Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25651) SziberTomi válasza szumoo@gmail (#25650) üzenetére


SziberTomi
tag

Sziasztok.

Olyantól kérnék segítséget elsősorban, aki használt Business Calender Free programot. Beállítottam, szinkronizáltattam, kiraktam a widgetet, eddig minden okés. Testre is szabtam, hogy egy időben 7 napot mutasson, és lehet lent előre és hátra tolni a heteket. Viszont az zavar engem, hogy minden az adott naptól mutatja a 7 napot. (úgy értem mondjuk most ugye vasárnaptól szombatig.)

Nekem viszont úgy kellene, hogy mindig éppen az aktuális hetet mutassa hétfőtől vasárnapig. És ha letellik vasárnap, akkor lépjen át a következő hétre és azon a héten is vasárnap estig mutassa azt a hetet. Alul pedig így a heteket lehetne csúsztatni előre hátra.

Ezt be lehet állítani valahogy? Ha igen, legyen szíves segítsen nekem valaki és írja le hogyan.

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget. :)

Szerk: U.i: Bocsi, hogy válasznak ment :S

[ Szerkesztve ]

iPhone 5S

(#25652) xenom0rph


xenom0rph
őstag

playstoreban láttam valamelyik nap egy galéria appot, 'fla'-val kezdődött ha jól emlékszem, valaki nemtudja melyik volt? :R

halahala

(#25653) goom válasza air (#25644) üzenetére


goom
senior tag

Két példa a közelemből: Őrség, Kőszegi-hegység.
Én magam mondjuk mindkettőt elég jól ismerem, de ha Te idejössz pl. a fővárosból, könnyen beleveszel a sűrűbe, hidd el. Pedig mindkettőt érdemes bebarangolni... :)

(#25654) LonGleY válasza Bozek (#25647) üzenetére


LonGleY
veterán

Ezt a kérdést te sem gondolhattad komolyan.

(#25655) LonGleY válasza junkpod (#25643) üzenetére


LonGleY
veterán

Sajnos nem jó. Ráadásul 40 MB ramot eszik... o_O

[ Szerkesztve ]

(#25656) darvinya válasza SziberTomi (#25651) üzenetére


darvinya
titán

Azért mutatja vasárnaptól szombatig, mert a hét kezdő napja vasárnap és nem hétfő.
Ez lehet magában a naptárban, vagy a widgets -ben is.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#25657) gzbotii válasza air (#25639) üzenetére


gzbotii
veterán

Ahol nincs térerő? :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#25658) junkpod válasza LonGleY (#25655) üzenetére


junkpod
nagyúr

Hogy enne már 40 megat mikor az egész App nincs 3 mega?

Navi : Google maps - el mi bajotok van? Forgalmi adatokat is mutat, ingyenes és offline is működik. Vagy 3betűs, bár a waze és a Google maps is többet ér már.

Box's don't touch!

(#25659) freemanone válasza junkpod (#25658) üzenetére


freemanone
őstag

ne erre alapozd a ram használatot... swiftp nincs 100kb de 4-5MB ramot eszik futás közben.

(#25660) air válasza Bozek (#25647) üzenetére


air
nagyúr

Tényleg. Akkor mi a francért vannak navigációs programok? Mókusvakítás ez egész.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25661) junkpod válasza freemanone (#25659) üzenetére


junkpod
nagyúr

Na jó de nem is találom a futó progik között, kíváncsi vagyok honnan jött ez a 40 mega.

Box's don't touch!

(#25662) freemanone válasza junkpod (#25661) üzenetére


freemanone
őstag

Tegyél fel egy memória monitor appot. Megeszik a flash notification app több mint 50mb-ot is. Most néztem meg.

(#25663) Foose válasza fdisk (#25645) üzenetére


Foose
addikt

Én speciel ezt használom. De csak úgy érdemes használni,ha megveszed hozzá az unlockert is,anélkül nem takarítja a programokat. (ettől még a cache mappákat asszem pucolja,de sok app is tárol felesleges cuccokat amik törölhetőek)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25664) Deck válasza Foose (#25663) üzenetére


Deck
titán

+1 A legjobb az SD Maid PRO.

PS5

(#25665) #16695808


#16695808
törölt tag

Sziasztok szeretnék kernelt cserélni, de nem tudom hogyan kell. Cwm recovery már megvolt tehát a root is kész. Azért kéne mert a gyári kernel nem támogatja a swap-ot. (alcatel 918d)

(#25666) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Szevasztok!
Tudna valaki dobni egy régebbi időkép linket (kb 1.4)?Nem tudom leszedni sehonnét sem,ami a marketen van legújabb az meg egy határ szar mert lefagy.

(#25667) Tyer válasza goom (#25653) üzenetére


Tyer
őstag

Alapvetöen mind2 oldalnak van igaza szerintem.
Amiket irtál, ezek kiránduló helyek inkább, nem? Mm turázni kell inkább, gyalog, nem kocsikázni...
Az iylenekre külön navit javasolnék... Mert amiket használunk, az uton akar tartani, no tanösvény, stb. Nyáron (tavaly) a Hutákban voltunk, és a kirándulásokat nem nagoyn lehetett volna Navival lenyomni. Mivel nem volt rajta a térképen az ösvány... Runtastic-kal mentem, de ugye az is csak a gps koordinátákkal számolt, mert ugye ut az ott se volt (gmap alapu.)
A waze-en pl fel lehet rajzolni ezeket az utakat, mint turautak, és ugyen navigálni nem fog (mivel ahogy mondtad nincs net kapcs. (tételezzük fel, hogy a Hutákban sincs), de GPS alapon mutatja hol vagy... és látod merre kell menni...
A tökély a 2 közt van...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#25668) air válasza szumoo@gmail (#25650) üzenetére


air
nagyúr

És hogy jön ez a lefedettséghez? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25669) junkpod válasza Foose (#25663) üzenetére


junkpod
nagyúr

Mutassatok már egy screenshotot ahol 40 megat eszik a flashnoti.
Illetve azt sem értem miért kell a memóriát nézegetni és állandóan törölgetni? Hiszen a droid kB 100%-ban használja a memóriát, ami nem aktív azt cache használja. Teljesen értelmetlen törölgetni csak lassitod a rendszert.

Box's don't touch!

(#25670) air válasza goom (#25653) üzenetére


air
nagyúr

Rossz példák, nem túrázásról volt szó. :(

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25671) S e t h válasza goom (#25653) üzenetére


S e t h
nagyúr

A navikban vannak olyan lehetőségek ,hogy elkerüljük a kullancsokat?
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#25672) tomy86 válasza air (#25670) üzenetére


tomy86
addikt

"Ahol nincs lefedettség, oda nem kell navi."
Ja és külföldön (én többnyire ott használom) rámegy egy autó ára az online navigációra :D
Tudom nem a lefedettségről szól, de eredetileg ez volt a kérdés:
"Létezik használható, ingyenes (vagy megfizethető) navigációs program, ami offline módban is működik androidra?" Erre ajánlgatjátok az online navikat.

(#25673) air válasza tomy86 (#25672) üzenetére


air
nagyúr

Szó nincs róla. Én nem ajánlottam semmit. A tévedéseket cáfoltam. Egyébként kb. hetente kétszer kérdezi meg valaki, hogy milyen offline, ingyenes, használható navi van Androidra. Az a minimum, hogy használják a keresőt.
És tudomásul kell venni, hogy a használható - ingyenes - offline opciókból kettőt lehet választani. A 3 együtt nem megy. Kevés kivétel van, de egyesek azokba is bele tudnak kötni. Részemről befejeztem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25674) tomy86 válasza air (#25673) üzenetére


tomy86
addikt

"Az a minimum, hogy használják a keresőt"
Ez nem csak navi esetén nem szokás :)

(#25675) SziberTomi válasza darvinya (#25656) üzenetére


SziberTomi
tag

Nekem nem az a gondom, hogy mindig vasárnaptól vasárnapig mutatja, mert ha épp kedd este van, akkor keddtől mutatja következő hét hétfőig. Az aktuálistól gördül mindig, és 7 napot mutat.

Erre kellene megoldás, hogy fix hétfő legyen mindig elöl és heteket lehessen léptetni, de magától lépjen.

iPhone 5S

(#25676) Foose válasza junkpod (#25669) üzenetére


Foose
addikt

Én például akkor kezdtem el használni,amikor opera mobile-t használtam,és nem tudtam törölni azt a hirtelen összegyűjtött 20-30MB-t,amit netezés szedett össze. (cache törlés sem törölte) Én a mai napig emiatt használom.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#25677) twine válasza Endless (#25563) üzenetére


twine
addikt

Szia,,,
Én is szenvedtem vele,( Zedge) de pont ugyanez van nálam is még mindig:( full wipe után patentul működött pár napig, aztán ugyanaz, ahogy leírod,,, ép úgy öszehányja magát, mint eddig,,, az a sejtésem, hogy valami "alap" app-al összeveszik, de arra sem energiám, sem kedvem, hogy kiderítsem, vajon melyik lehet az...
Így maradt az a verzió, hogy a háttérképeket amit használok lementettem,a zedge meg ismét ment a levesbe :U

(#25678) LonGleY válasza junkpod (#25669) üzenetére


LonGleY
veterán

Mondom, hogy annyi, szerinted viccből írtam? Ami lassítja a rendszert, azok az ilyen szutyadék programok. Kb. 3 ilyen megtömi a ramot, és ha a rendszer kilövi őket, megszűnnek működni. De biztos tök lényegtelen... Szerinted, ha egy Notification Toggle-t be tydnak szorítani 3 MB-ba, akkor egy olyannál, aminek csak a LED kezelése lenne a dolga, nornális a 40?

[ Szerkesztve ]

(#25679) Richee11


Richee11
senior tag

sziasztok!
Tudtok ajánlani egy jó kamera alkalmazást? Sajnos az alap annyira nem jön be, ezért kéne valami más alternatíva.
Előre is köszönöm! :)

(#25680) Seems Legit!


Seems Legit!
csendes tag

Milyen aplikációval tudom a többi hozzáférését korlátozni?
Például: Ne férhessen hozzá a navigáció a címtáramhoz és hasonlók. Régebben Pdroidot használtam, mert tartalmazta a ROM-om, de sajnos jelenleg az nincs (4.0.4)

(#25681) gipsztigris válasza junkpod (#25669) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ez így igaz!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#25682) gipsztigris válasza LonGleY (#25678) üzenetére


gipsztigris
addikt

Amióta nem nyúlok mindenféle memória felszabadító programhoz, azóta valahogy simábban megy minden. :)
Jaaa! És vastagon lesz@rom, hogy mennyi szabad RAM van a gépemen. :))

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#25683) air válasza gipsztigris (#25682) üzenetére


air
nagyúr

+1
Igen, ez a megfelelő Androidos szemlélet. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25684) LonGleY válasza gipsztigris (#25682) üzenetére


LonGleY
veterán

Ki beszélt itt memória-felszabadító programokról? Én az igénytelen / nem működő appokat próbálom elkerülni. Legalább az előzményeket olvasd el előbb, mielőtt írsz!

[ Szerkesztve ]

(#25685) Tyer válasza Richee11 (#25679) üzenetére


Tyer
őstag

LgCamera, Camera360,vagy nézdmeg az uj 4.3 cameraját. Bár azt nem probáltam még ki...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#25686) Tyer válasza Tyer (#25588) üzenetére


Tyer
őstag

Volt itten egy ilyen kérdésem...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#25687) gipsztigris válasza LonGleY (#25684) üzenetére


gipsztigris
addikt

"Én az igénytelen / nem működő appokat próbálom elkerülni."
Másoknak meg kifejezetten arra van igényük! :DDD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#25688) fdisk válasza Foose (#25663) üzenetére


fdisk
őstag

Köszi.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#25689) gacsoi válasza Tyer (#25685) üzenetére


gacsoi
senior tag

az uj 4.3 - t lehet valahonnan letölteni??
Közben megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

(#25690) LonGleY válasza gipsztigris (#25687) üzenetére


LonGleY
veterán

De most hogy jön ez ide? Javasoltak nekem egy progit, ami nem működött, ráadásul indokolatlan fogyasztással bír, erre elkezded nyomatni a szöveget, hogy kinek mi kell és hogy szarod le a rendszered memória-fogyasztását... Eszednél vagy? Mi lenne, ha akkor nyúlnál a küldés gombhoz, ha annak valóban értelme van? Lehet meglepő, de engem érdekel, hogy mit használok a gépemen, ráadásul erről szól a topik is.

[ Szerkesztve ]

(#25691) petipetya válasza gacsoi (#25689) üzenetére


petipetya
nagyúr

[link]

"nincs rá lezsóidő"

(#25692) Richee11 válasza Tyer (#25685) üzenetére


Richee11
senior tag

csak ez a 2 van? mert őket már próbáltam és nem győztek meg

(#25693) gacsoi válasza petipetya (#25691) üzenetére


gacsoi
senior tag

Köszönöm :)

(#25694) MartOOn válasza Richee11 (#25692) üzenetére


MartOOn
addikt

Camera fv5

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#25695) fdisk


fdisk
őstag

Elég vérszegény a beállítási lehetőség fényképezéskor ennél a 4.3-nál. :(

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#25696) gipsztigris válasza LonGleY (#25690) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nem volna baj, ha visszavennél egy kicsit! Nem tudom mikor neveztek ki a fórum moderátorának, de nincs a neved mellett semmi sem! Nem személyeskedtem, légyszíves és fogd vissza magad!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#25697) Richee11


Richee11
senior tag

amúgy camera360-ba miért vesz fel hangot fényképezésnél? meg azt hol lehet kikapcsolni?

(#25698) Tyer válasza Richee11 (#25692) üzenetére


Tyer
őstag

LG 540-en ezeket használtam, a HTC kamerájával meg vagyok kelégedve.

Hangot veszfel? Ez nekem uj? Mit értesz ez alatt? Megnézed a képet, és zaj van alatta?

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#25699) petipetya válasza Tyer (#25698) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Galaxy S4-ben van egy ilyen funkció, hogy a fotó mellé hangot is vesz fel: [link]

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#25700) Richee11 válasza Tyer (#25698) üzenetére


Richee11
senior tag

igen, de azt már megoldottam, bocsi!
csak az a rossz, hogy amikor fókuszál akkor egyfolytában használja a vakut. akár merre húzom a kamerát, akkor mindjárt megvillan, pedig nem is fényképezem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.