Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26151) Ceko


Ceko
senior tag

Sziasztok!

Keresek megoldást a következők egyikére:

1. Az egyik android telefonon lévő zenék lejátszása a másik android telefonon úgy, mint egy Bluetooth adapter.Tehát a kezemben lévő telefonon lévő számok át streamelése a hifire kötött telefonra vagy tabra.
Ezt már megtudtam oldani a SoundWire nevű programmal,de ez sajnos csak pc-ről küldi át a zenét a telóra. :(

2. A kezemben lévő telefont,mint egy "távirányítóként" használva a hifire kötött telefonon vagy tabon lévő zenék irányítása.

Az adott készülékek amit tudok használni az 2db Galaxy S3 és egy Galaxy Tab2. Minderre azért van szükségem, mert egy kerti buliba nem akarok állandóan odarohangálni számokat keresgélni a hifihez.

Köszönöm :R

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#26152) alex devil válasza McReay (#26146) üzenetére


alex devil
senior tag

Milyen telefonod van? Én beszélgetek 10-30 perceket és nem melegszik.

S23

(#26153) punky10 válasza Ceko (#26151) üzenetére


punky10
addikt

Az első problémádra megoldás lehet pl a Skifta nevű app,ha az adott helyen van wifi.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#26154) xamiloui


xamiloui
csendes tag

Azt szeretném megkérdezni, h van e olyan ingyenes program ami azt csinálja h mondjuk 25% akku mellett repülőüzemmódba teszi a telefont? Ha van mi a neve? Előre is köszönöm!

(#26155) Tyer válasza xamiloui (#26154) üzenetére


Tyer
őstag

Llama, Tasker. Ez a 2 biztos

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#26156) xamiloui válasza Tyer (#26155) üzenetére


xamiloui
csendes tag

Köszönöm! :R

(#26157) Tyer válasza xamiloui (#26156) üzenetére


Tyer
őstag

Én a Llama-t használom, nekem jobbna bejön. Elégedett vagoyk vele

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#26158) Ceko válasza punky10 (#26153) üzenetére


Ceko
senior tag

Szia!

Egy wifihez csatlakozik mindegyik eszköz,de ezzel sem lehet megcsinálni azt,hogy ne kelljen oda szaladgálni például,ha számot szeretnék váltani.Ez is csak beolvassa a hálózaton lévő eszközök zenéit.... :(

Valami más ötlet?

Olyanra gondolok, hogy elindítok egy zenét a kezemben lévő telefonon és kiválaszthatom hogy a hálózaton elérhető eszközök közül melyiken akarom lejátszani. :F

[ Szerkesztve ]

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#26159) McReay válasza alex devil (#26152) üzenetére


McReay
aktív tag

Huawei Ascend G300
Sokat használtam vele, a probléma a legutóbbi viber frissítés óta jött elő!

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#26160) punky10 válasza McReay (#26159) üzenetére


punky10
addikt

Xhogy olvasgatom a topicotokat,az új Viber erősen "inkomoatibilis"a telefonotokkal...
Írják,hogy a régebbi verziót kell használni.

Ceko:ha hazaértem,megnézem,nekem régebben sikerült az Általad emlitett kapcsolódásokat létrehozni,bár lehet,hogy volt még benne valami plusz...

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#26161) Ceko válasza punky10 (#26160) üzenetére


Ceko
senior tag

Azt nagyon megköszönném. :R Holnap estére kellene.

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#26162) St3ven


St3ven
addikt

A WhatsApp ma feldobta, hogy x nap múlva lejár az adott verzió, frissítsem, mert a jelenlegi (2.9.5196) nem lesz használható a továbbiakban.

Most ez komoly? Rákényszerít a készítő, hogy frissítsem az alkalmazását? De nekem tökéletesen megfelel ez a verzió, tapasztalataim szerint a frissítésekkel nagyon gyakran csak elbaxni szokták az appokat. :(

Van már valakinek tapasztalata, hogy ha nem frissített, tényleg nem indult az alkalmazás?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#26163) LonGleY válasza St3ven (#26162) üzenetére


LonGleY
veterán

Egy messengernél mi olyan meglepő? Az API is változhat néha... De még ha továbbra is csatlakozni képes az elvártnál régebbi verzió, lehet az jobban terheli a szervereiket - és még egy csomó indok, ami miatt nem hibáztatnám őket, amikor frissítésre ösztökélnek. Ha azt nézzük, hogy az egész ökoszisztem alapvetően épít az automatikus frissítésre (és csak néhány fórumozó játszik az előző verziókkal), akkor annyira nem lehetnek elvetemültek, ha Téged is figyelembe vesznek és előre figyelmeztetnek.

[ Szerkesztve ]

(#26164) darvinya válasza LonGleY (#26163) üzenetére


darvinya
titán

Ja meg rákényszerít, ha használni akarod fizess.
Mintha i

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#26165) LonGleY válasza darvinya (#26164) üzenetére


LonGleY
veterán

Bár nem tudom, mi lett volna a teljes üzeneted, egy lehetséges választ adnék rá:

Ha egy szolgáltatás előfizetési kötelezettséggel jár, akkor a régi klienssel ugyanúgy nem fogsz tudni csatlakozni a trial lejárta után... Szóval, ez a fizetésre rákényszerítés a felvetett frissítési mizériától független téma. Ígyse-úgyse kötelező használni / lehet alternatíva után nézni / és még hasonló közhelyek, de valójában ezeket nem az új verzió fogja kikényszeríteni. Én már ott rácsaptam a CTRL+W-re a Play-en, mikor megláttam, hogy egy év után fizetős a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#26166) DonMarco válasza LonGleY (#26135) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Igazatok van,freemail felejtve ! Gmail használva és príma minden ! :R

[ Szerkesztve ]

(#26167) Vardar


Vardar
tag

Sziasztok!
Egy viszonylag súlyos problémám lenne. ICS-n történt a következő: Gmail fiókomban a számítógépen nagy takarítást végeztem, több száz levelet töröltem. A mobilon lévő gmail program viszont ezt nem tudta szinkronizálni, mutatta a listában a törölt leveleket, de megnyitni már nem tudta őket. Mivel ez eléggé zavart, és sokadik próbálkozásra se frissült a levelek listája, ezért a beállítások menüpont alatt töröltem az alkalmazás adatait. Na ezután viszont azt csinálja, hogy egy pillanatra felvillan a szinkronizálás most/szinkronizálási beállítások képernyő, tölt, tölt és lefagy. Mit lehetne tenni?

(#26168) darvinya válasza LonGleY (#26165) üzenetére


darvinya
titán

Igaz.

Én nem szeretem a bujtatott költségű app-okat.
Jó rászokik az ember 1 év alatt aztán fizet mint a katona tiszt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#26169) fdisk válasza Vardar (#26167) üzenetére


fdisk
őstag

Szerintem várj türelemmel.
A szinkronizálás oda-vissza időt igényel.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26170) tonyqa23 válasza mszl (#26118) üzenetére


tonyqa23
senior tag

" (az enyém a nevem kezdőbetűi, mielőtt szó érné a ház elejét :Y ))"

kis betűvel kezdődnek a neveid?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#26171) BullZeye


BullZeye
veterán

Na, most hogy már 3 programot is kipróbáltam, és egyik sem működik úgy ahogy kellene....

Mivel lehet telefont elérni számítógépről úgy, hogy system mappában tudjak törölni, felülírni?

Android Commander és Droid Explorer busybox telepítés után elindul, lát is mindent, és mintha meg is csinálná amit kell, viszont nem történik változás a fájlrendszerben, marad minden olyan mint régen.

[ Szerkesztve ]

(#26172) Vardar válasza fdisk (#26169) üzenetére


Vardar
tag

Az a gond, hogy az alkalmazás kiírja, hogy leáll és egy Googlenek írandó hibaüzenetet dob ki.

(#26173) bLasTee


bLasTee
csendes tag

Androidra keresek olyan alkalmazást, amivel lehet tv streamet nézni, pl: comedy centralt vagy cool tv. Tudnátok segíteni? köszi

(#26174) Nightmare


Nightmare
senior tag

Sziasztok. Előre is bocs, ha számtalanszor volt témát hozok fel. :B

Wifi-s router, asztali gép, s3 között szeretnék kapcsolatot létrehozni úgy, hogy wifin keresztül hozzáférjek a gép tartalmához a telóról, és fordítva. Persze otthonról, hogy tudjak másolgatni ide-oda, lássam a tartalmakat. Remélem érthető.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#26175) bubi92 válasza Nightmare (#26174) üzenetére


bubi92
őstag

solid file explorer - új - smb kapcsolat. örül.

(#26176) fdisk válasza Nightmare (#26174) üzenetére


fdisk
őstag

Pc-n tc, telón ftp szerver.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26177) Tyer válasza fdisk (#26176) üzenetére


Tyer
őstag

Telon is van TC

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#26178) Nightmare válasza bubi92 (#26175) üzenetére


Nightmare
senior tag

ezzel meg tudom valósítani az oda vissza másolgatást? Pl pc-re átküldöm az ismerősnél letöltött filmet? Vagy a gépről tudok zenét, képet stb küldeni a telóra?

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#26179) air válasza bLasTee (#26173) üzenetére


air
nagyúr

Hol érhető el ezeknek a stream-je? Van egyáltalán?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#26180) fatal` válasza BullZeye (#26171) üzenetére


fatal`
titán

ROOT nélkül semmivel.

ROOTolt telóhoz meg mondjuk total commander és a hozzávaló adb plugin.

(#26174) Nightmare: Total Commander + LAN Plugin.

[ Szerkesztve ]

(#26181) BullZeye válasza fatal` (#26180) üzenetére


BullZeye
veterán

Root az alap, de nekem így se megy valamiért. Ha simán fájlokat másolgatok akkor jó, vagyis néha jó, néha nem, néha 0bájtos fájlokat csinál a Root Browser.

Ez az androidos total commander plugin is nagyon jó, de csontra fagy 6 megás fájl 6%ánál. T_T

így belegondolva mindig akkor, ha mappát másolok, vagy többet, 1-1 fájlt még átrakosgat, ez normális?

[ Szerkesztve ]

(#26182) Nightmare válasza bubi92 (#26175) üzenetére


Nightmare
senior tag

Megtalálja a gépet, de valamilyen jelszót kér. A gép bejelentkezési jelszava nem jó. Ötlet? Valamit rosszul csinálok?

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#26183) alex devil válasza McReay (#26159) üzenetére


alex devil
senior tag

Nekem egyik verzióval sem melegedett az elmúlt kb 9hónapban. Kérdezted már a telefonod topicjában? Hátha ott jobban vágják a témát.

S23

(#26184) DonMarco válasza air (#26179) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Hali ! Itt nézzetek körül,több adó bejön ! [link] (Fontos ! Ha bejött az adó akkor meg kell várni amig a reklám eltünik!)

(#26185) fdisk válasza Tyer (#26177) üzenetére


fdisk
őstag

Tudom.
De én ezt a párost használom.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26186) Deck válasza darvinya (#26168) üzenetére


Deck
titán

1év múlva 200Ft..

Még 1 sör is drágább.
A whatsapp az egyik legjobb program.

PS5

(#26187) McReay válasza alex devil (#26183) üzenetére


McReay
aktív tag

Ott valahogy eddig kimaradt, de az is érdekel(ne), hogy másnak más típusú telefonnal is előfordul e ez a problémája!? ;)

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#26188) bubi92 válasza Nightmare (#26182) üzenetére


bubi92
őstag

vendégként jelentkezz be.

(#26189) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

Tudtok mondani valamilyen Unified Remote szerű progit, ami megy Mac-en is?

(#26190) fatal` válasza Deck (#26186) üzenetére


fatal`
titán

Aztán 1 év múlva megint 200 és megint..

A Viber meg ingyen van, ráadásul sajnos a WhatsAppot kevesen használják itthon.

(#26191) Deck válasza fatal` (#26190) üzenetére


Deck
titán

200ftot megér évente is. Senkit nem évi 200ft fog csődbe vinni.. Viber egy hulladék míg a Whatsapp szuper app. Ismerősi körömben használja mindenki miután megmutattam nekik.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#26192) fatal` válasza Deck (#26191) üzenetére


fatal`
titán

Semmi gond nincs a viberrel, nekem kiválóan működik, ráadásul tud hívást is, ellentétben a whatsappal. Meg át lehet adni a beszélgetést PC-re.

Nem a 200ft-tal van a baj, de nem fizetek semmiért, ami máshol ingyen van. Millió chat alternatíva van.

(#26193) Vardar


Vardar
tag

#26167 és #26172 valaki megoldás? Most már el se indul a gmail alkalmazás, hanem egyből hibaüzenettel leáll.

(#26194) Tyer válasza Vardar (#26193) üzenetére


Tyer
őstag

- Használd a Levelezés app-ot.
- Töröld a fiókot, és add hozzá ujra.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#26195) freemanone válasza Vardar (#26193) üzenetére


freemanone
őstag

vagy próbáld meg ismét törölni az adatait, töröld a gmail app-ot, tedd fel újra play store-ból és hagyd szinkronizálni.

(#26196) fatal` válasza Vardar (#26193) üzenetére


fatal`
titán

Beállíás -> Fiókok és Szinkronizálás -> Google és pipáld be a gmailt. Ha így is leáll akkor szerintem (ha nincs mentésed) csak a factory reset és/vagy a rom újratelepítés segít.

(#26197) TRob1 válasza fatal` (#26192) üzenetére


TRob1
veterán

+1 Vibernek, nálam (nálunk, családban...) sincs semmi gond.
És mint mondtad, ott a hívás lehetősége is (ami miatt egyértelműen jobb). De az se rossz hogy míg pl. asszonynál volt 2 ismerős whatsappal (az egyik én :D), addig viberrel egy rakás. Nálam ugyanez a helyzet, csak annyi hogy 4nél volt a whatsapp. :D Viber meg rengeteg, és egyre több (persze másoknál meg lehet hogy pont fordítva van, de nem valószínű, pont a hívás lehetősége vagy épp hiánya miatt :) )

A PC-s lehetőség meg még egy jó nagy plusz neki.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#26198) Tyer válasza TRob1 (#26197) üzenetére


Tyer
őstag

Ugyszint

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#26199) asdasdasd válasza BullZeye (#26181) üzenetére


asdasdasd
tag

Ha ftp szervert teszel a pc-re és android-ról a TC alól ftp plugin-al töltesz rá, az tapasztalatom szerint stabilabb mint ha windows/samba share-re töltenél fel TC+lan plugin-nal.

PC irányából ugyan ez, bár nekem a SambaDroid stabilan működik.

(#26200) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Problémám a következő: Y300 4.1.1 vissza gombal nem léptet ki az alkalmazásból hanem fut tovább ugyanúgy mint home gomb. Olyan progit keresnék amivel vissza gombal ugy viselkedne mint régebbi rendszeremen, hogy kilép a progiból. Néztem a watchdog nevű progit is ott van white list black list meg figyelmeztet ha beragadt egy alkalmazás vagy hely kéne vagy cpu, ram értékeknél..
Tud valaki a problémámra megoldást?
köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.