Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) jones965 válasza CsiguszMaxim (#850) üzenetére


jones965
Modder

Jó lesz ez, csak így tovább. Biztos hogy jó lesz a végeredmény.

A másik topikkal meg ne törődj. Azok sem törődnek vele, akiknek kellene. Megy a mutogatás, meg az egymásra várás a modik részéről. Állítólag.....

(#852) #97544192 válasza CsiguszMaxim (#850) üzenetére


#97544192
törölt tag

matrica a tápon... :DDD

(#853) CsiguszMaxim válasza #97544192 (#852) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Ja azt én is képen vettem észre de már levakartam :) . Ha minden igaz jövő héten megjönnek a ventik meg a hosszabbítók és azokat is el tudom kezdeni.

Azért szenvedtem haladtam ma is:

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#854) jones965


jones965
Modder

Holnap radikal tv adás, kb 11 h-kor. Akit érdekel, kuksizzon, mivel a nov. 10-11.-i Budapest Gameshow keretén belül megrendezésre kerülő MTH-ról lesz szó.
Szóval kapcsolódjatok sokan! :K

(#855) jones965 válasza jones965 (#854) üzenetére


jones965
Modder

Ezuton is felkérem a pc-style.hu oldalon lévő gépek tulajdonosait, hogy a MTH versenyen történő kiállítás lehetőségét fontolják meg. Amennyiben érdeklődés van, nyugodtan zavarjatok.

(#856) toldy


toldy
őstag

Csináltam pár képet, linkeltem őket a topicba is.

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#857) zH.


zH.
senior tag

Na mi van a topic-kal és mi lesz a szakmaival?:D
Nekem ha minden jól megy pénteken megjön a ház és a kábel ,ha kevésbé megy jól akkor jövőhét hétfőn.

just be

(#858) D1Rect válasza zH. (#857) üzenetére


D1Rect
félisten

Én most szereztem egy 4830-at és egy Terratec Phase 22-t, ezekkel elleszek amíg megjön a 4890 + SupremeFX X-Fi.

Akkor beizzítom a Roccat Kane-t is.
Szóval nálam lehet húzódik a modding kicsit, de amire összerakom a rendszert vízzel addigra kész kell lennie.

Ha kész valami jelentkezem úgyis.

MOD:
Derohadthidegletthirtelen.

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#859) ADAM1337 válasza D1Rect (#858) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Esetleg egy hd4850 1gb cf-en nem gondolkodtál még ?
Vizezve nagyon komolyan mutatna meg a 2 vga annyiba kerül mint 1db 4890, a blokkot is 8-10k-ba lennének és az összkép priceless. :D
Teljesítményben se rosszak azok a vga-k főleg együtt.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#860) D1Rect válasza ADAM1337 (#859) üzenetére


D1Rect
félisten

Amint ad nekem valaki még egy Koolance VID-487-es blokkot, kirakom 4890-ből. :)
60K-ért semmi nem jobb a 4890 CFX-től. Vizezve pláne. ;]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#861) CsiguszMaxim válasza D1Rect (#860) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Mint abszolut laikus kérdezem, hogy nem fogod nagyon megérezni a 4890 CFX-et fogyasztás szempontjából?

Szerk: Meg amúgy is milyen konfigot is csinálsz te most ? :) Ritkán olvasgatom mostanában a topikot és egyáltalán nem vagyok képben de akárhányszor idetévedek vagy hűtést cserélsz vagy intel amd váltás van. Nehéz követni :))

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#862) D1Rect válasza CsiguszMaxim (#861) üzenetére


D1Rect
félisten

Crosshair III + X4 955 + HD 4890 + Vízhűtés
Az egész egy CM 690 II-ben, fekete+fehérre.

MOD: na jó, lehet lesz még pár egyedi apróság dizájn és működés tekintetében. :)

Az egyik barátom teljesen fel volt háborodva a gépemen, hogy "megnyomom a power gombot 'szt nem történik semmi..." ezzel utalva arra, hogy semmi hangja sincs. :D

MOD2: a párom pedig teljesen fel van háborodva az AMD gyári hűtőn "ugye ez nem lesz mindig ilyen hangos?.... olyan mint amikor megy a porszívó..." :DDD

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#863) CsiguszMaxim válasza D1Rect (#862) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

No fene. Az úgy derék lesz nagyon. Nekem a héten lesznek majd meg a cuccaim hosszabbító, ventilátor meg ilyenek aztán még harisnyázok meg talán szintén egy kis festés meg plexi és lassan jó lenne befejezni. :) Azt sajnálom, hogy anno nem valami fekete nyákos lapot választottam meg jelenleg a ramok is elütnek az egésztől de talán majd idővel. Nem soká el kell kezdeni félretenni a pénzt mert mire jön a tavasz a biciklit is fel kell upgradelni :)

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#864) D1Rect válasza CsiguszMaxim (#863) üzenetére


D1Rect
félisten

Én is remélem, hogy derék lesz, már ideje lenne.
Ramot én is cseréltem OCZ AMD Black Edition-re. 2K-t dobtak rá az előző ramomra :)
Pont tegnap vagy tegnap előtt számoltam, hogy mennyibe lenne összerakni egy bicajt, hát akkor egy 50-es négyütemű robogó inkább.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#865) Tothgera30 válasza CsiguszMaxim (#863) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A ventik már úton vannak hozzád, ha szerencséd van, már meg is kaptad őket :R . Az én ketyerém télen lesz kész, mondjuk hogy dec. közepe felé :B .

#862 D1Rect: Azért a 4890 nem gyenge, nekem is volt, de Giga hűtéssel olyan hangja volt hogy egy MiG–29 elbújhat mellette, ezért el is adtam :U . A vizes gépedre kíváncsi leszek, mert én is ezen töröm a fejem, de csak CPU-t vizeznék, ami őrült ötletnek tűnhet :D .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#866) D1Rect válasza Tothgera30 (#865) üzenetére


D1Rect
félisten

Most egy 4870X2 van bent, na ettől hangosabbat még nem hallottam. :D

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#867) zuchy válasza D1Rect (#866) üzenetére


zuchy
őstag

Azzal vigyázni kell, hamar döglenek meg a tápáramkör alul méretezése miatt.
Amikor jött az első idei nagyobb meleg, volt hogy egy héten 4 halt meg hasonló tünetekkel.
Még AC Xtreme hűtővel is volt akinek elszállt. Lehet, hogy olcsó, hát ezért olcsó. Nem tesz jót a tartós 90 fok körüli hőmérséklet.

PC-STYLE.hu

(#868) ADAM1337 válasza D1Rect (#866) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én 2 hétig tudtam magaménak aztat a csodát, aztán lehalt. :DDD
Accelero-val nagyon halk és jól is mutat csak az a fránya kiegészítő csati rosszul néz ki, még az nzxt-s kábelek is rövidek hozzá hogy rendesen meglehessen oldani a kábeleket.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#869) D1Rect válasza zuchy (#867) üzenetére


D1Rect
félisten

Kölcsön van.
Megdöglött a S939-es gép amiben volt, épp beszerzés alatt az "új" lapja a srácnak.

(#868) ADAM1337:
Sikerült gariztatni?

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#870) Tothgera30 válasza D1Rect (#866) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hát az rohadt hangos, főleg úgy hogy két magos karin van, de én inkább veszek passzívat, vagy normális halk hűtéseset :D .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#871) ADAM1337 válasza D1Rect (#869) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem sajnos, idén sokat buktam vga-kon sajnos, kijönne még egy 768-as 460 ára...
De ahogy elnézem a 460-ak se lesznek sokáig nálam, érik a csere :DDD
Valszeg vizezem az egész gépet, és vga-ra is kerülne blokk de 2vga blokk-ot drágálom főleg hogy nem fullcover blokk mivel nem ref a 460-am, ezért is lesz csere. :((
A terv jelenleg 5970 6gb ram meg viz in da house egy tripla meg dupla radival, az nzxt-s kábelekről lemondtam mivel ahonnan rendeltem mondták hogy heti 1 szállításuk van és kb egyezhetetlen az időpont amit ajánlottak eddig, pedig futárra hozzák nah mindegy, a reklámjukban az áll hogy 95%-ban másnapra ott az áru (kicsit vicces)..

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#872) D1Rect válasza Tothgera30 (#870) üzenetére


D1Rect
félisten

A párom meg is jegyezte, hogy normálisan működik-e?
"Ez tuti hogy ilyen?"

(#871) ADAM1337: Rá se ránts, a 3. GPU úgyis viszonylag keveset dob. ;)
Egyébként meg megmondtam én, hogy vegyél rendes vizet. :P

Nem egészen értem, nekem engusztól mindig hipergyorsan ideért minden.
Sztem a másnapi szállítás a raktáron lévő dolgokra vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#873) CsiguszMaxim válasza D1Rect (#872) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Elkapta őket valami vírus és most élednek csak :) Nekem is cirka egy hét volt a rendelés de amúgy tényleg gyorsak.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#874) Tothgera30 válasza D1Rect (#872) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ha kikapcsolod nincs hangja, szóval nyugtasd meg hogy nincs gond :)) . Én most egy Vapor-X szerű karira pályázok, remélem nem harsogja túl a 800-900-on pörgő Swif2-ket, bár a Himuróban lévő vinyó néha tényleg zavar :U . Bár az nyugtat hogy ennél halkabb már nem igazán lehet a gépem, csak SSD-vel :DDD .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#875) D1Rect válasza Tothgera30 (#874) üzenetére


D1Rect
félisten

Lógasd fel a vinyót mint nálam, és halkabb mint a Himuro-ban.

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#876) Tothgera30 válasza D1Rect (#875) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...nem merem :B .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#877) jones965


jones965
Modder

Na szóval!

Valószínűleg sokan láttátok, a hogyan is néznek ki gépeink topik címe visszaállt az eredeti megnevezésére, amit kérvényeztem a mod.ker.-ben. Innentől kezdve kérnék mindenkit, hogy ami a pc-style oldallal kapcsolatos, azt csak itt közölje, és nyilvánítson véleményt.
Legyen az akár negatív -pozitív.

A pc-style.hu csapat nevében.

(#878) ADAM1337 válasza jones965 (#877) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem is baj hogy külön vált a 2 topik, mivel aki akarja úgyis megtalálja ezt is.
Az átlag usereket nem lenne érdemes becsábítani egy ilyen topikba, mivel az első 10-20hsz-es user-ek a minek csináltad milyen drága dolgokat hozzák fel általában.

De hogy legyen kis érdekesség a gépemmel kapcsolatban, vizezés lesz betervezve, cpu lap ram vga ezt meg dupla és tripla radival a házban oldanám meg, igaz hosszú project lesz.
Ezért is vga csere lesz mivel 1-et olcsóbb levizezni és az sli nem hozza annyira az elvártakat, hd5970 vagy az új 2gpu-s ati lesz a célpont, ramokra meg valszeg darabonkénti blokk-ot akarok valamiért az jobban tetszik nekem.(mint pl a flex-es ocz-k)

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#879) zuchy válasza jones965 (#877) üzenetére


zuchy
őstag

Amúgy még nem lehet nevezni az MTH-ra igaz? Keresem a cikket vagy hírt róla de még nincs, bár nem baj, gépem még nincsen kész. De kész lesz.

PC-STYLE.hu

(#880) D1Rect válasza Tothgera30 (#876) üzenetére


D1Rect
félisten

Mert 'mémán?

(#878) ADAM1337: Ramból nekem is a modulonkénti hűtés tetszik, de soha nem lesz olyanom. :D

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#881) ADAM1337 válasza D1Rect (#880) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Mondjuk jobb áron kijön egy rápattintható aktív hűtés, csak kérdéses mennyi időt bír az a kis venti ill mennyire hangos.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#882) D1Rect válasza ADAM1337 (#881) üzenetére


D1Rect
félisten

Én is néztem a rápattintható hűtést, de annyira kicsi, és annyira forog, hogy túl jó nem lehet.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#883) jones965 válasza zuchy (#879) üzenetére


jones965
Modder

Türelmedet kell kérjem, tényleg hamarosan kikerül a megfelelő helyre a nevezési lehetőség. Ami bizos, meglesz rendezve.

(#884) Tothgera30 válasza D1Rect (#880) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Mert féltem, most jó helyen van, azért mégiscsak egy Scythe Himuro amiben jól érzi magát :D .

D1Rect ez a hsz.-ed annyira vicces hogy rögtön válaszolok rá: Igen, nagyon kicsi és nagyon hangos, illetve a memóriákra még tuning esetén sem szükségesek olyan hűtések, elég ha van szellőzés a házikóban.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#885) D1Rect


D1Rect
félisten

Sikerült kiszabadítani a csomagot a postaládából, majd csinálok képeket az "Atke-féle" és az MDPC-s harisnyáról.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#886) Cthulhu Dawn válasza ADAM1337 (#871) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

A Giga gyakorlatilag referencia, csak UD nyákkal, rá menne full cover blokk.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#887) albert8


albert8
addikt

Üdv
kábelharisnya vásárlása előtt állok és szeretnék véleményt kérni ,hogy kitöl érdemes errefelé venni?vagy ha esetleg valaki rendel az MDPC-ről csatlakoznék

Ja és holnap nappali képek az új konfigról ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#888) Tothgera30 válasza albert8 (#887) üzenetére


Tothgera30
Ármester

..én meg NZXT-s hosszabbítókat... :D

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#889) Gerisz válasza D1Rect (#885) üzenetére


Gerisz
addikt

Na, én várnám a képeket meg a véleményt!

(#890) D1Rect válasza Gerisz (#889) üzenetére


D1Rect
félisten

Majd képet próbálok valahogy, de nagyon vacak a fényképezőgépem.

Az MDPC harisnya kb. 3x sűrűbb szövésű. Ezért vastagabb is.

Egyébként:
- Szerintem tápkábeleken szálanként harisnyázva jobb lehet az Atke féle harisnya, mert jóval vékonyabb. A tökéletes fedés érdekében esetleg lehet duplán használni de ekkor nagyon drága lesz. Viszont baromi szép.

- Atke küldött nekem egy rövid darabot egy "nemtudommilyen-pink-narancssárga" ami egyszerű nappali fénynél olyan mintha világítana. Brutális, nekem kell ilyen.

- A fent említett harisnyából csináltam karkötőt, a párom és a kislányom is odavan érte. :)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#891) Gerisz válasza D1Rect (#890) üzenetére


Gerisz
addikt

Inkább erre voltam kiváncsi mert képek vannak bőven, amikből ez jött le amit te is írsz.
Köszönöm!

(#892) D1Rect válasza Gerisz (#891) üzenetére


D1Rect
félisten

Igazán nincs mit, majd csinálok képeket beharisnyázott kábelekről. ;)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#893) albert8


albert8
addikt

A nagy szerelésben pár kép
majd persze rendezek meg minden de most ez van
[link]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#894) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#895) albert8 válasza CsiguszMaxim (#894) üzenetére


albert8
addikt

Az szép lett :R

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#896) Gerisz válasza albert8 (#893) üzenetére


Gerisz
addikt

Milyen a V6GT hangja terhelés alatt?

D1rect: Írtam Atke-nek, hogy pár méter harisnyát küldjön. Megnézem milyen, ha megfelel akkor rendelek amennyi kell, ha nem akko MDPC

[ Szerkesztve ]

(#897) albert8 válasza Gerisz (#896) üzenetére


albert8
addikt

Alapon megy 2000rpm -et mindkét venti
úgyhogy itt már bántja a fülem
még nem tesztteltem semmit ,majd holnap
de BIOS-ban lekalibráltam 1000rpm re és igy már nem hallom
teszt meg nem megy egész nap ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#898) jones965


jones965
Modder

Moddertársak!

Az alábbi linken elérhető az idei mod-tech hall verseny hivatalos kiírása és nevezése.

Mindenkit várunk, aki szeretné megmutatni a munkáját és a zsűri alkalmasnak találja erre.

(#899) #19617792 válasza D1Rect (#875) üzenetére


#19617792
törölt tag

Én erre láttam egy ötletes megoldást: Aphonos' Dual HDD Bungee-cord Suspension Ezt hengeres cipőfűzővel el tudnám képzelni, csak a végeket el kell rejteni.

Nézem micsoda jóság van errefelé, így vízhűtés, úgy két VGA-s rendszerek, stb. ;] Bár igaz, szegény ember vízzel hűt... :DDD Mit gazdasági válság? Itt olyan gépek épülnek, amik megszólalnak. De ha még sört is csapolnának... ;]

CsiguszMaxim: Nagyon jól néz ki! Kicsit neonzöldes, mint a Coolink ventijeid, meg kicsit UV-zöldes is.

[ Szerkesztve ]

(#900) albert8


albert8
addikt

Segitséget szeretnék kérni abban, hogy hol lehet venni
ilyen élvédó vagy takaró gumit a házakba?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.