Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#368) #65675776


#65675776
törölt tag

Ha ennyire nem képesek sokan elválasztani a szakmai és off tartalmat a két topicra, akkor az egyiket akár be is zárhatjuk. Mivel az off-okat nagyon védik egyesek, ezért lehet a szakmai lesz az áldozat...

(#369) Krisinto válasza #65675776 (#368) üzenetére


Krisinto
őstag

Vagy mindkettőt? :U

[ Szerkesztve ]

(#370) zalman90 válasza Krisinto (#369) üzenetére


zalman90
őstag

fölösleges aza topic , hogy néz ki a gép.. szvsz

Stirbi: az biztos is , csak abban a topicban csinálnak ügyet az offolásbol , állandóan ott vannak veszekedések , balhék ,

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#371) Stirbi válasza Krisinto (#369) üzenetére


Stirbi
addikt

lehet akkor véglegessen megszünnének a kötekedések :F

(#372) Sonec válasza zalman90 (#370) üzenetére


Sonec
tag

Szvsz zárható.

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#373) #65675776


#65675776
törölt tag

Az utóbbi négy hsz-ra reagálva: ha ennyire értelmetlennek látjátok a másik topicot, akkor mi lenne ha a továbbiakban nem látogatnátok?

(#374) Krisinto válasza #65675776 (#373) üzenetére


Krisinto
őstag

Nem értelmetlen.Jó nézni,ahogy dolgoznak az emberek a gépeken.De ha egyszer nem lehet vita nélkül meglenni az miatt a topic miatt...
Csak nem kell mindjárt falnak menni,ha van 10off vagy ír valaki valami hülyeséget.
Nem a topical van gond,hanem néhány ember modorával.

[ Szerkesztve ]

(#375) #65675776 válasza Krisinto (#374) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez a topic nem véletlenül jött létre. A célja az off-ok eltávolítása a szakmai topicból.

Mit jelent az, hogy "nem lehet vita nélkül meglenni"? :F

(#376) Krisinto válasza #65675776 (#375) üzenetére


Krisinto
őstag

Az, hogy 1 hónap nem mehet el úgy,hogy valaki ne vesszen össze valakivel. Más topicokba is szoktam nézelődni, de mindig csak ebben a topicban és szakmai részében vannak ezek a viták?! De azt nem értem,hogy miért? Azért mert ír az ember néha pár nem oda való hsz-t. Minden topicban van ilyen. De ebben rendesen ölnek az ilyenért.

(#377) #65675776 válasza Krisinto (#376) üzenetére


#65675776
törölt tag

Csak ugye a legtöbb topicnak nincs off kinövése a gőzben. Ezért ott elfér valamennyi off. Ezen topic szülője viszont már lényegében átláthatatlan lett a mértéktelen offolás miatt. Ezért lett leválasztva ez a topic. Ez viszont automatikusan magával vonja, hogy a szakmai topicban tilos az off! Aki offolni akar, az jöjjön ide. Akinek nem tetszik ez a rendszer, az pedig egyszerűen ne látogassa a topicot, pláne akkor nem ha még értelmét sem látja. És ne hívja erősítésnek a hasonló látásmódú haverjait. Ez nem kocsma, hogy annak legyen igaza, akinek a legnagyobb a hangja.

(#378) zalman90


zalman90
őstag

és mi az mi offnak számit és mi ami nem? már lassan senki nem mer irni (énse) mert még ráfogják hogy offol

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#379) Krisinto válasza #65675776 (#377) üzenetére


Krisinto
őstag

De ki fog azért oda írni egy hsz-t, hogy "Te,inkább ide gyere,mert ott tilos az off" ?
Nekem semmi bajom sincs a szakmaival és ezzel sem. Csak néhány ember modorával van baj. De nem is cifrázom tovább a dolgot, mert úgy is másnak lesz igaza.

(#380) aero. válasza zalman90 (#378) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Bizonyos számú OFF tartalmú hozzászólás mellett bőven el lehet tekinteni. Most is el lett ferdítve a dolog, mert nem a 10 off hozzászólás miatt szóltam, hanem az értelmetlen hozzászólások miatt.

Az tiszta sor, hogyha egy régebbi vagy netalán tapasztalatlanabb látogató pluszban megjegyzi, hogy mit lenne érdemes venni vagy ilyesmi, ahelyett, hogy új hozzászólást írna máshova. Az ilyeneket én személy szerint szívesen meg is válaszolom egy bizonyos számig.

A baj az értelmetlen és pár soros szintén értelmetlen ( esetenként nyilvánvaló ) dolgok miatt van. Amik abszolút fölöslegesek.

Az utóbbi időben jó párszor írtam hozzászólást, aztán a végén meggondoltam magam, hogy inkább mégsem, mert semmit nem érek el vele.

(#381) for3l válasza zalman90 (#337) üzenetére


for3l
senior tag

és ezt te milyen forrásból tudod? mert hogy semmi köze a valósághoz annak, amit állítasz.

egyébként én pl nem is tudtam, hogy létezik ilyen topic egészen mostanáig. nekem teljesen természetes volt, hogy beírtam 2-3off-ot (ami mellesleg valamilyen szinten szakmai, csak nem az adott topic-ra vonatkozik), mert sosem volt ilyenből probléma ott (hozzá kell tenni a cél nem az, hogy legyen már egy kis off ebben a topicban is..)

(#382) KAMELOT válasza for3l (#381) üzenetére


KAMELOT
titán

szeva!
mi az ábra....jólenne ha normális topik lenne....akinek nem tetszik az ne látogassa...én is így teszek. Amelyik topik sz@r azt nem látogatom és kész.
Nem kell kötekedni a fórumon. felesleges.

Ugyhogy hajrá!!!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#383) zalman90 válasza for3l (#381) üzenetére


zalman90
őstag

csak én látom ugy hogy ebben a gépben se HDD se DVD meghajtó nincs? :F

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#384) Krisinto válasza zalman90 (#383) üzenetére


Krisinto
őstag

ram slotok mellett figyeld azt a 2 kábelt!
1 HDD és 1 ODD.

(#385) aero. válasza zalman90 (#383) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Optikai van benne, látod, hogy ott van a kábel felül. HDD-vel meg én úgy emlékeztem van benne, vagyis biztos van benne, csak a kábelt nem látom.

Krisinto: akkor a hdd is megvan.

[ Szerkesztve ]

(#386) for3l válasza zalman90 (#383) üzenetére


for3l
senior tag

szerk.: úgy néz ki, csak te.

[ Szerkesztve ]

(#387) jones965 válasza KAMELOT (#382) üzenetére


jones965
Modder

Az eddigi hsz-eid alapján gyakorlatilag mást sem tettél, mint hogy nem tetszésedet nyilványítottad ki mindkettő topikban. Fölösleges pénzkidobásnak minősítetted mások munkáját, akik esetleg másképpen képzelik a számítógépház kinézetének fogalmát.
Természetesen a kritizáláshoz mindenkinek joga van, de Téged idézlek:
"Amelyik topik sz@r azt nem látogatom és kész"

Most akkor hogy is van ez? Mégis írsz mindkettő topikba, ahol az előbb említett megnyilvánulásaidat teszed negatív értelemben, aztán teszel egy ilyen kijelentést.
Ritkán szólok a fórumokon hozzá, mert igazán ahogy daa-raa is írta, lassan mindegyik elveszti a valódi tartalmiságát, amiért létre lett hozva. Az első hsz-ek között még meg is jegyeztem, hogy ez a topik is gyakorlatilag hsz gyűjtésre alkalmas, másra nem.

Az pedig, hogy egy moderátor a topik főcímébe beírja, hogy mindennemű off tilos, na az igazás nonszensz. Talán ki kellene venni ez esetben a menüből az off topik gombocskát, nem adva ezzel lehetőséget a felirat világosítására.
Ellenben a szakmaiság már régen a múlt homályába veszett túlnyomó részt a prohardveren, amikor a házigazdák is a szakmai topikokban gyakorlatilag telerakják off hsz-ekkel. Ott nem érvényes ez az előírás?
Az sem zavar, ha ezt a hsz-emet törlik, sőt tovább megyek, még fel is függeszthetnek. Igazából nincs igazi érték- amiben legfőképpen az idelátogatók túlnyomó többsége a hibás- amiért érdemes idelátogatni.
Az, hogy most itt egy moderátori intézkedés történt, csak csepp a tengerben. Hülyék lennének törölni olyan topikot, aminek a látogatottsága azért elég magas. Miért is:- kőkemény üzleti érdekek miatt, amit a szponzorok által biztosított minden oldalletöltés során gyarapítja az üzemeltető bevételeit. Ez így működik tömören. Ezért sz@rják le sok esetben, hogy mit is írnak a topikokban, amikor ez vonzza a látogatottságot adott esetben.

Az ókorban már megmondták:-mi kell a népnek?- panem et circenzes.
Hát itt sok esetben megkapják.

Gondoltam nem rakom off-ba, lévén off topikról lévén szó.

[ Szerkesztve ]

(#388) zalman90 válasza for3l (#386) üzenetére


zalman90
őstag

b@sszus , elnézést kérek mindenkitől :R télleg ott vannak a HDD kábelek :B

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#389) Sonec válasza zalman90 (#388) üzenetére


Sonec
tag

:DDD

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#390) Krisinto válasza jones965 (#387) üzenetére


Krisinto
őstag

"panem et circenzes."
Aki nem érti:
Kenyeret és cirkuszt a népnek.Mivel így nem foglalkoznak a politikai dolgokkal az emberek, hanem ezekre a dolgokra koncentrálnak.
Ókori Róma.

szerk:
Nem a Google segített.

[ Szerkesztve ]

(#391) KAMELOT válasza jones965 (#387) üzenetére


KAMELOT
titán

hello!
Bocs de 1hsz-t írtam ide és 1 hsz-t a másik topikba. Nem szoktam ide irkálni. amikor meg írtam akkor meg azt írtam hogy jó a gépe az illetőnek. Talán ha 5x hozzászóltam a topikban akkor sokat mondtam. Utolsó hsz-m is valamikor a július esetleg júniusban volt ha jól tudom.

De amugy nem akarok senkit buzer@lni....mindenki ír azt amit akar. Ha meg a moderátornak nem tetszik akkor kitörli a hsz-t és kész.

További jó géptuningolást és szebb napos időket kívánok!

Köszöntem

Üdv.
KAMELOT

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#392) D1Rect


D1Rect
félisten

Irgumburgum van mind a két topikban? :U

Eredetileg is azért csináltam ezt a topikot, hogy legalább az "offolsz!" című viták kikerüljenek a topikból.

Miért kell mindig húzni a másik haját?
Most komolyan, ha valakinek kötekedhetnékje van, egyen egy kis LSD-t és üljön ki a virágok közé vagy valami.

Ha valaki szerint értelmetlen a gép kinézetével foglalkozni az menjen abba a topikba ami az ő érdeklődési körét lefedi.
Igen, ha úgy gondolod, hogy rád célzok akkor ezt pont rád értem.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#393) KAMELOT válasza D1Rect (#392) üzenetére


KAMELOT
titán

ja egyetértek....én is ezt hangoztatom....
ha valakit nem érdekel hogyan néz ki a gépe másnak akkor nézze meg de ne írjon ide.
A topik maradjon olyan amilyen....és ne veszekedjenek benne :R

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#394) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Köszönöm:
Andrewtdi, jones965, D1Rect, Gerisz, ceaser, BR4D.
Remélem nem hagytam ki senkit.

(#395) for3l válasza aero. (#394) üzenetére


for3l
senior tag

:C

(#396) jones965 válasza aero. (#394) üzenetére


jones965
Modder

Mint már írtam, használd egészséggel!

(#397) Krisinto válasza aero. (#394) üzenetére


Krisinto
őstag

Bár sok közöm nem volt hozzá, de gratulálok a házhoz. A képeket pedig ma estig várjuk ;] .

(#398) AndrewTdi válasza aero. (#394) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Leld benne örömöd! :C :R

(#399) Krisinto válasza AndrewTdi (#398) üzenetére


Krisinto
őstag

Szerintem már költözik is bele :P .

Egy kis mellékes:
Szeretnék elnézést kérni az utóbbi időben elkövetett cselekedeteimért, marhaságaimért! Mert egy másik énemet "mutattam" meg a hozzászólásaim alapján.

[ Szerkesztve ]

(#400) AndrewTdi válasza Krisinto (#399) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Ha van egy kis esze, jaja. Nomeg mersze sincs nem bele költözni ma és képeket feltenni. :D :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.