Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138401) nyisziati válasza Somatom (#138394) üzenetére


nyisziati
veterán

Biztos a szívére vette, hogy a múltkor beszóltál neki. ;)

(#138402) Somatom válasza nyisziati (#138401) üzenetére


Somatom
veterán

Pedig, azt csak egy visszajelzésnek szántam, azért nem is folytattam/reagáltam utána. Ráadásul, a kommentekből úgy tűnt, hogy volt alapja. Sztem korrektebb így, pacekba megmondani, mint nyafogni egy házigazdánál.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#138403) kaciokos válasza Somatom (#138402) üzenetére


kaciokos
őstag

Így vagy úgy, én személy szerint sajnálom. :(

(#138404) crok válasza Somatom (#138402) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem hiszem hogy ennek lenne hozzá köze. A Topikgazda offtopik topikban elköszönt, nem volt és nem lesz annyi ideje erre mint előtte - ennyit írt dióhéjban. De ha írsz neki akkor bizonyára elmondja ha más is volt a háttérben. A TG leköszönő hozzászólásban ennél több info nincs és kedélyes a hozzászólás - és a fórumon amúgy marad.

(#138405) Somatom válasza crok (#138404) üzenetére


Somatom
veterán

Ezzel csak az a bibi, hogy a TG topik nem nyilvános. Sztem mi is érdemeltünk volna egy leköszönő hsz. -t. Remélem, hogy tényleg nincs köze hozzám, mert amúgy kifejezetten kedveltem, ahogy régen művelte ezt a topikgazdaságot. Amikor figyelmeztetett vkit, abban volt egy olyan csipkelődős humor, amitől nem volt sértő és lehetett rajta szórakozni. Csak, aztán ez átment "száraz szigorba". Gondolom azért, mert besokallt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#138407) lovace


lovace
aktív tag

Sziasztok!
Google Naptár - remélem jó helyre írok.
Adott egy Samsung telefon, amin használva van a samsung calendar. Telepítettem a Google Naptár alkalmazást, amit megnyitva automatikusan láttam a google naptáram - korábbi és elkövetkező - eseményeit. Az asztali felületet megnyitva viszont nem látom a google naptárból szinkronizált eseményeket. Tudnátok segíteni, hogy mit kell tennem ahhoz, hogy a mind telefonon mind pedig asztali felületen lássak minden eseményt? Előre is köszi!

(#138408) mobilizmo válasza lovace (#138407) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Valószínűleg a samsung naptáradat be kellene importálni a google naptáradba a pc-n.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#138409) lovace válasza mobilizmo (#138408) üzenetére


lovace
aktív tag

Igen, valami ilyesmire gondoltam én is, de akárhogy próbálom keresni nem találom az asztali felületen ezt a lehetőséget.

(#138410) MikeWazowski válasza Somatom (#138392) üzenetére


MikeWazowski
veterán

Mármint kicsoda?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#138411) mobilizmo válasza lovace (#138409) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Beállítások-> Naptár felvétele vagy Importálás/Exportálás

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#138412) DrBubo77 válasza MikeWazowski (#138410) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

beg

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#138413) Bozek válasza Nimrod (#138300) üzenetére


Bozek
nagyúr

Quik? Bár nem tudjuk, hogy mit is akarsz pontosan szerkeszteni.

(#138414) Racer77


Racer77
tag

Sziasztok! Iphone 8Plus telefonom van. Elégedetlen vagyok a kamerával,a képek szinte mindig sötétek,kivéve akkor ha teljes nappali fényben készül a kép. Viszonylag sok képet készítek ezért zavar a dolog. Más bajom nincs vele,elég gyors,16 hónapos a telefon,95%-os az akksim,nemtudom ez jónak számít e. Bevallom elgondolkodtam a váltáson,viszont jelenleg pénzem nincs az új iphone 11-re,és a kinézete sem igazán fogott meg. Érdekelnek az újdonságok,jó áron meg tudnám venni most a Honor 20 Pro-t,aminek jobb a kamerája jelenleg mint az iphone-oknak,viszont Androidos. A haverom OnePlus 6 telefonját látva elég kiforrott és letisztult az Andorid rendszere. Így a OnePlus 7Pro is elnyerte a tetszésemet. Egy kicsit tartok az új rendszertől ezért is lennék kíváncsi a véleményetekre hogy milyen lenne a váltás az Androidra.

(#138415) Somatom válasza Racer77 (#138414) üzenetére


Somatom
veterán

Biztos, hogy könnyebb, mint nekem egy iPhone -ra. Bár, ahogy a Google munkálkodik, lassan már mindegy lesz. :O

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#138416) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

Csak én nem látom egy ideje a Google Play weblapon keresés után a "legalább 4 pontot" egy legördítőben vagy kigyalulták?

(#138417) M3oH válasza Racer77 (#138414) üzenetére


M3oH
addikt

Nehéz erre pontos választ adni, mert meg kell neked tapasztalni. Az biztos, hogy egy OP7proval nem fogsz mellé, remek hardver és szoftver páros. Gcammal csodás képeket készít. Aőőpkban kicsit új és más lesz mint az i8+, de minden megtalálható andriodra is.

(#138418) kaciokos válasza Racer77 (#138414) üzenetére


kaciokos
őstag

Szerintem a nagy különbség a két rendszer között, hogy az iOS sokkal jobban optimalizálva van, amit meg lehet vele csinálni, azt stabilan és jó minőségben tudja, viszont van egy csomó dolog, amiben lekorlátoz, és az Android engedi. Ezek lehetnek egészen apró dolgok (pl. főképernyőn ikonok tetszőleges elhelyezése), vagy nagyobbak is (pl. a file-kezelés erős korlátozásai). A nyitottság szerintem mindenképp jól jön, a fő kérdés az, hogy téged az apró eltérések és kis bizonytalanságok mennyire fognak zavarni.

(#138419) M3oH válasza kaciokos (#138418) üzenetére


M3oH
addikt

OP telefonok nagyon vannak optimalizálva, stabil és gyors működés.

@Racer77: sztem Melyik okostelót topicban is tedd fel a kérdést: [link]

(#138420) SharpSA válasza kaciokos (#138418) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez az ios optimalizáltság ma már nem teljesen igaz. Tapasztalatból mondom. Valamivel talán jobb a helyzet, mint az androidon, de utóbbi esetén ez erősen gyártó függő.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#138421) mobilizmo


mobilizmo
Topikgazda

Hölgyek és Urak!

A melyik telefon optimalizáltabb, melyik mobil operációs rendszer jobb témák nem kimondottan e topikba tartoznak. OFF-ban sem. Kérem ezt a beszélgetést máshol folytatni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#138422) Fall-N válasza SharpSA (#138420) üzenetére


Fall-N
veterán

Inkább egyáltalán nem igaz. Hányszor sül el rosszul egy frissítés, ami után borul sok dolog. Ma már az Android is stabil, semmi gond vele. Persze a gyártói gányoláson átesett verziók más kategória, ott lehet még meglepetés.

(#138423) SharpSA válasza Fall-N (#138422) üzenetére


SharpSA
veterán

Igyekeztem finoman fogalmazni. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#138424) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Melyik alkalmazással lehet albumot / mappát beállítani háttérképnek úgy, hogy x időközönként változzon?

(#138425) MikeWazowski válasza DrBubo77 (#138412) üzenetére


MikeWazowski
veterán

Köszönöm! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#138426) kiraly.andra válasza #54715584 (#138424) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Bár a neve esetleg mást sugall, a MultiPicture Live Wallpaper az egyik lehetőséged.

:a:

(#138427) Fall-N válasza #54715584 (#138424) üzenetére


Fall-N
veterán

Én a Wallpaper Changert használom. [link]

(#138428) instantwater


instantwater
addikt

Braveben eltűntek a lapok előnézetei, és most csak egy sima listában látom a nyitott lapokat.
Másnak is eltűnt, mert ez egy "feature", vagy nálam történt valami és újratelepítes megoldaná?
Köszi

(#138429) Fall-N válasza instantwater (#138428) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez a Chromeban debütált egyszerűsített lapváltó, valahol ki lehet kapcsolni a //chrome:flags-ben. Ott nincs alapból aktiválva.

[ Szerkesztve ]

(#138430) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Csak én nem találok keresőt ,vagy tényleg nincs? :O Szeretnék a topikban a Total Commanderre rákeresni ,de gőzöm nincs hogyan tudnám megtenni. Bocsi ha hülye vagyok ,de öregszem :D

(#138431) crok válasza Tökimanó (#138430) üzenetére


crok
Topikgazda

(#138432) eclipse19 válasza Tökimanó (#138430) üzenetére


eclipse19
senior tag

Jobb felső sarok...

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#138433) Tökimanó válasza eclipse19 (#138432) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Na fa..a! Piszkálta a csőrömet hogy mi lehet a jobb felső sarokban. Mert nekem semmi.

Aztán próbaképpen 100% -ról lekicsinyítettem az oldalt75 % -ra . Voalá! Ott is van amit keresetem. Most már csak azt nem értem hogy ez miért van. Na de mindegy is ami kellet az megvan és kész. Köszönöm a segítséget Neked és Croknak is!

(#138434) togvau válasza mobilizmo (#138352) üzenetére


togvau
senior tag

jó, abban benne van az idióta vezetőség is, akik csillivilli, majd mi megmondjuk mit akarsz te csinálni filozófiával működnek, minden túl nagyra nőtt cégnél, de az india programozók gány melói közismertek. Nekem is beszéltek róla tavasszal, hogy jaj az indiai fejlesztések kijavítása az egy rémálom, aztán megismertem egy indiai szoftvert, és... teljesen igazuk volt. Az indiaiak olcsón, sok kódot összedobnak... az már más kérdés, hogy optimalizálatlan, átgondolatlan, és tele van hibákkal, de sikerült teljesíteni a release terveket :D

Mellesleg az is érdekelne, hogy hogy lehet hanggal irányítani a telefont. Bekapcsoltam ezt az ok google-s marhaságot, de ez csak keresni tud. Mondogathatom neki az állítólagos parancsokat, mint open alkalmazásnév, de csak rákeres arra hogy "open alkalmazásnév"...

hitler, sztálin, micro usb

(#138435) crok


crok
Topikgazda

Newpipe és Skytube felhasználók: nálatok se mennek a videok? Biztos épp piszkál a háttérben a Youtube.

@togvau #138434: akkora +1 hogy kilóg a képernyőről..

(#138436) instantwater válasza crok (#138435) üzenetére


instantwater
addikt

Ezeket lehet asztali böngészővel szinkronizálni? Számomra a gyári YouTube nagy előnye, hogy ugyanazokat az ajánlott videókat látom minden eszközön belépve.

Bár Youtube Vanced appot használok telefonon a reklámok miatt, gépen pedig reklámszűrővel nézem a YouTubet.

[ Szerkesztve ]

(#138437) Fall-N


Fall-N
veterán

Jetaudioban, hogyan lehet eltüntetni a speed opciókat a lejátszó felületről? Erre gondolok. Play Áruházas képekben nincs ott.

(#138438) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Sziasztok!

Tud valaki egy jó internet rádió alkalmazást, ami szabadon megadott stream-et le tud játszani? Próbáltam már párat, de nem jöttem rá, hogy a "beépített" állomások mellett hogyan lehet megadni egy stream-et. A VLC meg mintha nem tudná, csak a desktop verziója. A rádió saját lejátszója (Rocker Rádió) meg nincs a helyzet magaslatán.

Köszi,
Z

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#138440) kory24 válasza Dark Archon (#138438) üzenetére


kory24
őstag

Xiia live is tud olyat

[ Szerkesztve ]

(#138441) Dark Archon válasza #20749568 (#138439) üzenetére


Dark Archon
addikt

Jó, de ez melyik program?

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#138442) mobilizmo


mobilizmo
Topikgazda

Figyelmeztetés, ha még nem olvastátok volna!

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#138443) zhorvath válasza Fall-N (#138437) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Szerintem azt külön sehogy. El lehet tüntetni az összes vezérlőt együtt, de külön kikapcsolásra én sem találtam semmilyen lehetőséget.

(#138444) Fall-N válasza zhorvath (#138443) üzenetére


Fall-N
veterán

Ha kikapcsolom a lejátszás vezérlő gombokat, akkor az a hülye sáv ugyanúgy ottmaradt. Nem értem minek egyáltalán. :F Ki akár 80 vagy 120%-os sebességgel zenét hallgatni? Mindegy majd írok a fejlesztőknek, hogy rakjon már bele egy opciót a kikapcsolásra.

(#138445) kaciokos válasza Dark Archon (#138441) üzenetére


kaciokos
őstag

VLC. Amúgy régebben a TuneIn Radio is tudott ilyet, lehet, hogy még most is, csak egy ideje már nem használom. Ráadásul még az is lehet, hogy benne lesz az adatbázisában az általad keresett rádió.

(#138446) Probert75 válasza Fall-N (#138444) üzenetére


Probert75
addikt

Aki esetleg nem zenét, hanem hangoskönyvet hallgat

(#138447) Dark Archon válasza kaciokos (#138445) üzenetére


Dark Archon
addikt

Meg van, köszi :R

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#138448) SOAD19


SOAD19
addikt

Sziasztok!

Yt app kapcsolatban lenne egy kérdésem. Másnak is bababolt az ajánlott videók előképének betöltése, kissé szaggat, lassan tölti be. Ahogy kicsit lejjebb tekerek a betöltött élőkép helyett fekete lesz, és ha újra visszafordítják rá, akkor újra betölti. Remélem nagyjából érthető volt. Egyéni vagy általános gebaszról van szó?

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#138449) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

üdv.

szükségem lenne egy androidos kis segítségre.
BLACKVIEW BV6800 Pro telefonom van 8,0 Androiddal, a gondom hogy telepítettet programok nem indulnak el automatikusan telefon indítással. milyen beállítást nézzek meg?

De hogy aktualitása is legyen: Life 360 és a Macrodriod nem indul el a készüléken. Két különbözön, azonos tipusok és androiddal rendelkeznek.

(#138450) Dr.NX válasza SOAD19 (#138448) üzenetére


Dr.NX
addikt

"Remélem nagyjából érthető volt."

Különösen a bababolt könnyítette meg a megértést! ;] :D

Elfogadom a sütiket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.