Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25951) NY_A


NY_A
őstag

Sziasztok.

Próbálta valaki a Sleep as Androidot-ot?
Mennyit merít egy éjszaka alatt a telefonon? Feltétlen töltőre kell tenni miatta?

(#25952) Braddock válasza fatal` (#25950) üzenetére


Braddock
őstag

Oké, vettem :K

(#25953) Ablakos


Ablakos
őstag

Frissült a skype xperia telefonon. Megfeszülök sem találom a kilépés gombot. Reboot után nincs skype, elindítom, de kilépni nem lehet belőle többé. Másnál is hasonló a tapasztalat?

(#25954) boogie84 válasza Mr X (#25919) üzenetére


boogie84
veterán

Több mint egy éve nem láttam ilyen képet. Jó látni h anno milyen alkatrészekkel dolgozott az ember. :B

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#25955) LonGleY válasza cappa72 (#25936) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez a kettő a király, ehhez kétség nem fér.

(#25956) zozyk


zozyk
addikt

Ha Greenify-vel hibernálok egy programot,gondolom az értesítések sem jönnek meg ,igaz?
(Pl:ebay app)

(#25957) junkpod válasza LonGleY (#25864) üzenetére


junkpod
nagyúr

A play store folyamatosan menti a listát, menj a saját alkalmazasok menüjében.

Box's don't touch!

(#25958) Max_218 válasza fatal` (#25946) üzenetére


Max_218
tag

köszi ,márcsak annyit szeretnék kérdezni ,hogy hogyan tudom kiválasztani hogy pc.-re mentsen ? amiket felajánl az felhő,dropbox,google drive,

(#25959) Tyer válasza NY_A (#25951) üzenetére


Tyer
őstag

Hi!
Én használom! Óránként 1, max 2%,lehet enélkülis merül 1-et a telom... Nem kell töltő.
Vaaaagy, ha azt kérdezed, hogy alvásfigyelö modban? Azt nem tudom, azt rég használtam.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#25960) BullZeye válasza NY_A (#25951) üzenetére


BullZeye
veterán

80ról 27re merült 7 óra alatt.

(#25961) napocska2 válasza BullZeye (#25960) üzenetére


napocska2
senior tag

Aki használja a Pure News Widgetet, segítene nekem, hogyan kell összebarátkoztatni a Feedly-vel? Már több mint egy órát elcsesztem vele, de nem sikerült megvilágosodnom.Valamit biztosan nem jól csinálok. :U

(#25962) half333


half333
őstag

Sziasztok! Tudtok valami megbizható start up manager programot?

(#25963) fatal` válasza Max_218 (#25958) üzenetére


fatal`
titán

Nem tudom, my backup rootot használok. Elvileg az ingyenes verziója a Heliumnak nem is enged felhőbe menteni, csak PC-re.

USB hibakeresést bekapcsoltad? PC-n fent van az ADB Driver? Ezek nélkül nem fog működni azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#25964) FZsolt15 válasza zozyk (#25956) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Igen, nem jön értesites míg el nem indítod.

( #25958 ) Max_218: hozzá kell csatlakoztatni a PC-hez, és ott is fent kell legyen a Helium program, de fel is ajánlja, hogy mit kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#25965) busman


busman
addikt

Play-en nem lesz valami nyári eksön?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#25966) Deck


Deck
titán

Titeket nem fog el röhögéssel jó néhány komment Playen? Vagy inkább szomorú, hogy ilyen a Magyar Play színvonala.

Adobe Reader=Miért, nem játsza le a flasht? 1*, " Nem tudok rájönni hogyan kell letölteni a pdf könyveket. Tudom hogy hülyén hangzik de legyenek szívesek segitsenek!!!!!! Ésne legyenek bunkok" 1*
Eset Mobile Security=Nem tudom eltávolítani 1*, Eddig a telefonom napokig bírta nyüstölés mellett most meg pár óra alatt leszívta az akksi 1*

Persze a task killereket 5*-ra nyomják mikor semmit nem érnek csak az akksit viszik és haszontalan szarok.

Na meg a "szar a telefonod vegyél újat". Aztán, új játékok mikor nem is futna a telefonjukkal vagy nem szép grafikán megy az övükén megy az 1*

Stb.. Rengeteg van.

Azért..

Kellene egy topik aztán, össze kellene gyűjteni a legviccesebb kommenteket Playről. Mit szóltok hozzá?
Nagyon vicces lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#25967) twine válasza punky10 (#25927) üzenetére


twine
addikt

bennem ilyen warez elhatározások nem fogalmazódtak meg,,,mert bár bérből, fizetésből élek én is, sok-sok évnyi warez múlt után jól esik "a szervezetemnek", hogy nem kell a netet túrnom a frissítések miatt, hanem minden flottul frissül, működik, etc...etc...ráadásul ha azt nézem, hogy minimum 2,5 évet használtam egy ezresért(elnagyolva) ezt a progit, és tényleg nap mint nap hasznát vettem, akkor azt mondom nem volt kidobott pénz,,,(gyakorlatilag egy doboz cigi, vagy két sör ára, amit egy ferdébb estén egy pillanat alatt megiszik az ember)
Engem inkább az keserít el, hogy (talán koromnál fogva) egyre jobban ragaszkodom a bevált dolgokhoz, (programokhoz) és ilyenkor megint indulhat a keresés, próbálkozás, vajon melyik lesz az amelyik beválik,,,
és óhatatlan hogy az előzőleg évekig bevált app-hoz hasonlítson az ember,,,ennek tükrében meg még nehezebb megtalálni "az igazit",,, :((

[ Szerkesztve ]

(#25968) (jan)


(jan)
őstag

Sziasztok!

Van valami program amivel lehet google calendart szinkronizálni 2.3 alatt ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#25969) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

4.1es Jelly Bean androidom és Prestigio 4322 telefonom van.

Olyan alkalmazást keresnék, amivel a sim kártyáról az összes telszámot és sms-t át tudnám menteni a telefonra. Majd 2-3 nap múlva a telefonról vissza a sim kártyára.

Azért lenne erre szükségem, mert szolgáltatót váltok úgy, hogy a telszámom megmarad. Elveszik a sim kártyát és így elveszik minden, ami rajta volt, majd adnak egy újat.

köszi szépen

(#25970) gzbotii válasza twine (#25967) üzenetére


gzbotii
veterán

Én adtam volna pénzt pár alkalmazásért (Nova, Power AMP, Asphalt 6, Hungarian dictionary) de valamiért nem fogadja el a bankkártyám. Pedig próbáltam már mindent és más online szolgáltatással működik... Néha a szándék Nem elég :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#25971) quailstorm válasza Orionk (#25969) üzenetére


quailstorm
nagyúr

(#25972) atike válasza Orionk (#25969) üzenetére


atike
nagyúr

Miért nem a telefonon tárolod...? És ezáltal automatikusan a Google accountodban is...? :U

(#25973) k850 válasza (jan) (#25968) üzenetére


k850
addikt

Én a Business Calendar részesítem előnybe, de működik a aCalendar is. PC a MyPhoneExplorert használom gyors szerkesztéshez.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#25974) twine válasza gzbotii (#25970) üzenetére


twine
addikt

Nekem is volt egy kis zavar amikor a bankom megszüntette az összes Visa zsugát(ami már be volt regisztrálva google-nál),,és kiadta helyette a Maestro-t...
Ugyanez történt,,,Maestro-t nem fogadja el(ellenben szinte mindenhol tudok vele online fizetni,mert CVC kódos),,,

...de nem estem kétségbe,,,Regisztráltam a feleségem zsugáját(MasterCard) ;] :DDD

(#25975) Orionk válasza atike (#25972) üzenetére


Orionk
senior tag

A simkártyát 10 éve vettem és akkor hozzá egy telefont.
10 év után most vettem először androidos készüléketé és sim kártyát is akarok újat, azaz szolgáltatót váltani.

Ezért van még mindig a sim kártyán, mert eddig nem volt ilyen készülékem, stb...

Telefonon tárolni nem szeretném, mert ha eladom a telót, mert pl. 1 év múlva szeretnék újat, akkor onnan megint másova kellene másolgatni.

Viszont ez a google tárolás, hogy google accountban legyenek, ami mindig online elérhető. Ez érdekelne.

Tudnál segíteni, hogy ez hogyan megy ?

köszi

(#25976) ux1 válasza Orionk (#25975) üzenetére


ux1
addikt

pl. automatikusan... ha van google fiókod. :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#25977) Orionk válasza ux1 (#25976) üzenetére


Orionk
senior tag

oké, de hova kattintsak ? :)

Ha belépek google mail-re, akkor nem látom azt, amit fel kellett volna már szinkronizálnia.

Pedig az androidos telefonon a GooglePLay miatt már beállítottam a Google fiókot.

(#25978) LonGleY válasza junkpod (#25957) üzenetére


LonGleY
veterán

Menti, de nem az igazi, mert nem csak onnan pakolok programokat, és van, aminek Play-es linkje sincs.

[ Szerkesztve ]

(#25979) Deck válasza Orionk (#25977) üzenetére


Deck
titán

Nálam úgy van, hogy:

Telefonkönyv - Kapcsolatok importálása (pl simről) - Ezután felajánlja a Google fiókomra a mentést.
Ha meg új kapcsolatot hozol létre akkor oda mented, mivel megkérdi hova akarod menteni.

Sonyknál így van.

PS5

(#25980) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

melyik a "legjobb" softwares cachelő app, sd kártya olvasás / írás gyorsítására ?

(#25981) punky10 válasza twine (#25967) üzenetére


punky10
addikt

A virágbolt nekem is csak hirtelen felindulásbol ugrott be...
Engem is ez bosszant,hogy megkedveltem,bár nem fontos(szerencsére...)egy ilyen app a számomra,de hozzászoktam,és egy 1x1-es widget mindíg elfért valamelyik képernyőn.Az app pedig egyszerű volt,gyors,pontos és látványos.Én is sajnálom.Ha esetleg találsz egy hozzá hasonlo alkalmazást,akkor bátran szólj... :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#25982) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy mivel és hogyan tudom az alkalmazásaim mentéseit/beállításait rom csere után visszarakni?
app2zip-el lementettem az alkalmazásaimat CWM-ből telepíthető formátumba. Ez működik is. Viszont azt hogy pl hol tartottam egy játékkal azt nem jegyezte meg.
Tehát azt szeretném tudni, hogy mint kell lementeni ahhoz hogy az is meg legyen?

Köszönöm

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#25983) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Az megoldható valahogy hogy a telefonon böngészem pl a bithument, és ha kell egy torrent rábökök a letöltésre, és elindul a letöltés az otthoni torrent szerveremen?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#25984) Ghostman78 válasza Killerlaca (#25982) üzenetére


Ghostman78
senior tag

titanium backup ;)

(#25985) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Tud valaki ajánlani egy görgethető rss olvasót? A Feedly-t próbáltam, de nem működik a widget része, így most a Sparse rss-t használom, de nem az igazi.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#25986) Keresztapper válasza LLKobe (#25983) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Mi fut a szervereden? (nekem a transmission, ott megoldható pl transdroid-dal)

http://palscoffeetech.com/

(#25987) air válasza LLKobe (#25983) üzenetére


air
nagyúr

Mi az a torrent? :U

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25988) BullZeye válasza air (#25987) üzenetére


BullZeye
veterán

(#25989) Killerlaca válasza Ghostman78 (#25984) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Okés de azzal mit mentsek le.
Az egész rendszer nem kell csak ugye az alkalmazások mentédei/beállításai.
Ezt hol tárolja az Android?

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#25990) air válasza BullZeye (#25988) üzenetére


air
nagyúr

:W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25991) LLKobe válasza Keresztapper (#25986) üzenetére


LLKobe
veterán

uTorrent

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#25992) Rimuru válasza LLKobe (#25991) üzenetére


Rimuru
veterán

Webes felület és/vagy remote.

air: Mi a probléma? Linuxot mindenki így tölt le. :P Nálam mindig bent van a legfrissebb Arch ISO.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#25993) Tyer válasza air (#25990) üzenetére


Tyer
őstag

Én azt hiszem értem:P

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#25994) BullZeye válasza air (#25990) üzenetére


BullZeye
veterán

A jó cserkész ott segít, ahol tud :))

(#25995) Pagi79


Pagi79
tag

Saját kérdésemet szeretném megválaszolni:

Ha olyan videólejátszót keres valaki amiben lehet a hangot késleltetni: BSPlayer

(#25996) FZsolt15 válasza Killerlaca (#25989) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

A Titanium Backuppal eltudod menteni az alkalmazásokat és azok adatait (az SD kártyára) és utána vissza is lehet állítani, root kell hozzá.

(#25997) asdasdasd válasza LLKobe (#25983) üzenetére


asdasdasd
tag

(#25998) Balinov válasza asdasdasd (#25997) üzenetére


Balinov
félisten

ajanlom magamat torrentFu-val..bakker, mar tobb, mint 3 eves az iras :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#25999) Killerlaca válasza FZsolt15 (#25996) üzenetére


Killerlaca
senior tag

És miket pipáljak be a Titanium backup-ban elég csak az alkalmazásaimat?

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#26000) dokee78


dokee78
félisten

Valaki állított már vissza TB-vel mentést kisebb kijelzőről nagyobbra váltásnál?

A közel jövőben váltok telót nagyobb felbontásra és érdekel okoz-e hibát a felbontás méretbeli különbség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.