Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) regent válasza tlac (#21) üzenetére


regent
aktív tag

Na szóval. Mint szinte mindenki én is könyvből kezdem tanulni. Emlékezhet aki már tudatánál volt akkoriban, hogy volt úgy 10-15 évvel ezelőt egy Agykontroll-láz az országban. (Még reklámban is előkerült a "lemegyek alfába" szókapcsolat). Akkoriban kezdett nagyon népszerű lenni a new age, és az Agykontroll ennek egyik hajtásának tűnt. Mint tizenéves persze nagyon tetszett a dolog.
Mint szinte mindenkinek "természetesen" nekem sem sikerült a módszert könyvből elsajátítanom. Ugye az ember nem tudja, hogy akkor most a visszaszámolásnál kell 0-át számolni, vagy az 1-nél megállhat (tökmindegy amúgy), most éppen alfában van-e, vagy ha viszket meg szabad-e vakarni, vagy tűrni kell, és kirekeszteni a tudatból. Keresztben legyen a láb, vagy egymás mellett.... Meg ilyen hasonló apró hülyeségek, amik teljesen tönkre tudják tenni a dolgot. Egyik sem számít amúgy szerintem, bár vannak akik szerint a keresztbetett láb gátolja az "energiák" (bármit is jelentsen ez) szabad áramlását. Másnak meg pont úgy kényelmes.
Na mindegy. Elmentem persze aztán tanfolyamra is. Ez 2x2 hétvége, azt hiszem egymást követő hétvégék. Akkoriban Dr. Domján László, és Dr. Domján Gábor tartotta a tanfolyamokat. (azt hiszem a Gábor is Dr.) Egy testvérpár amúgy. A László diplomás orvosdoktor, a Gábor meg angoltanár. Ez látszik is a tanfolyamaikon. A Laci egy kicsit technikaibb oldalról közelít, a Gábor meg lelkibbről. Akivel csak beszéltem eddig, mindenkinek az volt a szimpatikusabb, akivel az első kurzusát csinálta. :) Ez már csak ilyen, az elsőt nem tudja semmi felülmúlni.

A módszert amúgy José Silva dolgozta ki az USA-ban, Laredo-ban. Aztán franchise-szerű rendszerben elkezdte terjeszteni. (legalábbis én így tudom) A Domjánék ??megvették?? a terjesztés magyarországi jogát, és nem kevés munkával, jó időben, jó helyen egy létező piaci igényt kielégítve rettenetesen felfuttatták a dolgot. Tudtommal a környező államok egyikében sem volt még csak ezt megközelítőleg sem sikeres a módszer. Itt ausztriában pl. senki nem hallott a Silva-féle MindControll-ról, míg magyarországon nem sokan vannak akik ne hallottak volna róla legalább valamit.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.