Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  XCOM 2

Hozzászólások

(#1621) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Tegnap én is belefutottam egy kis bugba, de szerencsére nem tette tönkre a játékot. Advent commandert kellett volna megölni és közben még egy choosen is felbukkant. A choosent megoldottam és közben meglett az idegen hajó landolási pontja, mondom szépen kivárom ott az érkezést. A számláló lejár, az animáció jön a hajó landolásáról, de a hajó nem szállt le. Én meg nézek hogy wtf? Mondom akkor bejárom az egész mapot és közben kaptam a jelzéseket az idegen mozgolódásról és el is indultam az irányába és pont elértem a pálya szélét, de semmi. Utána az ellentétes irányból én meg nézek megint hogy mi van. A pálya amúgy úgy nézett ki hogy középen vasúti sínek kocsikkal rajtuk konténerrel és két szélen pedig épületek. Mondom felrobbantok egy ilyen konténert mert a többszöri jelzés alapján arra kellett volna lennie a célpontnak. Durrantom is bele a gránátot, konténer robban és ott volt az advent commander benne. A játék belespawnolta egy olyan zónába amiből kispotolni nem lehetett és el se tudta hagyni.
A 2k azért még kicsit ösztökélhetné a firaxist hogy javítsa ki a bugokat, mert pár év eltelt a kiadástól és még mindig AAA játék árában megy a játék békeidőben. Még ha a map generátortól el is tekintek van bőven bug a felülettel: a kameraállás sokszor rossz helyen van, van hogy ha hackelek nem látom az ablakot a hack indítása után csak az enemy robot lábait, overwatchnál sokszor szintén rossz helyen van a kamera.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  XCOM 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.