Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) HERR Z válasza Oliverda (#1792) üzenetére


HERR Z
veterán

azabaj hogy a 790gx-es am2+ -os ecs is majdnem 30k szal valószínüleg az am3-mas se lesz olcsóbb
és még csak az se lehet mondani hogy majd az asrock beócsósít, mert a 770cf, 780+sideport lapjai is csak most jelennek meg európában 18-20k-s ársávban:(

[ Szerkesztve ]

(#1802) Oliverda válasza Konfigos (#1800) üzenetére


Oliverda
félisten

Akkor hagy bekapcsolva ha máshol nem zavar. Elrontatni nem fog semmit.

Herr Z: Nem gondoltam hogy olyan áron mérik, annyit nem ér szerintem. A Gigabyte és az Asus is ad ki a jelenlegi forgalomban lévő AM2+ verziókkal hasonló felszereltségű lapokat hasonló árakon. A Giga-nak ott lesz a 770 és 790X az Asus-nak pedig a 790GX.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1803) VinoRosso válasza g@bo (#1790) üzenetére


VinoRosso
veterán

hhmm mennyi lesz a X3 710 kb? Úgy látom egész jók lesznek ezek a PheII prockók, és majd nyár fele kéne egy erősebb proci, 2 mag kevés, 4 magv meg drága.

(#1804) g@bo válasza Oliverda (#1796) üzenetére


g@bo
nagyúr

naja, a 805 öst az első negyedévre irják, asszem kivárom, még nem létkérdés... bár ha hullik a 920-as ára. ki tudja.

vino, én x3-at tuti nem veszek.... az előző generáció se túl penge.

[ Szerkesztve ]

(#1805) Templomegere


Templomegere
senior tag

na asszem a gskill moduljaim egyike elszenderült ..... kb minden negyedik inditásra hajlandó csak észbe kapni ..... A crucial meg megy szépen .

(#1806) Oliverda válasza Templomegere (#1805) üzenetére


Oliverda
félisten

Csak nem beletört a bicska amikor le akartad róla szedni a bordát? ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1807) Templomegere válasza Oliverda (#1806) üzenetére


Templomegere
senior tag

nem álltam neki a bordának , túl újak még ahhoz hogy emiatt elcsesszem a garanciáját . Kicseréltem még dél körül ezeket a crucialra , és most amikor hazaértem raktam vissza a gskill-t , de nem akart elindulni a gép , aztán az egyikkel elindult a másikkal nem , aztán egyszer elindult egyszer nem . Azóta ezt csinálja .

(#1808) audi100td


audi100td
nagyúr

Szépen mennek le az árak: [link], 3 nappal ezelőtt itt még 255 Euro-ért kínálták legolcsóbban.

(#1809) bnss válasza audi100td (#1808) üzenetére


bnss
veterán

Elérte őket is az árcsökkentés, várható volt.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1810) g@bo válasza audi100td (#1808) üzenetére


g@bo
nagyúr

[link]

a 920-as a 240es zsákolt... euróval egész jól jön ki.... ;)

(#1811) Produkció válasza Oliverda (#1798) üzenetére


Produkció
senior tag

hogy állnak a Corsairrel? :U

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#1812) Oliverda válasza Produkció (#1811) üzenetére


Oliverda
félisten

Passz.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1813) Konfigos


Konfigos
őstag

Egy új valid eredmény: 3.9ghz csak pár mhzel több mint volt de ez is valami.Félek hogy az ocz memók se fognak sokat segíteni de hátha.

(#1814) Geller72


Geller72
veterán

Nos. 50k a 920 és 60k a940. Elő lehet venni a számológépeket újra.:D.
G3ll3r

(#1815) Templomegere válasza Konfigos (#1813) üzenetére


Templomegere
senior tag

hétfőn itt vannak az ocz ramok , meglátjuk !

(#1816) VaniliásRönk válasza Konfigos (#1813) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

A sima szorzóemelés helyett próbálkozz a HC emelésével is, lehet hogy segít, az 5000+ BE-mnél legalábbis bevált, szorzóemeléssel 3000MHz-ig sem jutottam, csökkentéssel viszont megy 3100-on.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#1817) VinoRosso válasza g@bo (#1804) üzenetére


VinoRosso
veterán

na ja de az úgy az egész előző phenom se volt valami phinom. :DDD

(#1818) Oliverda válasza VinoRosso (#1803) üzenetére


Oliverda
félisten

Athlon X4-nek fogják hívni azt a procit ami majd neked fog kelleni.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1819) VinoRosso válasza Oliverda (#1818) üzenetére


VinoRosso
veterán

2 megás cache-el? L3 nélkül , render + 3Dre kell:F annyira olcsóra nem tudják megcsinálni... Q8200 30k fele fog tendálni, szóval ennél olcsóbbnak kéne lennie az PII X3-nak cikra 25 körül, ha nem lesz olcsóbb akkor egyértelmű, hogy Q8200

(#1820) Oliverda válasza VinoRosso (#1819) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem írtad hogy mire kell. Ebben az esetben a PII X4 805 jöhet még majd szóba. Elég nagy árháború van kilátásban, tehát lehet hogy amire odakerülsz majd akár még ezt is megkapod 25 körül.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1823) elisha


elisha
tag

AMD Phenom2 X4 940 Black Edition Box Bruttó 79.400,- Ft.
Hát... Én még várok picit. Szerintetek lesz jelentősebb ármozgás manapság?

Túlterhelt a szerver...

(#1824) audi100td válasza elisha (#1823) üzenetére


audi100td
nagyúr

Itthon is van ahol már 64e Ft-ért kapni, amúgy ha kijönnek az AM3-as modellek, meg majd erősödik a Forint, akkor biztos lejjebb mennek még az árak.

(#1825) Konfigos válasza elisha (#1823) üzenetére


Konfigos
őstag

Hamonnál 65k.79k irreális érte, január végén február elején szerintem már 60k körül meglehet majd kapni.

Más: Biostar lapom cserélem úgy döntöttem.2 dolog miatt.Egyik hogy nincs kedvem venni még 1 dupla radit 9k-ért hogy normális hűtés legyen a lapon hanem inkább veszek egy olyat amin eleve az van.Másik meg felfrissitettem a bios-t a legújabbra aminek következtében már látja milyen proci is van benne viszont a tuningot oly annyira visszafogja hogy még a 3700mhz elérése is kínszenvedés volt vele.Tehát a novemberi bios a tuti azzal megvan a 3.9.
2 lap közül fogok választani: MSI KA790GX és az MSI DKA790GX.Mennyire hátráltatná vajon a deneb tuningot ha a sima nem D-s szériát venném?Nagykerből tudnám megvenni a sima 20k lenne a nagyobbik pedig 28k.Tudom ez nem az a topik de jó lenne egy olyat venni amire nem kell semmi pwm blokk chipset blokk csak a proci blokk és akkor nem kell vennem radit még. :(((

[ Szerkesztve ]

(#1826) simlisgumis


simlisgumis
tag

Ahonnan én vettem a 940 et ott már 200 eurora leesett az ára! A 920 as 178 euro

[ Szerkesztve ]

(#1827) jones965 válasza Konfigos (#1825) üzenetére


jones965
Modder

Egy dolgot ne felejts el, mert hiába van megfelelő hűtőborda a feteken, ha nincs légmozgás rajta a cpu blokk miatt, ugyancsak túl fog melegedni.
Én is így jártam anno az asus crosshair lapommal, amikor a cpu-ra blokkot tettem, hiába volt a csodás gyári heatpipe rajta a saját ventijével, felforrósította az egész lapot, úgy hogy ment a levesbe az is.

Egyébként én is meg vagyok lepődve az árakon, mert sok helyen még bőven 70e ft fölött kínálják a 940-es procit. Valszeg azok, akik gyorsan akartak kedveskedni a potenciális vevőknek, erre az intel árcsökkentése keresztbe tett nekik. A jelenlegi ár biztosan stagnálni fog jó pár hónapig, mivel a forinterősődés sem fog jelentősen felgyorsulni, :((( valamint az az új proci ( am3) is ekkorra van prognosztizálva.

(#1835) gyiku válasza Oliverda (#1) üzenetére


gyiku
nagyúr

jetway am3 support list [link]

hüllő

(#1836) g@bo


g@bo
nagyúr

szlovákoknál v cseheknél nem olcsóbb a deneb? úgyis kilesnék sörért...

tisztán 50ért nem láttam 920-ast... rendelt valaki a ready computertől? /ostrom/ valami 42+fa....

(#1837) Oliverda


Oliverda
félisten

AMD Phenom II Overclocked to 6.5GHz - New World Record for 3DMark (video)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1838) bnss válasza g@bo (#1836) üzenetére


bnss
veterán

Mintha már ott is Euro lenne a fizetőeszköz. Ready computertől rendeltem már, semmi probléma nem volt, nagyjából náluk is úgy megy a rendelés, mint itt a legtöbb bazárban, megrendeled, egy hét múlva visszaigazolás, és azon a héten megérkezik hozzájuk a termék, Pesten át is lehet venni.

Oliverda: nem rossz, jó látni ilyen szép eredményeket! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1839) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Politika a poltopicba és csak oda! :(((

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1840) Oliverda válasza bnss (#1838) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez a legjobb:

"AMD does not recommend pouring liquid nitrogen on your head or on your friend's head." :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1841) bnss válasza Oliverda (#1840) üzenetére


bnss
veterán

Igen, ezen nekem is megakadt a szemem. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1842) g@bo válasza bnss (#1838) üzenetére


g@bo
nagyúr

ojró nem gáz, van a 240-esből.... :K

szal ready nem gáz.... mert kérnek előleget. bár nemtom, később a garanciájuk mit ér. ( volt régen nagy ready is.... )

(#1843) bnss válasza g@bo (#1842) üzenetére


bnss
veterán

Ja, értem már. Garanciális ügyem még nem volt velük, erről nem tudok nyilatkozni.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1844) g@bo


g@bo
nagyúr

kedves oliver, 227 az usd, leszóltál a 240 miatt. közelit..... :P

és, ezzel távolodik kissé a deneb vételem is.. :(((

(#1845) jones965 válasza Oliverda (#1840) üzenetére


jones965
Modder

Amennyire én ki tudtam venni, abban a termoszban már nem igazán volt folyékony nitrogén, különben a hírben a befejező sor valahogy így festene:-dared otherwise with a murder accuse :D

(#1846) Crytek válasza Oliverda (#1837) üzenetére


Crytek
veterán

Azt nem értem én hogy minek ennyire minuszba hűteni a procit?

Next PC Upgrade: 2022

(#1847) Thrawn válasza Crytek (#1846) üzenetére


Thrawn
félisten

Hát, ha szobahőmérsékleten is fel tudod tornázni az órajeleit 6 GHz fölé, akkor szobrot emelek neked az tuti! :)

jones965: Nem feltétlenül: Link ;]

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1848) Oliverda válasza g@bo (#1844) üzenetére


Oliverda
félisten

Örülök neki de ez egyrészt még mindig nem 240 másrészt a topik nem az aktuális valuta/deviza árfolyamok megvitatására szolgál. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1849) jones965 válasza Crytek (#1846) üzenetére


jones965
Modder

Csupán csak azért, mert ha megnézed a feszültség értéket, akkor normál körülmények között csak egy kis füstölő-lángoló széndarabkát csodálhatnánk az elért eredmény helyett. :DDD
Csak saccolni tudom, de ekkora feszültség mellett 200~egynéhány w-nyi hőt kell kordában tartani.

(#1850) gyiku válasza Oliverda (#1848) üzenetére


gyiku
nagyúr

majd daa-raa hiv megint modit, te ne koptasd az ujjaidat :DDD

hüllő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.