Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) Tibiajax válasza Integra (#3798) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azt még az Ajax is megtette...

(#3802) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Resistencia eterna

(#3803) bandus válasza Integra (#3798) üzenetére


bandus
veterán

azért szerintem az az 1-0 nem számít olyan hatalmas szétütésnek :)

és habár a city birtokolta többet a labdát, sajnos a lövéseik nem jutotta el a kapuig, nameg nem is volt sok belőlük...

az inkább igaz, hogy a real madrid b szétütötte az ajaxot ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3804) Napfénysüti


:)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#3805) Sickboy25


Sickboy25
addikt

ényim:

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3806) bagyulajuve válasza venember83 (#3797) üzenetére


bagyulajuve
addikt

most láttam a cikked a juventuz blogon, grat :D
nem bánnám, ha nálunk kötne ki, de én már pesszimista vagyok, hogy hozzánk 1 igazi gólvágó fog érkezni

Resistencia eterna

(#3807) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Fergusson tényleg igazi úriember! Respect! :R

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#3808) Tibiajax válasza Napfénysüti (#3804) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azért az a messi-ibra-falcao trio elöl, az....:D több mint brutal
már irreálisan hardcore
egyébként meg a tiéd áll a legközelebb az enyémhez.. ugyhogy nem is csinálok, mert kb ez
:)

[ Szerkesztve ]

(#3809) Napfénysüti válasza Tibiajax (#3808) üzenetére

Némi elfogultság van benne ez tény de te is Barcás vagy. :)

Més que un club!

(#3810) IreN!CuS válasza Napfénysüti (#3809) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Azért ez még mindig reálisabb mint a real fanok összeállítása. :K

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3811) Napfénysüti válasza IreN!CuS (#3810) üzenetére

Teljesen objektíven nem hinném hogy bárki tudna itt összeállítást csinálni hosz mindenkinek van kedvenc csapat aki felé húz a szíve és onnan csak berak még 1-2 játékost.
De mondjuk pont ez a szép hogy nincs egyforma felállás. :K

Més que un club!

(#3812) bagyulajuve válasza Napfénysüti (#3811) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nekem sikerült objektívnak lennem :DDD

Resistencia eterna

(#3813) IreN!CuS válasza Napfénysüti (#3811) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Persze ez tiszta sor,csak azért viccesnek érzem ,hogy se Messi se Xavi .És ehhez nem kell Barca drukkernek lenni :)
Te mint Barca drukker beraktad Iker-t ami teljesen jogos,az ilyen dolgot miatt mondtam....

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3814) Napfénysüti válasza IreN!CuS (#3813) üzenetére

Sőt éb CR-en is erősen gondolkodtam. Ibra vagy Falcao helyett betehető. Ez most csak ilyen hirtelen összeállított 11 lett.
Sőt ott figyel nálam Sergio Ramos is aki bár néha elég bunkó de mint védő szerintem kiváló játékos.

Més que un club!

(#3815) pohár válasza pohár (#3764) üzenetére


pohár
félisten

fék :O

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3816) Integra


Integra
titán

a barca szemet vetett hummels-re, götze-re és subotic-ra, de leginkább hummels-et szeretné a sérült puyol helyére.. a liverpool meg a hannover kapusát vinné.
szétszedik a német csapatokat a nagy sztárcsapatok. nem tetszik :( megint a kurva sok pénz amilyük van..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3817) pohár


pohár
félisten

Goal.com értesülései szerint Thierry Henry mindenben megállapodott az Arsenal képviselőivel, így a francia klublegenda kölcsönben ismét a londoni csapatban folytathatja a pályafutását. - nso.hu

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3818) Integra válasza pohár (#3817) üzenetére


Integra
titán

egy félidőt még azért csereként végig tud tolni talán

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3819) 7600 GS válasza IreN!CuS (#3810) üzenetére


7600 GS
addikt

Mi a baj a Real szurkolók összeállításával?

Amúgy grat Napfénysüti, szépen összeszedted őket. :R

Integra: Jelenleg ez is nagy segítség a jelenlegi Arsenalnak. Végre lesz egy normális csatáruk, plusz lélektanilag is rengeteget jelent egy ilyen legenda ottléte.

(#3820) IreN!CuS válasza 7600 GS (#3819) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Leírtam már, se Xavi se Messi ,elég érv nem?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3821) pohár válasza IreN!CuS (#3820) üzenetére


pohár
félisten

és akkor mi van? lehet mindenkit (bárkit) helyettesíteni... :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3822) 7600 GS válasza IreN!CuS (#3820) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem minden csak a kis argentin körül forog. :) Helyette beraktam CR-t, mert komplettebb játékos(mert komplettebb, ez szerintem nem vita kérdése).

Én Iniesta-t beraktam a saját összeállításomba, szakmai és személyes okok miatt is, de ezt már párszor leírtam. Xavi pedig már nem olyan meggyőző, van azon a poszton jelenleg sokkal jobb formában levő játékos is, aki rendelkezik hasonló kvalitásokkal.

Ezeket gondold át egy picit.

[ Szerkesztve ]

(#3823) KisTücsök válasza 7600 GS (#3822) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mert Messi és CR nem fér el egymás mellett, ugye? Egyébként Ini-t meg most beraktad, de múltkor nem, amikor szintén téma volt ez, és oldalakon keresztül pedzegetted, hogy miért neki kéne kapnia az aranylasztit. Csak nem szóltam.

Sry, de aki akármelyiket is kihagyja, az csak azért van, mert utálja az adott játékost. Vagy vak, vagy nem tudom...

Arra már rá sem merek kérdezni, hogy mi az, hogy C "komplettebb"...

[ Szerkesztve ]

(#3824) 7600 GS válasza KisTücsök (#3823) üzenetére


7600 GS
addikt

de múltkor nem

Akkor sorry, kihagytam valószínűleg.

Egyébként CR és Messi egy csapatban nem működne, én valamiért így érzem.

Arra már rá sem merek kérdezni, hogy mi az, hogy C "komplettebb"...

Nem kell rákérdezned, mert szerintem Te is tudod. Egyébként Messi-t nem utálom, csak nem szeretem az álszent játékosokat, de a képességeit ettől elismerem, és sohasem írtam rá olyat, hogy nem világklasszis.

[ Szerkesztve ]

(#3825) MPowerPH válasza Integra (#3798) üzenetére


MPowerPH
félisten

:C

Don't Tread On Me

(#3826) 7600 GS


7600 GS
addikt

"Mourinho a PSG-ben? Ez nem igaz. Csak a sajtó beszélt róla, nem én. Mourinho a Real Madridnál van, Ancelotti pedig nálunk" - mondta Al-Khelaifi, a francia klub tulajdonosa.

Mondom én, ebből Chelsea lesz...

(#3827) Ps Vita válasza 7600 GS (#3824) üzenetére


Ps Vita
őstag

Aki szerint nem Messi a világ legjobbja az valamiért tuti utálja(vagy nem szereti) és ezért nem ismeri el azt ami nyilvánvaló
Az meg,hogy C komplettebb....hát ne röhögtess :DDD :))
De azért írjad már le,hogy miért....

[ Szerkesztve ]

(#3828) 7600 GS válasza Ps Vita (#3827) üzenetére


7600 GS
addikt

Jobban fejel és a gyengébbik lábát többet és jobban használja, mint Messi. Nem kell itt semmi különleges vagy nagy dologra gondolni, kb egy szinten vannak. Egyik dologban egyikük, másikban a másikuk jobb.

(#3829) KisTücsök válasza 7600 GS (#3824) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ahogy gondolod. Én mondjuk nem úgy válogattam össze a csapatomat, hogy szerintem hogyan játszanának együtt, hanem, hogy az adott poszton ki volt a legjobb (némi elfogultsággal persze, mert Cechet talán én raktam be egyedül, vagy Mata, aki az idény közepén azért elvolt tűnve...), de CR meg Messi simán, egyértelműen ott vannak, szerintem. Ráadásul az egyik jobboldalra, a másik meg balra. Középre meg egy jó kis csatár (nálam Falcao, de akár Ibrat, vagy RvP-t is írhattam volna).

De megnéznék egy ilyen csapatot egy jó kis gála meccsen. Kár, hogy erre sohasem kerül sor.

szerk: Jobban fejel? :) Nem lehet csak azért tűnik így, mert Messi a kb 140 centijével esélye sincs fejelni? Meg a Barca sem igen játszik erre. Ez így elég gyenge érv. A másik meg, C többet használja a gyengébbik lábát? Nem tudom, talán, de ha Messi még így is rúg 60-70 gólt szezononként, valamiért nem izgat. Ahogy a Barca drukkereket sem szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#3830) IreN!CuS válasza 7600 GS (#3822) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Itt most a világ legjobb 11 játékosáról van szó,akinél Messi nem fér be a Top11-be az vagy Real-os vagy butácska :)

Látom mások is röhögnek a "komplettebb játékos" engem is érdekelne a magyarázat.

Nálam Messi Cr RvP lenne a három csatár elég komplett lenne :) vagy Messi Falcao RvP

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3831) 7600 GS válasza KisTücsök (#3829) üzenetére


7600 GS
addikt

Én próbáltam úgy összeállítani őket, hogy azért lehetőleg ne nagyon "üssék" egymást. Egyébként meg soha ne mondd, hogy soha, egy jótékonysági meccs bármikor összejöhet.

Nem lehet csak azért tűnik így, mert Messi a kb 140 centijével esélye sincs fejelni?

Az a 140 centi az 169. :DDD

Meg a Barca sem igen játszik erre

A Real sem.

De igazából beszéljen ez a videó helyettem. :D

A másik barcás úriember meg olvasson vissza picikét...

[ Szerkesztve ]

(#3832) vans?


vans?
őstag

en is berakom akkor mar:

hábm bábm

(#3833) Tibiajax válasza 7600 GS (#3822) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

van azon a poszton jelenleg sokkal jobb formában levő játékos is

áh, ezen most olyan jót mosolyogtam..
:) így foci előtt jót tett, kellett :)

(#3834) 7600 GS válasza Tibiajax (#3833) üzenetére


7600 GS
addikt

Pedig Xavi-t láttam már ennél sokkal jobban futballozni. Szerintem Te is.

#3835: Helyes. :D

[ Szerkesztve ]

(#3835) IreN!CuS válasza 7600 GS (#3831) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Vagy 5 percig állt a hsz előttem mielőtt elküldtem ,utána már nem szerkesztetem ki belőle úgyhogy úriember módjára visszaolvastam .

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3836) 7600 GS


7600 GS
addikt

[link]

#3831: Még mindig kettejükről beszéltem, egy videócím sem változtat ezen.

Magánvélemény: Mindenki nézze azt, akinek a játéka jobban tetszik, ilyen egyszerű ez. Élvezze mindkét tábor a játékukat, ameddig még lehet .

[ Szerkesztve ]

(#3837) KisTücsök válasza 7600 GS (#3831) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ebből a videóból akkor megtudtuk, hogy nem csak hogy Messinél komplettebb, de a valaha volt legkomplettebb játékos is. :K

Egye fene, hiszek a videó készítőjének. :)

"Egyébként meg soha ne mondd, hogy soha, egy jótékonysági meccs bármikor összejöhet."

Jogos. Majd 50 évesen láthatjuk őket együtt játszani egy jótékonysági meccsen. :D

(#3838) 7600 GS válasza KisTücsök (#3837) üzenetére


7600 GS
addikt

Jogos. Majd 50 évesen láthatjuk őket együtt játszani egy jótékonysági meccsen. :D

Nekem az sem gond, szívesen elnézegetem a mostani öregfiúk meccseit is. :DDD

Ki mit tippel a mai meccsekre? Én tuti x-nek veszem a Shaktar meccset, meg győz. Barca gondolom hengerel, Bayern-nek sem lesz nehéz dolga.

[ Szerkesztve ]

(#3839) KisTücsök válasza 7600 GS (#3838) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem csak Te gondolod x-nek.

3.60 1.91 4.00

Ilyet is ritkán látni. De hát ezt is kell csinálniuk. Egymást csaknem akarják megszívatni.

Csak az a szar, hogy ha már így is, úgyis kiesünk, akkor legalább az utolsó helyen esnénk ki. Franc se kíváncsi az EL-es bohóckodásra. Kár, h ez már nem aktuális.

(#3841) 7600 GS válasza KisTücsök (#3839) üzenetére


7600 GS
addikt

Legalább játszhatnak majd a tartalékok meg az ifisták, ennyi pozitívuma talán van a dolognak.

Ps Vita: Jók ezek az összehasonlítások. Meglepő egyébként, hogy idén eddig csak 2 kontratámadásból született gól a Madrid háza táján.

(#3842) KisTücsök válasza 7600 GS (#3841) üzenetére


KisTücsök
addikt

Csak hogy nem ők fognak, ettől félek.

(#3843) Tibiajax válasza 7600 GS (#3834) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

persze..:) 5 éve, akkor még gyorsabb volt..
figyelj, ennek a kis embernek, ennek a Xavinak, akkora esze van a pályán, úgy lát a pályán, h az ember -legalábbis én, de tudom, h nagyon sokan mások is, akinek van szeme a futballhoz- csak bazsalyog ha játszik Xavi, meg a száját mosolyra húzva rázza a fejét
nagyon, nagyon kevesen említhetőek vele egy napon (Pirlo az egyikük)
Láttad a legutóbbi nou camp gálát? gondolom nem.. nem baj, nem haragszom érte, én is csak az atletico miatt néztem a madridiakat Ahogy kapja, átveszi, forog, futott 3 csapattárs el mellette és kérte a labdát de fogták őket és nem adta nekik, fenn a feje, pördült, rakta le a jobbon érkező embernek, akire senk nem figyelt, másik oldalon kérte a labdát mindenki
azzal az egy mozdulatával a fél bilbao-t megette.. olyat láttál már, h elveszi valaki tőle a labdát?
és teszi mindezt azzal a szerénységgel, alázattal, egyszerűségével, ahogy tette évekkel ezelőtt is.
Xavi-nak nincs olyan, h formája. bzmeg, ha neki odarugsz labdát, ő mindig ugyanazt csinálja, ugyanugy varázsol vele
ez a Barca most őmiatta nagy. és hogy mellette felnőtt, beért egy Iniesta is, na meg van messi, akit kiszolgálhatnak.. a többi ember +körítés
A mai Realban, mondj már még egy ilyen embert. :) vagy kettőt. vagy hármat?
Casillas az egyedül elismerhető Xaviék szintjén. Ez az én véleményem, és ez is marad.

Olvasom közben már pár napja a barca-könyvet, vagy egy külön rész, ami Xaviról szól, még egészen az utcajátékos korától, meg hogy hogyan maradt végül 'életben' guardiola árnyékában annak idején
érdekes és tanulságos, de főleg az, amiket a játékintudásáról ír le róla az angol író. mondom, én a mai fociban csak pirlot látom vele -mondjuk- egy szinten. figyeld csak meg, neki is ugyanugy jár a feje feszt játék közben. a többieknek nem....
:) ők hozzájuk képest csak labdától megszabaduló középpályásoknak számítanak

(#3844) 7600 GS válasza Tibiajax (#3843) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem picit elbeszéltünk egymás mellett.

Nem azt mondtam, hogy Xavi rossz futballista, mert ez hazugság lenne. Beszélnek helyettem a számok meg a meccsek. Tökéletesen tisztában vagyok a képességeivel, szoktam ám én is Barca meccset nézni, még ha nem is hiszed el. :D Az EB-n gyenge volt, ott Iniesta dominált. Szerintem a legjobb éve Xavinak a 2010-2011-es meg a 2008-2009-es volt, nekem legalábbis ekkor tetszett legjobban a játéka. Ugye a 2008-as EB-n jól játszott és utánna megnőtt az önbizalma.

A mai Realban, mondj már még egy ilyen embert

Ha világklasszis emberre vagy kíváncsi, akkor: Casillas, Ramos, Alonso, CR, Özil. Kaká-t is idevenném, de neki sajnos már nincs sok hátra itt, úgy érzem...

De biztos nem értesz egyet ezzel a listával. :D

Barcának összejött egy olyan generáció, ami 40 évente egyszer van. Ezt neked meg tényleg ki kell élvezni, hiszen ez nem lesz mindig így, de azt hiszem hogy nem tudok neked ebben újat mondani, régebb óta nézed és űzöd ezt a sportot, mint én.

[ Szerkesztve ]

(#3845) 7600 GS válasza 7600 GS (#3844) üzenetére


7600 GS
addikt

Kis kiegészítés még: Igazából a Realban olyan, hogy Xavi-poszt nincsen. Elvileg Alonso lenne a megfelelője, de ő sokkal hátrébb játszik. Özil meg picit fentebb, szóval érdekes dolog ez. :DDD

(#3846) homeless09 válasza Tibiajax (#3843) üzenetére


homeless09
őstag

[link] :)

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#3847) 7600 GS válasza homeless09 (#3846) üzenetére


7600 GS
addikt

Na igen, az öreg is érti ezt a szakmát. :K

Fog játszani ma este?

(#3848) Richard!


Richard!
addikt

Haló!

A mai Barcelona meccset a t-home szolgáltatónál lehet nézni??tök mind1 milyen nyelvű

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#3849) 7600 GS válasza Richard! (#3848) üzenetére


7600 GS
addikt

SAT1?

(#3850) IreN!CuS válasza 7600 GS (#3849) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Az régen volt jó,tudtommal most már nem add meccset a SAT1.Régen is csak olyan BL meccset adtak ami német érdekelt volt.Pontosítok én csak olyat láttam rajta.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.