Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145601) ZavaBalazs válasza atee_13 (#145600) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ha kizárod a "fél PL bajnokságot" (plusz a játékosokat a nemzeti tornáktól), akkor visszakoznak, és nem lesz ez a trágyalé szuperliga.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#145602) viharhozo válasza Tibiajax (#145584) üzenetére


viharhozo
addikt

Kubatov tamogatja, a maradek BL-ben a magyar bajnok fix helyet kap a csoportkorre!

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#145603) atee_13 válasza ZavaBalazs (#145601) üzenetére


atee_13
őstag

hát nem tudom egy PL mennyire lenne eladható ezen csapatok nélkül.
nem azt akarom mondani, hogy legyen szuper liga, hanem, h nem tudom ez a kizárásos dolog használna e. PL az egyik legjobban eladható bajnokság és pont azon csapatok miatt akik benne lennének én azt gyanítanám ennek az értekével ők is tisztában vannak

(#145604) Datsyuk válasza ZavaBalazs (#145601) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Támogatnám, főleg így covid idején. Aki ebben részt vett, az 1 szezonra ki van zárva minden honnan. Sok szerencsét hozzá és akkor hatna ez igazán, ha az adott játékosok tényleg nem indulhatnak majd EB-n VB-n. Üdvözlettel, minden szurkoló! :C

(#145605) Tibiajax válasza Cartevo (#145598) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

...és tényleg
:D
:U

(#145606) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#145597) üzenetére


DeathAdder
veterán

A Bayern és a PSG nem támogatja, remélem a húgyos UEFA-t beszántják ezzel, marhára tudnék örülni neki :D

a mocsadékok ezt megakadályozandó igyekszik a sorozatait megújítani, és holnap jelentenék be, hogy 2024-től 36 csapatos lesz a BL főtáblája, és minden csapatnak 10 csoportmeccset kell ezentúl vívnia. Viszont egyre inkább úgy tűnik, csak idő kérdése az új sorozat létrejötte :C

[ Szerkesztve ]

(#145607) Datsyuk válasza DeathAdder (#145606) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Az UEFA is pénzéhes, és ez a módosítás(2024-től) pontosan azt próbálta megakadályozni, hogy létrejöjjön a super liga. Még több pénz, pénz, pénz. Ne legyenek kétségeid, hogy ez ami most állítólag létrejön még gusztustalanabb lesz mint ami most van.
A foci ahogy ismerted eltűnne, kb 5 év alatt ezek az "alapító" csapatok maradnának. Gyökerestől kiirtani az ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

(#145608) Tibiajax válasza Datsyuk (#145607) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne egy csont mecseszterinek a véleményére adjunk arsenal-lal kapcsolatban, ha lehet...

mindazonáltal szegény arsenal jelenleg annyira, de annyira fos egyébként valóban, hogy a legjobbak közt nincs helye
ez tény

(#145609) mephi666


mephi666
nagyúr

Ez a united-burnley vicces: 1-1, hirtelen jött az egyenlítés :D Steve Austin burnleyje remélem meglepetést okoz ma

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#145610) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#145608) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Tessék, itt a teljes:

“Arsenal and United are joining it? They’ve just drawn to Fulham and United are drawing to Burnley.”

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#145611) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#145610) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja, értem.. egy-egy döntetlenül végződött meccs alapján okoskodik a jó gary, hogy kinek és hol van pontosan a helye, jelen pillanatban..
hát persze

(#145612) Datsyuk válasza Tibiajax (#145611) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Most komolyan ennyi a lényeg számodra? :F Gary Neville + döntetlen?
Mi sem bizonyítja jobban, hogy pénzről szól az egész, hogy olyan klubok alapító tagok akik nem tudnak BL-be jutni..... Super liga

(#145613) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#145611) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Csak azt akartam ezzel mondani, hogy a csont mencseszteri a mencsesztetnek is beszólt ugyanúgy, szóval ezzel az indokkal nem kell elvetni a mondandóját :U

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#145614) BenHans válasza Datsyuk (#145612) üzenetére


BenHans
addikt

Az Inter be tud jutni, pont így. Akkora urak, hogy nem kell holmi BL, nekik a szuperligában a helyük.
Conte már írja a kívánságlistát amiből ha szerencséje van hiányozni fog valami és kész is az alibi, hogy megint miért csak a pultig jutott a 100€-s étteremben.

Ja, legalább legyenek akkora urak, hogy megverik ma a Napolit. Köszkösz.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#145615) atee_13 válasza Datsyuk (#145607) üzenetére


atee_13
őstag

Bár a superligás feltételeket nem ismerem, de simán el lehetne képzelni egy olyan csoportosulást ahol fizetési sapka van, tisztes játékvezetés.
Nem a látszat FFP meg ha valaki elmondja, hogy sportáskánk nem igazán a valóságot fujdogálta megbüntetik, vagy katar kap egy VB szintű eseményt vagy napestig lehetne sorolni.
Szóval a más nem biztos, hogy rosszabb lesz.

(#145616) bagyulajuve válasza Tibiajax (#145594) üzenetére


bagyulajuve
addikt

de jó, hogy dolgoztam délután és nem láttam
siralmas eredmény ismét

Resistencia eterna

(#145617) DeathAdder válasza Datsyuk (#145607) üzenetére


DeathAdder
veterán

Rohadt sok pénzt fog hozni, cserébe viszont lehet bízni egy fizetési sapkában. Az meg hogy az olajosoknak egyelőre kevésbé tetszik, arra enged következtetni hogy nem olyan ördögtől való dolog ez a szuperliga :D

Meglátjuk. még nagyon zavaros minden, mindenesetre nagyon tetszik ahogy remeg az uefa most ezen és erkölcsről papol, meg kapzsiságról :DDD

(#145618) Datsyuk válasza atee_13 (#145615) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Tedd a kezedet a szívedre, őszintén, ha elolvasod az alapító tagokat. Mennyire valószínű ez?
Azért alapítják, hogy legyen tisztességes financial fair play meg bíráskodás? Ugyan már....azért alapítják, hogy ne legyen FFP.
(Ne aggódj, Katar/PSG azért nincs még ott mert náluk a VB, 2022 utána már beállnak ők is).

(#145619) atee_13 válasza Datsyuk (#145618) üzenetére


atee_13
őstag

nem tudom mi milyen lesz, majd kiderül

(#145620) Ringman


Ringman
nagyúr

úgy néz ki, a toro is bent akar maradni, a róma bl-indulása így esélytelen, max ha nyerik az el-t a végén (az ér még bl-indulást?)

(#145621) BenHans válasza Ringman (#145620) üzenetére


BenHans
addikt

Igen ér, de azért elég merész arra rámenni.
Már ott éreztem hogy baj lesz, hogy B keretet tett pályára Fonsi.
Sőt, B kerethez is kevés pl Fazio vagy Bruno Peres és egy abszolút minden szempontból tapasztalatlan amcsiból jött Reynolds és ez csak a védelem. Lényegében jóindulattal 6 olyan játékos volt kezdőben aki egy Roma B-ben egy pihentetős meccsen pályára léphetne normális esetben.

Ez van, tehetnétek egy szívességet, verjétek meg az előttünk lévőket. A Napoli és a Lazio ellen még van esély EL-re, bár szerintem értelmesebb lenne elengedni, kupára és bajnokságra koncentrálni inkább ha már be lett lengetve hogy erősítünk nyáron.
Mondjuk már a lomtalanítás is kb erősítés, a táppénzfüggőknél és pl ilyen Fazio kalibereknél még apróért is csak jobbat kapni.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#145622) Ringman válasza BenHans (#145621) üzenetére


Ringman
nagyúr

az biztos, hogy nem contén fog múlni a meccs, mert nem b-csapat fog kezdeni este, szerintem lendületből le akar nyomni mindenkit (titeket is beleértve, bár addigra bajnoknak kellene lenni), aki szembejön, remélem ez a játékosoknak is átjön majd.

nektek baromira nincs szükségetek az el-re szerintem.

(#145623) venember83


venember83
nagyúr

A DAZN 3,5 milliárd US dollárt kész fizetni, ha sikerül megszervezni az Európai Szuperligát, állítja a La Gazzetta dello Sport. A Sky szerint fél tizenegykor várható bejelentés a 12 klub részéről. Közép-európai idő szerint.

Én azt már csak reggel fogom látni. Jó szurkolást, bármelyik oldalt is képviselitek.

[ Szerkesztve ]

(#145624) mephi666


mephi666
nagyúr

Mi ez a retro menzás terítő az inter játékosokon? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#145625) Citroware


Citroware
addikt

Én támogatom a szuperligát. Elmondom miért:
- végre valami újdonság
- ki kíváncsi arra, hogy minden évben a PSG megnyeri a francia bajnokságot, a Bayern a németet, a Juve az olaszt (most szerencsére pont nem)
- a BL-ben csak nyűg az a sok kiscsapat a nagyoknak, feleslegesen lejátszandó és lefárasztó meccsek, úgy is mindenki tudja, a végső elszámolásnál melyik néhány lesz ott, minimális fluktuációval
- eleve ne panaszkodjanak az UEFA-nál, akik úgy szervezik meg a BL-jüket, hogy az angol top 6 nagycsapatból kettő ne kvalifikálhassa magát, de egy Rubin Kazan ott lehet, ez nevetséges, miközben a valódi 32 legjobb európai csapat között legalább 8 angol ott van
- szintén legfőképpen a Premier League-re igaz: elég egy kicsit rosszabb szezon, vagy egy kis formaingadozás, és aztán a következő szezonban azért nem indulhat egy csapat a BL-ben, mert egy évvel ezelőtt volt egy-két rosszabb hónapja (pl sérülések miatt), aminek már se híre se hamva, a csapat topon van azóta, de a BL-ben nem szerepelhet
- szerepel viszont az Európa Ligában, amit a nagyobb bajnokságokból induló klubok akkor kezdenek el komolyan venni, ha takarékosan elvegetálva is véletlenül eljutottak a végső periódusig az erőlködő kiscsapatokon keresztül

Ezzel legfőképpen a Premier League csapatok profitálnának.

[ Szerkesztve ]

(#145626) Ringman


Ringman
nagyúr

handa potyájával vezet a napoli, amúgy megérdemelten.

(#145627) DeathAdder válasza Citroware (#145625) üzenetére


DeathAdder
veterán

A PSG, Bayern is valószínűleg pont azért nem ment eddig bele. Alapvetően az angol és olasz top csapatoknak jelentene ez nagyobb lökést, mert ezekben a bajnokságokban kell leginkább megküzdeni a kiadó BL helyekért.

A spanyoloknál akármennyire is elszarod a szezont nemhogy a top4-ben, hanem dobogón leszel, a franciáknál a PSG-nek dettó, a németeknél Bayernnek is bérelt helye van a BL főtáblán, hazai konkurenciájuk gyakorlatilag nincs.

Így ezeknek a kluboknak nem lenne akkora biznisz a Szuperliga, mert nemhogy a BL helyük garantált, hanem minimum a nyolcaddöntő, de sokkal inkább a legjobb 8, mert a bajnokság vitorlázva is megvan.

Ha nem lenne állandó garantált BL részvételük, ők is simán beszálltak volna már, bár még beszállhatnak, a sziti is beadta a derekát. Bár ott szerintem inkább az volt az aggály hogy az UEFA testületbe is már be vannak építve az emírbébik.

(#145628) Citroware válasza DeathAdder (#145627) üzenetére


Citroware
addikt

Én szerintem nekik is származhat belőle hasznuk. Nem hiszem, hogy akkora nézettsége van egy Eibar elleni meccsnek, vagy hogy a PSG mit produkál az Angers ellen, és a Bayern az Arminia Bielefeld ellen...

Ha ezek tolnák egymás ellen, azt legalább nézném.

(#145629) atee_13 válasza DeathAdder (#145627) üzenetére


atee_13
őstag

Mondjuk szerintem sokkal nagyobb kérdés az edzők játékosok.

Pl mi van, ha Klopp azt mondja ő nem erre szerződött. Vagy a játékos. Ingyen jövés menés lesz? Klub kárpótol vagy játékos fizet vissza szerződésszegés miatt?

Az ilyen fifa uefa tiltástól nagyon nem tartanék. Ki nézi majd a tartalék válogatottakat ha a top játékosokat nem engedik indulni?

És igen szerintem is Bayern, PSG nél az lehet a motiváció amit említesz. Mondjuk a City meglep mert ott már annyi mindenkit kellett megkenhetni az FFP miatt hogy az meg kidobott pénz lesz.

(#145630) mephi666 válasza DeathAdder (#145627) üzenetére


mephi666
nagyúr

Lehet, hogy inkább pontszám alapján kellene rangsorolni a klubokat, mint ahogy az országok vannak rangsorolva a fifa ranglistán? Ezek után lehetne húzni pár vonalat, hogy ki a biztos bl/el résztvevő... így előfordulhatna, hogy mondjuk a pl-ből 6 csapat is megugorja a bl-t, bundásligából meg csak 2 (többi meg selejtezhet)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#145631) Ringman


Ringman
nagyúr

ki kellene zárni ezeket a klubokat az el/bl-ből meg a nemzeti bajnokságokból is.

(#145632) Tibiajax válasza Ringman (#145631) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne erről a szarról beszélgessetek már, inkább arról, milyen kreatív középpàlyás brozovic

(#145633) DeathAdder válasza Citroware (#145628) üzenetére


DeathAdder
veterán

Persze, ezért fogják előbb utóbb beadni a derekukat, már ha tényleg lesz valami ebből, egyelőre kivárnak.

Ha másra nem is arra biztosan jó ez, hogy elindít egy változást amire már régóta szüksége lenne a focinak, illetve az uefának a kezéből is kikerülne egy nagyobb hatalom.

(#145634) Ringman válasza Tibiajax (#145632) üzenetére


Ringman
nagyúr

vagy hogy megint milyen tisztán és elegánsan játszik lautaro.

(#145635) Datsyuk válasza Citroware (#145625) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Nyilván a divatszurkolóknak szól a szuperliga. Hiszen nincs kiesés és zabálni fogják távol keleten is ha délelőtt fél 12-kor kell majd játszani.
No és persze rengeteg garantált pénz ami covid idején félő, hogy kimarad hiszen az adott klubok lehet, hogy nem kvalifikálják magukat, itt meg tutira meglesz.
De akkor mi lesz az Atalantával, Napolival, Leicesterrel, Westham, Sevillaval, Villareallal?
Ami a Premier leagueet illeti, még a saját árnyékuktól is fél a "big" 6. Hagyományok, szurkolók semmi se számít a lényeg, hogy utalják a pénzt. A maradék klubok meg oldják meg maguk. Respect a Bayernnek, hogy beintettek a többieknek, így kell ezt csinálni.
Nagy szerencséjük, hogy nincsenek most szurkolók a stadionokba, hogy legyen ennek nagyobb visszhangja. Remélem ugyan így kongani fog a stadion ha meglépik az új ligát. Vagy benne lesznek az aranyos kínai meg amcsi turisták, lesz ám hangulat 1000 € jegyekért.
Főleg a Liverpoolban csalódtam....you never walk alone mi?......my ass.

(#145636) DeathAdder válasza atee_13 (#145629) üzenetére


DeathAdder
veterán

Játékos dönthet majd hogy focizik a szuperligában a legjobbak között heti 250 ezerért, vagy játszik szeretett válogatottjában ingyen, vagy a Fulhamben, de ha kibannolják a topcsapatokat a bajnokságból akkor Fulhamék is kegyetlen megszívják, mert az a 6 csapat akit kiraknának teszik ki a marketing bevételek 90%-át, hogy aztán igazságosan elosztva 20 csapat között a Fulham megvehesse Serit, meg Mitrovicot 60 millióért.

Top 6 nélkül ezeknek annyi lesz, mert a kutya nem lesz rájuk kíváncsi.

Arról nem beszélve hogy az UEFA saját magát bannolná inkább, ha komolyan gondolják, hogy kitiltják a szuperligás játékosokat.

Az inkább egy érdekes kérdés hogy mit szólnának a helyi szurkolók ehhez, ha nem lesz több városi derbi, rangadó az ősi riválissal, és hazai kupák.

(#145637) mephi666 válasza DeathAdder (#145636) üzenetére


mephi666
nagyúr

El lehet felejteni az összes "a foci összeköt" jellegű szlogent :D

Ui: na közben Eriksen egyenlített

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#145638) Ringman válasza mephi666 (#145637) üzenetére


Ringman
nagyúr

első gólja idén, ideje volt!

(#145639) ZavaBalazs válasza Datsyuk (#145635) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

azt hiszem a bayern (és a dortmund, mert elvileg őket is hívták, és ők is visszautasították) kapásból az 50%+1 miatt sem csatlakozik.
a PSG állítólag csatlakozott volna, de mivel fix résztvevőkkel lenne, mégsem, ugyanis "a futball minden csapaté", ahogy fogalmaztak. függetlenül attól, hogy ezt mennyire gondolták tényleg így, és mennyire csak egy jó duma amúgy más érdekek miatti távolmaradás mellé, mindegy is, szégyen a barca, real, united, stb klubokra nézve, hogy helyettük egy ilyen plasztik klub védi a hagyományos érdekeit a sportnak...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#145640) paatrick


paatrick
őstag

Most olvasom ezt a szuperliga csodát. Nagyon vicces. Pl. ha idén már ment volna akkor esélyesen az Arsenal meg a Juve lett volna a pofozógép. Kb abban a pillanatban szűnnének meg "nagycsapatnak" lenni. Játékosként ki akarna a szuperliga utolsóhoz szerződni??? Senki. Szurkolóként ki örülne annak ha minden alkalommal azt nézné hogy elkenik a csapata száját. És itt nem lenne arra lehetőség hogy felépíted a csapatot mint pl most az Inter, és akkor jövőre lehet bizonyítani a nagyok ellen.
Mondjuk elképzelem ahogy az Arsenal 3 héten belül nyom egy PSG, Real Madrid, Bayern München-t kijön belőle egy jó 15-0-s gólkülönbséggel :DDD a szurkolók lebontják fél Londont.

És ezzel megint a szurkolókkal csesznének ki. Lehet kiesik az Eibar, a Sheffield de 1 szezonig is akár az ő városukba mentek a helyi nagyok.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#145641) Tibiajax válasza Ringman (#145634) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D az.....
na de
épp akartam már írni, hogy ma este is egyel kevesebben vagyunk a pályán, erre elsült a lába...

kukaku meg kulibani párharca hatalmas
:)
a két ős svéd.. egymásnak feszül

[ Szerkesztve ]

(#145642) DeathAdder


DeathAdder
veterán

:D :D :D :D

West Ham in the Premier League when Man City, Man Utd, Arsenal, Chelsea, Liverpool and Tottenham all fuck off to the Superleague.

(#145643) Citroware


Citroware
addikt

Elvileg pár perc múlva bejelentik? Ha láttok bármit, osszátok meg.

(#145644) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Lehet, hogy egy kép erről: , szöveg, amely így szól: „A MEGYEI EDZŐK ÉLETE NEM CSAK JÁTÉK ÉS MESE: DÉRFI ZOLTÁN:- Ma teljesen veszélytelenek voltunk a kapura, az ellenfél a végén kihasználta az egyetlen helyzetét, igaz, azt is mi rúgtuk. Azt azért megjegyezném, vicc kategória, hogy három nyert meccs után az egyetlen csatárunkat nem engedi el a barátnÅjea a meccsre!”

:DDD :DDD :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#145645) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Nem lenne egy rossz dolog feltétlenül ez a szuperliga, de szerintem csak az UEFA-val, FIFA-val együttműködve lehetne életképes (ez pedig nem fog megtörténni, semmi érdeke ebben az UEFA-nak). Lehet, hogy rövid távon valamit érne, de fenntartani szerintem nem tudnák. Megszűnése esetén, pedig bele is pusztulnának ebbe ezek a klubok.

Forza JUVE!!!

(#145646) Peterhappy válasza Citroware (#145643) üzenetére


Peterhappy
őstag

(#145647) DeathAdder válasza Citroware (#145643) üzenetére


DeathAdder
veterán

CET volt írva a 22:30-hoz úgyhogy még 40 perc legalább

(#145648) paatrick


paatrick
őstag

Jót elmélkedtünk 1 hete hogy a Real Madridnak van a legkönnyebb sorsolása vissza. Kapásból elment 2 pont :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#145649) forceberg válasza Peterhappy (#145646) üzenetére


forceberg
veterán

Én ezt látom csak: [link]
:o

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#145650) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A kötelező úgymond hozva. :R
Ezzel még versenyben akár a bajnoki címért is, amiért nagy lesz a versenyfutás.
Az első 4 között mindössze 3 pont az eltérés.
LOSC 70, PSG 69, ASM 68, OL 67 pont
Nagyon szoros lesz a hajrá. Még a fenti négyből bármelyik lehet bajnok, de bármelyik lemaradhat akár a dobogóról is.
Ez a 4 lesz minden bizonnyal az első 4 is, mert a Lens 14 pontos hátránnyal ötödik a Lyonhoz képest.
Ezzel kijelenthető, hogy a Lyon visszatér a nemzetközi színtérre. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.