Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) groowjet


groowjet
újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni gyakorlott fórum társaimtól! Tulajdonosa lettem 1 Zidoo z20 pro-nak és nem világos pár dolog. Letöltöttem streaming szolgáltató appokat a lejátszóra, de némelyikbe nem tudok belépni! Pl. Tidal ,Skyshow. Némelyiket letöltötte,telepítette,de nincs az ikonok között. Ha Magyar nyelven elindítok 1 filmet a streamingról sztereóban hozza,holott a tv-ről dolby sorround-ban szól. Esetleg van valami leírás hogy kéne beállítani a vasat? Köszönöm a segítséget!

(#18302) gulyasa válasza groowjet (#18301) üzenetére


gulyasa
őstag

A Zidoo-k fájlok lejátszására valók a saját lejátszó programjukkal, közvetlenül hozzácsatlakoztatott vagy hálózati meghajtókról.
A streaming csak plusz feature, ami nem mindig működik túl jól. Többet ne várj tőle.
A tévéd és a lejátszó közti streaming lejátszási minőséget - akár hang, akár kép - az okozza, hogy a gyártó nem minden licensszel rendelkezik az adott szolgáltatóhoz.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10

(#18303) groowjet válasza gulyasa (#18302) üzenetére


groowjet
újonc

Értem! Akkor a helyén kezelem a vasat! De némely telepített program ikonját vajon miért nem találom?

(#18304) gulyasa válasza groowjet (#18303) üzenetére


gulyasa
őstag

Attól még, hogy látsz apokat a play listában, nem biztos, hogy a Zidoo támogatja azokat. Az új készülékekről még nem sok mindent tudunk, lehetnek még hasonló eddig ismeretlen problémák velük, mint a te eseted.
X-akta...

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10

(#18305) Beni2360 válasza groowjet (#18303) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Ha települt akkor egy reboot meg oldja az x aktákat. :K
Ha nem kompatibilis akkor nem is telepiti a play áruházból.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18306) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

újra itt vagyok.

képzeljétek el, a hétvégén kinyitottam az ablakot...hát nem beesett egy UHD3000-es gép egyszercsak.. de így, a kezembe, hogy tessék, próbálj ki, hátha mégis jó lesz egy zidoo-termék a rendszerembe
beraktam, kis FW-frissítés (persze semmi beta csak stabil változat), és hopppsz, mi történt a koax kimeneten?..
láss csodát, szóljanak a fanfárok, megérkezett a 48kHz feletti tartomány is, a zidoo-ból :)
méghozzá, nem is akárhogy. marha jó hangja van a kínai nagyvas lejátszónak..
Tidal connect is megy natívan szépen ezzel az újabbik FW-vel - ott mondjuk még mindig 48kHz-s korlát van, de a lényeg, hogy a vas maga kiadja most már azt, ami nekem kellett.

lehet azt fogom csinálni, hogy berakok valami mást a NAD proci kijelzőjére, ne a sample rate-et mutassa mégse, mert csak idegesít.. :D mert ugyanakkor a hang mert nagyon rendben van. levegős, precíz, teres, nyílt - tetszik egyelőre nagyon
de hát nem véletlen csúcsgép ez már. a belsejét a z2600 kis gagyi belsejével összehasonlítva is lejön ez egyből
ez már egy korrekt gép, azt gondolom, az új z-es modellekkel szemben ez sokkal jobban megéri a pénzt

(#18307) Tifi007 válasza Beni2360 (#18299) üzenetére


Tifi007
újonc

Szia,

az OpenWrt-ben a Luci nevu komponens egyszercsak nem volt hajlando elindulni, es Putty-al sem tudtam elerni a mediaboxot es ujrarakni. Factory es szoftveres reset nem segitett :(

https://www.zidoo.tv/Support/support_guide/guide_target/Szee4jaEQkzeq7k9e%5Bld%5D3ulg%3D%3D/guide_faq/raXr0bxKWKM%3D.html

Ezeket a lepeseket hajtottam vegre es minden sikeresen lefutott, csak azota nem indul el :D Ja es tobbet nem volt hajlando arrol a pendrive-rol bootolni.

Sajnos nincs UART sem TTL kabelem es nme is igazan ertek hozza, ezert kerek segitseget.

(#18308) bendeguz76 válasza Tibiajax (#18306) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

:C Akkor most öröm,boldogság van?

bendeguz_HUN

(#18309) dell600 válasza Tibiajax (#18306) üzenetére


dell600
csendes tag

Már páran leírtuk hogy rendben van.. Köszöntelek az UHD3000 hangjával.
Ebben az árban semmi nincs még a közelében sem... és itt csak a 300.000 ft DAC hangra gondolok, a többi csak ráadás..

(#18310) Tibiajax válasza dell600 (#18309) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jah.. és nekem pont a ráadás kellett....
:D
bendeguz :) igen, most okés lettem így, végre. éjjel fél3ig nyomtam, ma is fent leszek sokáig, van egy érzésem

(#18311) bendeguz76 válasza Tibiajax (#18310) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Asszonypajtás mit szól,hogy tele rakod a tv mögötti falat hangelnyelő szivacsokkal?

bendeguz_HUN

(#18312) Tibiajax válasza bendeguz76 (#18311) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez rendkívül egyszerű: semmi köze hozzá.

:DDD

(#18313) bendeguz76 válasza Tibiajax (#18312) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Irigyellek :)

bendeguz_HUN

(#18314) Beni2360 válasza Tifi007 (#18307) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Sajnos én ebben nem tudok segíteni. :U
Az én X10-m anno a HELLO hibába esett bele és még szakemberek sem tudták életre kelteni.
Hátha valaki jelentkezik segíteni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18315) embe válasza Tibiajax (#18306) üzenetére


embe
nagyúr

Szuper! Főleg hogy nem csak kezeli normálisan, hanem tetszik is kapott eredmény.

Stabil fw.?? Zidoo-ra létezik stabil...nem csak béta van? :DDD :P Én 0 percben rakom fel a béta fw.-t.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#18316) Tibiajax válasza embe (#18315) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az a baj, h vissza nem lehet menni.. ha mégse jó a beta-ban valami (mint ahogy azért akad panasz a zidoo forumában, feliratokkal, akármivel kapcsolatban), csak a flash-elés marad..
ráadásul én is bétáztam, az előző cuccal és láthattuk, mi lett az eredmény. nem biztos, h amiatt, de van rá esély
én már nem bétázok. majd ha kijön a stabil

(#18317) embe válasza Tibiajax (#18316) üzenetére


embe
nagyúr

Nem akarlak rábeszélni, egyáltalán nem hisz a Te pénzeddel nem szeretnék játszani :N , de én sokszor flasheltem, semmi gond nem volt. A stabil nagyon ritka. És az is hogy a béta rosszabb. legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
Amikor megvettem a Z10pro-t megszokásból az előző Z9X fw-t tettem rá. Rá is ment, csak a kijelző mutatott minden ákombákomot. Egy gyors flash és helyreállt a rend.

De a lényeg hogy már most hozza az elvártat neked. Jó szórakozást hozzá, használd megelégedéssel!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#18318) Tibiajax válasza embe (#18317) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R köszi

(#18319) Tifi007 válasza Beni2360 (#18314) üzenetére


Tifi007
újonc

Koszonom a jokivansagot, en is nagyon remelem hogy van kedve valakinek ranezni, esetleg TTL kabellel meg ki lehetne hozni valamit belole.
Nekem sajnos nincs UART kabelem de ha nem jelentkezik senki akkor beszerzek egyet es megprobalom azzal eletre kelteni..
Nalam is a HELLO-ig jut, es nem hajlando semmirol sem bootlni :(

(#18320) Beni2360 válasza Tifi007 (#18319) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Na előbb is irhattad volna a helló opciót. Keress rá a kinti topikba bőven volt anno több megoldás is. Nálam sajnos az egyik RAM halt meg és nem ment tovább a boot folyamat.
Nem is tudom mi az a két fajta kábel és mire kell.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18321) Technoman


Technoman
őstag

Zidoo Z9X: Állítom be az új készüléket, rettentő sok kérdésem lenne -főleg a médiatárral (Plakát) kapcsolatban- de van egy "durva hiba" , amibe beleütköztem és kezd az őrületbe kergetni. Nem értem hol a hiba, mert ilyennel még nem találkoztam. :O Remélem sikerül érthetően leírnom, mint egyszerű júzer:
Szóval, megvolt a "hálózati meghajtó" felvétele a laptopomon. Ezzel semmi gondom nem volt. Szépen látom a két vinyómat is (a FILMEK-et és a SOROZATOK-at) Másolnám is hálózaton keresztül az éppen letöltött filmeket/sorozatokat a lejátszón keresztül, a fenti vinyókra (ahogy eddig is tettem a régi, Amlogicos lejátszómnál is) DE....
..ahogy átmásolom és utána sorba rakom a fájlokat ELTÜNIK (!) az imént másolt mappa.
Mint mindig, most is hálózaton menedzselem az egész folyamatot. Vakarom a fejem, lecsatlakoztatom a vinyókat a Zidoo-ról, rádugom a HDD-ket közvetlenül a lapitopra, de ott sem látom őket. Viszont látom, hogy a HDD tárterülete pont annyival csökkent, amennyit GB-ban rámásoltam. Megnyitom a spéci, "mindent megtalálok" féle fájl keresőt (Everything) Ott ez fogad:
Azaz, látja a lapitopin az épp visszatöltött mappát és látja a meghajtón ("J") a "Filmek" mappában a fájlt/mappát, de nem tudom megnyitni (?)
Tegnap további 2 filmmel szenvedtem uígy és már emiatt vagy 100-150GB mínuszban vagyok tárhelyileg.
Megpróbáltam úgy is, hogy nem a szokásos Windows fájlkezelőben másoltam hálózatban, hanem a jól bevált Total Commanderrel, de ott is uez volt a helyzet. :Y
Amig nem rendezem a fájlokat (pld időben, vagy alfanumerikusan) látom, ahogy rendezem eltűnik az imént átmásolt mappa. :F
Ha közvetlenül másolom (tehát nem hálózatban), akkor ott van és ott is marad, de ez ugye, így 2024-ben kicsit cinkes lenne, ha állandóan a "Zidoo leállit+vinyókat kihúzni+vinyókat bedugni a lapitopba+filmeket rámásolni a vinyókra+vinyókat leválasztani+vinyókat ismételten rácsatlakoztatni a Z9X-re" változatot játszanám.
Ilyennel még nem találkoztam, pedig volt már pár playám (Dune HD53Lite, Minix U1, Minix U9, X96 Max +)
Az utolsó lejátszó (a filléres X96) amit azért cseréltem, mert nem tudott DV-t lejátszani sem csinált ilyet. A vinyóim nem régiek, a HD Sentinel mindkettőt "100-asra" minősíti nincsenek hibás szektorok.
Szerintetek mi lehet a hiba?
Infó: Win 11 Acer laptop + Zidoo Z9X + 1Gbit LAN + TP LINK UH700 USB HUB + "SOROZATOK HDD" WD 10TB (NTFS) + "FILMEK HDD" 18TB (NTFS)
thx

(#18322) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

kis helyzetjelentés, az uhd3000-el

a tidal connect-et már meg tudtuk, megy. korlátozott sample rate-tel ugyan, de megy szépen
azonban a fórumokat csak addig böngészgettem, hogy csak ráakadtam egy szösszenetre, ahol bizonyos USB Audio Player Pro (UAPP) cuccra, ami egy bitperfect-lejátszó, Tidal-integrációval
és valóban (legalábbis ezt írja). mindemellett tudja használni a lejtszó natív motorját - DAC-ot / koax kimeneten keresztül), ez a legjobb. tehát nem akármilyen droid hangkeltőt/motort/drivert, hanem natívban a hifi engine-t. upsampling off, bitperfect on!
nem ingyenes, de nem kérnek érte sokat. MQA opció, plusz pár garas. de egy próbát megért, és azt kell h mondjam, szuper. gyors, stabil, kiváló hangú. most vált a zidoo cuccom valódi hibriddé. komoly szintű mozi és komoly szintű zenei forrás - egy dobozban.

az én projektem célja pedig csakis ez volt

[ Szerkesztve ]

(#18323) Beni2360 válasza Tibiajax (#18322) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Csak gratulálni tudok hozzá és sok örömöt a használatához.

:C :C :C
Ahogy szokták mondani,aki mer az nyer.

Azóta többszőr szellöztetek és szúnyoghálót is felengedtem, hátha ide is berepül valami csoda zidoo. :B

Köszönjük a beszámolót.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18324) Tibiajax válasza Beni2360 (#18323) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R :D
áh, nekem is csak mákom volt. épp jókor voltam jó helyen, biztos kifújta valamelyik lakásból a 3000eset : ))

(#18325) Kapanyél válasza Tibiajax (#18322) üzenetére


Kapanyél
őstag

Tehát összegezve: most van egy sokszázezres lejátszód, ami nem natív MQA player, csak azért, hogy egyetlen készülékben legyen a média lejátszó minden funkciója.
Igaz, ha boldog tőle valaki, mindegy mennyire elképesztően nagy és fölösleges…köröket tesz.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#18326) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hja, még annyit. kipróbáltam a beépített DAC-ot is a zidoo-an, most a szabadnapomon, volt rá időm.. meg le is akartam most már ezt az egész DAC/nem DAC-kérdést is tisztázni. ebbe ugye már tényleg egy komolyabb ess sabre cucc került, komoly lapon, aranymártásos eljárás, meg minden ami belefér, nem hagyott nyugodni, vajon milyen lesz a master series nd burr brown-jaihoz képest. hallgatgattam kicsit, immáron az új USB Audio Playerrel
alapvetően végül megnyugodtam. nem fogom lecserélni a nad konverterét.. :)
a sabre-ről voltak régről emlékeim, milyen hangzásvilágot képvisel, nagyon nem hazudtolta meg magát ez sem. a gitár hangok nekem túl karcosak, kongósak, kemények, mélyebborientáltak, meghallgattam több gitáros dalt is. Nils Holgerrson Keith-száma -egyik kedvencem- a nad-dal sokkal lágyabban, tényleg olyan analógosabban, életszerűbben szólal meg. talán a gitár volt az, ahol a legnagyobb különbségeket éreztem, de összességében is mélyebb orientált az egész sabre-világ. vagy ez a chip, ami ebben a uhd3000-ben is van
én mindig is wolfson/burr brown-os vonal híve voltam, maradok ezek után is asszem

Kapanyél engem az mqa nem feltétlen érdekelt. nekem egy minél jobb coax out kellett csak, viszont 192kHz-ig. és egy zenelejátszó felület, ami a lehető legjobban tudja ezt, egyszerre a local gyűjteményemmel és Tidal-lal.
egyébként meg mqa-s az uhd3000, de persze csak a dac-ja

[ Szerkesztve ]

(#18327) embe válasza Tibiajax (#18326) üzenetére


embe
nagyúr

"Nils Holgerrson" - ezen kicsit megakadtam .... emlékeimben egy lúd jelent meg. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#18328) Beni2360 válasza embe (#18327) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Van ilyen amikor az ember emlékei felül kerekednek pötyögés közben.:B

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18329) bendeguz76 válasza Tibiajax (#18326) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Annó mikor még eljártam a soltész féle”hifishow”-ra minden második szobában ezzel a számmal demóztak.nagyon látványosan szól még a szar rendszereken is.

bendeguz_HUN

(#18330) Tibiajax válasza bendeguz76 (#18329) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na akkor nem véletlenül találtam rá.. jól szól, de a szám is jó. szeretem

én a faszit még a maffiózók-sorozat kapcsán 'ismertem' meg. az egyik rész végén volt egy track, a black book, ami egy fantasztikusan jó befejezése volt az amúgy is kiváló epizódnak

[ Szerkesztve ]

(#18331) Tifi007 válasza Beni2360 (#18320) üzenetére


Tifi007
újonc

vegigprobaltam az osszes lehetoseget amit az itteni es kulfoldi forumokon olvastam (kiveve TTL kabelt).

Tehat megegyszer: Ha van valakinek kedve sikerdijert egy rosszul flashelt Ziddo X9S mediaboxot helyrehozni, vagy probalkozni vele, az legy szives jelentkezzen :)

(#18332) Beni2360 válasza Tifi007 (#18331) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Sajnálom, remélem jelentkezik valaki.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18333) fireisti válasza Tibiajax (#18306) üzenetére


fireisti
csendes tag

Írtam privátban,szeretnék kérni egy telefonos elérhetőséget,ha lehet.... :R köszi!

(#18334) embe válasza Tibiajax (#18326) üzenetére


embe
nagyúr

És megvan hogy honnan ismerős "Nils Holgersson" :DDD
Most néztem/hallgattam a Bruce Springsteen & The E Street Band London Calling Live In Hyde Park koncertfilmet, ott vigyorog a vinyón.
És pl. ebben a "jelenetben jó az alakítása" . A jelenet második felében. :D
Első perctől ismerős volt a név, de ugye itt én "csak" Bruce Springsteen-re koncentráltam.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#18335) Tibiajax válasza embe (#18334) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..és ott volt még Syl is, a Maffiózókból :D

(#18336) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Mi történt már megint a filmek előzetesének lejátszásával? Z9x.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#18337) Beni2360 válasza Vhiktor (#18336) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Mindegyiknél nem működik?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18338) Vhiktor válasza Beni2360 (#18337) üzenetére


Vhiktor
veterán

Nem, már jó ideje.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#18339) Beni2360 válasza Vhiktor (#18338) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Vagyis mindegyik filmnél nincs.
Bejöttem és nálam indul de 10-30 MP mire bejön. Van aminél nem pl: Oppenheimer-nél ,
Die Hard-nál bejönnek, Csendes éjnél is. Kivert kutyáknál is, De több mint 20mp után.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18340) Vhiktor válasza Beni2360 (#18339) üzenetére


Vhiktor
veterán

Nálam egyiknél sem.
Z9X Neked is?
Szerintem hogy jött a pro, xarnak az előző széirára, mint ahogy szokták.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#18341) Beni2360 válasza Vhiktor (#18340) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Az RTD 1619DR-s boxokon a rendszer kis változtatásokkal (hardver függő) ugyan az.
Nekem Z1000 prom van. Mindig a 9-sen dolgoznak, frissitik és utána jönnek az eltérő hardver variációk. Nincs valami a HT beállításban az erre utaló beállítások el állítva. Ez a várakozási idő nekem is soknak bizonyul de a miértjét nem tudom. Mivel az előzetest a netről szedi, gondolom ha nincs fent vagy rossz az NFO-ban az utalás nem tudja megjeleníteni.
Szvsz még talán 2 évig nem hagyják magára. Lásd a Z9S 22 szeptemberben kapta az utolsó fw-t.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18342) Vhiktor válasza Beni2360 (#18341) üzenetére


Vhiktor
veterán

Nincs elállítva semmi, ami egy ideig működött, most nem működik már jó ideje.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#18343) Vhiktor válasza Vhiktor (#18342) üzenetére


Vhiktor
veterán

Látom nem csak nekem probléma ez:
http://forum.zidoo.tv/index.php?threads/z9x-stopped-playing-trailers.95962/

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#18344) pontyos válasza Vhiktor (#18343) üzenetére


pontyos
senior tag

kb másfél éve nem megy, mint pl időjárás app, vagy ez a trailer dolog.
De igazából nem is érdekel már, a "boltból" mikor megveszem, ott megnézem a bemutatót, az időjárást meg látom 20 másik helyen.
Viszont, értehtő ha valakinek fullosan kell a box!

(#18345) Beni2360 válasza Vhiktor (#18343) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Olvasom és nem értem.
Ismét végig mentem 16 videón és 2 db nem volt előzetes. A vágó csapó ikonnál rögtön ki is írja mit talál és keresi majd tölti be.
Kérhetnék priviben több film címet, hátha meg van és rá tudnák nézni?
Sorozatoknál nálam sincs semmi előzetes.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18346) Vhiktor válasza pontyos (#18344) üzenetére


Vhiktor
veterán

Annyira engem sem érdekel, de jópofa funkció volt. Nem szeretem ha egy jól működő funkció nem megy többe, ez kóklerség, főleg ha az újjabb zidoo boxokon megy, akkor az meg annak a jele, hogy xarnak a kifutó modellekre.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#18347) pontyos válasza Vhiktor (#18346) üzenetére


pontyos
senior tag

Igen!
Csináltam egy filmtárat a feleségemnek, így neki könnyebb volt válogatni, ha nem ismerte a filmet, vagy nem emlékezett rá a borítóból. Emiatt már jó volt.
Mint lejátszó viszont jó ideje tökéletes - hiba nélkül működik.

(#18348) Beni2360 válasza pontyos (#18347) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Na de itt ha a plakátra kattintasz átugrik az ismertető oldalra ahol a tartalom is le van írva.
Videó erre gondoltál? Ezt te nem használod?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#18349) pontyos válasza Beni2360 (#18348) üzenetére


pontyos
senior tag

Nem, a Viktor által említett előzetes elindulásra.

(#18350) Beni2360 válasza pontyos (#18349) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Előzetes a HT-ben van.
Akkor miként használod a HT-t?
Gondolom a HDD-ken külön vannak a sorozatok és a filmek. És hdd-ként van mappánként szkennelve a HT-ben? És nem az egész hdd, mert akkor tényleg katyvasz lehet.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.