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#29430) freemanone válasza darvinya (#29427) üzenetére


freemanone
őstag

a linkelt képen is az láttszik hogy nincs ott.

(#29431) xenom0rph válasza darvinya (#29427) üzenetére


xenom0rph
őstag

Hol ? Mondd már meg nekem légyszíves! Ezek közül egyiksem a hivatalos Viber kliens..

halahala

(#29432) arti1121


arti1121
senior tag

valaki tudja hogy ha jön a telefonra rendszer frissites és letöltöm de még nem telepitem akkor a telefon azt hol tárolja?? megnézném mit tartalmaz a frissites.

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#29433) raziel01 válasza LyonnaisFan1 (#29429) üzenetére


raziel01
veterán

Facebook kliens nevetséges. Eddig jó volt. Most meg azt játssza, hogy csomó hírt be sem ad. pl böngészőből nézve 10 ismerősnél van új post, fb kliens-ben meg látszik 2.

(#29434) darvinya válasza Deck (#29404) üzenetére


darvinya
titán

Pontosítok JB felismerte a Noname billentyűyetet, hogy magyar és működik rendesen kivéve a "y", mert qwertz-nek nézi.
De amit először írtam az a jó.

(#29431) xenom0rph

Igaz ténzleg nincs fent.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#29435) vgyuri válasza xenom0rph (#29423) üzenetére


vgyuri
őstag

Android böngészőbe viber.com , Get Viber gomb, Google Play-ben megnyitja a Viber oldalát, nem törölték. Hibás a Play keresője.

[ Szerkesztve ]

(#29436) freemanone válasza vgyuri (#29435) üzenetére


freemanone
őstag

és ezt nyitná meg: [link] :U

de gondolom a google kereső is hibás, mert ott is az első találat erre a linkre mutat: [link]

[ Szerkesztve ]

(#29437) xenom0rph válasza vgyuri (#29435) üzenetére


xenom0rph
őstag

Köszi életmentő volt! :) :R

Mobilos böngészőből működik! és a play klienssel tölti le... Érdekes..

halahala

(#29438) freemanone válasza xenom0rph (#29437) üzenetére


freemanone
őstag

akkor nem szóltam, asztaliból a fentebb linkelt oldalra küld rögtön... valamit elkavartak rendesen,

(#29439) R19


R19
senior tag

Viber :)

Látom már közben megoldódott az elérhetősége mobilos böngészőből is.

[ Szerkesztve ]

(#29440) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

(#29441) saltanus válasza darvinya (#29427) üzenetére


saltanus
aktív tag

és még képet is tölt fel.... :))

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#29443) handrash válasza _Halal_ (#29356) üzenetére


handrash
őstag

Ha már megvetted, én a helyedben írnék a fejlesztőknek, hátha,rugalmasak....

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#29444) dokee78


dokee78
félisten

Nova Primeban jók lettek az új áttűnési effektek.

(#29445) dokee78


dokee78
félisten

Tudtok valami negatívumot felhozni a Dice Player mellett?
MX Playert használok 2 éve,viszont tetszik a Dice-ban a videó gyorsítása/lassítása és az ablakos mód.
Lehet az ablakban futó videót nagyítani?

(#29446) Tyer


Tyer
őstag

Trello szakértúktöl kérdezném, hogy segitsenek már megérteni a szöveg formázását.
Hogyan lehet?
Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#29447) LonGleY válasza Tyer (#29446) üzenetére


LonGleY
veterán

Markdown, de csak a leírás résznél. Egyszer már linkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#29448) Tyer válasza LonGleY (#29447) üzenetére


Tyer
őstag

Köszönöm, bocsánat, valószínűleg akkor még nem volt releváns! ( Azt meg nem gondoltam, hgoy van még 1 olyna madár, mint én, aki nem találja meg:) ) :R

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#29449) arti1121 válasza arti1121 (#29432) üzenetére


arti1121
senior tag

a #29432-re valaki tudja a választ?

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#29450) tomy86 válasza dokee78 (#29445) üzenetére


tomy86
addikt

Lehet nagyítani/kicsinyíteni, lassítani/gyorsítani, képarányt váltani, stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.