Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Ferdzsoo #37431 üzenetére

    erről jut eszembe, tegnap mikor a szervízben voltam, megérkeztem, dől rólam a lé 35 fokban, már a csizmámba is lefolyt, rámnéz a nagyi a pultnál, mondja, meleg van? :) mit lehet mást mondani erre, mint, hogy mondom, igen, rohadtul, de nem vagyok hülye gyerek, nem fogok strandpapucsban meg rövidujjúban motorozni.. (nagyi helyesen bólogat és már önti is ki nekem a nagy pohárba az ásványvizet! - mosoly, kedvesség, szolgáltatás), erre mit ad isten, ahogy ezt mondom, belép egy baszott nagy 100 kilós török purdé, akkora fuxszal a nyakában, hogy csak úgy dagad vastagságra, nike, farmer ujjatlan trikó, gyúrós kesztyű... persze hallott mindent, nézett is nagyokat, na mondom, akkor most azért jobban figyelek rá, ha véletlen túl megsértettem volna az 1 bites önérzetét, biztos ami biztos.. :DDD
    kimegyek száradni, hát kit látnak szemeim, törökünk barátnőjét. bocsánat, kislányát is írhattam volna, mert ha 16 volt, kis hamvas purdé.. persze bőrpántos semmi szandálban, rövidnadrágban, ujjatlan trikóban a bukóját szorongatva bámult rajtam, hogy miért vagyok csuromvizes és öntöm magamba a liter vizet.. biztos hülyének nézett, hiszen nyár van, dög meleg, ki az a barom aki full szerkóban teker.
    törökünknek asszem amúgy egy matricatuningolt (+14le) eléggé ütött-vágott hanspree fényezésű pc40-e volt.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • Daywalker

    addikt

    válasz Ferdzsoo #37431 üzenetére

    Na akkor megosztom az egy órával ezelőtt látottakat. Jöttem be melózni, állok a lámpánál, jön egy Suzuki SV, rajta a csóka szépen felöltözve. Igaz farmer volt rajta, de térdvédővel, tehát minden ok.
    Megyek át, újabb gyalogos átkelő és az előbb látottaknak totális ellenpéldája: csávókám valami nagy suzukival, felnyitott állrészű bukóval, rövidnadrág, ujjatlan póló és PAPUCS!!! (természetesen kesztyű nem volt, de ezek után szerintem nem is várta senki a felsorolásban).

    Nem hiszem el, hogy ilyet lehet itthon. Én a rendőrök helyébe úgy rángatnám le a vasról, hogy pénzbüntetés mellett elvenném a forgalmiját is. Idióta.

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Aktív témák

Hirdetés