Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3427) #31600896


#31600896
törölt tag

Sziasztok!

Átvert a Bluechip!!!
2020. decemberében rendeltem egy ~ 60 ezer forintos monitort, másodlagos monitornak. december 22. napján kaptam kézhez a futártól, aznap kicsomagolást követően láttam, hogy nem ugyanolyan, mint a régi. Én rendeltem tévedésből kicsit eltérőt. Másnap éltem a 14 napon belüli elállás jogával, elküldtem emailen a nyilatkozatot, megrendeltem a vaterafutárt (már bánom, hogy őket), és december 28. napján evitték a csomagot tőlem. Mivel a dobozon a székhely címe szerepelt, oda küldtem vissza. Figyeltem a csomagkövetést, és felháborodva realizáltam, hogy visszautasították. A telephelyükre kellett volna küldeni. Plusz 900 forintért korrigáltattam a címet a postán. Ekkor már 4000 forintnál jártam. Ma megint megnéztem a csomagkövetést, és 200-as vérnyomás közepette fefedeztem, hogy itt is elutasították! A reklamációs osztályon bíztattak, hogy nyugodtan korrigáljam a címet, átveszik, nem fogok kicsúszni a 14 napból, hiszen én 6 nappal az átvételt követően már visszaküldtem... Egyébként a Bluechiptől azt írták vmelyik nap, hogy 2020. december 29. napján letelt a 14 nap, nem küldhetem vissza. Érdekes, mert mint fentebb írtam, dec. 22. napján vettem át. Olyan megvetted használd szaga van a dolognak, a 14 napos elállásra való lehetőség prédikálása pedig egy jól csengő reklám. Innen többé egy zacskó levegőt se rendelek többé!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.