Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed olvasd el a Témaösszefoglalót, a Téma tudnivalókat vagy használd a keresőt.
Az esetek nagy többségében megtalálható a válasz!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47849) köpet válasza Petykemano (#47847) üzenetére


köpet
aktív tag

A pasztázás nem kérdés, alapvetően azzal gondoltam kezdeni a helyzet orvoslására irányuló próbálkozásaimat, csak előbb ellőttem a memtest86-ot.
Hozzáteszem, hogy ha lehet hinni a szenzoroknak ~72 fokig melegszik terhelés alatt, viszont a csavarmatricák épek a hátán, vagyis ezt a darabot a bányász urak nem bontották meg elvileg.
Kérdeztem egy szervízt, ami útba esett, 14k ellenében csinálnák meg. Vettem Mx-4-et meg 0.5mm arctic pad-et (remélem jó lesz rá, mert egyértelmű infót nem találtam sehol) a szomszéd boltban a negyedéért, a hétvégén nekigyürkőzöm.
Utoljára egy radeon 9800 pro-t pasztáztam át meg cseréltem rajta hűtőt zalman passzív hőcsövesre, szóval arra már nem nagyon támaszkodhatok. Találtam még otthon egy hd5450-et, azt átkentem gyorsan, túlélte, bár az összehasonlíthatatlanul egyszerűbb darab.
Azt nem tudja biztosan valaki, hogy sapphire nitro+ rx470 8gb-ra milyen pad kell? Valahol 0,75mm van, ami nem kapható, utána az, hogy a 0,5mm jó, de valahol azt is írta valaki, hogy 1mm kell rá valahova, csak a memóriákra kell 0.5mm, szóval kicsit bizonytalan vagyok. :F

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.