Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Ha nem lenne már egy ilyen TUF Gaming M4 Wireless egerem, most tuti vennék egyet. :D

(#2) norti


norti
addikt

Ez a Smart M7 miért ilyen olcsó? A VA panel/60Hz miatt vagy van más "baja"?

(#3) Angie™ válasza norti (#2) üzenetére


Angie™
addikt

Hát igen, 60Hz :U

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#4) omfgk


omfgk
addikt

4070 Ti Super Strix, fapados 4080 Super árban.
Bomba üzlet.

(#5) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Na, akartam mostanában venni valami olcsó, de használható wireless egeret, ez a Dragonfly R1 SE jó is lesz. Napi szinten MM710-et, illetve Viper Mini-t használok (ebből vettem hármat, mikor 8000 volt. :D) Ezekhez képest érhet valami negatív meglepetés?

[ Szerkesztve ]

(#6) deathcrow42 válasza omfgk (#4) üzenetére


deathcrow42
tag

Szó nélkül a Gainward 4080 Super, ez a Strix így túlárazott shit

Ex frostshock.eu szerkesztő :)

(#7) AxBattler


AxBattler
félisten

Bejövősek a Samsung Smart monitorai, csak Adaptive Sync és egy fokkal jobb hangszórók kellenénk még rá.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) vargazk


vargazk
csendes tag

420.000 forintos kártya nálunk 470k+ ... ennyiért amúgy MSI 4080 Supert ad.
Már 360k-tól van ASUS TUF RTX 4070 Ti Super 30Mhz-el magasabb GPU és memória frekvenciával.
(Euro alapú árak, tehát ennyiért bárki megrendelheti valami német weboldalról monnyuk.)
Értem én hogy gőzgép, de ... hagyjuk.

(#9) beers válasza omfgk (#4) üzenetére


beers
addikt

Csoda, hogy lehet kapni....

M&N

(#10) Diesel22


Diesel22
csendes tag

Nem rossz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.