Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 20:29:43

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) Freiherr válasza tikshow (#12750) üzenetére


Freiherr
őstag

Igen,ez elég extrém szituáció,ki fogom próbálni.Úgy is ma jött meg a tápom a DFGT-hez,már csak be kell üzemelnem. ;)

XXX

(#12752) TannerHUN


TannerHUN
aktív tag

katt777 - Szerintem hagyjuk a dolgot! Nem fogok ilyen ökörségeken vitatkozni, inkább ráhagyom az emberekre... Érdekes, mivel a túraautózom és miért nem tudok bemenni a kormányommal az első tíz helyre? A kormányelfordulási szög miatt. rFactor F1 1998 MOD... Miért vagyok lassú a többieknél?? A kormányelfodulási szög miatt. Állíthatod még Wébert vagy Micheliszt is a képernyő elé úgy sem tudja setupolni úgy az autót, hogy korrekt legyen az autónak és a kormánynak egyaránt. Nem utolsó sorban magának a pilótának kell jó lennie. Ha te így is F1-et akarsz játszani, hát játssz! Elég akkor egy Genius kormány is. A te valóságodban az NFS pedig szimuláció, a pilóták azon gyakorolnak verseny előtt...

Köszönöm szépen, ebből az ökörségből kimaradnék! :W

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#12753) VegyesTamás válasza TannerHUN (#12752) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

:D :D :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#12754) katt777 válasza thedriver (#12745) üzenetére


katt777
félisten

360°C egy teljes fordulat, és teljesen nem fordulnak körbe, spec. eseteket kivéve.

TannerHUN: Sztem egyáltalán nem értettél meg. NFS az utolsó, amit Simnek tartok (nem igaz, a Dirt-öket és Grid-et még kevésbé). Vezetni meg tudni kell. :R Én joyyal is nyomtam le kormányos időt. :P

Lényegében annyi érdekelt, mit és miért éri meg venni, illetve mit nem.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12755) TannerHUN válasza katt777 (#12754) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Én is jól mentem egy-két játékban joy-al. Lényegtelen... Szerintem hagyjuk, mert off az egész.

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#12756) N€T0X|N válasza katt777 (#12754) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Én joyyal is nyomtam le kormányos időt.

Szar kormányos időt le lehet nyomni joy-jal, de jót nem és különösen erős autóval nincs semmi esélye a joynak a kormány ellen (segítségek 100%-os mellőzésével ofkorsz).

360°C egy teljes fordulat, és teljesen nem fordulnak körbe, spec. eseteket kivéve.

Szűk kanyart nem speciális esetnek hívunk, hanem szűk kanyarnak... és ilyenek márpedig vannak, elég sok pályán.

puttonyos : Monacóban sem a kormányszöget állítják a pályához, hanem az áttételt, pont a szűk kanyarok miatt. Szóval máshol is fordul az kb. 400 fokot (ezt pontosan csak a csapatok tudják, hogy melyik autónak mennyi, ahogy a wheel lock-ot is). Az egy külön dolog, hogy sok esetben nem kell a pályán ennyit használni, de attól még van.

Sent from my keyBoard

(#12757) Jack@l válasza katt777 (#12754) üzenetére


Jack@l
veterán

Gyere joyyal AC-zni, kíváncsi vagyok beleférsz e az első 5 időbe(vagy egyáltalán az utolsó 5 alá):
http://www.radiators-champ.com/RSRLiveTiming/index.php

360 fok = még át se kell fognod a kormányon, 180 fok ballra-jobbra.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#12758) JColee válasza katt777 (#12754) üzenetére


JColee
őstag

360°C egy teljes fordulat, és teljesen nem fordulnak körbe, spec. eseteket kivéve.

Miért áll a rendőr hidegben a sarokba? Mert ott 90 fok van.

(#12759) fagy53 válasza katt777 (#12754) üzenetére


fagy53
nagyúr

A kormány fordulási szöge nem azonos a kerekek fordulási szögével. szinte minden játékban lehet állítani ennek arányát/ az elnevezések különböznek/, de jobb szimeknél a kormányod fordulási szögéhez maga a játék lövi be, az egyébként autó függő arányt.
Lehet 270 °-os kormánnyal is versenyezni, de veszítesz a kormányzás finomságából, precízitásából. Pályaversenyeknél amikor több autó nagy tempóval egymás mellett halad, vagy kamion szimnél ahol jobbról balról személyautók a háromsávos autópálykanyarban jól jön a precízitás. Sikanokban, hajtűkben viszont a 900°-os van bajban, ilyenkor fizetjük meg az árát a kormányzás pontosságának.
Nekem a kettő közötti, az 540° vált be és az ETS2 kivételével így használom, de szinte bármilyen kormány elfordulási szöggel lehet játszani, hozzá lehet szokni és ezért is kell gondosan beálítani az érzékenységet / NFS, CM /, hogy egy adott kormányelforduláshoz mekkora kerékelfordulás társuljon.
Az F1 átlagos kormány elford szöge 400° és minden pályán van valami hajtű vagy sikán, de a legtöbb vitathatatlanul Monaco-ban van és a videókon lehet látni, hogy kb 200°-ot tekernek ki egy irányba.

[ Szerkesztve ]

(#12760) tomisanzero válasza JColee (#12758) üzenetére


tomisanzero
tag

Sziasztok! Használt kormány vásárlása előtt állok. Egyetlen kritérium van, legalább 900 fokot forduljon. Első sorban LFS-hez veszem. LOGITECH Driving Force-t szeretnék, de ha nem találok jó árban, milyen alternatívák lehetnek (lehetőleg olcsóbbak annál)? De elfogadok minden javaslatot, tanácsot.

(#12761) wolf033 válasza katt777 (#12754) üzenetére


wolf033
senior tag

360°C nem 1 teljes fordulat hanem egy elég magas hőfok. :DDD

(#12762) Jack@l válasza tomisanzero (#12760) üzenetére


Jack@l
veterán

Nincs alternatíva, csak (jóval) drágábban.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#12763) zolee5016 válasza katt777 (#12754) üzenetére


zolee5016
őstag

NFS az utolsó, amit Simnek tartok (nem igaz, a Dirt-öket és Grid-et még kevésbé).
Pedig ez pont fordítva igaz...a Grid 1 meglepően közel van,a Dirt 3 is jó irányítású játék....az NFS-ek(Shift-ek kivételével)a legrosszabb...nem..... inkább a legárkádosabb kategóriába tartoznak.....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#12764) akela91 válasza zolee5016 (#12763) üzenetére


akela91
addikt

+1, Grid 1 minden segítség kikapcsolva igen élvezetes játék. A kettő szörnyű lett.

(#12765) tomisanzero válasza Jack@l (#12762) üzenetére


tomisanzero
tag

Köszönöm a gyors választ! Akkor vadászok egyet. :)

(#12766) KaraDani válasza katt777 (#12754) üzenetére


KaraDani
addikt

Azt ugye tudod, hogy egy kormány maximális elfordulását nem középről számolva egyik irányba adják meg, hanem az a kormány telejs fordulási tartománya. Szóval a 270 fokos kormány fordul balra 135 fokot és jobbra 135 fokot, a 900-as kormány balra 450 fokot, jobbra 450 fokot. Az F1-ben a legsarkalatosabb pont monacoban van ahol egy irányba kb 200 fokot forgatnak balra, azaz 400!!! fok legalább a kormány teljes tartománya. De 270 foknál akármelyik pályán nagyobb tartományt használnak.

(#12767) Yayoh válasza KaraDani (#12766) üzenetére


Yayoh
aktív tag

De 270 foknál akármelyik pályán nagyobb tartományt használnak.

[link] ;]

(#12768) batai15


batai15
félisten

de várjatok, nekem a saitek nem tom mennyit tud, akkor a játékban is max annyit fordul a kerék?

(#12769) Jack@l válasza batai15 (#12768) üzenetére


Jack@l
veterán

Nem, az az áttételtől függ(játékban beállítás, steering lock), max neked lesz valameniyvel nehezebb eltalálni a pontos ívet.
Persze ha ugyanolyan lock-al játszol, mint a 900 fokosok, akkor nem fog annyit elfordulni a kerék, of kóz.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#12770) batai15 válasza Jack@l (#12769) üzenetére


batai15
félisten

ott az nfs shit. Ott annyit fordul a kormány mint az enyémen ha koppra tekerem. De mikor xboxon toltam ott 2.5 fordulat meg volt. ezért kérdezem.

(#12771) KaraDani válasza Yayoh (#12767) üzenetére


KaraDani
addikt

Jogos, van aki érzékenyebb kormányzással megy, és azokon a pályákon ahol épp nincs szűk visszafordító belefér a 270 fokba, ettől még hozzáteszem nem úgy van beállítva az autó, hogy ha kell ne tudjon ennél többet. Plusz ha valaki kicsit finomabb kormányzással megy már akkor monzában is necces: [link]

(#12772) ba3_2107


ba3_2107
tag

Gondoltam megosztom veletek, ha valaki DFGT-t akar venni és használtan nem talál (ami ugye elég valószínű) akkor a Logitech honlapjáról Paypal-al fizetve 49500 Ft-ra jön ki.

[ Szerkesztve ]

(#12773) N€T0X|N válasza Jack@l (#12769) üzenetére


N€T0X|N
őstag

A steering lock, az nem az áttétel... ha ugyanolyant használ 270 meg 900 fokhoz (vagy akármennyihez), akkor pont, hogy ugyanannyit fog fordulni maximálisan a kerék, csak az érzékenység, illetve azzal együtt az áttétel lesz adott esetben ég és föld. Ami 900 fokhoz jó, az 270-hez idegbeteg, ami meg 270-hez jó, az 900-zal őrült kormánytekergetést eredményez...

Sent from my keyBoard

(#12774) Jack@l válasza N€T0X|N (#12773) üzenetére


Jack@l
veterán

Akkor áttételesen áttétel, ha így jobb :) Én értem mire jó, csak próbáltam elmagyarázni egyszerűen.
Kis kormány kis steering lock, nagy kormány nagy lock, hogy a kerék ugyanannyit forduljon el ugyanannyi kormány forgatásra. De a maximum elfordulás(kanyarodás) is kissebb lesz ezáltal.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#12775) Elims válasza VegyesTamás (#12738) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!

Ezután én biztos nem vennék g25-öt..

Ba3: 50e-ért sem dfgt-t. :-/
Sokallom.

(#12776) VegyesTamás válasza Elims (#12775) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Miért nem vennél g25-öt?

50ért én sem vennék dfgt-t :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#12777) Elims válasza VegyesTamás (#12776) üzenetére


Elims
veterán

Csupán csak ezért :-) :

"A g25 ös -nél a típushibáktól kell tartani, és csak azoknál nem jönnek ezek elő akik nem használják.
Főbb hibák:

-Encoder wheel (pozicionáló tárcsa) eltörik, elreped, csúszkál.
-a MOSFET-ek a motor megnövekvő ellenállása miatt elpukkannak.
- maguk a motorok égnek le.
-a csapágyház eltörik
-a lefogató satu eltörik
- a váltó elgyengül
- az adapter megadja magát (gyakori hurcibálás, dobálás esetén)"

(#12778) zolee5016 válasza Elims (#12777) üzenetére


zolee5016
őstag

hát nekem használt g25-öm van...kb fél éve..(és én tényleg olcsón vettem 30K) félő volt nem lesz okés.....de..semmi baja,pedig 4 éves már ...nem kotyog nem zörög,feszes váltó.(de azt még moddolni is lehet és gyerekjáték)
Típushibák amúgy is a sorozat elejére tehetőek...ezeket az éves gyártásokban mindig korrigálják....ezért félni a g25-től szerintem alaptalan

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#12779) VegyesTamás válasza zolee5016 (#12778) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

én javítom őket, és mindig a használattól függően romlanak el...de, a hibák nagyrésze javítható, és "természetes" kopások miatt jön létre. A váltót lehet moddolni persze, nem is egyet csináltam már...nekes volt már hozzá szerencséd? Azért a gyerekjátéktól messze van egy váltó + rugó + csapágygolyó a fészekbe helyezése. :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#12780) zolee5016 válasza VegyesTamás (#12779) üzenetére


zolee5016
őstag

jutyúb videjó kilassítgatva,5 perc helyett 35 perc alatt,de megvan :K
na jó lehet volt az egy óra is...így visszagondolva.... :B

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#12781) VegyesTamás válasza Elims (#12777) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Félre ne érts, ezek nem havonta jönnek elő, hanem 2-3-4 évente, sőt...nekem is g25-öm van, és pár ismerősömnek is, és megfelelő karbantartás esetén (az encodert kivéve) a legtöbb hiba kivédhető! Nyugodtan vegyél g25-öt, csak előtte ellenőrizd le, hogy milyen állapotvan van. :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#12782) VegyesTamás válasza zolee5016 (#12780) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Hát akkor sok váltóegységet szereltél már :D azért aki még nem szerelt váltót és nem a mániája a szerelgetés az csak ne ugorjon neki mert kivágja az ablakon :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#12783) N€T0X|N válasza VegyesTamás (#12782) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Aki látott már csavarhúzót életében, az szerintem nyugodtan nekiállhat. Nem akkora ördöngősség, csak némi kézügyesség szükségeltetik hozzá...
Amúgy nekem most ilyen felkeményített váltóm van (G25), valamivel jobb, mint gyárilag, de igazából tökmindegy, elég gagyi így is. :D

Sent from my keyBoard

(#12784) VegyesTamás válasza zolee5016 (#12778) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Azért a sorozat elején és a végén is ugyanaz a szénkefés johnson motor kerül bele és ugyanúgy megnő az ellenállás a szénportól, és ugyanúgy eldurrantja a mosfeteket :D a sorozat elején és végén is
ugyanazok a vacak műanyag encoder wheelek vannak amik eltörnek. :D ezekre a típushibákra gondoltam :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#12785) VegyesTamás válasza N€T0X|N (#12783) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Hát kézügyesség abból kell egy elég nagy kosárral :D nem azt mondom h lehetetlen, de a felkeményített rugóval a visszahelyezés kicsit viccesebb :D (mondjuk én menetesszárból csináltam, és 1,5x hosszabb volt mint amit a videóban beledobálnak a hüvelybe, és kicsit talán ezért ment nehezebben a dolog) de hoztak már hozzám ilyet darabokba, hogy rakjam össze mert szétveri baltával :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#12786) zolee5016 válasza VegyesTamás (#12782) üzenetére


zolee5016
őstag

nem épp váltóegységet (motorbuzi lévén kölyökkoromban Riga, Komar, Simo ,MZ ,Pannónia,Jawa, Czezet,
Megérvén 2 Suzuki gs500,2 650-es SV,és közel a 40-hez lenyugodván most egy Dragstar saját felújitása,és karbantartása után gyerekjáték....)
Ha csapágycserés lesz se ijedek meg szerintem....... :B ;)
(Riga Delta kuplungja is valami hasonló vicces téma...és még hasonlóan is kell csinálni....)

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#12787) funk648


funk648
aktív tag

Hali, megint én!

Úgy néz ki, hogy innen fogom megrendelni, mivel innen egyszerűbb a rendelés módja, ráadásul valamivel olcsóbb is. De lenne egy kérdésem:
Itt azt írják, hogy 1 év garancia van rá, de nem úgy van, hogy a Logitech a termékeire 3 év garit vállal? Illetve, ha itt rendelem, akkor nekem kell külön visszajuttatnom a kormányt az eladóhoz? Vagy küldhetem a loginak is?

(#12788) VegyesTamás válasza zolee5016 (#12786) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Olyan váltókra gondoltam ám :D úgy persze hogy gyerekjáték egy pici g25 moddolás :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#12789) ba3_2107 válasza Elims (#12775) üzenetére


ba3_2107
tag

Hát én is nagyon sokkalom, de van 1 F710 joy-om, amit kiváltana a kormány, ha azt eladom, akkor már kicsit barátibb. Amúgy meg annyira idegesítő volt, h mindig elviszik az orrom elől a használt darabokat, hogy hirtelen berendeltem! :DD

(#12790) VegyesTamás válasza funk648 (#12787) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Úgytudom, hogy a logi szériaszám alapján adja a garit a termékeire. Grandót kérdezd meg mailben (am én is a grandot ajánlottam volna, csak valamiért elmaradt? :o)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#12791) funk648 válasza VegyesTamás (#12790) üzenetére


funk648
aktív tag

Eskü nem találom az e-mail címüket. :D

(#12792) Elims válasza zolee5016 (#12778) üzenetére


Elims
veterán

Őszinte leszek..sajnos én az a típus vagyok,aki bizony készpénznek veszi egy hozzáértő "szájából elhangzó" ilyen mondatokat.
Kizárt,hogy pénzt adnék ezért a kormányért és jöhetne erre már bármilyen kontra.
Elhiszem neked,hogy jó,meg minden O.K.,de nekem nem hiányozna,hogy kiadok egy kormányért cca.50e-t és utána még én szerelgessem... (biztos,hogy megtudnám csinálni,vakon mondom.Nekem is volt már szerencsém hasonlókhoz..)

Tomcat: Köszi,de nekem ezek a mondatok betették a kaput. Egyébként sem vennék ilyet az ára miatt,de most meg végképp nem. :-)
Bőven elég lenne a dfgt.

Szerk.:
Ba3: most is van itt a hardveraprón eladó használt..

[ Szerkesztve ]

(#12793) VegyesTamás válasza Elims (#12792) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Jóég, ha ezt a logi látja én többet nem kommentelek ide :o :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#12794) ba3_2107 válasza Elims (#12792) üzenetére


ba3_2107
tag

Ha arra gondolsz ami Békéscsabán van, akkor még választ sem kaptam tőle. Megegyeztünk 1 árban és azóta semmi. Szerintem kamu (jófogáson is meg apródon is hirdeti, telefonszám sehol).

[ Szerkesztve ]

(#12795) Jack@l válasza VegyesTamás (#12790) üzenetére


Jack@l
veterán

Mikor megvette, be kell regisztrálni a szériaszámot logitech oldalán, onnantól nem lesz baj a garival.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#12796) Elims válasza VegyesTamás (#12793) üzenetére


Elims
veterán

Innentől már annyi. :-)
Legalábbis részemről.

Ba3: nem tudom,hogy hol lakik.Egyre én is ráírtam,vmi Gabesz,de én sem kaptam választ. Ja,és üzenetet írtam.
Korrekt eladó.. Ha válaszol,nem hagyom szó nélkül és persze az üzletnek lőttek. (ha 10Ft-ért adná is..)

[ Szerkesztve ]

(#12797) zolee5016 válasza Elims (#12792) üzenetére


zolee5016
őstag

Azt az én még szerelgetést,hiba nélkül.."csak miért ne legyen stabilabb"megfontolásból tettem....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#12798) ba3_2107 válasza Elims (#12796) üzenetére


ba3_2107
tag

Igen Gabesz. Nem fog válaszolni, én egymás utáni 3 nap is ráírtam üzeneteket, de semmi. Én is gondoltam, h megírom neki a véleményemet, de semmi értelmét nem látom. Na mind1...

(#12799) Zozzer888 válasza VegyesTamás (#12785) üzenetére


Zozzer888
addikt

Amúgy Te helyileg merre praktizálsz?

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#12800) Elims válasza zolee5016 (#12797) üzenetére


Elims
veterán

Értem. :-)
Volt amikor én is szereltem már úgy ezt-azt.

Ba3: Igazi eladó...
Én azért csak ráírok..

Az olcsóbb kategóriából van esetleg olyan kormány,ami szót érdemelne,érne vmennyit a gt sorozatnál vagy a minimum a dfgt?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.