Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik

Hozzászólások

(#1051) CJ4567 válasza MiklosSaS (#1049) üzenetére


CJ4567
veterán

Neked is, reggel 8 óta. :DDD

No Sana No Life

(#1052) jim bcs válasza MiklosSaS (#1049) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Lehet a fókazabálók reklamálnak, a termelés meg nem állhat le így felügyelni kell őket.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1053) MiklosSaS válasza jim bcs (#1052) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Vagy nyaral.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1054) Teaway válasza jim bcs (#1052) üzenetére


Teaway
veterán

Na, ilyent se hallottam még, hogy a fóka zabot eszik...

Nincs itthon csokid??

(#1055) jim bcs válasza Teaway (#1054) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Nem eszik, félreértelmezted, azok a területileg őshonos ferde szeműek akik a tömeggyártásban segédkeznek :D

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1056) CJ4567


CJ4567
veterán

Reggelt.

No Sana No Life

(#1057) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1045) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

DonSasss (#1045) - Nagyszerű lesz! Várom a gyümölcsök tonnáival megrakodott teherhajó(ka)t! :C

Jim (#1046) - A kávé, és az egyéb italok tekintetében némileg keveslem a mennyiséget (esetleg azt sem tartom kizártnak, hogy eredetileg 1000-t (vagy többet) akartál írni, csak nem működött a nulla-billentyű a billentyűzeteden), de talán megoldást jelenthet egy pálinka-főző is, tekintettel a több száz tonna déligyümölcs érkezésére...

Inkább ilyen hölgyeket küldhetne Sasss, természetesen nekik nem kellene visszaúszniuk...

Teaway (#1047) - Erről jut eszembe, Sasss küldhetne pár ezer üres pálinkásüveget is, hogy legyen miben tárolni a déligyümölcsökből főzött nedűt...

Jim (#1055) - Amikor megtudták, hogy ferdeszeműnek nevezted őket, a pingvinek így néztek... :

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1058) jim bcs válasza Mahrenburg (#1057) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

:DDD csak az a gond, hogy a cuki hosztesz alatt befagy a repedés abban a szerkóban.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1059) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

How To Uninstall Internet Explorer ;]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1060) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1057) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szeva' @Mahrenburg, hol a p!csába jártál?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1061) DR|FTK|NG válasza jim bcs (#1059) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Avagy amikor droppol az FPS. :DDD

#1058: Te perverz. :DDD

(#1062) Mahrenburg válasza jim bcs (#1058) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Jim (#1058) - Ha kimegy a szabadba, adunk rá kabátot... :K

DonSasss - Hello! :C Hát hol lettem volna, itt voltam az Antarktiszon, itt az egész életem egy nagy nyaralás... :U Tiszta levegő, gyönyörű természetes környezet... Némileg lehetne magasabb az átlaghőmérséklet, de azért így se rossz... :)) Iszonyat hóvihar volt hosszú napokig, se mobil-, se netkapcsolat nem volt, még a postarepülők sem indultak el Fokvárosból, de most már nyugodt az idő, indíthatod a déligyümölcsökkel teli teherhajókat... :K

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1063) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

ASRock B150 Combo hat memóriafoglalattal.

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1064) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1063) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

B150-es letere, eleg jol fel van szerelve.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1065) jim bcs válasza Mahrenburg (#1063) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

(#1063) Mahrenburg
Supports Dual Channel DDR4 / DDR3, magyarán mondva kuka, ezt nem szabad megvenni, ha skylake akkor legyen csak ddr4-es a lap.

(#1064) miklosss2012
Ja, pont olyan mintha az msi és asus lapját összesajtoltam volna, de mégse ;]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1066) Teaway válasza MiklosSaS (#1064) üzenetére


Teaway
veterán

Ráadásul Intel LAN-ja van, ami piros pont.

Nincs itthon csokid??

(#1067) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jó reggelt OFF-os alaplapos gyerekek!

@JimikutyusBácsi: erre gondoltam en is. Nem kell vegyiteni a dolgokat...de lehet hogy nekik igy jobb.
Az alaplap nyak-ja pedig tetszik.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1068) DR|FTK|NG válasza jim bcs (#1065) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Üdvözlünk újra, s1366. :DDD

(#1069) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

DFI SD630-H110: link!

[ Szerkesztve ]

(#1070) MiklosSaS válasza DR|FTK|NG (#1069) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Minden tisztelet a DFI-nek...de ez a lap ugy néz ki mint egy elõ generációs költséghatékony lga775-ös alaplap...a 2005-ös idõkböl.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1071) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#1070) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Én s478-ra gondoltam, de a tied sem rossz. :DDD

(#1072) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1064) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

DonSasss (#1064) - Végül is a felső kategóriába szánt teljes ATX-es alapdesignra épül, a "karcsúsított" ATX-es Z170/H170 Pro4 tápkörével és hűtőbordáival, vagyis nem rossz, bár majd az árától függ, hogy mennyire van értelme...

És most nézzük, hogy festene a Black Bird változat... :DD :

Jim (#1065) - Csak érdekességként linkeltem, a régi szép időkre emlékeztet, amikor még egy valamirevaló ASRock-alaplapon legalább két különböző típusú CPU-foglalat, s három különböző típusú memóriafoglalat volt... :))

Több értelmét látnám, ha a 1151-es CPU-k memória-vezérlője ellenne a 1.5 V-os RAM-okkal is, de így inkább csak unikum.

Sasss (#1067) - "Jó reggelt OFF-os alaplapos gyerekek!" - Azt hittem ilyen kezdet után egy mesét fogsz mesélni... :D

Drift (#1069) - Nem az ilyen stílusú lapjairól maradt emlékezetes a DFI...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1073) jim bcs válasza Mahrenburg (#1072) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

:DDD régi szép idők

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1074) Teaway


Teaway
veterán

Amikor a por az úr ► kép

Nincs itthon csokid??

(#1075) Mahrenburg válasza jim bcs (#1073) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Jim (#1073) - Hát igen, régen Te is optimista voltál az ASRock és közted lévő jó viszony elmélyülésének alakulását illetően, de azóta eltelt pár évszázad... :D

Teaway (#1074) - Lehetséges, hogy hangszigetelő rétegként funkcionál... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1076) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Asus Maximus VIII Impact



Forrás: [link]

(#1077) jim bcs válasza Mahrenburg (#1075) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

(#1075) Mahrenburg
:DDD és nem is mélyült el.

(#1076) DR|FTK|NG
De rossz helyen van az a hangkari, én jobbnak találom az ASUS Z170I Pro Gaming-et.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1078) DR|FTK|NG válasza jim bcs (#1077) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Azért van ott a hangkártya, mivel kevés kompakt viccvízhűtőt vettek mostanában. :D

(#1079) Mahrenburg válasza jim bcs (#1077) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Talán majd a következő pár száz évben... :))

_____

Kőkemény TUF-lap a költséghatékonyság jegyében

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1080) DR|FTK|NG válasza Mahrenburg (#1079) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

(#1081) Mahrenburg válasza DR|FTK|NG (#1080) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Akkor, ha jól sejtem, nem egy egy H110 Trooper lesz a következő alaplapod... :D

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1082) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Az MSI kőbaltája

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1083) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na, mozog meg valaki itt?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1084) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1083) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Csak az Antarktisz jéghideg fuvallata mozgatja meg néha a kihalt topic állott levegőjét... :( :DD

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1085) CJ4567


CJ4567
veterán

Reggelt.

Meow

No Sana No Life

(#1086) jim bcs válasza CJ4567 (#1085) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Reggelt.

Vau, vau :D ..............fuss ;]

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1087) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Jó Reggelt!

Where do we go meow?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1088) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Állatkert?

Jó reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1089) Mahrenburg válasza jim bcs (#1086) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Jim (#1086) -

I'm the black dog
Black dog barking

Sasss (#1088) - Sziklás környezetben.

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1090) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Komondor járműcsalád

Elfogadnék egyet kirándulóautónak ide az Antarktiszra... :))

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1091) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1090) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ha segitesz (ujbol) alaplapot valasztani, kuldok neked belole par darabot!

(miniatur meretbe :P )

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1092) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1091) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

X99A Mpower gegen GA-X99-SOC Champion?
(Már megint a belépő szinten kotorászol? Hányszor mondjam még, hogy az alaplapon soh'se spórolj... :U :)) )

Ha elég a négy memóriafoglalat. (bár arra a pár hétre, amíg nem cseréled le, biztos elleszel néggyel is... :D ) akkor első blikkre a Gigabyte-ot választanám, de igazából az MSI is tökéletesnek tűnik. Amennyire tudom, az ilyen szintű alaplapok nem igazán állnak a tuning útjába, a HEDT-CPU-k előbb érik el a határukat.

(ASRock nincs a listádon? :DD )

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1093) jim bcs válasza Mahrenburg (#1092) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Az az első csak nem merte berakni ;]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1094) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1092) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az eszem a Gigat mondja...a szivem az MSI-re szavaz....

Asrok nincs a listamon....meg tilalom van kb 1 evig :D

Igen, most nem szeretnek sokat kolteni alaplapra...100K HUF korul meg is huzznam a hatart...

(#1093) jim bcs : vicces kedvedben vagy, Kutyuri :D

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1095) jim bcs válasza MiklosSaS (#1094) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

:DDD

Akárki akármit mond a Giga megint jót alkotott. Egyenlőre az asus után még a mai napig is a gigából fogy a legtöbb lap, azért ez nem utolsó szempont + az oc partikon sincs rossz helyen. Ha megnézed a mainstream szegmenset nagyon sok megy el belőle és hibamentesen üzemelnek. Az tény, hogy egyikkel se jársz rosszul és az is, hogy nehéz dönteni. Mióta írtad agyalok rajta én is, de egyenlőre én sem tudtam dönteni, ráadásul mindkettőnek jók a színei is, audio-ban mindkettő ott van így tényleg nem tudom.

Az utóbbi 4 delikvensnek készült gépet gigákkal szereltem, egyre jobban tetszik, így nem tartom kizártnak, hogy következőleg egy Giga lap + dvga párost rakok össze magamnak.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1096) Mahrenburg válasza jim bcs (#1093) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Jim (#1093) - Nekem is eszembe jutott, hogy linkelem az ASRock ITX-üdvöskéjét, de nem mertem, még a végén Sasss rám borít egy jéghegyet... :))

DonSasss (#1094) - "Az eszem a Gigat mondja...a szivem az MSI-re szavaz... " - Volt egy sejtésem, hogy így vagy vele. Ha jól sejtem, nem akarsz tuning-rekordokat döntögetni, ha MSI-re vágysz, szerintem nyugodtan választhatod... Hallottál valami problémáról az X99-es MSI Mpowerrel kapcsolatban?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1097) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

DonSasss - Azé' ez már túlzás... :

:))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1098) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1097) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mindenhol ott vagy ? :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1099) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#1098) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

:D

Valójában egyre kevesebb topicot követek, csak azért olvastam bele a HEDT-CPU-topicba, mert sejtettem, hogy ott is rákérdezel az alaplapra, s kíváncsi voltam, hogy ott mit írnak. Hát izé... ...mondjuk úgy, hogy érdekes válaszok (is) születtek... :D

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#1100) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#1099) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hat igen, ahogy irtak total fapados az az alaplap....de nem baj, majd megkerlek kicsit diszisd fel PS-ben ha van idod. Csinalj majd belole verbeli tuning/gaming alaplapot.

@Sajnos nekem sem volt sok idom telefonon logni...kezdem elhanyagolni a kedves ismerosoket....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Alaplap OFF topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.