Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#25751) darnics válasza l.skywalker (#25750) üzenetére


darnics
aktív tag

:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C és akkor elég lessz csak a hdmi és menni fog a box is meg a pc is ugye??

(#25752) l.skywalker válasza darnics (#25751) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, de két opció van, attól függően mit vásárolsz:

1. HDMI kábel használata esetén kell olyan csatlakozó amin VGA bementei oldal (female) és HDMI kimeneti oldal van (male)
2. VGA kábel esetén olyan kell, amiben a HDMI a bemeneti és a VGA kimeneti

És azért 13ezret nem ér a dolog, inkább vegyél egy monitort amin van HDMI. Mi lett a tévével?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25753) MasterMark


MasterMark
titán

Egyébként nem tudom még mindig milyen csavaros van, mert az lehet BNC is ahogy már írták előttem, de egyáltalán nem biztos hogy VGA, simán lehet DVI is, és az is csavaros.

Switch Tax

(#25754) l.skywalker válasza MasterMark (#25753) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jogos.

#darnics: fényképezd le a monitor hátulján a csatlakozót. Ha ez nem megy, akkor írd le milyen színű (kék, fehér, fekete) vagy ha ez sem megy rajzold le.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25755) #81556480


#81556480
törölt tag

folytatásos teleregény

(#25756) MasterMark válasza #81556480 (#25755) üzenetére


MasterMark
titán

Ehh, pedig annyira alapvető dolog hogy van KI- meg BEmenet. De persze mindig vannak akik össze vissza dugdosnák a dolgokat.

Erre csak rátesz egy lapáttal az olyan átalakítózás, amikor azt sem tudja mit alakít mire.

Switch Tax

(#25757) sugarforce válasza MasterMark (#25756) üzenetére


sugarforce
őstag

Na mondjuk ez egy relative hasznos felhasznalasa az lpt portnak.

(#25758) Madoc válasza MasterMark (#25756) üzenetére


Madoc
veterán

Usb 3? :D :C

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#25759) l.skywalker válasza Madoc (#25758) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez már 5, nem látod, hogy 5 darabból áll? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25760) mdani01 válasza l.skywalker (#25750) üzenetére


mdani01
aktív tag

Így reggel olvasni ezeket, hatalmas :D

iPhone 6S SpaceGray

(#25761) sugarforce válasza l.skywalker (#25759) üzenetére


sugarforce
őstag

Type D

(#25762) darnics válasza l.skywalker (#25754) üzenetére


darnics
aktív tag

Kék vga!más nincs

(#25763) l.skywalker válasza darnics (#25762) üzenetére


l.skywalker
félisten

Akkor már mindent tudsz!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25764) MasterMark válasza darnics (#25762) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen box-od van? Régi FAT-hez és S-hez inkább az Xbox 360 VGA HD AV kábel-t ajánlanám, ezzel nem lesz input lagod, és a képet sem rontja.

Ha E-d van, akkor marad a konverter, de abból se gagyit vegyél mert input lag-os lesz, meg szar kép.

Switch Tax

(#25765) darnics válasza MasterMark (#25764) üzenetére


darnics
aktív tag

Xbox slim!de ne felejtsük el olyan átalakitó kell ami a pc minitor xbox is megy!most gépbe vagy monitorra dugjam!mert itt azt irta valaki monitorra!akkor odakéne valami vagy dughatom pc-be is hdm-in vagy inkább monitorra??

(#25766) darnics válasza MasterMark (#25764) üzenetére


darnics
aktív tag

Monitoron csak egy kék vga van se a pc-n van kek vagy dbi meg hdmi is!

(#25767) MasterMark válasza darnics (#25765) üzenetére


MasterMark
titán

PC-be nem dugsz semmit amihez nincs megfelelő hardvered. Kimenetbe meg főleg ne dugjál másik kimenetet... Már ezredszer mondom el.

Most akkor jól értem a csodálatos fogalmazásodból, hogy csak egy hely van a monitoron VGA kábelnek? Ezt megoldni egy VGA switch-el lehet.

>>> LÉGYSZÍVES FELEJTSD EL, HOGY A PC-DBE BÁRMIT BELEDUGSZ. <<<

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#25768) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25769) darnics válasza MasterMark (#25767) üzenetére


darnics
aktív tag

ok rendben.nem is akarok.monitor a lényeg.akkor delock hdmi/vga átalakitó vagy vga switch.és akkor mit hova dugjak ha van átalakitom??minden marad gondom csak annyi hogy az átalakitóba bedugom a hdmt azxboxal.

(#25770) sugarforce


sugarforce
őstag

Ezt a kabelt hogy dugom be az xbox 360ba?? A 4k menni fog vele?kép link :O :O :O

[ Szerkesztve ]

(#25771) MasterMark válasza darnics (#25769) üzenetére


MasterMark
titán

a lényeg.akkor delock hdmi/vga átalakitó vagy vga switch

Nincs vagy. A delock akkor kell ha a fenti kábelt nem tudnád használni.

A switch azért kell, hogy az egy szem monitor portodra, két kábelt tudj rádugni, és azok között váltogatni.

Értelmeznéd amit írok légyszíves? Esetleg olvasd el újra, ha elsőre nem sikerült, lehet úgy jobban összeáll.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#25772) darnics válasza MasterMark (#25771) üzenetére


darnics
aktív tag

Most voltsm media markba de nincs semmilyen kábel!hol lehet inyeneket szerezni?

(#25773) sugarforce válasza darnics (#25772) üzenetére


sugarforce
őstag

A mediamarktban, vagy a cba, lidl, aldi, rokusi v. Szamu kisboltban. Talan ha bemutatod a qr kodot, akkor kedvezmenyt is kapsz.

(#25774) darnics válasza sugarforce (#25773) üzenetére


darnics
aktív tag

???????????????????????????????????????????????

(#25775) MasterMark válasza darnics (#25774) üzenetére


MasterMark
titán

Hardveraprón van eladó Xbox VGA kábel. Amúgy switch se kell, mert cserélgetheted kézzel.

Mindent megkaptál amit tudnod kell.

Switch Tax

(#25776) darnics válasza MasterMark (#25775) üzenetére


darnics
aktív tag

ez király! ősszekötni hogyan??egyik fele xbox a hdmi monitor a vga a pc de a pcböl a monitorba mit?hiszen csak egy bemenet van a monitoron.egyépként láttam olyan elostot ma az auchanba mert vettem olyan kábelt ami két vége dvi és van hozzá hdmi kimenet.de ugye nem jó és mivel van dvi vga átalakitom gondoltam ok de nem mert az átalakitó nem mai darab igy nem tudom rádugni mert a kis pöcök mellett még vannak tüskék a mostaniakba nincs.igy szopás újra.viszont olyan dvi átalakitó volt ami a dvi egyik fele és a másik nem vga hanem hdmi arra mit lehet kötni??gondolom xboxot nem.tv-t???ilyesmi??és ha veszek egy rendes tv-t kissebb méretüt??az nem jó??nehéz neten találni hdmi-s monitort ujjat meg nem akarok ha nem muszály?de a fa....sz kivan ugyhogy akkor vagy xbox kábel vagy új monitor lessz a vége mert kur.....a unom már!na szép naspot és bocsi ha bonyorult vagyok csak a hétvégém azzal tellik hogy elosztokat keresek és veszek szarságokat!

(#25777) MasterMark válasza darnics (#25776) üzenetére


MasterMark
titán

No comment.

Switch Tax

(#25778) #81556480 válasza MasterMark (#25777) üzenetére


#81556480
törölt tag

há most mé ?

(#25779) sugarforce válasza #81556480 (#25778) üzenetére


sugarforce
őstag

Me mé ne? :DD. Amit le lehetett irni a temaban, raadasul egy offtopikban, az mar megtortent.

(#25780) Buster17 válasza darnics (#25776) üzenetére


Buster17
addikt

Nekem van ilyen kábelem ha érdekel.

Egyik fele Xbox másik fele monitor kilógó kábeleket meg a hangfalba dugod hogy legyen hangod :)

(#25781) l.skywalker válasza MasterMark (#25777) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azért azt remélem tudod értékelni, hogy rögtön az OFF topikba írta a dolgot!!!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25782) #81556480


#81556480
törölt tag

milyen fura mikrofont adnak a péeshez :F

(#25783) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25784) MasterMark


MasterMark
titán

Úgy 8 órába került összerakni. :DDD

Switch Tax

(#25785) l.skywalker válasza MasterMark (#25784) üzenetére


l.skywalker
félisten

Olyan Falconom nekem is van :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25786) oriic válasza MasterMark (#25784) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó a lemezes Guardian. :D Én elkezdtem, aztán ott rohad meg úgy döntöttem. :D

Live-Die-Respawn

(#25787) l.skywalker válasza oriic (#25786) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ja ez az az apró fémlapokból álló cucc?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25788) oriic válasza l.skywalker (#25787) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen az. En naivan azt hittem anno hogy egy kis szobrot kapunk. Kinyitom csomagot es latom h kis lemezek vannak benne. :D

Live-Die-Respawn

(#25789) l.skywalker válasza oriic (#25788) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem 1 éve pihen egy ilyen Millenium Falcon a fiókban félig összerakva. Mondjuk feleekkora de azok a kis miniatűr fém csatlakozók nem lettek a barátaim :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25790) haris válasza l.skywalker (#25789) üzenetére


haris
őstag

Én épp tegnap akartam rendelni egyet a GearBestről, mert valami párszáz forintért van akciós, de előtte megnéztem egy youtube videót az összerakásról, és le is beszéltem magam róla.

(#25791) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nekem ez is kihívás volt 😆

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25792) MasterMark válasza haris (#25790) üzenetére


MasterMark
titán

Én már megrendeltem a Normandy SR2-t is. :DDD

Switch Tax

(#25793) oriic válasza MasterMark (#25792) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na azt majd megneznem szivesen eloben ha megjon.

Live-Die-Respawn

(#25794) sugarforce válasza l.skywalker (#25791) üzenetére


sugarforce
őstag

Ó!! Néhanapján nekem még ez is kihívást okoz :DDD Pláne, amikor Superman leesik a kis tartójáról.
;]

[ Szerkesztve ]

(#25795) MasterMark válasza oriic (#25793) üzenetére


MasterMark
titán

Gondolom ha majd összeraktam utána gondolod, de nyugodtan ahogy tetszik. :DDD

Switch Tax

(#25796) l.skywalker válasza MasterMark (#25795) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem arra gondol, hogy megérné közvetíteni az összerakást Mixer Create-n :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25797) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ihletet kaptam, be is fejeztem gyorsan:

Alakul a flotta:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25798) MasterMark válasza l.skywalker (#25796) üzenetére


MasterMark
titán

Hmm, tuti sok néző lenne. :D

szerk.: Wá, szuper lett, valamelyik SW meg Star Trek-esen is gondolkozom. :)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#25799) M@no válasza l.skywalker (#25797) üzenetére


M@no
tag

Vagányan néz ki! :U

(#25800) #81556480


#81556480
törölt tag

Oric, tegyed ki a rdr 2 megjelenést de mán ! 👺

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.