Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16201) Beni2360 válasza gulyasa (#16200) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Pedig figyeltem :DD de azért a lényeg át ment. :B

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16202) B.F.G.


B.F.G.
senior tag

Sziasztok,

Lenne egy kis problémám:

A krédés a következő, váltottam TV-ét Pana Plazma 42TXUT50 -ről TCL 65 C835

A Zido player működik, de saját szakálamra egy két dolgot átállítottam ami nem úgy van mint az alpapbeállításokban ami az 1 hsz-ben van főleg a hdr és 4K -részénél,8 bit ről 12 bit -re főleg, ezzel még nem is lett volna baj, mert működött amiután átállítottam.

Viszont más nap nap közben itthon a kisgyermekem megtalálta a Zido Z10 pro távirányítóját és valahogy sikerült valami olyan gombot megnyomnia, hogy elment a kép a Zido nem továbbít képet néha ez hogy lehet? Denod erősítőn keresztül meg a jel a lejátszóra.

Teljesen random néha nem ad képet, de néha igen, most legutóbb úgy sikerült, hogy teljesen áramtalanítotam mindent és akkor megint látszódik a TV-én a Zido képe, de előtte volt olyan is, hogy újraindítás is elég volt és lett kép, most legutóbb úgy vettem észre, hogy ha az erősítőt később kapcsoltam be akkor volt kép a teljes újraindítás után. Jah és a lényeg, akkor nem ad képet miután ki és után be kapcsolom a TV-ét és az erősítőt. Van valami ötletetek, hogy ez mi lehet? Pana plazmánál soha nem volt hasonló gond. Igazából nagyszerűen működik a Zido Z10 pro mióta gariban megjavították, többek közt azért sem jártam itt a fórumon elég rég óta.

Köszi előre is ha van valami ötletetek vagy tippetek.

(#16203) Beni2360 válasza B.F.G. (#16202) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Van pop menu felett egy freki váltó gomb talan ott allitotta el az alap 2160/60 mHz-ről. Hiaba allitod át 12 bitre nem lesz jobb meg nem is érzékelnéd. Allitsd vissza a DV amugy is csak 8 bites RBG.
Ha nem javul meg mentsd el a HT anyagot es nehet egy gyári visszallitas.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16204) B.F.G. válasza Beni2360 (#16203) üzenetére


B.F.G.
senior tag

A Resolution-ra gondolsz?

Akkor ha ezt nyomkodom akkor visszajöhet a kép ha netán még egyszer előfordul ugyanez?

Most nem is merek hozzányúlni ehhez a gombhoz :DDD Az egyébként most automatán van a freki váltás a felbontához automatikusan kiválasztja a megfelelőt az alapbeállítások szerint ugye?

Egyébként most hogy működik visszaállítottam mindent alapra ami az 1 hsz-ben az alapbeállítás.

Köszi szépen a segítséget!

(#16205) Beni2360 válasza B.F.G. (#16204) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Nyugodtan megnyomhatod az éppen aktualis felbontást fogja mutatni. Ha tovabb nyomod vegig kell menni az eredetihez mivel visszafelé nem tud lepkedni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16206) B.F.G. válasza Beni2360 (#16205) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Hali,

Kösz még 1x-er a segítséget!

Most már minden ok!

(#16207) B.F.G. válasza Beni2360 (#16205) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Illetve annyi kérdésem lenne még, hogy a régi DVD rip filmeket mi lehet az oka, hogy nem játsza le rendesen, csak hang van, de a képernyő csak fekete.

(#16208) gulyasa válasza B.F.G. (#16207) üzenetére


gulyasa
őstag

Egy film? Vagy az összes DVD rip?
Milyen formátum és kódolás?

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#16209) Beni2360 válasza B.F.G. (#16207) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Ott valami beállítási hiba lehet. Nekem egy regebbi iso van fent de siman menuvel is inditja. Az usb portra dugott külső DVD íróról is megy minden lemezem. BD lemez is megy van külső írom is. Meg sata portról nem probaltam belső olvasóval, íróval de annak is mennie kell. Regen kis méretű 16:9 kepet produkált es nagyitani kellet a lejátszás kozben elő hívható kép meret menübe, ott nezzel körül, valami fitt kell. Most focit nézek. :)

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16210) Ecc


Ecc
csendes tag

Sziasztok,

Olyat tapasztalt valaki, hogy a legfrissebb .42-es firmware után nem működik a filmek matchelése?

Sem automatikusan, sem manuálisan, akkor sem, ha átírom a film címet, abszolút semmi…

Amigy Z9X.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#16211) Beni2360 válasza Ecc (#16210) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hogyan nevezed át? A formátum erdekelne.
Nalam a. 40-s van fent ni cs semmi bajom vele. Nem frissítettem még.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16212) Ecc


Ecc
csendes tag

Korábban semmi baja nem volt, semmivel. Eddig, ha nagy ritkán nem talált valamit, elég volt a film torrent címet átírni a keresőben es azonnal megtalálta. Most reinstall után a régebbi filmeket sem matcheli, egyetlen egyet sem, elég fura. Semmilyen beállítást nem változtattam meg. Annyi szívás volt már ezzel a kínai hulladékkal, de nem tudom, van-e alternatíva. :D

(#16213) Beni2360 válasza Ecc (#16212) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Most olvasgatom a kinti forumot TVDB szerver gondok vannak.
Add el es vegyel egy Dune-t es akkor majd tudsz hasonlosagot irni. :D
Most látom vége a mecsnek nekem is a 42 van fent. Most néztem a heten 3 videót huztam le es mindegyiket szkennelte.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16214) Ecc válasza Beni2360 (#16213) üzenetére


Ecc
csendes tag

Hmmmm, akkor ez lehet az oka, érdekes. Én még a megjelenése körül vettem az Octogonban akciósan, szerintem 70e sem volt, de alapvetően annyit sem ért, mert DV-t alig támogatta normálisan nagyon sokáig (én a DV miatt vettem az OLED-hez). Most az végre szépen működik kb. 100 firmware-rel a háta mögött (kivéve a .ts fájlok esetében), erre itt van egy újabb malőr.

Nagyon gondolkodom, hogy eladom, de nem lesz helyette semmi, jó lesz a streaming, és akkor legalább a NAS sem kell, az is mehet vele együtt. :D

Alszom rá egyet-kettőt. :)

(#16215) Beni2360 válasza Ecc (#16214) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Ma holnap 7 éve van ZIDOO-m (most van az 5. fajta) és tobb mint 3 éve OLED-m. Tudom mindig mit eszik meg. Telepitsd ujra penről és utana aramtalanitsd a boxot. Aramtalanitas minden uj fw-nel ajanlott.
Én meg idegbajt kapok a streaming minőségétől.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16216) kimi02


kimi02
őstag

Sziasztok !
Azt valahogy meglehet oldani , hogy a Z9S-re kötött HDD-t tudjam kezelni PC-n keresztül?
Gondolok itt a filmek másolására NAS , PC , Zidoo között.
Mert PC-n nem látom a zidoora kötött HDD-t.

[ Szerkesztve ]

(#16217) Beni2360 válasza kimi02 (#16216) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Nezd meg ezt a videomat.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16218) Ecc válasza Beni2360 (#16215) üzenetére


Ecc
csendes tag

Nem hittem volna, de ez tényleg megoldotta: visszaállítás, újratelepítés pendrive-ról, áramtalanítás, ezután már működött a matching.

Fura, eddig egyik frissítésnél sem volt probléma.

Köszi a segítséget!

(#16219) Beni2360 válasza Ecc (#16218) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

:C:C:C

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16220) limpi


limpi
aktív tag

Sziasztok!

Próbálom lecserélni a 12 éves (és egyébként még mindig tökéletesen működő!) HDI Dune HD Base 3.0 lejátszómat (újabb formátumok támogatása, gigabit ethernet, USB 3.0/3.1, media library, felirat letöltés, újabb Samba verzió, stb. érdekében).

Első próbálkozásként (a korábban jól bevált márkánál maradva) egy Dune HD Pro Vision 4K Solo-t vettem, de nagy csalódás, mert nagyon bugos a lejátszás vele!

Hogy csak a legdurvábbat említsem:
Koaxiális S/PDIF digitális hangkimenet használatakor a lejátszás felfüggesztése, majd újraindítása során hatalmas kattanás hallható az erősítőn!
(Próbáltam különböző FW verziókkal és kábelekkel, de ugyanolyan.
Ráadásul az optikai digitális kimenet esetében is ugyanez van.)

De a filmek indítása és a pause/resume általában is igénytelen, nem történik meg azonnal és a hang pár másodperccel később indul el a videó után.
(DTS hangsáv esetén van hogy 7 mp-ig akadozik és nincs szinkronban a hang, majd megfagy egy pillanatra és csak utána jó...)
Szóval borzalmasan bugos.

Kérdésem, hogy ugye a ZIDOO Z9X 4K-val nincsenek hasonló gondok?
Az optikai digitális kimeneten sosincs zaj és a legmodernebb audio hangsávokat is rendben ki tudja adni mondjuk Dolby Digital 5.1-re lekonvertálva? (A régi erősítőmhöz a HDMI Audio Only kimenet lenne a legtutibb, de sajna az nincs ezen a modellen és koaxiális digitális sem, szóval az optikai kimenetet használnám (egyébként koaxiális digitálisra alakítva).)
Valamint helyesen feltételezem, hogy a film indítás és a pause/resume is normálisan működik, szóval nem rosszabbul, mint a 12 éves Dune lejátszómnál?

[ Szerkesztve ]

<:v)

(#16221) thomasvold válasza limpi (#16220) üzenetére


thomasvold
őstag

Szia!

Ezek közül arra tudok válaszolni, hogy használom az optikai és koax kimenetet is, mármint mindkettőt (Z10 Pro), és nincs problémám a hanggal, szépen szól, nem sistereg, nincs rajta zaj. 2.1-ben használom.

Azt hiszem a Z9X-en nincs koax kimenet, a Z10 Pro-tól fölfelé van. Optikai az van.

A film indítás, pause, resume is normálisan működik.

[ Szerkesztve ]

(#16222) Beni2360 válasza limpi (#16220) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Szia.
Eppen a 16213 hsz-nel emlitettem a Dune lejátszót. Nincsenek mar pause utani gondok eléggé regen. En mem használok optiksi kimenetet de ha gondolod kiprobálom de még nem volt erre panasz. A Z10 pronak ha jól emlékszem van coaxial kimenete.
Ha visdza keresel par hete írták miben különbözik a z10

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16223) limpi válasza thomasvold (#16221) üzenetére


limpi
aktív tag

Szuper, köszi!
Közben fel tudtam szabadítani egy optikai bementet az erősítőmön, szóval elég akkor nekem az is, ha csak az van.
Az nagyon jó hír, hogy a film indítás, pause, resume jó.
(Azt hittem ez alap, de a Dune-nál már úgy néz ki nem. Régen izraeli cég volt, ma már taiwani. És állítólag orosz és ukrán programozók fejlesztik az FW-t...)

<:v)

(#16224) limpi válasza Beni2360 (#16222) üzenetére


limpi
aktív tag

Köszi!
Közben rájöttem, hogy az új Dune-nál sincs az optikai kimenettel gond (mármint zaj vagy kattanás), ha nem alakítom át coax-ra. Szóval akkor gondolom a Z9X-el sem lesz.
De azért, ha könnyen ki tudod próbálni, kérlek, tedd meg!

Egyébként nézegettem az FW changelog-ját és a legfrissebb verziónál (v6.4.42) ez szerepel:
"Optimized the volume pass-through mode, when the HDMI cable is unplugged, the sound from Optical is low." (forrás: link)
Szóval volt valamilyen hangerő gond az optikai kimenet körül, de mázlim van, mert már pont javították. :)

[ Szerkesztve ]

<:v)

(#16225) limpi


limpi
aktív tag

És akkor a Z9X mindenféle hangsávval rendben megbirkózik?
Vagy legalábbis ti nem tapasztaltatok hibát?
(Hihetetlen, hogy az új Dune-t egy sima DTS hangsáv lejátszása összezavarja, hiszen az már legalább 20 éves technológia...)

<:v)

(#16226) limpi


limpi
aktív tag

Még tart a Back Friday akció, úgyhogy tudtam rendelni Z9X-et 104 990 Ft-ért (AudioCentrum), remélem az rendben működik majd.

Külföldi fórumban jókat írtak róla:
"If you value many advanced Video player features in general, a decent but still in full development Music Player and excellent Library & Movie Wall features too then get yourself a Zidoo. It is also compatible with several external Server Library services like ROON, Jellyfin, Plex and upcoming JRiver. For me it is gradually becoming the Swiss Army Knife among media players." (forrás: link)
Különösen a svájci bicska dolog tetszik. :)
Csak sajnos ők a Dune-ról is jókat írtak, miközben a hozzám került példány meg botrányosan bugos...

Z9X-ben az is tetszik, hogy van rajta egy SATA3 port, amihez állítólag még kábelt is adnak (bár az idehaza forgalmazott csomagból lehet, hogy az hiányzik, szerintem SSD-hez nem is kell)!
Merthogy én csak SSD-kkel használom úgyis.
Szóval az 1 x SATA 3.0 és 2 x USB 3.0-val akár három SSD-t is rá tudok kötni.
És NAS-ként is használni az egészet, ha pl. az Apple TV-ről akarnék lejátszani (amennyiben az Infuse-t végre sikeresen javítanák). (Merthogy az Apple TV-re természetesen az ég világon semmit sem lehet rákötni. :)) Mármint külső adattárolót közvetlenül.)

[ Szerkesztve ]

<:v)

(#16227) embe válasza limpi (#16226) üzenetére


embe
nagyúr

A SATA kábellel nekem egy 3,5" -os HDD van a Z9X-re kötve. SSD-hez felesleges.
Van 1-2 régi dvd másolat a vinyón, nomál DTS hangsávval. Semmi probléma nincs vele. HDMI kábellel van egy erősítőre ráakasztva a Zidoo.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16228) Beni2360 válasza limpi (#16224) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Na mivel igertem és mar kaptál választ megis radugtam a Tv-ből az optikai kábelt. Mivel az elmut 7 ev alatt 1x sem használtam kicsit gondba voltam mivel nem jött ki semmi hang. De végül megtaláltam az AVR-ben az opciót és szépen ment minden hang de a DTS-HD 7.1 az néma volt mivel az optika már nem támogatja. Minden indult szünet után is semmi kat és akadozás. Közben olvastam, hogy meg lett a kattogás oka is és már majdnem tulajdonos vagy. :C

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16229) limpi válasza embe (#16227) üzenetére


limpi
aktív tag

Köszi, ezek szuper hírek!

HDMI lenne nálam is a legjobb, de sajna a régi Onkyo erősítőmnél bugos a HDMI továbbítása (nem működik rendben rajta keresztül a 23.976Hz és 24Hz közül valamelyik).
Szóval a lejátszót mindenképpen a TV-be kell dugnom közvetlenül, így ha HDMI-vel akarnám a hangot, akkor egy plusz HDMI splitter kéne hozzá. A PS5 és XSX is így van bekötve. (Az Apple TV hangja meg HDMI extractor-ral megy az erősítőbe, mert az ATV-n még csak optikai digitális kimenet sincs.)
Szóval ha megy jól a sima optikai S/PDIF, akkor inkább maradnék annál.

[ Szerkesztve ]

<:v)

(#16230) limpi válasza Beni2360 (#16228) üzenetére


limpi
aktív tag

Köszi szépen!

Ha csak annyi gond van, hogy a legújabb formátumok (pl. DTS-HD 7.1) némák maradnak, azt kibírom. Bár szerintem az lenne a szép megoldás, ha ezeket DD 5.1-re lebutítva kiadná az optikai kimeneten. (A tvOS bármilyen hangforrást DD 5.1-re tud butítani, ebben pont ügyes.)

Közben rájöttem, hogy (az új Dune lejátszónál) a zaj / nagy kattanás mégis van optikai kimeneten is, de csak a DTS hangsávnál! Szóval a DTS hangsáv kezelése nagyon bugos a Dune-nál. Ez a zaj/kattanás HDMI-n keresztül egyébként nincs. Csak coax és optical kimeneten.

[ Szerkesztve ]

<:v)

(#16231) limpi


limpi
aktív tag

Egyébként a külföldi fórumon azzal riogatnak, hogy az összes Android / RTD1619DR médialejátszó bugos:
"
My questions:

Are all new media players based on Android so buggy? YES
Or I just have bad luck with this one? NO
Can you recommend me one that works well in all aspects? IT DOESN´T EXIST
Can the Realtek RTD1619DR CPU work well with Android? NO ...

There is nothing like old Sigma Designs chipsets, if you don´t mind about HDR get a Dune HD Duo 4K

It is what it is.
"
De én inkább nektek hiszek. :)

(Amúgy vennék szívesen Dune HD Duo 4K-t, ha lehetne kapni, de már jó ideje kifutott és használtan sem találom sehol.... :()

<:v)

(#16232) Beni2360 válasza limpi (#16231) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hát van valami igazság benne az Androidot nem média lejátszásra tervezték. Csak olcsóbb volt arra épitkezni mint egy saját rendszert megcsinalni. Ezt olvastam ki az elmult 8 év alatt hsz-kből. Nem veletlen, hogy csak a saját speci lejátszójukkal működnek a videók. Erre ott az amlogic vonalon a privát CoreElec fejlesztés ami a DV-ig felül múlja az Androidos rendszereket. DV-t is lejatszik csak ha van HDR sáv HDR10-ben. Azt se minden formátumot de működik.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16233) limpi válasza Beni2360 (#16232) üzenetére


limpi
aktív tag

Ezt nem teljesen értem, van olyan Amlogic chip-es lejátszó, ami nem Android alapú?
Tudsz konkrét modellt linkelni?

<:v)

(#16234) limpi


limpi
aktív tag

(#16235) djnice válasza limpi (#16231) üzenetére


djnice
veterán

"There is nothing like old Sigma Designs chipsets, if you don´t mind about HDR get a Dune HD Duo 4K"

Ez baromság, ott a CoreELEC és még a képminősége is a legjobb az összes közül, ha nem kell DV.

(#16236) limpi válasza djnice (#16235) üzenetére


limpi
aktív tag

De mi ez a CoreELEC? Feltehető ezekre a lejátszókra és az Android-ot cseréli le?
És mi a DV?
Én főleg csak letorrentezett MKV-kat nézek, szóval az azokban elterjedd formátumok lejátszása fontos csak nekem, azokat viszont teljesen hibátlanul szeretném lejátszani.

Tudtok olyan ma kapható készüléket linkelni, amire simán felmegy a CoreELEC?

[ Szerkesztve ]

<:v)

(#16237) Beni2360 válasza limpi (#16233) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Nincs.
Mint a djnice is irta a CE es mint én is irtam egy privat fejlesztésű LINUX alapu rendszer amit egy SD kártyára kiírva egyes amlogic SOC-n (pl s905x3) egy KODI rendszert kapsz. De bővebb infót az amlogic topikban találsz meg. Nekem is voltak tobb mint 7 eve ilyen boxaim es van is most 4 db a Zidoo mellett.
Egy egy ; S905, S912, S905X2, S905X3.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16238) modflow válasza limpi (#16225) üzenetére


modflow
veterán

Én évek óta Zidoot használok, most éppen Z9X-et.
Látom, hogy itt azt esetek 82,56%-ában megy a szenvedés, hogy kép, hang nem megy.

Hát nekem sosem volt még semmi problémám, pedig nézek mindent, HDR, DV, SDR, AC3, DD, DTS, DTS-HDMA, ATMOS, DTS-X. Igaz utóbbit talán csak egy filmen hallottam Magyarul! De nem emlékszem melyik filmen volt. Minden tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#16239) limpi válasza Beni2360 (#16237) üzenetére


limpi
aktív tag

Ja, értem, köszi!
Olyan sokat nem szeretnék kütyüzni vele. :)
Hanem csak egy boltban kaphatót, amit ha beállítok jól, akkor mindent tud, ami nekem kell.

<:v)

(#16240) limpi válasza modflow (#16238) üzenetére


limpi
aktív tag

Köszi, remélem nekem is ez lesz vele a tapasztalatom. :)

<:v)

(#16241) Beni2360 válasza modflow (#16238) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Ezek szerint én végig aludtam az elmúlt evekben a 82.56%-s szenvedést. :U
Legtöbbször kidult, hogy valami felhasználói hiba volt. Habar a kinti forumban sok pici panasz van de sokat akar a szarka.... Nincs tökéletes lejátszó ezt tudjuk. Azert ez a 82% enyhe túlzás volt szvsz meg a kinti forumot is hozzá véve.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16242) Beni2360 válasza limpi (#16239) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Es a Z10 proval meg par lépcsőfokkal feljebb lettél volna ott mar egy igazi Bt-s távirányító jár hozzá több kényelemmel.
Van par videom fent a yt-n a zidoorol is nezzel körül. Ugyan ezen a nick néven megtalalsz.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16243) modflow válasza Beni2360 (#16241) üzenetére


modflow
veterán

Lehet picivel kevesebb, de nem sokkal. 😅
Szerintem akkor is tökéletes a Zidoo. 😁

(#16244) cujo69 válasza modflow (#16238) üzenetére


cujo69
tag

Én is X8(az volt az első) óta használok Zidoot,most a Z9X van,nekem se volt soha problémám. :)

(#16245) Beni2360 válasza cujo69 (#16244) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Az latszik is a hsz-kből es április óta most irtal be. Csendes társ vagy. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#16246) cujo69 válasza Beni2360 (#16245) üzenetére


cujo69
tag

Ha nincs probléma nincs miről írni. :D :R

(#16247) limpi válasza Beni2360 (#16242) üzenetére


limpi
aktív tag

Köszi, azt is nézegettem, de nem tűntek számomra szükségesnek a plusz funkciói (HDD bay és coax kimenet), különösen hogy sajnos HDMI Audio Only kimenetet nem tettek rá.
(Jó viszont, hogy leszerelhetők a Wi-Fi antennái...)
A boltok leírásai szerint viszont infra távirányító jár ahhoz is!
Ezek szerint csak nem frissítették.
Melyik típusú Zidoo Bt-s távirányítót adják hozzá?

[ Szerkesztve ]

<:v)

(#16248) limpi válasza cujo69 (#16244) üzenetére


limpi
aktív tag

Az király, nemsokára én is tesztelem! :)

<:v)

(#16249) BÜDÖSLÁB


BÜDÖSLÁB
tag

Sziasztok! Ma vettem egy Zidoo Z9x -et, valamikor a jövő héten érkezik. Samsung frame (2021-es model) tvm van. Sony xm3-as vezetéknélküli fülhallgatón mind atv műsor mind a HBO max egy idő után szakadozik, hol az egyik szól, hol a másik, visszhang stb. Tehát használhatatlan. Kérdésem az lenne, hogy ha a zidoo - val párosítom össze a fülest az megoldja a problémát szerintetek?

Én egyébként a negatív értékeléseket is elolvasom nem csak a pozitivakat, abból is lehet informálódni.

[ Szerkesztve ]

A kevesebb több- Ludwig Mies Van Der Rohe

(#16250) kimi02 válasza Beni2360 (#16217) üzenetére


kimi02
őstag

Próbáltam de nem látja a zidoot.
Esetleg a zidoon kellene valamit állítani ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.