Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#98601) #43783936 válasza h1mpi (#98600) üzenetére


#43783936
törölt tag

Volt Aufk Panthered?
Mert nekem igen, és ott figyel egy Panther 88 rádiós a barakkomba.
Szerintem az a megoldás.

(#98602) fradi81


fradi81
veterán

wz-111 mellé keresek szakasztársat :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#98603) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Azért még vannak rendes emberek, ráadásul ezerszer jobb, mint én, jól is esett:)


[ Szerkesztve ]

Na!!!

(#98604) #84221696 válasza Hafy75 (#98603) üzenetére


#84221696
törölt tag

Úhh, ez a Borsig! Amikor látom, hogy jön egy kazánkémény felém, menekülök tökön-babon keresztül. Egy ilyen mellém durrant, már akkor garázs! :D
Amúgy gratula! :)

(#98605) hyperst


hyperst
tag

Üdv úrak..
Lehet oltári nagy hülyeséget kérdezek de ahogy aláirásomban is szerepel :DD "xyx"
Monito, monitor/tv vásárlása elött állok.. Ha 3d-set veszek akkor tudom tolni a játékot 3d-ben?!

Elég bölcs vagyok, hogy tudjam, hogy nem tudok szart se. :)

(#98606) Borisz76


Borisz76
veterán

Végre volt egy jó köröm...bár leginkább csak egy bokorban álldogáltam az első 5 percben :)

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#98607) Because


Because
őstag

el se hiszem, könnyek szöktek a szemembe amikor ezt láttam, én egy tier 5-ös KV-t kilőttem, hát istenem:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#98608) fradi81 válasza Because (#98607) üzenetére


fradi81
veterán

És ebben mi a meglepő 100 feletti átütéssel? ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#98609) Chris0321 válasza Because (#98607) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem ártana átképezni a legénységet 75%-osra, úgy jobban teljesítenének. Igaz kis tierben nem nagyon fejlődnek míg ki lesz fejlesztve a következő tank, de nagyon nem mindegy, hogy 50 vagy 75%-os legénységgel játszol. Nagyobb a látótáv, gyorsabban betölt a töltő, stb.

(#98610) Because válasza fradi81 (#98608) üzenetére


Because
őstag

ilyen még nekem nem sikerült

(#98609) Chris0321 : nem tudom hogy kell, nem értek hozzá :U

[ Szerkesztve ]

(#98611) Borisz76 válasza Because (#98610) üzenetére


Borisz76
veterán

Jobb klikk a "legény"-re.

Személyes fájl-t kiválasztod....majd a felugró ablakban : Kiképzés.

Itt lehet választani :
- Gyors képzés
- Ezredi Iskola

Bár belekerül 20.000 kreditbe.....mondjuk most akciósan csak 10.000 lovetta :)

Mindezt ismételni érdemes MINDEN legényen !

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#98612) szallasi007 válasza Because (#98610) üzenetére


szallasi007
őstag

nem bántásból de amiket eddig küldtek neked alap dolgokat azokat megnézted elolvastad egyáltalán?
ha nem akkor nem lehetne hogy megteszed? nem kell ehhez a játékhoz űrhajós diploma de amit te művelsz az komolyan mondom egy 11 éves gyerek szellemi szintjével vetekszik, és azok sem hülyék csak szimplán lusták még mindenhez.........

(#98613) Borisz76 válasza szallasi007 (#98612) üzenetére


Borisz76
veterán

Ne bántsd....

Én annó majd 2 évig úgy játszottam a WOT-al, hogy SEMMIT nem olvastam róla...csak mentem és lőttem :)
Aztán volt majd 1 év szünet is.

Ezek után valahogyan képbe került egy weboldal ahol olvastam 1-2 hasznos dolgot....majd jött a klán.
Na ekkor kezdtem fejlődésnek indulni....ugyan is egy kedves klántag sok mindent mesélt, hogy mit merre és miért is.

Látszik is a statisztikámon , hogy "kezdő" vagyok...pedig 17.000 csatán vagyok túl.

Kicsit későn érő típus vagyok :D

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#98614) Because válasza Borisz76 (#98613) üzenetére


Because
őstag

áhh már megtanultam az ilyenekre nem odafigyelni, ez a PH :)

igen nagyjából megyek és lövök és élvezem, persze ha velem egy súlycsoportban lévőkkel játszhatok (nálam ezt nevezik fair playnek)

(#98615) Jolet


Jolet
őstag

ez a sokadik próbálkozás volt a 3 arty likvidálására, többször is megcsináltam, de eddig egyszer sem adta be valamiért, most hogy megláttam a lehetőséget másra se koncentráltam és végre sikerült...

link

gondolom ezzel esélytelen lenne a nevezés?

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#98616) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Szégyen vagy nem, nem tudom.
Csata közben jön egy szakaszfelkérés hogy tudom elfogadni? Beállításoknál "Szakaszmeghívások elfogadása csata közben" be van pipálva.

LG G3

(#98617) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Az Adrenaline Rush perk az autoloader-es tankokra is érvényes?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#98618) MinionFlasH válasza H.Bencike (#98616) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Nyomvatartod ctrl-t, egérrel rámész a csapattársa, és plusz jelre kattintasz. Ugyanez a szitu, ha meghívni akarsz egy jóképességűt. ;)

(#98619) Borisz76

El akarod venni a kenyerem, végre valakinek tudtam válaszolni!!!! :((( :D

[ Szerkesztve ]

(#98619) Borisz76 válasza H.Bencike (#98616) üzenetére


Borisz76
veterán

CTRL billentyűt lenyomod....egeret odanavigálod a felkérő neve előtt látható kicsi "plusz" jelre és katt.
Ezután CTRL-t elengedheted és mehet tovább a meccs.

Mod : Én is lassú voltam , Te nyertél :)

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#98620) vgabri1 válasza H.Bencike (#98616) üzenetére


vgabri1
tag

Közben megírták.

[ Szerkesztve ]

(#98621) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A HD modell megjelenése óta nem játszottam az ELC-vel, ma elővettem, Tier 7-be dobott, a legjobb környezet egy kis spotolós TD-zésre (bár volt néhány nagyon béna húzásom, de ez úgyis benne lesz a visszajátszásban):


Visszajátszás erre.

(#98622) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Mindegyikőtöknek köszönöm szépen a választ! Én már mindent végigpróbáltam de erre pont nem gondoltam :DD
(#98618) MinionFlasH
(#98619) Borisz76
(#98620) vgabri1

LG G3

(#98623) vgabri1 válasza Borisz76 (#98613) üzenetére


vgabri1
tag

Én is hasonlóan játszottam nem érdekelt semmi csak minél hamarabb legyen nagyobb tankom. Kb 10 hónapja kezdtem komolyabban venni a játékot. Két évig azt sem tudtam hogy van xvm. A fiammal együtt használtuk így 16k csata és 310 win8 volt. Igaz mostmár bánom mivel nagyon nehéz javítani. Próbálkoztam klánokkal is de sajnos nem voltak segítőkészek, így ki is léptem. Próbálok tanulgatni, sokat nézek oktató videókat,meg olvasok fórumokat. Rudiit is szoktam nézni elég sok ötletet szokott mondani. Igaz magamtól nehezen haladok de már 515 wn8-ra sikerült javítani 10 hónap alatt. Van mikor sikerül tankász, de azért van mikor 0sebzek. A nulla sebzés álltalában +2 tierben van alap tankokkal. Fullos tankokkal azért már a saját hp gyakran sikerül magasabb tierben is. Lassan de haladok.:-)

(#98624) kchryss válasza vgabri1 (#98623) üzenetére


kchryss
addikt

Utolsó 1000 csatád statját nézd. Én be is vezetném, hogy ez legyen alapból amit az xvm mutat. Sokkal relevánsabb információ. Egyébként meg a statisztika olyan, mint a bikini: sok mindent megmutat, de a lényeget eltakarja. Új accot kezdenék és csak amx12t-vel mennék, nekem is 2300 felett lenne a wn8-am, de attól még a valós tudásom maradna 1300 körül.

(#98625) Ukeve


Ukeve
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy az Oldskool ProMod modpackben van lehetőség szerveroldali célkereszt beállítására? Mert videóban láttam, hogy van aki használja ezt a modpacket és van szerveroldalija, de a beállítások között én sehol se találom. :( Valaki tudna ebben segíteni? :)

Köszi! :R

(#98626) kchryss válasza Kean_Sorbo (#98509) üzenetére


kchryss
addikt

Mondjuk ezzel a felfogott sebzéssel jól meg lehet trollkodni a nyereményjátékot. A kiosztott sebzés és a sebzés hozzájárulás véges. Ráadásul ez dönti el a csata kimenetelét, ha ebben a 2-ben jó vagy akkor nagy hasznára vagy a csapatnak. Ezzel szemben a felfogott sebzés bár nem végtelen, de a másik kettőhöz képest tulajdonképpen tekinthető annak és nem is mindig szolgálja a csapat érdekeit. Hogy egy példát írjak a trollkodásra: beállsz heavy-vel egy jó fedezékbe ahonnan mindent pattintasz az ellenfélt pedig nem ölöd meg, hanem csak trackeled, mert ha megölöd szereznél mondjuk 1000 sebzést meg 3 lepattanód, így meg szerzel helyette 10 lepattanót aztán ölöd meg.
Remélem nem lesznek ilyen sunyiságok a nyertes visszajátszásokban, mert a múlkoriakat élvezettel néztem végig :)

[ Szerkesztve ]

(#98627) Chris0321


Chris0321
addikt

Van a T28 med 12-es küldetése amiben ki kell gyújtani egy tankot. Azt írja a játék nekem, hogy egy tierrel nagyobbat kell kigyújtani. Mivel nem vagyok benne biztos, hogy helyes a fordítás ezért szeretnék rákérdezni, hogy konkrétan egy tierrel nagyobbat vagy minimum egy tierrel nagyobbat kell meggyújtani.

(#98628) Diarmand válasza kchryss (#98626) üzenetére


Diarmand
senior tag

Kár volt végigolvasni... :(((

Más. Ez az AMX CDC kikúrtúl tetszik :DDD Hatalmas egy tank! Bár lehet, hogy a majd' ezer csatás SP után felüdülés egy ilyen gyors tankkal furikázni, de akkor is :DD

Itt van vele egy visszajátszás. Ugyan nem ász, csak első osztály, de szerintem elég izgalmas ahhoz, hogy egy kukkantást megérjen. replay

(#98629) vgabri1 válasza kchryss (#98624) üzenetére


vgabri1
tag

Az 1000 csatám az 824wn8 ez is kevés, de remélem ez is javulni fog. Módokat csak célzót és alap xvm-et használok. Goldot még nem használtam mert drágálom. Pénzt sem szoktam költeni rá. Egy E25 és csörcs3 van amit kaptam. A javítókat, tűzoltókat stb...,eddig eladtam hogy az új tankokat megtudjam venni. Minden credit számít:-),tudom ez rossz húzás ezért már megtartom. Sajnos még a stug sincs meg mert az arty és a light utolsó három ki fog rajtam. A többi szinte 2,5 hónap alatt meg lett. Nem görcsöltem velük csak játszottam és néha beadta. Sok csak elsődleges. Szerintem sok szerencse kell hozzá.

(#98630) Sanya válasza mcwolf79 (#98617) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nem

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#98631) Kean_Sorbo válasza kchryss (#98626) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ezt te most komolyan gondoltad amit leírtál? Ameddig gyűjtögetni próbálod a lepattanót, addig nem spot-olsz, sebzel, és ezért a semmittevésért nem kapsz XP-t. Ha nem kapsz XP-t akkor hogyan lesz meg az 1. osztály?

Kérem gondolkozzatok már mielőtt leírtok mindenféle agymenést!

A feltételek adottak, a nyeremény adott. Aki tízes tankkal akar menni az menjen, aki hatos nehéz tankkal akarja megoldani ezt a feladatot próbálja ki, maximum semmit sem ér el vele. Más aki meg alkalmazkodik a kiíráshoz, ami egyébként szerintem az eddigi legjobb (a tapasztalatok alapján), az meg megérdemelten megnyerheti az aranyat.

A lepattanó pont azért lett bevezetve (ami egy nagyon jó ötlet), hogy a spot-ot ellensúlyozza, így legyen esélye a HT-knak is. Aki meg betud spotolni annyit mint a múltkor Emre, az biztos nem fog sokat pattintani, mert a jó látótávolságú tankokra általában nem az a jellemző, hogy csak leláncolok valakit az meg pattog rólam.

A múltkori 8000+ spot-ot mikor fogod te lepattanóval összeszedni? Soha.

Ahh. :(((

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#98632) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Van, akit fel lehet idegesíteni:)


Ez egy játék, nem értem miért kell ennyire véresen komolyan venni és sértegetni a másikat csak azért, mert vki azt hiszi halhatatlan egy nála (Obj. 430) két tier-rel kisebb (Rhm) tankkal szemben...:)

Na!!!

(#98633) kchryss válasza Kean_Sorbo (#98631) üzenetére


kchryss
addikt

Jó lehet, hogy nincs igazam, csak elgondolkodtam. Onnan jött az ötlet, hogy a HT-15-ös küldetéssel szenvedek, mert csak tier 7-es HT-m van és ilyen módszerrel próbálom megcsinálni. Amikor még nem volt aktív ez a küldetésem, többször is teljesítettem a feltételeit a Black Princeszel. Egyik ilyen alkalommal volt egy szituáció amikor 4 tank volt velem szemben és pattogtak szépen. A 4 tankból egyedül az IS volt rám veszélyes a többi alacsonyabb szintű volt. Akkor még nem volt küldetés így nyilván az IS-t szedtem ki legelőször aztán a többit, mert így logikus. Viszont pattogott az IS is szóval elvileg kiszehettem volna őt utoljára és akkor ugyanannyi sebzéssel és xp-vel végeztem volna, de jóval több lepattanóval, viszont hibás taktikával.
Egyébként spotot tényleg könnyebb összeszedni és nincs is semmi bajom a kiírással. Csak okoskodtam, de látom kár volt.

(#98634) #84221696 válasza Hafy75 (#98632) üzenetére


#84221696
törölt tag

Szerintem ott van elcseszve a dolog, hogy nincs a homlokunkra írva érthetően, hogy ide lőj! Így aztán minden sebzést, kill-t személyes sértésnek vesznek. :)

(#98635) Drenadar válasza Hafy75 (#98632) üzenetére


Drenadar
veterán

grat, de az RHM az nem.... 8as? az a szarkupac meg 9es? hogy jött ki ez a 2 tierrel kisebb dolog?

Maradjunk egy tierben, ekkora tiernél meg már semmit se jelent.
Meg valószínűleg az ilyet mindegy hogy ölöd meg akkor is beír valamit, hogy úgy érezze hogy azért csak "visszaszólt" valamit :D

(#98636) Warton válasza Drenadar (#98635) üzenetére


Warton
őstag

430 X-es és nem szarkupac.

(#98637) Kean_Sorbo válasza kchryss (#98633) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nincs ezzel semmi baj, csak felesleges ilyeneken gondolkodni, mert erre felkészülni nem igazán lehet. Nem akartalak megbántani, elnézést kérek! ;)

Annyi benne a változó, hogy most már minden tanktípussal van esély a győzelemre. Ráadásul szerintem, baromi szerencsésnek kell lenni mindenben (csapatok, rng, mm, stb.), hogy egy 12-14 ezres kör összejöjjön. Persze egy jó játékosnak értelemszerűen nagyobb az esélye, de bárkinek lehet egy jól sikerült csatája.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#98638) MinionFlasH válasza Diarmand (#98628) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Megnéztem nagyon tetszett, 2580 sebzésnél még full hp-d volt :C :Y Gratula! :) Mennyi az átlagsebzésed-csataszámod vele?

(#98639) Mardel válasza Hafy75 (#98632) üzenetére


Mardel
őstag

Engem az mm idegesít fel.

Húznám a su100m1-et, még stock, de 2 csatából 2-ben feldob tier 9-be. Én vagyok a legalján a csapatban, de kb folyamatosan tier 8-9-be rak.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#98640) Diarmand válasza MinionFlasH (#98638) üzenetére


Diarmand
senior tag

Még csak próbálgatom mit tud, nincs is sok csatám vele, összesen van 21 és 67% WR. Az átlagsebzés ingadozik, 2000 és 1600 közt, jelenleg kömény 1678, mert az utolsó három csatában próbálgattam a camoját hogy milyen, honnan látnak meg. Hát, nem egy light tank :DDD
De hosszútávon ezzel simán kétezer fölé lehet menni, nagyon jó az ágyú.

Ja és 75%-os legényekkel kezdtem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#98641) hesszan válasza Kean_Sorbo (#98637) üzenetére


hesszan
aktív tag

egy ember több replay-el is nevezhet, igaz?
Azaz ha sikerül egy jobb kör és 1 nap múlva egy mégjobb akkor azt is posztolhatjuk igaz? [bár én sajna az előzőnél sem mentem egyetlen elég jó kört sem]

Azt hiszem mindenki nevében írhatom: Köszönjünk a lehetőséget, és az anyagi ráfordítást, de legfőképpen a ránk szánt idődet :D

Sungdurung

(#98642) Kean_Sorbo válasza hesszan (#98641) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Igazából úgy kellene, hogy elrakod egy mappába a jobb köröket, aztán a verseny végén feltöltöd azt az egyet ami a legjobb. Van rá két nap, hogy feltöltsd, meg így nekem is könnyebb lekövetni az eseményeket.:K

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#98643) hesszan válasza Kean_Sorbo (#98642) üzenetére


hesszan
aktív tag

jogos. OK. [bár én elég esélytelen vagyok, de úgy legalább látnám h mi a minimum]

off: Kéne ide a fórumra egy like // +1 gomb, (most nem írtam volna hsz-t)
(vagy nem bunkóság nem megköszönni a választ?). Még talán a közösségi moderálás felé is elmehetne ha be lehet állítani hogy csak a semleges+ vagy pozitív üziket akarom olvasni vagy a negatívakat is.

[ Szerkesztve ]

Sungdurung

(#98644) Sanya


Sanya
nagyúr

mi lesz, ha van jgtiger8.8-am, de kapok egyet kipróbálásra?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#98645) fradi81 válasza Sanya (#98644) üzenetére


fradi81
veterán

Szerintem kék halál :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#98646) Chris0321 válasza Sanya (#98644) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha jól tudom nem kapod meg ha már megvan.

(#98647) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Jájj de büszke vagyok magamra! :DDD Van itt minden, mint a búcsúban.

Ripléj.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#98648) KisApám


KisApám
addikt

A legújabb fejlesztésű AMX 50 100... HD modell, miegymás... :DDD

Illetve gondoltam lemegyek ma LOW TIER-be, hogy húzzam a legénységet a prémtankkal, de...
a mai csapataim egyike... és sajnos nem az egyetlen ilyen volt ma... :(((

Az egész csapat nem sebzett EGYÜTT annyit, mint én, illetve csoda, hogy valamivel többet, mint felét...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#98649) vhw válasza Kean_Sorbo (#98647) üzenetére


vhw
addikt

Kicsit drága a lőszer, ahhoz képest, hogy top tank 7es csata... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#98650) h1mpi válasza vhw (#98649) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jól csinálta! Spammelte a goldot az arcba. Ezt kell, azért van :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.