Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-08 20:59:31

LOGOUT.hu

AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31259) #77081088 válasza HSM (#31225) üzenetére


#77081088
törölt tag

Szia!

Hát, azt nem tudom miért nem egyezik a két GPU érték a teszt alatt,(később utánna nézek ennek,jelenleg elég elfoglalt vagyok) de itt egy teszt a 670 topikból,ahol szintén nem ugyan az az értékek monitorozódnak. Ez már egy tuningos teszt volt. Nem szúrtam el semmit! A 7950 nem az én gépemben dolgozik, ismerős küldte a tesztet. A 7870,660Ti volt az én gépemben és teszteltem, és most a 670-es kari. Ahogy mondtam korábban is, én semmit sem állítottam a kártyákon, nem is szeretem a tuningot! Ha lesz időm csinálok egy tesztet és MSI AB-vel együtt linkelem a képet hogy bizonyítsam, nem tuningoltam. Az én hozzá értésem ott kimerül hogy azért nem az nv oldalán látott értéket látod, mert boostol a kari, de ez már az AMD-nél is így van.Gondolom ezt Te sokkal jobban érted/tudod! Nem is vitatom szakmai hozzáértésedet! ;)

Szeretnék tisztázni egy dolgot! Nem vitázni akartam/akarok! Vannak emberek akik megveszik a kártyát és mindenféle tuning progik használata nélkül csak simán használni szeretnék! Én is ezek közzé tartozom. És azt hiszem joggal várnám el főleg egy 80-90k-s kártya esetében hogy legalább az egy lépcsővel kisebb szériát meghaladja a képessége tuning nélkül.Éppen ezért lepődtem meg a teszt alatt elért pontszámokon,és kérdeztem meg itt,hogy akkor most a karival van baj, vagy esetleg a komplett géppel. Értem én hogy tuningal jó adagot ráver, de nem vagyok annak a híve hogy addig nyúzzam amíg csak lehet.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.