Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  OpenWRT topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

OpenWrt topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19401) vargalex válasza Kenderice (#19400) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Konfigolni nem kell, csak telepíteni. Csomag telepítés nélkül nem lesz hálózatod. Tedd fel a letöltött csomagokat egy pendrive-ra (ha jól láttam, akkor a kmod-vfat a rendszer része, tehát egy FAT32-re formázott pendrive-nak mennie kell), mountold, majd:

opkg install /mount_point/kmod-phylib-broadcom_5.10.176-1_x86_64.ipk
opkg install /mount_point/kmod-phy-broadcom_5.10.176-1_x86_64.ipk

Persze a mount_point helyére beírod azt a könyvtárat, ahová mount-oltad a pendive-ot.
Vagy, mivel ext4 filerendszer a live ubuntu alól felmásolhatod az eredeti pendrive valamelyik könyvtárába.

Alex

(#19402) Kenderice válasza vargalex (#19399) üzenetére


Kenderice
senior tag

Na, ezzel már elindul rendesen.
Köszönöm.
Nem lehet így megoldani a gargoyle-t is?

(#19403) Kenderice válasza vargalex (#19401) üzenetére


Kenderice
senior tag

Hát hibát ír ki a telepítéskor:

(#19404) Tim82


Tim82
nagyúr

Sziasztok!

Adott egy Xiaomi Mi Router 3G, jelenleg Padavan-nal telepítve (3.4.3.9L-101_289c95a a buildszám). Ez elviekben a MIR3G v1 lesz (ami kicsit megtévesztő, hogy az alján lévő matrica szerint v2, de van USB portja és 256 MB RAM-mal rendelkezik).

Jól gondolom, hogy a Padavan miatt nekem a fentebb linkelt guide-ból a "From other custom Bootloader" szekcióban írtakat kell követnem? Illetve, van lehetőség a bootloader OpenWRT-vel kompatibilisebbre cseréjére?

Előre is köszönöm a segítséget!

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19405) vargalex válasza Kenderice (#19403) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Ezek szerint nem egyezik pontosan a kernel verzió. Lehet, hogy nem pont azt a verziójú Gargoyle-t telepítetted, amit én néztem, vagy a Gargoyle esetén a saját build miatt a kernel checksum - ami bekerül a csomag nevébe - más, mint a 22.03.5-ös OpenWrt esetén.

Mindenesetre nézd meg a /etc/opgk/distfeeds.conf tartalmát:

cat /etc/opkg/distfeeds.conf

Ha ott az openwrt_core nem a https://mirror-03.infra.openwrt.org/releases/22.03.5/targets/x86/64/packages/, akkor az ott látható URL-ről szedd le a 2 csomagot.

Ha viszont az, akkor az általam linkelt csomagok telepítésénél próbáld meg használni a --force-depends kapcsolót. Azaz:

opkg install --force-depends /tmp/usb_mount/1038-0726/kmod-phylib-broadcom_5.10.176-1_x86_64.ipk
opkg install --force-depends /tmp/usb_mount/1038-0726/kmod-phy-broadcom_5.10.176-1_x86_64.ipk

[ Szerkesztve ]

Alex

(#19406) Kenderice válasza vargalex (#19405) üzenetére


Kenderice
senior tag

Kösz, ma nem értem rá ezzel foglalkozni de nem hagy nyugodni a dolog meg érdekel is a megoldás, úgyhogy holnap rágyúrok.
Tanulok is ezzel valamit...

(#19407) Kenderice válasza vargalex (#19405) üzenetére


Kenderice
senior tag

Hát sajnos ez sem jött be.
A tároló ugyanaz de azért leszedtem, de telepítéskor ugyanazt a hibaüzenetet kaponm (inkompatibilitás), mint korábban.

(#19408) Kenderice válasza vargalex (#19405) üzenetére


Kenderice
senior tag

Ezt találtam openwrt fürumon:
[link]
Az utolsó hozzászólásnál van elméletileg a megoldás.
Tudnád ezt értelmezni nekem?
Nem értek ilyen szinten a linuxhoz...

(#19409) vargalex válasza Kenderice (#19408) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Amit találtál az az, amikor még maga a kmod-phy-broadcom modul nem létezett és a forrásban definiálta emberünk (ott még ugye egy 2015-ös Barrier Breaker build-ről szól a thread).
A --force-depends kapcsolót használtad a csomagok telepítésekor?

[ Szerkesztve ]

Alex

(#19410) Kenderice válasza vargalex (#19409) üzenetére


Kenderice
senior tag

Igen, használtam.
Ugyanúgy inkompatibilitást ír...

(#19411) xabolcs válasza Kenderice (#19400) üzenetére


xabolcs
őstag

Ha lenne a Gargoyle-nak ImageBuildere, mint az OpenWrt-nek, akkor pikk-pakk keszen lennel.

Miert ragaszkodsz ennyire hozza?

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#19412) vargalex válasza xabolcs (#19411) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Igen, az a baj, hogy nincs, csak forrásból build-elhető.

Alex

(#19413) vargalex válasza Kenderice (#19410) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Csinálnál róla újra egy screenshoz-ot, hogy pontosan mit ír?

Ha máshogy nem, akkor kézzel ki kell csomagolni az ipk-t (hiszen az egy tar.gz), majd a benne lévő data.tar.gz-t és a file-okat a helyükre másolni.

Alex

(#19414) Kenderice válasza xabolcs (#19411) üzenetére


Kenderice
senior tag

Mert sokkal egyszerűbben konfigurálható mint az openwrt és sokkal áttekinthetőbb.
Van benne alapból minden amit használok.
FTP, smb, nfs megosztások, vpn, adblocker, transmission, stb.

(#19415) Kenderice válasza vargalex (#19413) üzenetére


Kenderice
senior tag

Ugyanazt írja mint amit betettem a 19403 hozzászólásomba...

(#19416) vargalex válasza Kenderice (#19415) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Lehet, hogy számít a sorrend. Próbáld meg így:

opkg --force-depends install /tmp/usb_mount/1038-0726/kmod-phylib-broadcom_5.10.176-1_x86_64.ipk
opkg --force-depends install /tmp/usb_mount/1038-0726/kmod-phy-broadcom_5.10.176-1_x86_64.ipk

Kérlek csináljd egy képernyőképet a kimenetről.

Alex

(#19417) Kenderice válasza vargalex (#19416) üzenetére


Kenderice
senior tag

Tessék:

(#19418) vargalex válasza Kenderice (#19417) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Nem tetted az install elé a --force-depends kapcsolót...
De lehet, hogy nem is ez a baj, mert a hibaüzenet nem az, mint korábban volt (pedig azt írtad). Itt azt írja, hogy a kmod-libphy csomag nincs telepítve. Pedig az szerintem a rendszer része. Az

opkg list_installed | grep kmod-libphy

parancs mit mond? Ha nem ad találatot, akkor a kmod-libphy csomagot is töltsd le és telepítsd a --force-depends kapcsolóval.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#19419) Kenderice válasza vargalex (#19418) üzenetére


Kenderice
senior tag

Ha eléteszem akkor opkg hibára fut.
A 19405-ös hozzászólásodban mögé írtad.
Amúgy hibát ír mert már telepítve van a kmod-libphy...

[ Szerkesztve ]

(#19420) xabolcs válasza Kenderice (#19414) üzenetére


xabolcs
őstag

Van benne alapból minden amit használok.

Latom. ;]

Egyebkent meg azon gondolkozok, hogy ha letoltom az x86-64 image-et, elinditom virtualis gepben, telepitem ra a mindenfele kmod-ot, akkor az akar mukodhetne is a gepeden, nem?

Melyik x86-64-et toltotted le? Van nehany:
gargoyle_1.14.0-x86-64-generic-ext4-combined-efi.img.gz
gargoyle_1.14.0-x86-64-generic-ext4-combined.img.gz
gargoyle_1.14.0-x86-64-generic-ext4-rootfs.img.gz
gargoyle_1.14.0-x86-64-generic-kernel.bin
gargoyle_1.14.0-x86-64-generic-rootfs.tar.gz
gargoyle_1.14.0-x86-64-generic-squashfs-combined-efi.img.gz
gargoyle_1.14.0-x86-64-generic-squashfs-combined.img.gz
gargoyle_1.14.0-x86-64-generic-squashfs-rootfs.img.gz

Es hogyan telepitetted? Mert akkor aszerint probalom osszerakni magamnal.

vargalex:
Igen, az a baj, hogy nincs, csak forrásból build-elhető.

Pont azt neztem a build.sh-jaban, hogy akar meg lehetne is. Majd megnezem, hogy mit lehet tenni az ugy erdekeben.
A tobbi target eseten annyira nem erdekes az IB, de az x86-64 elegge sokfele tud lenni, hogy menjen keszuljon egy IB is melle.

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#19421) Kenderice válasza xabolcs (#19420) üzenetére


Kenderice
senior tag

gargoyle_1.14.0-x86-64-generic-ext4-combined.img.gz
Egy noti HDD-t SATA-USB kábellel rátettem a gépre és rufus-sal kiírtam rá a képfájlt.

(#19422) xabolcs válasza Kenderice (#19402) üzenetére


xabolcs
őstag

De meglehet. Az OpenWrt megoldotta, a Gargoyle pedig OpenWrt szarmazek.

Irj nekik a forumba, hogy van ez a vasad benne ezzel a halokartyaval, es hogy szeretned hasznalni.
Aztan majd talan megcsinaljak!

Ha osszenezed az OpenWrt-s es Gargoyle-s Package fajlokat, akkor lathatod, hogy a vargalex altal kikutatott kmod-phylib-broadcom es kmod-phy-broadcom fuggoseg az OpenWrt-sben benne van, a Gargoyle-sbol pedig hianyzik. :U

Irj nekik a forumba!

Azt hittem, majd ha kap internetet, akkor majd le tudja tolteni a szukseges csomagokat, de nem: nincs is ilyen csomag leforditva.
Uj Gargoyle-t pedig most nincs kedvem forditani.

vargalex: ennek a Gargoyle-nak az opkg-ja is meg van patkolva, nem mukodik rajta a "opkg find" sem.

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#19423) vargalex válasza Kenderice (#19419) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ha a kmod-libphy telepítve van, akkor a gargoyle opkg parancsa nem kezeli rendesen a függőségeket.
A —force-depends kapcsoló használatában nem voltam biztos, mert igazából nem ajánlott a használata (magam soha nem is használtam). Most néztem, hogy az 1043ND topicban a parancs végére ajánlottunk.
Azért küldj már át egy

opkg list_installed | grep libphy

kimenetet.

Alex

(#19424) vargalex válasza xabolcs (#19422) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Én kicsomagoltam a gargoyle image-t, ott az distfeeds.conf az OpenWrt repo-ra mutatott.

Alex

(#19425) xabolcs válasza vargalex (#19424) üzenetére


xabolcs
őstag

Igen, de ezek a phy-broadcom csomagok a kernel fuggo feedben vannak, amiket be is linkeltem.

Kerestem a fenti Package fajlban phy-ket es ugy tunik, mintha tenyleg szinkronban lenne a konfiggal ( ;] ):

CONFIG_PACKAGE_kmod-phy-ax88796b=m
# CONFIG_PACKAGE_kmod-phy-bcm84881 is not set
# CONFIG_PACKAGE_kmod-phy-broadcom is not set
# CONFIG_PACKAGE_kmod-phy-marvell is not set
# CONFIG_PACKAGE_kmod-phy-microchip is not set
CONFIG_PACKAGE_kmod-phy-realtek=y

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#19426) Kenderice válasza vargalex (#19423) üzenetére


Kenderice
senior tag

Nem tudom megnézni mert nincs a billentyűzeten függőleges vonal...

(#19427) xabolcs válasza Kenderice (#19426) üzenetére


xabolcs
őstag

Magyar billentyuzet kiosztas mellett "ALT+W", angol billentyuzet kiosztas mellett "SHIFT+Ű".

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#19428) Tim82 válasza Kenderice (#19426) üzenetére


Tim82
nagyúr

AltGr + W, feltéve, hogy magyar billentyűzetkiosztást használsz.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19429) Kenderice válasza xabolcs (#19427) üzenetére


Kenderice
senior tag

Nem jó. Arra is a kis w-t írja ki.
Már végigzongoráztam az egészet.
Sima magyar szabvány billentyűzet de nem tudom mit tölt be hozzá a gargoyle...

[ Szerkesztve ]

(#19430) Tim82 válasza Kenderice (#19429) üzenetére


Tim82
nagyúr

Bal oldali Alt (AltGr) billentyűvel is próbáltad?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19431) xabolcs válasza Kenderice (#19429) üzenetére


xabolcs
őstag

Sztem az angol kiosztast tolti be hozza, irtam is, hogy mi a "|" billentyukombinacioja.

Esetleg probald meg a "loadkeys hu" parancsot kiadni, hatha lefut hiba nelkul es atvaltja magyarra.

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#19432) Tim82 válasza Tim82 (#19404) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az alábbi kérdésem továbbra is aktuális. :R

Ha nem adtam meg elég információt, akkor kérlek, jelezzétek, hogy mire van még szükség. Ez amúgy egy használtan, nemrég vett router, a Padavant az előző tulaj tette rá, én azonban OpenWRT-vel boldogulok el jobban, a Padavant nem ismerem/használom.

A cél annyi, hogy wireless bridge-ként tudjam használni egy-két vezetéken kapcsolódó eszközhöz, valamint nyomtatószerverként USB-s nyomtatóhoz, ezt OpenWRT-vel kb. képben vagyok, hogyan tudom megoldani.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19433) Kenderice válasza Tim82 (#19430) üzenetére


Kenderice
senior tag

Végigzongozáztam az egészet, nincs sehol...

(#19434) Kenderice válasza xabolcs (#19427) üzenetére


Kenderice
senior tag

SHIFT+Ű-re kettéosztott függőleges vonalat ad ki.
Próbáltam azzal kiadni a parancsot de nem ad vissza semmit, csak a promtot.
Nincs loadkeys parancs az értelmező szerint...

[ Szerkesztve ]

(#19435) Kenderice


Kenderice
senior tag

Gargoyle fórumon ezt írták:
"Az egyértelműség kedvéért nem fogja tudni telepíteni az illesztőprogramot semmilyen helyről, mivel a kernel nem kompatibilis.
Le kell fordítania a saját firmware-verzióját, és mellékelnie kell az illesztőprogramot."

Mennyire reális, hogy ez a gond?

(#19436) xabolcs válasza Tim82 (#19432) üzenetére


xabolcs
őstag

Az elozo tulajnak van mentese az eredeti allapotrol? ;]

Egy "/proc/mtd" tartalomra es a "dmesg" parancs flash kiosztasra vonatkozo resze erdekelne, hogy latszodjek mennyire kulonbozik az OpenWrt-stol.

Ha tudsz, akkor keszits egy teljes mentest, s toltsd fol valahova!

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#19437) xabolcs válasza Kenderice (#19435) üzenetére


xabolcs
őstag

Teljesen realis. Ezt irtam en is.

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#19438) vargalex válasza Kenderice (#19434) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Pont az kell neked. Ez azt jelenti, hogy mégsincs telepítve a kmod-libphy csomag. Töltsd le azt is és tedd fel ugyan úgy a --force-depends kapcsolóval.
De ma megnézem én is virtuális gépen.

Alex

(#19439) Tim82 válasza xabolcs (#19436) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nincsen sajnos.

Hétfőn vagy kedden meglesz (a munkahelyemen egy fiókban van most a router). :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19440) Kenderice válasza vargalex (#19438) üzenetére


Kenderice
senior tag

Ezt adja vissz a telepítési parancsra:

(#19441) chros


chros
őstag

En felkeszulok addig, amig a Cudy WR3000 megerkezik, de utoljara 18.06-bol forditottam Archer C5-re, s ahogy latom sok minden valtozott azota.

Az elsodleges szempont az lenne, hogy hardveres offload menjen mind vezeteken es wifi-n is (5GHz nem lesz hasznalva).

Firmware builder-be az alapon kivul ezeket raktam be, igy 13.,7 MB-nal jarok:
bmon bridger htop iftop kitty-terminfo mc mc-skins netcat tcpdump tmux wget luci-ssl luci-app-ddns luci-app-sqm luci-app-vnstat2 luci-app-wol luci-proto-relay luci-proto-wireguard

Kerdesek:
1. latom iptables helyett nftables van mar? ehhez valami extra csomag javasolt? (mint regen iptables-nel kmod-nat-extra..., stb)
2. bridger csomagot itt javasoltak, erdekes modon alapbol nincs benne, valoban szukseges ez?
3. sqm valoban nem megy szoftver/hardver offload mellett? (nem nagy baj, ha nem, 1Gbps netnel)
4. vbstat2-hoz configot valaki tudna adni (1-eshez van)
5. wireguard nem valoszinu, hogy lesz hasznalva, de mivel volt hely, igy beraktam, de itt is olvastam, hogy hw offload mellett nem mukodnek? (kliens es server)
6. ezeket a script-eket pedig kulon majd: wrtbwmon, Adblock-lean (remelhetoleg mukodnek majd hw offload mellett)
7. guest wifi-t akarok meg
8. van e valami, ami hianyzik ehhez az eszkozhoz, vagy valami okossag, ami nem jutott eszembe?

Koszi!

[ Szerkesztve ]

(#19442) xabolcs válasza xabolcs (#19422) üzenetére


xabolcs
őstag

Inditottam egy "make custom"-ot majd betoltottem az alabbi kernel konfiguraciot:

CONFIG_TARGET_x86=y
CONFIG_TARGET_x86_64=y
CONFIG_TARGET_x86_64_DEVICE_generic=y
CONFIG_BUSYBOX_CUSTOM=y
CONFIG_GARGOYLE_EXTRA_USB_ETHERNET=y
CONFIG_IB=y
CONFIG_IB_STANDALONE=y
CONFIG_ALL_KMODS=y
CONFIG_KERNEL_BUILD_DOMAIN="ut2004"
CONFIG_KERNEL_BUILD_USER="xabolcs"
CONFIG_PACKAGE_gargoyle-extra-usb-ethernet=y
CONFIG_PACKAGE_intel-microcode=y
CONFIG_PACKAGE_kmod-phy-broadcom=y
CONFIG_PACKAGE_kmod-phylib-broadcom=y

Kivancsi vagyok mi sul ki belole. :B

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#19443) vargalex válasza Kenderice (#19440) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ellenőriztem, valóban nem akarja megenni a --force-depends kapcsolót. A következőt tudod tenni:

mkdir /tmp/install
tar -xzvf /tmp/kmod-phylib-broadcom_5.10.176-1_x86_64.ipk -C /tmp/install/
tar -xzvf /tmp/install/data.tar.gz -C /tmp/install/
tar -xzvf /tmp/kmod-phy-broadcom_5.10.176-1_x86_64.ipk -C /tmp/install/
tar -xzvf /tmp/install/data.tar.gz -C /tmp/install/
cp -a /tmp/install/etc /
cp -a /tmp/install/lib /

Persze, ha neked nem a /tmp-ben vannak az ipk-k, akkor az elérési utat cseréld ki (szerencsére ugye a TAB-os kiegészítés működik neked is).
A data.tar.gz kicsomagolás nem véletlenül van kétszer, ugye a két különböző ipk-ban lévő data.tar.gz-t csomagolja ki.
Megnéztem virtuális gépen és egy reboot után úgy tűnik, hogy rendben be is tölti a modulokat:

root@Gargoyle:~# lsmod | grep broad
bcm_phy_lib 20480 1 broadcom
broadcom 24576 0 [permanent]
libphy 81920 8 r8169,ixgbe,amd_xgbe,mdio_devres,tg3,realtek,broadcom,bcm_phy_lib
nf_conntrack 81920 35 xt_state,xt_nat,xt_helper,xt_conntrack,xt_connmark,xt_connlimit,xt_connbytes,xt_REDIRECT,xt_NETMAP,xt_MASQUERADE,xt_CT,nft_redir,nft_ct,nf_nat_tftp,nf_nat_snmp_basic,nf_nat_sip,nf_nat_pptp,nf_nat_irc,nf_nat_h323,nf_nat_ftp,nf_nat_amanda,nf_flow_table,nf_conntrack_tftp,nf_conntrack_snmp,nf_conntrack_sip,nf_conntrack_pptp,nf_conntrack_netlink,nf_conntrack_irc,nf_conntrack_h323,nf_conntrack_ftp,nf_conntrack_broadcast,nf_conntrack_amanda,nf_conncount,act_connmark,nf_nat
nf_conntrack_broadcast 16384 1 nf_conntrack_snmp

[ Szerkesztve ]

Alex

(#19444) Kenderice válasza vargalex (#19443) üzenetére


Kenderice
senior tag

Köszi.
Meglesem...

(#19445) Kenderice válasza vargalex (#19443) üzenetére


Kenderice
senior tag

Hát semmi változás.
Az lsmod-ra ezt adja vissza:

(#19446) vargalex válasza Kenderice (#19445) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Várj! Te hová másoltad?

Mert a /lib/modules/5.10.176 könyvtárban 323 file-nak kellene így lennie:

root@Gargoyle:~# ls -1 /lib/modules/5.10.176/ | wc -l
323

Alex

(#19447) Kenderice válasza vargalex (#19446) üzenetére


Kenderice
senior tag

Hát nem tudom mi történt.
Mindenesetre teljesen újra tettem a lemezképet és újra megcsináltam mindent, így már jó lett.
Szerintem tegnap nagyon összekavarodhatott rajta valami a sok próbálkozástól.
Köszönöm.

(#19448) vargalex válasza Kenderice (#19447) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Megy a hálókártya is?

Alex

(#19449) Kenderice válasza vargalex (#19448) üzenetére


Kenderice
senior tag

Megy minden tökéletesen. Már bekonfigoltam a rendszert.
Köszönöm.

(#19450) xabolcs válasza xabolcs (#19442) üzenetére


xabolcs
őstag

Az ALL_KMODS-ot nagyon nem szerette, de anelkul is megpusztul a vegen Error 2-vel. :))

make[2]: *** [package/Makefile:114: /gargoyle/custom-src/staging_dir/target-x86_64_musl/stamp/.package_compile] Error 2

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  OpenWRT topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.