Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) baluka26 válasza pohár (#3400) üzenetére


baluka26
veterán

[link]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3402) KisTücsök válasza baluka26 (#3399) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ebből a kameraállásból már más a helyzet. Szóval inkább nem is mondok semmit.

Nem olyan könnyű ezeket megítélni.

Amúgy hogy játszottunk? Mármint úgy értem, miben volt más, mint RDM alatt? Vettél észre változást?

[ Szerkesztve ]

(#3403) salival válasza baluka26 (#3397) üzenetére


salival
aktív tag

Akkor is inkább Abrát fújolták volna. Ő idehozta Rafát, aki még mindig világklasszis edző. Benitez nem tehet róla, hogy épp a "nagy" RDM-et rúgták ki előtte.
Poolnál is mi volt? Odahozták a zseniális Hodgsont, aki a klub modernkori mélypontjába taszította a poolt. De a szurkolók nem fújolták a csapatot, szimplán csak 30.000 néző ment ki rendszeresen a meccsekre.

YNWA

(#3404) baluka26 válasza salival (#3403) üzenetére


baluka26
veterán

Egy eredményes, szép focit játszató legendát rúgtak ki. Ez a harmadik döntése Abrának, amikor összeszorult a szívem a menedzserért.

Tücsök: Nem jól. Nagyon nem jól. Nagyon kellene rotálni.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3405) pohár válasza baluka26 (#3401) üzenetére


pohár
félisten

van ilyen, 5 éve más idők jártak... az meg, hogy most elfogadta az edzői posztot, pedig régebben azt mondta, hogy mégsem, gondolom közrejátszhat az is, hogy a számlákat valamiből fizetni kéne...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3406) baluka26 válasza pohár (#3405) üzenetére


baluka26
veterán

Gondolom Abu-Dzabiban szarul fizettek, állítólag ott tanácsadóskodott mostanság.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3407) pohár válasza baluka26 (#3406) üzenetére


pohár
félisten

állítólag... ki tudja, lehet táncolt :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3408) venember83 válasza baluka26 (#3406) üzenetére


venember83
nagyúr

Gondolom, hogy a Skynál sem ingyér' szakértősködött.

(#3409) baluka26 válasza venember83 (#3408) üzenetére


baluka26
veterán

Mondjuk Abra biztos jobban fizet. Főleg, ha a kedvencét formába lendíti.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3410) Integra válasza baluka26 (#3393) üzenetére


Integra
titán

parádés, nehéz rá mást mondani :DDD

3395: hahaha, talált, süllyedt :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3411) venember83 válasza baluka26 (#3409) üzenetére


venember83
nagyúr

Engem leginkább ez zavar benne, hogy a BL győzelemmel beférkőzött a Liverpool szurkolók szívébe, hűséget fogadott, majd már Villas-Boas menesztésekor is kuncsorgott Abramovicsnál a melóért, majd most ismét. Miközben nincsenek semmilyen megélhetési gondjai, mert minden bizonnyal az Intertől sem üres zsebbel távozott, majd kapott itt-ott szakértői munkát. Egyszerűen gerinctelen.

(#3412) Integra válasza venember83 (#3411) üzenetére


Integra
titán

ő egy igggazi smittpali. :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3413) Integra


Integra
titán

na, és hogy flémeljek egy picit, a barca beállította a reál 91/92-es rekordját, mikor 13 meccsből 12 győzelem és 1 döntetlen született, és ha szombaton nyernek ők fogják a rekordot tartani, mint a legjobb szezon kezdése.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3414) KisTücsök válasza baluka26 (#3404) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ejj... Az a sok játékos is, akik kölcsönbe vannak. Lukaku, Meki, DeBruyne simán lehetnének padosok. Bár ha csak Marinra gondolok, akkor tökmindegy.

innen meg csak nekem hiányzik Mata?

(#3415) baluka26 válasza KisTücsök (#3414) üzenetére


baluka26
veterán

Pedig Mata még spanyol is. ;]
Hogy egy Modric és Özil ott tud lenni, Mata meg nem...

De ez a X. Alonso mánia is micsoda. Ha már beleraknak két vkp-t is, akkor igazán odaférhetne Mikel is, mert a világ legstabilabb középpályása szerintem.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3416) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#3415) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Modric szerintem jobb, mint Mata. Ettől függetlenül ott a helye neki is.

Inkább azt mondja meg valaki Gerrard mit tett 2012-ben?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#3417) 7600 GS válasza baluka26 (#3415) üzenetére


7600 GS
addikt

Alonso nagyon jó évet zárt le, bónuszként az EB-n is kiválóan játszott, 2 gólt is szerzett az egyenes kieséses szakaszban a franciák ellen. Az ő helye megérdemelt. Lehet, hogy Mikel-é is az lenne, nem nézek túl sok Chelsea meccset.

Özil eredményesen játszott, ám nem látványosan. De én azt is megérteném, ha nem lenne itt a nevezettek között, annyira nem volt jó éve ez, mint az első madridi. Modric is jó volt az EB-n, de őt nem neveztem volna.

Mike: Modric és Mata pozíciója picit más.

(#3418) Ps Vita válasza baluka26 (#3415) üzenetére


Ps Vita
őstag

Vagy Schweini
De hát ezek a listák (sajnos) már nem mérvadóak :(

[ Szerkesztve ]

(#3419) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Mourinho már nem is tervez a következő idényre

Még csak november vége van, a Real Madrid azonban majdhogynem kiszállt a spanyol bajnoki címért folytatott versenyfutásból – ez az elszomorító tény pedig sokféle spekulációnakn helyt ad, így annak is, hogy José Mourinho a következő idényt már nem Spanyolországban kezdi.

Az AS hétfő számában vezető hírként szirénázza: a portugál edző felhagyott a következő idény tervezésével, s minden előzetes programot törölt a naptárából, ami a Real Madriddal hozható összefüggésbe.

A spanyolok rámutatnak, hogy egy évvel korábban, az idény ugyanezen szakaszában Mourinhónak már kész tervei voltak a jövőre, most azonban ahelyett, hogy ezzel foglalkozna, inkább folyamatosan Londonba utazgat feleségével, hogy gyerekének megfelelő iskolát találjon – s nem Spanyolországban, hanem Angliában.

Nyilván ha a Real Madrid nem lenne 11 pontos hátrányban a Barcelonával szemben, hasonló pletykák nem láttak volna napvilágot, így azonban még inkább hihetőnek tűnik, hogy Mourinho a következő idénytől csapatot cserél.

Csak nehogy szarjon most már az egészre és hagyja veszni a csapatot... :W

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#3420) 7600 GS válasza gyuromoj (#3419) üzenetére


7600 GS
addikt

Ez nem újdonság, hogy el fog menni év végén. Az idényt nem fogja veszni hagyni, van annyira maximalista.

Én azért még remélek valami olyasmi hajrát, mint a 2006/2007-es szezonban.

(#3421) Tibiajax válasza gyuromoj (#3419) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajj csak nehogy..

szegény madriddal mi lenne Jóséé nélkül.. beel is halna
főleg a 7-es kislány

(#3422) Integra válasza 7600 GS (#3420) üzenetére


Integra
titán

nekem pont az jutott eszembe, hogy ahogy romlik a helyzet, a végén még ki sem tölti a szezont, hanem közös megegyezéssel szerződést bontanak. :U nem tartom kizártnak már ezt sem.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3423) venember83 válasza Tibiajax (#3421) üzenetére


venember83
nagyúr

Tibi, mégis meddig szórakozik az Inter Sneijderrel, hogy nem engedi el, hadd menjen, ha már játszani úgyse akar?

(#3424) Tibiajax válasza venember83 (#3423) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tudom 'zmeg......
a hétvégén mutatták már wesley-t, ahogy edzeget, futkározgat az inter edzőpályán. de hogy valoban vissza akar-e térni kék-fekete mezben, franc tudja
én azért szeretném
nem nagyon van világklasszis a csapatban jelenleg, legalább ő legyen

elég kis lagymatag ez a parmai kirándulás eddig...

[ Szerkesztve ]

(#3425) venember83 válasza Tibiajax (#3424) üzenetére


venember83
nagyúr

Kétlem, hogy fog játszani, és ha igen, akkor világklasszis szinten. Kár így kölcsönösen besértődve pazarolni az éveket és a pénzt szerintem. :(

(#3426) Tibiajax válasza venember83 (#3425) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de most ő min is sértődött meg?..
emlékszel valamire?

(#3427) venember83 válasza Tibiajax (#3426) üzenetére


venember83
nagyúr

Most őszintén, egy ilyen Interbe hova való egy Sneijder kategóriájú játékos? Mourinho után szétesett a csapat. Értem én, hogy megújulás, csapatépítés, de Sneijder vándormadár, nem olyan ember, akire csapatot lehet építeni, max. elvinni lehet olyan csapatba, ahol már vannak megfelelő játékosok. Kétlem, hogy Sneijdernek elég lenne az olasz posvány, ő BL címet akar, de legalábbis fontos BL meccseket játszani, amire ez az Inter még jó ideig nem lesz képes.

(#3428) Tibiajax válasza venember83 (#3427) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

valóban így lehet..

de hogy mennyire impotens az Inter, ma este is, erre már tényleg nehéz szavakat találni

elegem van

(#3429) 7600 GS válasza Integra (#3422) üzenetére


7600 GS
addikt

Az nem lenne jó, az évközi edzőváltások szinte sosem sülnek el jól.

venember: Sneijdernek már rég le kellett volna lépni Manchesterbe, semmi keresnivalója nincsen itt ebben a rém gyenge, kommersz középcsapatban.

(#3430) Tibiajax válasza 7600 GS (#3429) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#3431) salival válasza NyxNyxNyx (#3416) üzenetére


salival
aktív tag

Megmentette angliát egy orbitális leégéstől az EB-n. Amúgy klubszinten nem alkotott kiemelkedőt. Most már nagyon hangulatjátékos lett. Néhány mérkőzést telibeszar, de olyan szinten, hogy magasan a csapat leggyengébbje, egyes meccseken, rangadókon pedig 2005-2009-es világklasszis formáját hozza. (de sajnos ez a kevesebb)

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#3432) 7600 GS válasza Tibiajax (#3430) üzenetére


7600 GS
addikt

Ezt pedig muszáj lesz belátnod, az Inter hatalmasat fejlődött vissza 2010-hez képest.

[ Szerkesztve ]

(#3433) venember83 válasza Tibiajax (#3428) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak kontrázni tud, normális támadásépítése nincs, látszik, hogy hiányzik középről valaki. Guarín nem rossz, de inkább lőni tud és ütközni, mint támadást építeni. Így elnézve őt már nem is bánom, hogy az Intert választotta végül, és nem a Juventust, Vidal sokkal jobb megoldásnak tűnik eddig. Mondjuk az ész a Juventusból is hiányzik a támadóharmadban. Mi is lenne a Serie A-val, ha még csatár is lenne a zebráknál, meg ha még edző is ülhetne a padon. :D

7600GS: Az interesekre való tekintettel ne középcsapatozzunk, meg aztán, ha az ember ránéz a tabellára, látni, hogy az Inter nem középcsapat, elég elöl van. ;)

(#3434) 7600 GS válasza venember83 (#3433) üzenetére


7600 GS
addikt

Én a 2010-es csapathoz viszonyítottam, márpedig ahhoz képest ez csak egy középszerű csapat. A bajnokságban is nagyon rapszodikus, nem tud konstans jó formát hozni. Az Európa-Ligában is csináltak idén érdekes dolgokat. Az egyetlen olasz csapat, aki tényleg úgy kiemelkedik a többi közül, az a tied. :D

(#3435) venember83 válasza 7600 GS (#3434) üzenetére


venember83
nagyúr

Oké, de ez abszurd. Mert akkor előveszek én is egy Juventust, amihez képest a jelenlegi sehol sincs. Nem is kellene sokat törjem rajta a fejem. Vialli, Del Piero, Ravanelli, és ez még csak a csatársor, már több kreativitás vagy egyikükben, mint a jelenlegi Juventusban összesen, talán Pirlot leszámítva.

(#3436) 7600 GS válasza venember83 (#3435) üzenetére


7600 GS
addikt

De a jelenlegi Juventuson nem kéne sokat változtatni, hogy BL szinten is komolyat alkothassanak (1-2 értelmes csatár kéne), az Interen viszont eléggé sokat kéne. Persze minden csapatnak van fénykora, én sem hasonlítom a mostani Real-t a 2000-es évek körüli gárdához.

Huh, nagyon sok lett a 'kéne', most így estefelé így tudtam csak megfogalmazni.

[ Szerkesztve ]

(#3437) Ps Vita válasza Ps Vita (#3418) üzenetére


Ps Vita
őstag

Most nézem,ő benne van,meg Ribéry is,szóval szavam nem lehet :DDD

(#3438) venember83


venember83
nagyúr

Parma - Inter 1-0. Ez így jó lesz, ha ennyire kiegyensúlyozatlan mindegyik csapat. Mondjuk a Juve eddig csak a milánóiaktól kapott ki, remélem, hogy ez így is marad jó ideig. :U

(#3439) bandus válasza venember83 (#3423) üzenetére


bandus
veterán

visszajöhetne madridba :D én ott kedveltem meg igazán.

#3435: én akkor kezdtme el focit nézegetni, amikor még ők játszogattak, il capitano meg még fiatal volt. aztán ott volt zidane is a későbbiekben, inzaghi, nameg az örök kedvenc player, davids :D

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3440) venember83


venember83
nagyúr

Tényleg kiegyenlített volt a meccs, volt egy kezezés a milánóiaknál is: [link]. :D

(#3441) Sztbeni válasza venember83 (#3438) üzenetére


Sztbeni
őstag

a Juve simán megnyeri a ligát ha visszatér Conte. Az Internek meg annyi, kipukkadt a lufi. De ezt már korábban megmondtam, hogy nem tart sokáig a szárnyalás. Az eddigi jó eredmények néhány játékos jó formájának voltak köszönhetőek. Mint a Juve 2 éve. Örülhetnek, ha meglesz egy EL hely.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#3442) Tibiajax válasza Sztbeni (#3441) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

te miért rühelled ennyire az inter-t, Beni?..

(#3443) Sickboy25 válasza Tibiajax (#3442) üzenetére


Sickboy25
addikt

mindent rühell, amit itt mi szeretünk(nem az Interre gondoltam ;] ) nem vetted még észre...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3444) Sztbeni válasza Tibiajax (#3442) üzenetére


Sztbeni
őstag

hogy is mondjam... Volt egy olyan, hogy Calciopoli. Ha nem lenne elég, az inter vezetőinek azóta is csak a szájuk jár. Azok a szurkolók akik meg tudnak a Heysel tragédián rendszeresen gúnyolódni, azokról meg ne beszeljünk... Meg ellenfelek is.

Szerk: de a mezük szép :)

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#3445) Integra


Integra
titán

a dortmund érdeklődik özilért, ha netán götze menne

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3446) bandus válasza Integra (#3445) üzenetére


bandus
veterán

azthiszem, ha tovább tart ez a hanyatlás, és elmegy mourinho, akkor nem hiszem, hogy sikerülni fog egyben tartani a mostani realt... valószínűleg elmegy cr7 is, akkor özil is, elképzelhetőnek tartom, hogy a többi portugál is új klub után nézzen. nem tudom hogyan is fog alakulni akkor a klub sorsa.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3447) gyuromoj válasza bandus (#3446) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ha ez tényleg megtörténik, akkor nagyon sötét korszak köszönthet be a Madridnál. Sötétebb mint az utóbbi 10 évben. Reméljük a legjobbakat.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#3448) Sickboy25 válasza gyuromoj (#3447) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ez azért így elég durva kijelentés :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3449) Tibiajax válasza Sztbeni (#3444) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

oké, én nem a szurkolók miatt szeretek egy csapatot.. hogy is mondjam, kb legutolsó dolog számomra, egy csapattal kapcsolatban

[ Szerkesztve ]

(#3450) Sztbeni válasza Tibiajax (#3449) üzenetére


Sztbeni
őstag

én is kérdezek: mit szeretsz az Interben :)

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.