Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139094) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Sziasztok,

vettem egy galaxy activ tabot. Ahogy bekapcsoltam, szokás szerint rögtön letiltottam a

• szoftverfrissítéseket.
• az app store-ban az alkalmazások frissítéseit
• a google fiókban a szinkronizálást

ennek ellenére állandóan megjelenik egy letöltött szoftverfrissítésre felhívó üzenet, amit nem lehet kiirtani, és egyszer már bele is szaladtam, hogy frissített, de újra kezdte.
Ma pedig a gmail üdvözölt örömmel, hogy a kedvemért megújították az egész felületet.

Rögtön mentem az alkalmazáskezelőbe, és töröltem a gmail alkalmazás minden frissítését, de megint csak a az új felülettel indult el. :W :W :W

Kérdésem:
hogyan lehet még ezeken kívül védekezni a frissítések ellen??? hol rontottam el?
vissza tudom csinálni valahogy a gmailt? gyári reset...? az kiirtja a szoftverfrissítéseket is?
H esetleg eltávolítom a gmail alkalmazást és egy másik gépről visszateszem a régit?

Sajnos a tabon az eredeti 4.4 android helyett már a később kiadott 5.1 fut.
Arra van esetleg mód, hogy a Kit Katot visszategyem rá? Nem baj, ha rootolni is kell hozzá..

Van erre megoldás?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.