Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35886) MurdR válasza DarthSun (#35881) üzenetére


MurdR
veterán

Mi itt szeretnénk látni és megvitatni a retro cuccok árát. Felhívni egymás figyelmét ha valami különlegesség van. Sőt közölni hogy ha van valami eladó, ez a retroban olyan mélyen gyökerezik hogy minden ilyen hozzászólás teljesen szakmai is.
-Igen, de akármerről is nézzük, itt egy viszonylag összeszokott brigád van, a nagyközönségnek is szüksége lehet segítségre, nem mindenki talál ide. A lokál pedig erre ad lehetőséget.
Te/Ti félre értetek engem. Én nem elvenni szeretnék ebből a topicból, csak megnyitni mások előtt is a kapukat, hogy végig gondolja, nem-e porosodik valami a szekrény mélyén, padlás tetején, ami még értéket is képviselhet. Szerinted hány olyan PC/telefon/fényképező kerül kukába, amiért más a fél f.át odaadná?
A nepperek nem ezt a topicot fogják megcélozni, elhiheted.

Nem akarunk más topicba járkálni, ráadásul egyéb, érdektelen cuccokból kihámozni a lényegest.
Szíved joga, akkor a Te segítségedre nem fogok számítani, ilyen egyszerű.

Valamint sokszor idejönnek mások is akik ilyen irányú segítséget kérnek.
Mivel sokan ide küldjük azokat, amihez mi nem tudunk hozzászólni.

Bele kellene venni az első hozzászólásba hogy az adok-veszek ON, aztán nem lenne evvel semmi gond.
Folyamatban, megbeszélem majd az illetékesekkel. De szerintem ez csak úgy működne, ha a Lokálban lenne a topic, nem szakmai részlegen.

Ez egy igen különleges topic, ennyi kiváltság a minimum.
Ezt sem vitatja senki, a magam részéről megteszek minden tőlem telhetőt.

gerlaip
Érdekes egy retró hardver beárazó topic
Szerintem is, egy próbát mindenképp megér. :)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.